Перейти до змісту

...і в продовження нічних подій


fedot

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, WebTraveller сказано:

Я вже років 8 працюю фрілансером. Всі клієнти з Росії.

Всі перекази закривають.

То мені що, кинути взагалі свою роботу? В нас платять в рази менше.

Але закриті перекази то все фігня. Отримати гроші можна завжди))

 

напевно петя так само сказав, і не кинув свій бізнес в росії, тай  у нас, як обіцяв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь
9 hours ago, WebTraveller said:

Те, чим я займаюсь в Європі неактуальне.

Думаю, скоро воно стане неактуальним і в Росії в такому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, flashmax сказал:

 

напевно петя так само сказав, і не кинув свій бізнес в росії, тай  у нас, як обіцяв

Ну да. За однією великою різницею. В пєті куча других бізнесів і бабла.

А в мене це дуже давно єдиний заробіток на який живе вся сім"я.

Скажу завтра жінці і дітям, я тут кидаю всю роботу, не буду більше з москалями працювати. Ви посидіть трохи голодні і неодіті... А я поки тут пошукаю роботу, і може знайду. Максимум на 15-20К грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Tarzanych сказал:

Думаю, скоро воно стане неактуальним і в Росії в такому випадку.

Не стане. Переважна більшість підприємств працює на 1С. 1с-програмісти будуть потрібні ще дуже і дуже довго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Не стане. Переважна більшість підприємств працює на 1С. 1с-програмісти будуть потрібні ще дуже і дуже довго

Поки не з'явиться адекватний сервіс на хмарних технологіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Поки не з'явиться адекватний сервіс на хмарних технологіях.

Не скоро це ще буде. Є ще фірми, що працюють на 7.7.

Куди їм до хмарних технологій. І навіть на горизонті нічого адекватного не видно. Якісь там простенькі склади і все. Про складне виробництво і говорити нема чого... Довго ще до цього. Так що на мій вік роботи вистачить.

 

Ну а взагалі тема не про це))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, flashmax сказано:

петя так само сказав, і не кинув свій бізнес в росії, тай  у нас, як обіцяв

Ще не вечір. У нас на Волині будується новий завод по переробці цукрових буряків (якщо ви розумієте про що я), а його власник - син Петі.

Зачекайте доки добудують, от тоді і під кінець першого терміну всі бізнеси "продадуться".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 30.03.2017 at 13:25, host1303 сказано:

У нас на Волині будується новий завод по переробці цукрових буряків

 

 

де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того як побачив орди людей від рос церкви біля тамтаму на вербну неділю, то на заробітки сусіда в москві і на @WebTraveller готовий дивитись кріз пальці, бо якщо стільки людей не хочуть відмовитись від маленької звички, то як можна вимагати від тих, в кого це спосіб виживання.

Швагро у мене постійно свариться з дружиною бо її баба ходить до кирильського патріархату, мене друзі дружини рік тому взяли за кума, тільки на місці виявилось, що то мп, все українською говорив піп, про себе плюнув, без скандалу, але просто обирали церкву бо там зручно.

Зараз в мп пішла мутка, хочуть, щоб земля церковна належала не громаді, а церкві, чуть не посольство рф в кожному селі.

3-5 випадків переходу церков мп в кп, на Україну, це дуже мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Revolver сказал:

Після того як побачив орди людей від рос церкви біля тамтаму на вербну неділю, то на заробітки сусіда в москві і на @WebTraveller готовий дивитись кріз пальці, бо якщо стільки людей не хочуть відмовитись від маленької звички, то як можна вимагати від тих, в кого це спосіб виживання.

Швагро у мене постійно свариться з дружиною бо її баба ходить до кирильського патріархату, мене друзі дружини рік тому взяли за кума, тільки на місці виявилось, що то мп, все українською говорив піп, про себе плюнув, без скандалу, але просто обирали церкву бо там зручно.

Зараз в мп пішла мутка, хочуть, щоб земля церковна належала не громаді, а церкві, чуть не посольство рф в кожному селі.

3-5 випадків переходу церков мп в кп, на Україну, це дуже мало.

І тут чужі доходи людям покою не дають)))

Чи ви думаєте шо я мільйон в місяць заробляю? Я такого ніде не писав. Мої доходи як в середньостатистичного європейця, тобто дозволять особо ні в чому собі не відказувати. Міняти машини кожного року, кілька будинків будувати вони не дозволяють.

Он в сусідній темі написано скільки з України мільярдів у.е. виводиться в рік. 100 мільярдів. І велика частина цих коштів це саме податки.

А я навпаки заводжу в Україну валюту. Не так багато звичайно як хотілося б, але хоть щось. По моєму в цьому велика різниця.

 

А по церковним питанням то я атеїст. Мені якось пофіг хто в яку церкву ходить і чи ходить взагалі. Батюшки теж на лєксусах катаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 я мав на увазі, що питати з тебе чи заробітчан, треба тоді, коли перестануть нести гроші кирилу.

твої доходи мене не цікавлять, заробляєш розумовою працею, так я тобі тільки руку можу потиснути, заробляєш нормально на москалях, так обидві, аби не на патронному заводі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Revolver сказал:

 я мав на увазі, що питати з тебе чи заробітчан, треба тоді, коли перестануть нести гроші кирилу.

