Перейти до змісту

Лікування алкоголізму


Sanyakolutsk

Рекомендовані повідомлення

Скільки коштує в Луцьку підшитись від алкоголізму, наприклад тетурам чи чимось іншим. На скільки часу і де можна підшитись. Чи можливо провести лікування анонімно і амбулаторно. Хто орієнтується, допоможіть будь ласка. І ще цікаво,'чи працює психолог з алкохворим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь
28 минут назад, rl72 сказал:

Тут ціла борда психологів, зараз вилікують)
 

 

Мабуть автору теми не дуже весело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Sanyakolutsk сказано:

Скільки коштує в Луцьку підшитись від алкоголізму, наприклад тетурам чи чимось іншим. На скільки часу і де можна підшитись. Чи можливо провести лікування анонімно і амбулаторно. Хто орієнтується, допоможіть будь ласка. І ще цікаво,'чи працює психолог з алкохворим.

Гугліть-Волинський обласний наркологічний диспансер . чи шукайте інформацію про організацію Анонімні Алкоголіки в Луцьку: там більш проінформовані про такі "тонкощі" НЕ САРКАЗМ,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, rl72 сказал:

Тут ціла борда психологів, зараз вилікують)
 

 

лишні тут смайлики і жарти не по темі. Людина поради питає не від солодкого життя, а через те, що з близьких хтось на стакан добряче підсідає і псцує не хіло цим життя окружаючим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практика Н.Бурмаки в федерації профспілок, по суботам ніби працює, товариш там від ігрових автоматів відріквася, вже третій рік навіть в їхню сторону не дивиться. Але в них профіль і алкоголізм і наркозалежність допомагає викоренити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне питання не де лікують, а в тому чи особа, яка хворіє вважає це хворобою і хоче вилікуватись. Бо примусово то до одного місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Бо примусово то до одного місця.

Я примусово батька вилікував. 8 років - по нулям. І по своїй волі знаю чотирьох, які зараз напевно "в дрова".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... Десь мав би вже бути пост, де будуть усі контакти і координати зі схвальними відгуками, де усе це можна зробити у Луцьку :))) Реклама рулить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, difoto сказано:

Я примусово батька вилікував. 8 років - по нулям. І по своїй волі знаю чотирьох, які зараз напевно "в дрова".

А у мене є досвід і підшивали і гіпнотизували і лічили, але кинув бухати коли тачку купив, вона для нього цілий світ: вилизана, видраяна. Боїться її подряпати, тому не бухає. Мій батько без запоїв, але любив випити. Зараз не п'є, бо всі собутильники, з якими він давав гарі, вже на тому світі, а без них нема з ким радість розділити) Є ще один персонаж - биче здоров'я і відсутність мозгів. Пропив сім'ю, роботу і у всьому звинувачує близьких. Бухає по чорному, лікуй не лікуй. Він не може усвідомити своєї вини, тому і лікуватись немає змісту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Gipokratik сказано:

Хм... Десь мав би вже бути пост, де будуть усі контакти і координати зі схвальними відгуками, де усе це можна зробити у Луцьку :))) Реклама рулить ;)

Наркодиспансер біля авторинку. Там професійно лікують. Підходите, домовляєтесь і лікуєте. Лікування коли ми взнавали не було дорогим, все можна витягнути. Лікар пояснював що хворий має сам приїхати, чи прийти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.03.2017 at 15:50, veter сказал:

Практика Н.Бурмаки в федерації профспілок, по суботам ніби працює, товариш там від ігрових автоматів відріквася, вже третій рік навіть в їхню сторону не дивиться. Але в них профіль і алкоголізм і наркозалежність допомагає викоренити

перед новим роком в Бурмаки були. На місяць з натяжкою хватило. На Різдво чуть вина, потім піся роботи і пішло поїхало. Тому тільки підшитись, за Бурмаку говорить, що обман, хоча знаю 2х людей які реально кинули пити і не п'ють вже не один рік. 

 

4 часа назад, romaxa11 сказал:

Наркодиспансер біля авторинку. Там професійно лікують. Підходите, домовляєтесь і лікуєте. Лікування коли ми взнавали не було дорогим, все можна витягнути. Лікар пояснював що хворий має сам приїхати, чи прийти. 

Хворого лікували в стаціонарі чи амбулаторно? Який метод лікування використовували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Sanyakolutsk сказал:

перед новим роком в Бурмаки були. На місяць з натяжкою хватило. На Різдво чуть вина, потім піся роботи і пішло поїхало. Тому тільки підшитись, за Бурмаку говорить, що обман, хоча знаю 2х людей які реально кинули пити і не п'ють вже не один рік.

А хто ж йому вина дав менш як за місяць після кодування? Якщо випив вина, кодування "злітає". Треба одразу їхати "підкодовуватися". Батько не пив 8 років після кодування, аж до самої смерті. Я в неї від куріння кодувався. Не обман, 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Sanyakolutsk сказано:

 що обман, хоча знаю 2х людей які реально кинули пити і не п'ють вже не один рік. 

