Перейти до змісту

Відеокарта для роботи з графікою, Solidworks 2016


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Ukrainec сказал:

Наприклад побудова такої х-ні займає ну дууууже багато часу:

Що ти розумієш під словом "побудова"? Тормозить, коли скажімо екструдиш форму зі скетчу чи коли маєш вже готову деталь і починаєш її крутити, збільшувати, добавляти на її поверхні нові скетчі?

 

1 час назад, Ukrainec сказал:

Це нормально?

Не нормально. Деталь вигладає відносно нескладною. Хіба що ти соти отих решіток будував з окремих елементів і в тебе там тисячі деталей з купою звязків.

 

1 час назад, Ukrainec сказал:

чи допоможе пришвидшити обрахунки відеокарта? 

Ні. Основна обчислювальна потужність потрібна, коли ти робиш фінальний рендер, працюєш в режимі Real View чи симулюєш фізику.

 

1 час назад, Ukrainec сказал:

відео як показує MSIафтебурнер  взагалі не задіяне.

Так і має бути. Відобразити таку деталь для відахи нескладно. 

 

А взагалі при роботі в CAD-софті все впирається в проц/память, а відаха треба тільки для візуалізаціїї робочого процесу, а також в випадках, коли необхідно зробити фінальний рендер сцени з купою постефектів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

 

26 хвилин тому, Savage сказано:

овом "побудова"? Тормозить, коли скажімо екструдиш форму зі скетчу чи коли маєш вже готову деталь і починаєш її крутити, збільшувати, добавляти на її поверхні нові скетчі?

друге

 

Цитувати

Не нормально. Деталь вигладає відносно нескладною. Хіба що ти соти отих решіток будував з окремих елементів і в тебе там тисячі деталей з купою звязків.

Прорізав з масиву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Ukrainec сказал:

друге

Ок. Тоді подивись, скільки в тебе показує FPS, коли ти крутиш / збільшуєш / виділяєш певні елементи. Я юзав Fraps, але, можливо, в 2016 Соліді вже завезли нормальний перегляд статистики, де відображаються FPS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, проблем з fps проблем немає при обертанні деталі, навіть більші збірки на 50-70 деталей не тормозять (відносно). А ось коли виникла потреба зробити саме цю деталь то виникла така проблема. Проблема виникає коли намагаюся прорізати отвори масивом (як на картинці) а коли закруглюю більш ніж 4 грані тих отворів йде жахливе підвисання соліда.

Грішу на не професійну відеокарту з її дровами 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Ukrainec сказал:

Проблема виникає коли намагаюся прорізати отвори масивом (як на картинці) а коли закруглюю більш ніж 4 грані тих отворів йде жахливе підвисання соліда.

Я думаю собака зарита в цьому місці. Маю на увазі у виконанні самих операцій (можливо десь йде якийсь конфлікт).

 

34 минуты назад, Ukrainec сказал:

Грішу на не професійну відеокарту з її дровами 

Можливо й так, але маловірогідно. Я в свій час працював в Соліді навіть на інтегрованому відео проца 3570K, а воно в рази слабше твоєї GTX760.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробую перестроїти, зменшивши кількість масивів, ніби менше часу обраховує. Поетапно прорізую отвори, нарізаю радіуси, але це теж час не малий в ручну все робити! При прокрутці такої деталі фрізи жахливі, 0,5-1 кадри/с, а проц завантажується двома ядрами сумарно до 45%, відео працює лиш на 1-2%

 

Показати прихований контент  

58d445ac175a9_2.thumb.jpg.15cfb0d7a33cab981630e12650cdef5c.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще покрутив, проц ніби завантажується всіма 6-ма ядрами по 25-40%. кожне, так що це дає підстави вірити в підтримку багатоядерності?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Kazus сказано:

@Ukrainec Можу для тесту покрутити цю деталь в себе.

Буду вдячний!

 

Сепаратор2.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Ukrainec сказал:

Ще покрутив, проц ніби завантажується всіма 6-ма ядрами по 25-40%. кожне, так що це дає підстави вірити, про підтримку багатоядерності?!

