Перейти до змісту

Вандали попсували фотозону «Я люблю Луцьк»


difoto

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, phantom сказал:

О, у мого клона вже замість крапочки після ніку - апостроф! А ще 3260 постів, та репутація - 1895. Цікаво -   когось вкрали нік та підлаштували його під мій, чи хтось сам це зробив зі своїм акаунтом?

 

Це анкета yu2007

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Юріч said:

 

Це анкета yu2007

 

Я знаю :)  Розібратися з цим було не складно. Для мене лише загадка: це він чи вона?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, EleKtrik сказал:

На борді дозволена зміна ніків, тим хтось, певно і скористався...

P.S. Тонкий, чи тоБА- грубий тРолінг

 

Правилами форуму забороняється:

 

Цитата

регистрация похожего ника (визуально похожего) на существующий.

регистрация ников типа Админ, Модер, Главный и т.д.

Такие аккаунты удаляются без предупреждения, а при повторной регистрации с таким же ником, Вы будете полностью лишены доступа на форум.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цього я не знав. Ну що ж - зараз напишу модераторам. Подивимося на їх реакцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, phantom said:

 

Дивлячись на твою аватарку - я вже й не знаю що думати ...

 

Жіночко, якщо моя аватарка травмує вашу ніжну психіку, не потрібно відразу приймати щось сильнодіюче.

Можна написати в приват, так, мовляв, і так, чи не міг би я забрати аватарку, бо вона ображає ваші політичні вподобання. А то розвели тут офтоп на пів сторінки. Ще в спортлото напишіть і в Європейський суд з прав людини )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, yu2007 said:

Можна написати в приват, так, мовляв, і так, чи не міг би я забрати аватарку, бо вона ображає ваші політичні вподобання. А то розвели тут офтоп на пів сторінки. Ще в спортлото напишіть і в Європейський суд з прав людини )))

 

Та не переживай так сильно. Адмінам я написав. Думаю зміна ніків протоколюється. В будь-якому разі свідки того що ти робив є (серед них і не останні люди на Борді), скріншоти зроблені, повідомлення які ти повидаляв те ж не пропадуть просто так, наслідив ти добре. Так що зараз слово за адміністрацією форуму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, phantom said:

 

Та не переживай так сильно. Адмінам я написав. Думаю зміна ніків протоколюється. В будь-якому разі свідки того що ти робив є (серед них і не останні люди на Борді), скріншоти зроблені, повідомлення які ти повидаляв те ж не пропадуть просто так. так що зараз слово за адміністрацією форуму :)

 

Скріншоти нотаріально завірені? То ж то й воно. Немає мені чого переживати.

А хто такі не останні люди? От я, наприклад, користувач Борди з 10 річним стажем. А ви, жіночко, "мєгафлудер". Так у вас над аватаркою написано :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...