Перейти до змісту

Обстріляли генконсульство РП у Луцьку


fedot

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, dedid сказано:

але я б на місці торіка  дав тобі повноваження адміна, щоб ти почистив цей одновекторний політичний мусор,

я можу терти пости. банити і т.д.

 

Але в політику ти сам це перетворюєш.   Стосовно одновекторності - можна сперечатися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 115
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, dedid сказано:

Якшо для тебе освідченість впирається тільки в вчителя Української мови, а предметні знання, що пояснюють людську природу до сраки, то ти банан.      :0016:

Клоун, якщо ти не знаєш мови, про які предметні знання може йти мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, dedid сказано:

та будьласка. Просто я бачу тут ніхто не знає навіть азів психології. тому людьми легко маніпулювати, і не хочуть думати.

А азам граматики вас не навчили разом з азами психології?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, zaHARE сказал:

 Ну,тепер моє ІМХО по цій події.Вичекав добу,щоб повспливало все,що йшло в пакеті з вибухом.

    Однозначно це сигнал всім нам,що х.ло Донбасом і Кримом не обмежиться. Це до тих,хто кричав:" нах нам ті ватнікі донбасько-кримські,відділитись і жити."Ні так не вийде.Тепер в гру вступають "наші" западенські ватнікі,які за 200-300 грн. і маму рідну продадуть. І це перші спроби. Далі може бути гірше,зважаючи,що ми вже маємо по факту свого  "рінаталєанідавіча",який монополізував владу і кормить електорат пєчєньками через свій фонд. Сумнівів немає,що граната,автобуси "активістів" і боти,які попросинались-це одна ниточка.Це поки затравка.

Повністю згоден кацапи не заспокояться допоки взагалі така потвора як кацапська імперія існуватиме, і чим далі тим він буде більше пакостити бо ж звір загнаний відчуває близький кінець. Але наші специ теж не прості і відкриті цепочки теж відстежують і ведуть боротьбу просто це не оприлюднюється. Біда лише в тому що таких концерв може бути ще багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Dieselsmart сказано:

тим він буде більше пакостити бо ж звір загнаний

По собі всіх не суди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, veter сказано:

:0016: освідчений :0091:

 

Коротко про головне:

1. не потри, а попри

2. не шо, а що

3. не мусор, а сміття

4. не відому, а відомо

5. не дежто, а де ж то, а дехто

6. не звязками, а зв`язками

7. зачерили???

8. знаки пунктуації - невідома фігня ))

 

9 годин тому, veter сказано:

Клоун, якщо ти не знаєш мови, про які предметні знання може йти мова?

ти являєшся знавцем мови, щоб когось виправляти?

погугли,як пишеться "освідчений"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, timomaas сказано:

 

ти являєшся знавцем мови, щоб когось виправляти?

погугли,як пишеться "освідчений"

Дивний випад. З якого переляку я маю бути мовознавцем, щоб виправляти очевидні речі, яких навчають в початковій школі? Я і гуглити не буду освідчений пишеться наступним чином - о-с-в-і-д-ч-е-н-и-й. Якби я хотів написати о-с-в-і-ч-е-н-и-й написав би саме так, хоча це слово більше підходить в ракурсі освітлений, осяяний, або грамотний, письменний, чи якось так. А взагалі не зрозумів суть питання? Чого я написав 1 слово і воно - освідчений? Чи 2 смайли коло слова зайві? Чи бота ненароком зачепив?

 

Якщо ти не знавець у галузі психології, політології, філософії, граматики, орфографії, суспільствознавства і т.п. як можеш задавати комусь питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

20 hours ago, dedid said:

Це народ дебілів,  спочатку емоції а потім мізки.  

 

Походу в декого лише емоції, в інших ще жадоба в комплекті... мізків не завезли. 
Людина, яка хоча б частково уявляє що 

 

23 hours ago, dedid said:

Якщо може вдруг колись в Україні запанує правда і прийде гідна Влада

 

не може називати інших емоційними дебілами, ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@dedid , ти ото деколи повний маразм пишеш, але деколи і правильні речі. Але в мене одне питання — нафіга і кому ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Соромітник сказано:

@dedid , ти ото деколи повний маразм пишеш, але деколи і правильні речі. Але в мене одне питання — нафіга і кому ? :)

нагадало анекдот :

Показати прихований контент  

Сидит старый шотландец в пабе,
сидит, пивко потягивает, трубку курит.
Сидел, сидел и говорит:
— Вот эту мельницу, построил я сам,
ОДИН(!)… собрал камней, намесил
раствор и построил… но почему-то
никто не называет меня Макфларен-
строитель мельниц. Посидел,
отхлебнул пива, затянулся.
— Вот этот сад, в котором сейчас
самые большие урожаи фруктов и
ягод, посадил я сам, ОДИН(!)… все
радуются и собирают плоды. Но
почему-то никто не называет меня
Макфларен-садовник .
Посидел, отхлебнул пива, затянулся.
— Вот этот мост, построил я сам,
ОДИН(!), спилил деревья, ошкурил и
сделал мост, теперь по нему ездят
машины, ходят люди. Но почему-то
никто не называет меня Макфларен-
строитель мостов.
Посидел, отхлебнул пива, затянулся.
— Но стоило один раз отыметь
овцу…

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Нацполиция задержала преступников, организовавших нападения на синагоги, посольство США и консульство Польши

http://gordonua.com/news/war/nacpoliciya-zaderzhala-prestupnikov-organizovavshih-napadeniya-na-sinagogi-posolstvo-ssha-i-konsulstvo-polshi-210056.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  1. В городе Луцк, где 10.07.2017 злоумышленники кинули взрывное устройство в консульство Польши.
  2. у авакова все нормально з інформацією
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, westboiuu сказал:
  1. В городе Луцк, где 10.07.2017 злоумышленники кинули взрывное устройство в консульство Польши.
  2. у авакова все нормально з інформацією
Цитата

У понеділок, 10 липня, біля паркану Генерального консульства Польщі у Луцьку невідомі підірвали петарду, в результаті інциденту жодної шкоди не завдано. Українські правоохоронці ведуть розслідування у цій справі. Про це у вівторок, 11 липня, повідомили у бюро речника Міністерства закордонних справ Польщі.

Як довідалося Польське пресове агентство, інцидент трапився у понеділок вранці.

«Ймовірно, це була петарда, що не долетіла навіть на терен консульства і залишила тільки кіптяву на паркані. Вона наробила більше галасу, ніж шкоди», - сказав співрозмовник польського агентства.

Нагадаємо, наприкінці березня 2017 року не затримані досі зловмисники обстріляли з гранатомета будівлю польського консульства у Луцьку.

Нагадаємо також, що нещодавно Служба безпеки України заблокувала проведення акції, яку замовили російські спецслужби біля посольства Польщі у Києві.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

 

а я думав це коли з мухі по криші шмальнули

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

затримали стрільців по консульству.

там довгий шлейф за ними.

їхали на чергове завдання, підірвати угорський памятник на Верецькому перевалі (в світлі останніх подій з прийняттям мовного закону)

http://www.pravda.com.ua/news/2017/10/2/7157004/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...