Перейти до змісту

Паркування та приколісти в Поліції


tarasmv

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Те, що ти тримаєш безпечну дистанцію спереду, абсолютно не гарантує того, що її дотримується той, хто їде за тобою...

Ну так мова і про тих, що ззаду також. Яка різниця перед чим ти різко загальмуєш - перед ямою чи тваринкою чи людиною, яка раптово вискочить. Та й за умови безпечної дистанції від машини попереду, набагато менша ймовірність різкого гальмування перед ямою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

ну якщо штрафують за те, що в"їхав у яму, треба "отвєточку"

зупинятись біля великих ям, викликати поліцію і вимагати складати протокол через перешкоду на дорозі, яка загрожує безпеці дорожнього руху

p.s. адже функції поліції не тільки "наказати" а й "запобігти"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от читав, шо правильно все копи роблять. По іншому ніяк. При вчиненні дтп права забирають у обох учасників(тобто тимчасово вилучають) а там вже суд розбирається, так само і тут. Є юристи? просвітіть

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де 2 учасники беруться, коли людина заїхала в яму? Хай заберуть у директора, ну чи у всіх працівників місцевого автодору, який за дорогу відповідає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ото в ПОТЕРПІЛОГО треба права забрати і гроші вимагати? Може, його розстріляти ще? Чи скласти протокол на бездіяльність організації,  закріпленої за даною дорогою + припис їм на негайне усунення перешкоди, яка загрожує безпеці дорожнього руху? яНе усунули в 3-денний термін - штраф конячий! Підстава поважна не усувати яму негайно одна - погода, сніг чи злива, все. Не вихідний, не "свято", не "грошей немає".

Логіка шикарна - ти попав на ремонт свого авто, сплати за це штраф, побігай по судам, а довбограї з автодору замість ліквідовувати ями дебільні таблички хай ставлять.

А має бути так (2017 рік, Запоріжжя):

 

Спойлер

За ями на дорогах тепер штрафують комунальників – більше сотні штрафів і приписів вже виписали інспектори відділу безпеки дорожнього руху в Запоріжжі, повідомляє “Сегодня”. Підрозділ у складі патрульної поліції працює менше трьох тижнів, в обов’язки входить в тому числі контроль за станом дорожнього покриття.

Одну зі смуг шляхопроводу на трасі Харків-Сімферополь зараз ремонтують – комунальники почали роботи за приписом патрульної поліції.

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху, який створили на базі патрульної поліції, стежать за станом автомобільних доріг міста і за асфальтом у дворах багатоповерхівок.

Щоб відділ безпеки дорожнього руху запрацював, всі патрульні інспектори міста пройшли спеціальні курси: вивчали стандарти, за якими будують і ремонтують дороги. З усього штату у новий підрозділ відібрали двадцять правоохоронців.

З 18 вересня, коли в Запоріжжі запрацював підрозділ безпеки дорожнього руху, вже видали понад ста приписів про ремонт доріг. Більшість таких приписів адресували міським комунальникам – але ті зможуть виконати їх лише частково, кажуть у мерії і посилаються на брак фінансування.

До реформи поліції за станом доріг повинні були стежити в ДАІ. Крім контролю якості дорожнього полотна, відділ безпеки руху буде супроводжувати кортежі перших осіб та перевіряти стан громадського транспорту. Подібні підрозділи поступово запрацюють у всіх містах України.

Тим часом, кількість приписів, виданих інспекторами відділу безпеки дорожнього руху, тільки збільшується, а кількох місцевих чиновників за поганий стан доріг вже оштрафували.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

І ото в ПОТЕРПІЛОГО треба права забрати 

приклад, стою на світлофорі, ззаду мені прилітає. Викликаєм поліцію, вони оформляють дтп, і в обох вилучають посвідчення. А видають тимчасове. Хіба ні? тут я теж потерпілий, чого в мене вилучають права? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Polehan сказано:

приклад, стою на світлофорі, ззаду мені прилітає. Викликаєм поліцію, вони оформляють дтп, і в обох вилучають посвідчення. А видають тимчасове. Хіба ні? тут я теж потерпілий, чого в мене вилучають права? 

