Перейти до змісту

Відеокарта для роботи з графікою, Solidworks 2016


Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, Ukrainec сказано:

 а я ще пам"ятаю часи коли з заздрісттю дивився на продукцію AMD.

ага К6-2 були класні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, Zevs_Isver сказано:

ага К6-2 були класні

тоді я цікавився більше риболовлею. 

Я про пізніші 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Звісно є) Частота та архітектура (с)

Ну такого сильного використання потужностей процессора просто при побудові картинки у вьювпорті я не очікував.

Пробував для цікавості подивитись як використовує 3дмакс процессор при побудові зображення у вьювпорті. То він використовує тільки 1 ядро і відеокарту. Такого як в соліді немає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

архітектура Phenom теж хороша, х6 1045t, показує кращі результати в рендері ніж FX6300, (без розгону звичайно)
Як є бажання працювати, то залізо не перешкода, і на відрі з гайками  красоту можна зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Holy сказано:

архітектура Phenom теж хороша, х6 1045t, показує кращі результати в рендері ніж FX6300, (без розгону звичайно)
Як є бажання працювати, то залізо не перешкода, і на відрі з гайками  красоту можна зробити.

В рендері не сумніваюсь що так, а в обрахунках геометрії креслярських прог - ні!

Почитай спеціалізовані форуми де є теми про аналогічних "мучеників" як я, і як вони з тими феномами, які спочатку з слиною на вустах доводять, що квадри і фаєрпро "лайно", бо все й далі гальмує, а після переходу на і7 не часто, але визають свої помилки.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

Давай не будемо зараз роводити холівар в цю сторону,

звісно, що ні.

Я просто сказав очевидну, уже, для тебе річ. Хочеш потужностей - купи інтел.

Не дорогий і виправданий варіант буде 2500К, якщо і5. 2600К ,якщо і7.

Сенсу лізти у 1151 (із кабі лейками і т.д.) і переплачувати - немає.

Максимум, на мою думку, 1150 із 4770(К).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ти вгадав, треба якогось Інтел кукурузника + Quadro 4000 мін.

ціна питання: (на вскидку)

проц 2500К - 2500 грн

Квадро 4000 - 2500 - 3000 грн.

Грамотна мамка - 1500 - 2000 грн

все решта є.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.03.2017 at 20:10, Ukrainec сказал:

 

Показати прихований контент

58d40ed37c610_.thumb.jpg.abf15e77b3223b1c157d98d78e5db98a.jpg

Hide

 

Прошу вибачення за оффтоп. В Луцьку будуть робити автомобільні акумулятори? Як автомобіліст запитую, підтримував би місцевого виробника. Чи це дистанційне замовлення? Якщо не секрет, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки це лише сирий задум. 

 

2Женя 

Поки сціпивши зуби буду вдовольнятися тим що є. Мо докуплю квадру в заробок.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, nickel сказал:

Прошу вибачення за оффтоп. В Луцьку будуть робити автомобільні акумулятори? Як автомобіліст запитую, підтримував би місцевого виробника. Чи це дистанційне замовлення? Якщо не секрет, звичайно.

пара аккум заводов в 150 км от Луцка, в Пинске.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, romanc сказано:

пара аккум заводов в 150 км от Луцка, в Пинске.

Знаю про один і то там лише їх збирають з польських пакетів та клеять наклейку ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, romanc сказал:

пара аккум заводов в 150 км от Луцка, в Пинске.

1, Не 150, а 200+, та хай хоч 150, мені що за одним акумом їхати?

2, Білорусь - аж ніяк не місцевий виробник, тому підтримувати їх немає бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поекспериментував щойно трішки з впливом розгону CPU і оперативної пам"яті на час обрахунку в Solidworks 2016. Досліди проводив під час нарізування масиву прямокутних отворів 26х17 шт. на поверхнях деталі; Всі тести повторювалися по 3 рази, результат усереднювався.

Деталь  

556.thumb.jpg.ad3081bf9c8c90699c4700d0cf9b1095.jpg

Hide  

Дослід 1

 Частота CPU 4260, HT2230, NB2230, частота пам"яті 1540 таймінги 9-9-9-28-33 1T:

Результат: 462с 

 

Дослід 2

 Частота CPU 4730, HT2770, NB2770, частота пам"яті 1540 таймінги 9-9-9-28-33 1T:

Результат: 414с 

 

Дослід 3

 Частота CPU 4730, HT2770, NB2770, частота пам"яті 1846 таймінги 10-11-10-30-40 1T:

Результат: 402с 

 

CPU-Z 

557.jpg.614563fe5f02add936398ab8109bb16a.jpg559.jpg.723c6bd427fd7a137e8e0a0d389e4cac.jpg

Hide  

 

Нажаль під час тестів чуда не сталося, солід вперто використовує ресурси лиш одного ядра, хоча система всіма силами розпаралелює рівномірно навантаження між ядрами, завантаження процесора максимум 17%.! І це в 2017році! Карл!

Пробував задавати відповідність на 1-не, на 2-ва, на 4-ри ядра, кіньцевий результат не змінювався і час обрахунку коливався в межах середніх значень:

Завантаження CPU  

555.thumb.jpg.dba4de0272f47358dcfb8552e8fe2bec.jpg

Hide  

 

Хто бажає може в себе провести даний експеримент на своїй системі і викласти витрачений час на цю операцію.

Сепаратор 3.rar

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Kazus сказано:

@Ukrainec А ставало легше у вьювпорті працювати після розгону?

Мабуть ні, бо не помітив різниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, до цього робив невеликі моделі, то в принципі "невеликі" приторможування до 20с маск були і дратували . Ну з таким, що на 7-хв, я стикнувся вперше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить апгрейд відяхи має дозволити комфортніше працювати, а виконання самих операцій можна і почекати. Бо як на мене, то комфортніше буде чекати на складних операціях, ніж постійно дивитись на слайдшоу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та слайдшоу немає, якщо деталь просто прокручувати, а ось як виділиш її і крутиш то тоді 1-2 кадр/с і навантаження на проц  до 40-50%, а відео лиш на 6% задіяне. Треба апгрейдити проц.

 

Просто при наявних алгоритмах роботи процесора, розгону в 15% не помітно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мому випадку в такому режимі (саме при виділенні) відеокарта нагружалась нормально. До 80 процентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Kazus сказано:

В мому випадку в такому режимі (саме при виділенні) відеокарта нагружалась нормально. До 80 процентів.

Ну так в тебе проц, 120с ріже а в мене 460с, а уяви собі його продуктивність при прокрутці. Мій просто недозавантажує відеокарту  потоком інформації, щоб вона розкривала свої потужності більше ніж на 6%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене i7-4770 + GTX770 + 32Gb оперативки, нічого не розігнано. Solidworks 2016/2017 працює в примусово включеному правками реєстру режимі RealView. Я, звісно, не ганяю зборки по 500+ об'єктів, але на моїй роботі фрізів чи завмирань не помічаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Plum сказано:

В мене i7-4770 + GTX770 + 32Gb оперативки, нічого не розігнано. Solidworks 2016/2017 працює в примусово включеному правками реєстру режимі RealView. Я, звісно, не ганяю зборки по 500+ об'єктів, але на моїй роботі фрізів чи завмирань не помічаю.

Я теж в принципі цим голову не сушив, допоки не взявся за вищезгадану модель. Буде час качни і спробуй нарізати масив отворів в заготовці, одночасно засічи скільки часу це в тебе займе? А опісля виділи і спробуй повертіти.

Маю теж реєст проправлений і працюючий RealView.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...