Перейти до змісту

Чи доцільно купувати 4К (UHD)


vaz75

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, halcogen сказал:

В Україні ТВ не збирають, тому зрозуміло що звідкись він має приїхати. 

Помиляєшся:

Мірта, Електрон, Kivi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 204
  • Створено
  • Остання відповідь
6 годин тому, halcogen сказано:

В Україні ТВ не збирають, тому зрозуміло що звідкись він має приїхати. Тут варіантів не багато, Рашка, Європа, Китай. Інше питання що краще - спец. їхати за ТВ в Польшу чи купити тут в українських магазинах при однаковій кінцевій ціні.

 Кінцева ціна не може бути однаковою. Різниця суттєва, на дорогих моделях буває до 45%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://stylus.ua/televizory/samsung-ue43ku6500.html#all норм чи фуфєл. Є ще з U в кінці, різниця яка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, seolutsk сказал:

Є ще з U в кінці, різниця яка?

В кінці U чи EU? Якщо EU то є ймовірність того, що Smart адаптований для країн ЄС і в нас весь його функціонал не буде працювати. Тому і така різниця у цінах на модель від 17 і до 27 тис. Від 21 і до 27 тис. без позначки EU у кінці і він, як кжуть у магазинах :) , прошитий і адаптований для нашого ринку, а така сама модель ввезена, наприклад, з Польщі, но прошита нашими "майстрами", все буде працювати як і без EU, но дешевша, тому і пропонують такі самі моделі з Польщі но дешевше! А якщо у нас у магазинах, маркетах... продають за "польською" ціною, то вони не гарантують повний його функціонал але самі пропонують і гарантують, що буде прошитий але... залишають за собою "але" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, ForZa сказал:

В кінці U чи EU? Якщо EU то є ймовірність того, що Smart адаптований для країн ЄС і в нас весь його функціонал не буде працювати. Тому і така різниця у цінах на модель від 17 і до 27 тис. Від 21 і до 27 тис. без позначки EU у кінці і він, як кжуть у магазинах :) , прошитий і адаптований для нашого ринку, а така сама модель ввезена, наприклад, з Польщі, но прошита нашими "майстрами", все буде працювати як і без EU, но дешевша, тому і пропонують такі самі моделі з Польщі но дешевше! А якщо у нас у магазинах, маркетах... продають за "польською" ціною, то вони не гарантують повний його функціонал але самі пропонують і гарантують, що буде прошитий але... залишають за собою "але" :)

В U є ще T2, дякую. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав, здається вже сьоме покоління краще - http://price.ua/samsung/samsung_ue-43ks7500/catc1081t15m1320094.html хто в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, seolutsk сказал:

вже сьоме покоління краще

... а восьме ще краще :) Ну у технічних характеристиках і треба шукати відмінності. Загнутий екран - маркетингова приблуда, що нічого не дає! У 7-серії сабвуфер є і звук 30 Вт. А взагалі в неті описів тьма і залишається лише у гаманець заглянути - чи вистачає там :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, igorgame сказал:

... а восьме ще краще :) Ну у технічних характеристиках і треба шукати відмінності. Загнутий екран - маркетингова приблуда, що нічого не дає! У 7-серії сабвуфер є і звук 30 Вт. А взагалі в неті описів тьма і залишається лише у гаманець заглянути - чи вистачає там :)

Нашкрібу якось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.06.2017 at 10:18, seolutsk сказано:

Почитав, здається вже сьоме покоління краще - http://price.ua/samsung/samsung_ue-43ks7500/catc1081t15m1320094.html хто в курсі?

З такою діагоналлю хіба на кухню чи в санвузол)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romaxa11 сказал:

чи в санвузол)

в санвузол ТВ - це зло, будуть черги збиратися під дверима.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romaxa11 сказал:

З такою діагоналлю хіба на кухню чи в санвузол)

Мабуть у хоромах живеш, що 43" діагональ у кухню або WC :) Комусь і у зал завелика... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 40 стоїть) років 8 вже. Поки вистачає. Більше часу забирає апарат з 4,7 діагоналлю) Хоча й справді брав би 50 дюймиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Трішки апну тему. Вже якийсь час як придбав собі 4К телевізор. Не з топ сегменту, але в принципі із нових моделей самсунг 2017 року.

Так от переглянув вже на ньому з десяток-півтора фільмів з 4к якістю, і хочу сказати що якщо це й же фільм взяти якісний 1080р ріп, то на око не особливо і відрізниш якість картинки, практично одне і те ж ! Навіть якщо стати тупо за метр від екрану ! 

Важкувато судити чи відрізнялась би ця картинка на 4к телевізорі і Full HD, оскільки останнього вже не маю для порівняння. От наприклад фільми в 60 fps, ті так, помітно відрізняється картинка, а от 4К від Full HD, ну я б не сказав. Не претендую на істину в останній інстанції, не треба мене тут закидувати гнилими помідорами типу я або сліпий або ще який, але от таке в мене склалось враження, хай суб'єктивне, але зате з власного досвіду а не вичитане десь. Тобто якщо у вас є якісний Full HD телевізор, то з якісним 1080Р ремуксом ви фактично нічого не програєте 4К формату і не обов'язково бігти міняти телевізор, виграш буде мінімальним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

...придбав собі 4К телевізор. Не з топ сегменту ... то на око не особливо і відрізниш якість картинки, практично одне і те ж !