Якщо в протоколі він написав "то не я дурак" то в обох

якщо він написав би що він в усьому винен - то тоді тільки у нього забрали б

Ніби так, але можу помилятися

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є таки ДТП за участю 2-х транспортних засобів (як наслідок - суд встановлює винного в цьому - а може ти стояв чи різко став на зелене світло без жодної на те причини, чи обігнав і підрізав, а кажеш, що в'їхали ззаду в нерухоме авто, ну, хіба є запис з реєстратора, свідки твоєї зупинки і самої ДТП), в випадку, коли потрапив в яму і немає явних ознак порушення ПДР - довжелезний гальмівний шлях (явне перевищення швидкості), авто знаходиться на зустрічній смузі та ще й там, де обгон заборонено,  - винуватець лише один - організація, що обслуговує дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як діяти, якщо водій через погане дорожнє покриття пошкодив транспортний засіб

Із настанням тепла і таненням снігу зростає ризик потрапляння в дорожньо-транспортні пригоди через ямковість та вибоїни на дорогах.
Наголошуємо учасникам дорожнього руху, що патрульна поліція не займається ремонтом доріг, поліцейські можуть складати акти обстеження вулиць та писати вимоги на усунення ямковості. Однак утримувачі доріг часто посилаються на відсутність фінансування на ремонт. Також ямковий ремонт неможливо було здійснювати через несприятливі погодні умови.
Невдовзі стартує черговий весняний огляд вулично-шляхової мережі, про результати якого повідомлятимемо.

Наразі ж роз’яснюємо, що водій, сідаючи за кермо, має самостійно та об’єктивно оцінювати дорожню обстановку та шляхове покриття. 
Якщо дорога погана, має вибоїни та ямковість, про це має свідчити відповідний дорожній знак. Наприклад, знак 1.12 ПДР означає: ділянка дороги з вибоїнами чи просіданнями дорожнього покриття на проїзній частині.

Йдемо далі.
Пункт 12.3 ПДР гласить: «У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди».
До прикладу, якщо водій рухається зі швидкістю 50км/год і бачить відповідний знак «вибоїна» чи яму, він має зменшити швидкість, загальмувати, об’їхати.
Це стосується і ям та вибоїн, залитих водою, яких не видно.

Якщо ж трапилось так, що водій все одно потрапив у яму та пошкодив автомобіль, на місце події викликається екіпаж патрульної поліції. Патрульні поліцейські також об’єктивно оцінюють дорожню обстановку. 
Якщо інспектор вважає, що у вчиненні ДТП може бути частина вини водія, він оформляє на нього відповідний протокол за ст. 124 КУпАП: «Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів».
Протокол направляється в суд. І вже суддя вирішує, чи винен водій, чи ні.

Що це дає?
Маємо зафіксований у протоколі факт дорожньо-транспортної пригоди, і суддя, зваживши всі обставини та пояснення водія, що він не винен, може скасувати протокол і закрити справу та винести рішення про притягнення до відповідальності утримувача дороги. З цими документами потерпілий водій в порядку цивільного позову може звертатись в суд, аби йому відшкодували завдані збитки. І з нашого досвіду, такі позови є успішними.
Тобто протокол у такому випадку – це спосіб фіксації даної події і притягнення утримувача дороги до відповідальності.

На час розгляду справи водієві видають тимчасове посвідчення водія.
Одночасно, патрульні складають акт огляду даного відрізку вулиці та направляють у відділ безпеки дорожнього руху. Там спеціалісти пишуть вимогу на усунення ямковості. 
У березні цього року поліцейські написали близько двох десятків таких вимог. Якщо недоліки не усунені, оформляється протокол, який іде до суду. Але, знову ж таки, необхідно враховувати погодні умови та наявність коштів на ремонт, які закладаються у бюджетах того чи іншого населеного пункту.
Просимо бути максимально уважними за кермом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

поліцейські можуть складати акти обстеження вулиць та писати вимоги на усунення ямковості.

В неділю бачив як патрульний екіпаж зупинився  на маяківській об'їздній і фотографував ями.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Віталій СК сказал:

В неділю бачив як патрульний екіпаж зупинився  на маяківській об'їздній і фотографував ями.

 

В такому випадку їм взагалі в машину можна не сідати. Береш фотоапарат і пішов вздовж майже любої вулиці, головне щоб місця на флешці вистачило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, nickel сказано:

В такому випадку їм взагалі в машину можна не сідати. Береш фотоапарат і пішов вздовж майже любої вулиці, головне щоб місця на флешці вистачило.