 

Знаю як мінімум шістьох, я не рекламую і не агітую, просто дійсно людям допомогло, при чому в усіх шістьох різні мотиви і життєві ситуації. Якби щось одне підходило б всім було б гарно, та в кожного ж свій стрій організму, витримка і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, nickel сказал:

А хто ж йому вина дав менш як за місяць після кодування? Якщо випив вина, кодування "злітає". Треба одразу їхати "підкодовуватися". Батько не пив 8 років після кодування, аж до самої смерті. Я в неї від куріння кодувався. Не обман, 100%.

 

16 часов назад, veter сказал:

Знаю як мінімум шістьох, я не рекламую і не агітую, просто дійсно людям допомогло, при чому в усіх шістьох різні мотиви і життєві ситуації. Якби щось одне підходило б всім було б гарно, та в кожного ж свій стрій організму, витримка і т.п.

Я теж вірю в ефективність лікування в Бурмаки. А от хвора не вірить, тому й не допомогло. А може просто подобається так жити. В мене знайомий після Бурмаки вже 10 років не п'є, а пив добряче. 

Шукаю більш радикальне лікування так як людина не притримується того що їй приписав лікар в Бурмаки. А після підшивки не вип'є, а як вип'є то другий раз чарку вже брати не захоче, буде дуже погано від спиртного, але не смертельно. Жорстоко, але така ситуація, що інші методи навряд чи допоможуть. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Sanyakolutsk сказано:

 така ситуація, що інші методи навряд чи допоможуть. 

 

Співчуваю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Алкоголік то біда для всієї родини.. Та той, хто ніколи не жив з людиною алкоголіком, навряд чи зможе до кінця це все зрозуміти. У мене п’є сестра, їй 34 роки.. Є сім’я, і достаток, і друзі, недавно народила другу донечку, та це все всерівно не спиняє її від того клятого алкоголю(( Тільки починаються якісь свята чи інший привід випити, то все можна рахувати, що на тиждень вона з нормального життя пропала. Ніхто не може зрозумти, що з нею таке трапилося, бо це лише буквально один-два роки таке, до цього таких випадків ні я, ні її чоловік згадати не можемо.. І чолові, і як, і мама вєе ладні на все лиш би то все зупинити, і сестру якось від цього прокляття вилікувати.. Знайомі порекомендували якийсь центр реабілітації Можу, біля Трускавця, кажуть спеціалізується саме на допомозі алкозалежним та їх родинам, якась спеціальна програма реаблітації у них. Сказали, що там дуже гарні умови лікуванні і проживання, та й самі спецілісти дуже досвідчені, особливо психотерапевта їхнього хвалили. Роздумаємо зараз над цим варіантом, може в наступномі місяці з’їздимо до них на консультацію, щоб на власні очі все подивитися та й з лікарями їхніми детальніше про все то поговороти. 

Можливо, хтось знає якусь інформацію про цей центр, то буду вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товариство "Анонімні Алкоголіки" є, продовжує діяти! Телефони довіри: 066 920 15 70; 096 781 49 33
Дуже цікаве інтерв'ю Волинського телебачення про алкоголізм, залежності і співзалежність, про Товариство АА, про програму видужання 12 кроків, про те, яку допомогу треба шукати рідним алкоголіка і друзям його для самих себе. Дякую команді і керівництву ВТБ за кроки назустріч темі, що є важливою для багатьох сімей.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шикарний форум. Для тих, хто вирішив кинути пити. Для тих, хто живе з алкоголіком. Питання до спеціаліста-нарколога. Про кодування. Про Анонімних алкоголіків.
https://notdrink.ru/index.php?s=e2b087a76f09d8c8471cde120f38df34&act=idx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подейкують, що тільки через 3-4 роки коли повністю відмовляєшся від алкоголю відчуваєш ефект від цього, якість життя значно виростає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лікування залежності починається після припинення вживання, а не закінчується. Це постійний і тривалий процес. Це шлях, на якому не можна зупинятися. Кожна зупинка - це крок назад.
Логічно було б запитати у хворого: «А як ви збираєтеся не пити? Що ви маєте намір робити, щоб не повторилося те, що було? »
(Із статті з форуму Нотдрінк "Як поводитися дружинам (чоловікам, матерям, дітям, друзям і т.д.) алкоголіків.")
https://notdrink.ru/index.php?showtopic=38671

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.03.2017 at 12:11, Gipokratik сказано:

Хм... Десь мав би вже бути пост, де будуть усі контакти і координати зі схвальними відгуками, де усе це можна зробити у Луцьку :))) Реклама рулить ;)

Ренесанс на Володимирській, там де колись було "Золоте яблуко". "Нюхача" позбавили цієї "звички".

Алкоголіками теж ніби займаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, HWman сказано:

Подейкують, що тільки через 3-4 роки коли повністю відмовляєшся від алкоголю відчуваєш ефект від цього, якість життя значно виростає.

Я якось навіть пива 6 місяців.  Не через те, що я любитель. Ні. От так мені захотілося.

Скажу так - навіть думки в голові ЗОВСІМ інші.

зараз алкоголь вкрай рідко.  Часом пиво. Крепше - раз на указ.

 

ДО чого веду - все від людини залежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...