Може тому? :)

А ще дуже залежить від релізів, HDR, тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з свого досвіду скажу наступне. Оскільки в першу чергу нові фільми виходять в 1080р, то качаю і дивлюсь їх, якщо фільм достойний і виходить пізніше в 4к, то передивляюсь в цьому форматі. Дійсно блю рей реліз 1080р і 4к не сильно відрізняється, але я відмінності бачу. А от Ютюб 1080р і 4к відрізняються значно, особливо на SlowMotion сценах. На моєму "бюджетному" 49дюймовому телеку релізи 4к іноді гірше показуюють за BDRemux.

Якби зараз стояло питання заміни ТВ, то брав би 60 дюймовий (бо 49 вже мало, відстані вистачає), 4к, HDR, не Андроїд, матрицю LG, з якісним внутрішнім програвачем і смарт сервісами (оскільки різниця в якості відтворення однакового контенту внутрішнім програвачем і приставкою\компом через HDMI відчутна), DLNA, Miracast.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, vaz75 сказано:

 Оскільки в першу чергу нові фільми виходять в 1080р, то качаю і дивлюсь їх, якщо фільм достойний і виходить пізніше в 4к, то передивляюсь в цьому форматі. 

 

Ну і я приблизно так само дивлюсь, рідко коли вдавалось побачити фільм вперше і одразу 4К.

Ну а різні демонстраційні 4К ролики на ютубі по типу "Нічні Дубаї" чи "Політ орла" ну так, звичайно дивляться феєрично, але ж вони спеціально під те "заточені" щоб просувати супер красоту з 4К картинкою, вибрані супер яскраві сцени, насичені кольори, гарне освітлення і т.д. 

Ну але цим всім полюбувався раз-другий, ну а далі що з них толку ? Так би мовити для повсякденної експлуатації телевізора і перегляду звичайних фільмів, в яких картинка частенько і близько не дотягує до цих роликів. Я це до того, що новинки кінематографу на ютубі явно не подивишся в супер якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Я це до того, що новинки кінематографу на ютубі явно не подивишся в супер якості.

А як виглядає телебачення? Жуть? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, NeoN сказал:

А як виглядає телебачення? Жуть? 

Яке? Супутникове -норм. IPTV - норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, SergLutsk сказал:

 

Ну і я приблизно так само дивлюсь, рідко коли вдавалось побачити фільм вперше і одразу 4К.

Ну а різні демонстраційні 4К ролики на ютубі по типу "Нічні Дубаї" чи "Політ орла" ну так, звичайно дивляться феєрично, але ж вони спеціально під те "заточені" щоб просувати супер красоту з 4К картинкою, вибрані супер яскраві сцени, насичені кольори, гарне освітлення і т.д. 

Ну але цим всім полюбувався раз-другий, ну а далі що з них толку ? Так би мовити для повсякденної експлуатації телевізора і перегляду звичайних фільмів, в яких картинка частенько і близько не дотягує до цих роликів. Я це до того, що новинки кінематографу на ютубі явно не подивишся в супер якості.

Кожному своє. Які деморолики? То вже вчорашній день. Все більше ютюб-блогерів вже знімає в 4к (дурачки, певно), особливо автомобільної і мобільної тематик. Я полюбляю канал The Slow Mo Guys. Та вже навіть кожен другий сучасний смартфон може в 4к знімати весілля, дитячі виступи, котів\собак - було б місце зберігання. А щодо фільмів, то перше що потрапдяє в мережу - камріпи, то я їх взагалі ігнорую, потім вебріпи, а потім вже блю рей і 4к релізи, інколи останні одночасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, NeoN сказано:

А як виглядає телебачення? Жуть? 

Якщо звичайне кабельне типу волі то звичайно жуть ! Ще канали в 720Р якось можна дивитись, а от SD то взагалі знущання над собою, хіба що на діагоналі до 32", не більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, NeoN сказал:

А як виглядає телебачення? Жуть? 

Ну для перегляду кабельного ТБ 4К то вже взагалі... там навіть у HD плюватись будеш :) Ну а промо-роліки - то для реклами знімають звісно, але вже зараз як гриби множаться на супутнику канали 4К і супутникові тюнера по доступній ціні з'являються, а якщо телевізор не бюджетний і з гарним процесором, то ті ж канали серії Діскавері та інші у HD з обробкою сигналу 4К телевізора відрізняються по якості. Сегмент 4К потроху набирає оберти і власники пристроїв ніяк не будуть у програші але є одне НО - тільки не з нашими кабельними операторами і не з нашим телебаченням яке дуже повільно повзе по розвитку технологій :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 головне щоб контент 4К був,

а то "умельци-коопєратори" розтягують HD (в кращому випадку) до 4К - розказують які вони гарні

а всіляка "обробка на телевізорі" то взагалі збочення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі свого досвіду: якщо телевізор 50 дюймів чи менше - толку від 4К ніякого. Ну, ще за 1 метр від екрану людина з хорошим зором може й розгледить різницю. Але на більшій відстані що якісне Full HD, що 4К - ідентично.

Якщо екран від 60 дюймів - можливо, ситуація інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...