Комунальники тупо відписки пишуть. " Повідомляємо, що на даний час погодні умови не дозволяють провести асфальтування вибоїн на вулично-дорожній мережі міста. Комунальними підприємствами постійно виконуються роботи по засипці ям щебнем. ")
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Dima4s сказал:

Комунальники тупо відписки пишуть. " Повідомляємо, що на даний час погодні умови не дозволяють провести асфальтування вибоїн на вулично-дорожній мережі міста

Так вчора ще сніг йшов. Почали б латати, то всі кричали б, що в калюжи кладуть і гроші на вітер викидають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Так вчора ще сніг йшов. Почали б латати, то всі кричали б, що в калюжи кладуть і гроші на вітер викидають.

Ти ж розумієш що було б бажання...
Яма за яку я питав- глибиною сантиметрів 10 а то і більше. її вантажівки збільшують з мега швидкістю. При цьому вона вже з пів року(точн оне памятаю) стоїть навіть без засипки щебнем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас використовують дуже не якісний асфальт. Саме за це потрібно наказувати. Але я ніколи в новинах не зустрічав, щоб когось за це хоч якось покарали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки років поруч живу Тараса не бачив.

А щодо парковок, в мене відповідь одна зробіть відповідні стоянки, а потім гиркайте...

Розумію, що багатьом не подобається, але левова частка тих хто проти щирі пішоходи які ніколи не мали авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, СОАД сказал:

Скільки років поруч живу Тараса не бачив.

А щодо парковок, в мене відповідь одна зробіть відповідні стоянки, а потім гиркайте...

Розумію, що багатьом не подобається, але левова частка тих хто проти щирі пішоходи які ніколи не мали авто.

 

І я Тараса не бачив...а хто це? :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

Тобто протокол у такому випадку – це спосіб фіксації даної події і притягнення утримувача дороги до відповідальності.

оце я мав на увазі. Ато розкричались знову шо скрізь зрада.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Юріч сказал:

 

І я Тараса не бачив...а хто це? :wacko:

Бо ти живеш не поруч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Юріч сказал:

 

То так ще гірше буде. Більший діаметр диска - нижчий профіль шини. Тут навпаки диски зменьшувати треба і ставити високий профіль, щоб м'якша машина була... і ширину катка більшу ставити, це також помагає ковтати ями.

то я так, шуткував )) я в курсі, про що ти кажеш )) Просто ями стали ширші, й більший діаметр дозволяє в них не провалюватись )) Я й так , раніше, як тільки сів на 17й радіус, по привичці, невеликі ями обьїзджав, а потім, ти ба, можна й по версі, безболісно проходити, не ниряє )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

7 часов назад, nickel сказал:

Тобто протокол у такому випадку – це спосіб фіксації даної події і притягнення утримувача дороги до відповідальності.

оце я мав на увазі. Ато розкричались знову шо скрізь зрада

 

Ок, якщо протокол - спосіб фіксації події і  притягнення утримувача дороги до відповідальності, то дивний дуже спосіб, чому він НА ВОДІЯ, а не АВТОДОР з докладеними фото ями і пошкодженого авто (а могли б і БЕЗКОШТОВНО експертизу пошкоджень потерпілому зробити, чи то за кошт АВТОДОРУ...), але якого, даруйте, чоловічого статевого органа, забирати ПРАВА? Навіть надаючи нікчемну "тимчасову бамажку"! З тим туалетним папірцем ЗА КОРДОН на власному авто поїхати МОЖНА??? Наголошу - людина, яка НІЧОГО не порушила, отримує біганину по судах, доводячи, що не верблюд, втрату часу, грошей, нервів, і, ВУАЛЯ, ПРАВА ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН!!! Браво, мусора!

Такий дебілізм час НЕГАЙНО міняти на законодавчому рівні, а от влада кричить "аяяй, догроги будувати треба", акцизи, збори, здири, гучні прес-конференції... А на ділі того, хто при кожній заправці пальним ті збори НА ДОРОГИ платить, за ями на них ще й тр*хають протоколами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертаються старі мусорські приколи. Це вже якісь підари при погонах молодих навчили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Ось так кожного дня паркуються і їздять під "кірпіч" лучани та гості міста, і щодня це і ні хєра не реагують поліцаї, які катаються вулицею Липинського. Питання - їм (поліцаям) реально на все похєр чи вони тупо не в курсі знаків? 

DSC_0575.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...