Перейти до змісту

Обстріляли генконсульство РП у Луцьку


fedot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 115
  • Створено
  • Остання відповідь
9 хвилин тому, dedid сказано:

Ти чуєш, шо я говорю? Читати вмієш?

 

Та таки вмію...Якщо є як читати. Я поки не баба Ванга, щоб в твоїх мізках виловлювати інформацію, яка подана тобою в друкованому варіанті як набір непов'язаних між собою слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, dedid сказано:

Яка баба ванга в таких випадках по канонах оператвної роботи чи сбу чи піліції, поступило повідомлення, про вибух з гранатомета, ставляться патрулі на виїздах,  звязуються одразу з сусідніми областями.  Просто в нас координації дій нуль, тому так легко в нас працюють злочинці. А корінь цієї проблеми міжвідомча боротьба, кожен в свому болоті замішаний.

ти випадково не таксист? вони зазвичай теж моцні експерти в тому, як мають працювати спецслужби\рада\уряд\президент, але, нажаль не можуть відірватись віж важливої місії - крутити баранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, dedid сказано:

Яка баба ванга в таких випадках по канонах оператвної роботи чи сбу чи піліції, поступило повідомлення, про вибух з гранатомета, ставляться патрулі на виїздах,  звязуються одразу з сусідніми областями.  Просто в нас координації дій нуль, тому так легко в нас працюють злочинці. А корінь цієї проблеми міжвідомча боротьба, кожен в свому болоті замішаний.

Смішний? "Ви хочете про це поговорити?"(с)

Ніч. Постріл, вибух.

Перевірка, що сталося (консул/працівник посольства зривається з ліжка, роздупляється, одягається, перевіряє - бачить наслідки) - від 2-ох до 5-ти хвилин.

Виклик поліції, приїзд екіпажу - 1-3 хвилини.

Огляд місця події, виклик вибухотехніків - 1-3 хвилини.

Приїзд вибухотехніків - 2-5 хвилин.

Огляд ними місця події, попередній висновок - 3-5 хвилин.

Оголошення плану "перехоплення", укомплектування патрулів (видача зброї, аммуніції, люди, виїзд на перекриття основних в'їздів/виїздів з міста) - 10-15 хвилин.

...і це в найідеальнішому, надзвичайно високопрофесійному рівні підготовки всіх, а в реальності сміливо множимо суммарний час на 3!

Питання: кого ловимо? Нахєра імітувати "бурную дєятєльность"?

Тубус втоплений за 30-60 секунд після пострілу. Місцевий спокійно їде додому спатки. Не місцевий - на зйомну квартиру, де живе ще 2-3 дні, потім спокійно виїжджає маршруткою чи поїздом в потрібному собі напрямку.

Не мели дурниць.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, dedid сказано:

 

класно, але в Рівному теж двіжанули, результату нуль.  Як я і говорив потрясти криміналу трохи і  круги  з тих хто зброю возить, повір і військові, і поліція, і сбу все прекрасно знають  хто скільки і як, це бізнес.

та ми вже зрозуміли, що тобі поп...діти, без конкретики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, dedid сказано:

класно, але в Рівному теж двіжанули, результату нуль.

Тепер в мене питання - ти читаєш, що тобі пишуть?

Попереднє твоє повідомлення сповнене гніву про "бездіяльність", "нескоординованість", видаєш вказівки, що і як треба було робити і т.д. Я пояснюю беззмістовність дій, які ти пропонуєш. Тут же ж ти сам собі суперечиш постом про Рівне і пропонуєш "трясти" кримінал, підкришних торгівців зброєю...Твоя логіка або збочена, або жіноча, або нетверезо-накурена.

П.С. Для приколу, беру твої слова за чисту правду. СБУ/поліція/військові приїздять до своїх "підшефних" торгівців зброєю:

- хто і кому продав РПГ з якого йобнули по консульству? Признавайтеся, бо яя дверями будем затискати! 

Або ж - приїхав "вася":

 - пацани! Продайте мені  РПГ - я з нього по консульству йобнуть хочу! 

Коротше - піди проспися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
Ага якби то я незнав, і діяння муковоза і всіх  всіх всіх, всі все в курсі, і знають хто ширками торгує, хто зброєю і всім іншим, бо з них беруть і бабло. Правильно ти не купиш зброю бо треба знати людей з криміналу, а кримінальні звязкі інтернаціональні, і завязані з силовими структурами. Треба знати відповідних людей, зараз ці люди можна сказати легалізувалися через війну.
 Теоретично якби я мав владу в силових структурах я б в першу чергу потрусив азов, це таємні латентні агенти путіна, вони роблять картинку для раша тв, своїм праворадикалізмом, це їхня спеціалізація трощення банків, рванули консульство, а ті потім добавили олії на пательню. Тай їх лідер Білецький ходить під геть не українським Аваковим, який вбив Сашка Білого, бо той ніс реальні загрозу Росії дистабілізацією в чечні.  В нас засилля латентних агентів в силових структурах, поліції, сбу,  отаких націоналістичних формуваннях це в першу чергу, вони можуть воювати проти путіна там, а тут робити його роботу, на то вона й і війна гібридна, психологічна. 