твої доходи мене не цікавлять, заробляєш розумовою працею, так я тобі тільки руку можу потиснути, заробляєш нормально на москалях, так обидві, аби не на патронному заводі.

Я взагалі проти носіння грошей в церкву. Теща моя на цих питаннях помішана. Мізерну пенсію отримує і все туда. В церкву

А потім жаліється що ледь вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Revolver сказал:

 я мав на увазі, що питати з тебе чи заробітчан

А заробітчани завжди були і будуть. Не важливо в Росії вони чи в Європі.

Так як роботи в нас ніхрєна нема. А та яку пропонують оплачується так, що на ці гроші ледь виживати можна.

Ну повернуться ці мільйони заробітчан з Росії і що? Що вони будуть тут робити? Зброю в руки і грабувати щоб прокормити сім"ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, WebTraveller said:

Я взагалі проти носіння грошей в церкву

дитину хрестив, вінчався, є такса і все.

несеш в російську - то вже залежить від храму і приходу, як буде заробіток - потече на родіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Revolver сказал:

дитину хрестив, вінчався, є такса і все.

несеш в російську - то вже залежить від храму і приходу, як буде заробіток - потече на родіну.

Повінчався, похрестив я ще розумію що це грошей коштує. Це теж є час і робота, яка має оплачуватись.

Я проти носіння "просто так". На храм чи шось схоже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

де?

смт. Мар'янівка, Горохівський район.

Там було 2 заводи - Цукровий і Молокозавод. Протягом останніх років все потрохи розвалювалось.

А потім син Петра викупив обидва, зараз їх розбирають, переобладнують, гуртожиток для робітників вже зроблений.

Планується орендувати землю, сіяти цукровий буряк, а потім його переробка і цукерочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, antrakt сказал:

Ну так а проблема то в чому?

Плюсую. Якщо там дійсно все розвалювалось, а не спеціально розвалили, щоб купити за безцінь. Робота людям буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Якщо там дійсно все розвалювалось, а не спеціально розвалили, щоб купити за безцінь

По-перше там розвалювали щоб щось мутити з боргами чи банкрутством,

По-друге власник заводу мав бути інший, але в останній рік став Син.

 

31 хвилин тому, antrakt сказано:

Ну так а проблема то в чому?

В чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, antrakt сказано:

ви так пишете, як ніби то погано, що завод буде працювати.

Правильно пишете - НІБИ. І не більше. Я не писав що це проблема, чи погано.

Кажуть, що екстрасенси по тексту коментаря можуть розпізнати настрій людини і її погляди, але це ваші погляди при даному тексті.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, host1303 сказал:

По-перше там розвалювали щоб щось мутити з боргами чи банкрутством,

По-друге власник заводу мав бути інший, але в останній рік став Син.

Я ж так і написав. Шо якщо розвалили спеціально аби купити за безцінь це недобре. 

На рахунок молокозаводу він хіба раніше не КОМО (Єрємєєву/Івахіву) належав? Я колись працював на КОМО багато років, здається і на заводі тому був. Але точно не помню бо тих заводів було куча і скрізь ми їздили. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Я ж так і написав. Шо якщо розвалили спеціально аби купити за безцінь це недобре. 

Тут все неоднозначно, не один розвал - не одна купівля. Почалось з того що старий власник почав "робити" борги для заводу. Найгучнішою і "найсмішнішою" справою тоді було викрадення кількатонного погружчика - РОПА за одну ніч. Потім йому запропонували: "віддай безкоштовно завод, а борги (100+ млн) ми погасим". Так і сталося, новим власником став Костючко. Він продовжив розбирати, але переобладнувати завод. Потім його шуганули, і на заміну прийшов син. Прості політичні ігри.

 

А на рахунок погано/добре, як писалось раніше на 100% сказати неможливо, хто його знає кому з них трьох стало гірше чи краще. Для людей робота тут була і раніше, тільки з початком муток затримували зарплату. І ще - люди в цій грі просто "пєшки", добре їм буде рівно стільки, скільки дозволять "Висшиє мира сєво". Лишнього не дадуть точно.

 

3 хвилин тому, WebTraveller сказано:

На рахунок молокозаводу він хіба раніше не КОМО (Єрємєєву/Івахіву) належав?

Так, але при Єрємєєву завод став просто пунктом прийому молока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз важко знайти цукерки в яких використовують цукор - дуже дорого. Хімічні концентровані підсолоджувачі - норма галузі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.04.2017 at 13:32, romaxa11 сказано:

Зараз важко знайти цукерки в яких використовують цукор - дуже дорого. Хімічні концентровані підсолоджувачі - норма галузі.

Цукерки планують робити з патоки та інших "цукрових відходів".

Завод як і був по переробці буряків та тростини, так і буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 29.03.2017 at 21:59, yu2007 сказал:

Я дико вибачаюсь, а як ви ставитесь до електронних грошових систем, що мають походження з країни-агресора?

Зрозуміло, що ВМ.УА, як і сбєрбанк, - це українські компанії, але ж насправді за ними стоять росіяни.

Шо там, Юрец-2007й??

От і закрили всі перекази з Росії. Кому краще зробили?

Мільйони людей у яких родичі тут, залишились без бабла. Кому скажемо дякую?)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, WebTraveller сказал:

От і закрили всі перекази з Росії.

Можна лінк який-небудь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...