Азовофоб, пластинку перекинь, а то вже за...алр читати одне й те саме
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zplanetaz12 сказано:

Скільки ж в нього ще таких консерв на борді є?

він їх купує, навряд чи хтось 5-6-7 років тому запасався б бордівськими акк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ж щодня появляються такі дибільні створіння, продають якусь фігню з помилками в темах (як примітка, що то рагуль) а потім вилазять, коли на хліб дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dedid, бла-бла-бла, 5-та сторінка по кругу. Та, заспокойтеся ви вже, всім зрозуміла ваша позиція, дайте іншу думку комусь написати, ато не тема - а якась сповідь одного користувача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Ну,тепер моє ІМХО по цій події.Вичекав добу,щоб повспливало все,що йшло в пакеті з вибухом.

    Однозначно це сигнал всім нам,що х.ло Донбасом і Кримом не обмежиться. Це до тих,хто кричав:" нах нам ті ватнікі донбасько-кримські,відділитись і жити."Ні так не вийде.Тепер в гру вступають "наші" западенські ватнікі,які за 200-300 грн. і маму рідну продадуть. І це перші спроби. Далі може бути гірше,зважаючи,що ми вже маємо по факту свого  "рінаталєанідавіча",який монополізував владу і кормить електорат пєчєньками через свій фонд. Сумнівів немає,що граната,автобуси "активістів" і боти,які попросинались-це одна ниточка.Це поки затравка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, dedid сказано:

 людьми легко маніпулювати, і не хочуть думати.

Повеселив, молодець :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, dedid сказано:

 прийде якийсь фсбешнік покаже 2 пачки зелені, то тут навіть патріоти з патріоти- націоналісти диверсантами стануть. Єдине нас спасає, що в них ще є трохи страху перед західною Україною.

Шо воно меле :0091:...

 

П.с.: ідея пропатись була доречною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, dedid сказано:

та непотрібно мені спати. 

можеш занести мої слова в меморіс може як пророчі десь так через рік-півтора,    Якщо в Кремлі зівре клепку остаточно, вони включать методику диверсій, ось те, що ти кажеш, надавлять на цінності справжнього українця це любов до грошей, а таких в тисячі разів більше ніж патріотів істинних, бо до цього довела економічна ситуація, на яку Порох поклав х.. разом з гонтарєвою, щоб ти собі знав навіть в добробатах не за просто так воювали. Якшо вони включать цю фазу це буде пісдець.

Це текст набраний за допомогою т9 і гуглтранслейтора ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

  Однозначно це сигнал всім нам,що х.ло Донбасом і Кримом не обмежиться.

Знову ця мантра путін нападе.

 

1 година тому, zaHARE сказано:

ми вже маємо по факту свого  "рінаталєанідавіча",який монополізував владу

Та невже порошенко владу не монополізував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

@dedid Карамба. палишся!

 

де він набрав облікових записів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

де він набрав облікових записів?

Ти не повіриш, хз скільки зареєсторваних ще в 2010 - 2011 і раніше, і пізніше.

Вчора чи то в суботу свіжак. (замість забаненого якогось там Ті777 чи як його там).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Ти не повіриш, хз скільки зареєсторваних ще в 2010 - 2011 і раніше, і пізніше.

Невже він передбачив, що до влади прийде порошенко і нареєстрував їх пачку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

Невже він передбачив, що до влади прийде порошенко і нареєстрував їх пачку?

Ні. він знав / знає,  що буде тролити,  несит всяку чуш, єрєсь і ахінею, і його будуть банити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, dedid сказано:

Я казав в 12 році що буде війна,

Який із твоїх клонів це казав, ну. щоб пруф знайти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, dedid сказано:

 внаслідок свого браку освіти

:0016: освідчений :0091:

 

Коротко про головне:

1. не потри, а попри

2. не шо, а що

3. не мусор, а сміття

4. не відому, а відомо

5. не дежто, а де ж то, а дехто

6. не звязками, а зв`язками

7. зачерили???

8. знаки пунктуації - невідома фігня ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, veter сказано:

:0016: освідчений :0091:

я знаю про що і про кого він говорить.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...