Підтримка багатоядерності є, оптимізаціє немає, Тобто новіший 2-ядерний проц, на новішій архітектурі з більшою частотою взує -4-6-8 ядерники з меншою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крутив в 2017 соліді на звичайній відясі. (960).  - все чудово і без фрізів. 

Пробував згладжувати грань по типу як вже згладжена одна з граней - якщо відключити прівью то впринципі також нормально. але тут вже проц грає роль імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Kazus сказано:

Крутив в 2017 соліді на звичайній відясі. (960).  - все чудово і без фрізів. 

Пробував згладжувати грань по типу як вже згладжена одна з граней - якщо відключити прівью то впринципі також нормально. але тут вже проц грає роль імхо.

Ти пробував виділяти її як на картинці і крутити, і все без фрізів?:ohmy:

Який в тебе CPU?

Які драйвери на відеокарту стоять?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував виділяти як на скріншотах. Все нормально. Проц i7-6700, при прокрутці у вьювпорті він не грає ролі, тут тільки відеокарта. Драйвер просто самий новий з сайту нвідіа

Показати прихований контент  

11.thumb.jpg.3a3a63b663fa0ebb8a765b4014d828cd.jpg22.thumb.jpg.98b423bf47d0f2bd9dfe857c2313bc2e.jpg

Hide  

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Kazus сказано:

Пробував виділяти як на скріншотах. Все нормально. Проц i7-6700, при прокрутці у вьювпорті він не грає ролі, тут тільки відеокарта. Драйвер просто самий новий з сайту нвідіа

Показати прихований контент

11.thumb.jpg.3a3a63b663fa0ebb8a765b4014d828cd.jpg22.thumb.jpg.98b423bf47d0f2bd9dfe857c2313bc2e.jpg

Hide

 

 

А можна ще попросити прорізати одночасний масив аналогічних отворів, там де є місце з низу? або відкотитися і зробити це на всю заготовку. В мене  це займає по 3-4 хв на 1/3 площі і до 8хв на всю площу..

 

І в мене чомусь навпаки, при обертанні (як на картинці) проц грузить, а відео "мовчить", ну 2-3% не рахується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec  Спробував варіант з добиванням масиву до кінця. Під час побудови самого масиву з ескізів фріз був тільки в кінці на 1 сек.  Операція вирізання зайняла десь 15 сек.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло, в мене фрізи з"являються на 15с як тільки я виберу щоб виділити деталь. Мо то все ж таки проц?

 

Запустив щойно дану деталь на робочому ноуті (теж SW2016) з двухядровим CPU p8700, так ось при її обертанні проц вантажить лише на 50, при цьому система щось оптимізує, але вантажить його все одно лиш строго на половину. Виходить підтримки багатоядерності таки немає? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуав також вирізати всі отвори одинм ескізом. Точно час не скажу, але по відчуттю вирізання зайняло близько 2 хвилин.

1111.thumb.jpg.997a9906688663378d0abdebe5670a6a.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Kazus сказано:

Спробуав також вирізати всі отвори одинм ескізом. Точно час не скажу, але по відчуттю вирізання зайняло близько 2 хвилин.

 

А рівень завантаження CPU і GPU не дивився під час цього процесу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Зрозуміло, в мене фрізи з"являються на 15с як тільки я виберу щоб виділити деталь. Мо то все ж таки проц?

 Навряд. По-ідеї проц не має використовуватись при відображенні.

 

Цитувати

А рівень завантаження CPU і GPU не дивився під час цього процесу?

зараз спробую ще раз і подивлюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По результатам тестів - Під час самого вирізання (коли задіяний проц) солідворкс не використовує всі потужності. Грубо кажучи навантажено нормально тільки 1 ядро, а інші майже по нулям. Інколи навантаження на "працюючому" ядрі падає і тоді задіюються декілька інших ядер. Відеокарта при цьому по нулям як і має бути.

 

При роботі у вьювпорті - навантаження на відео доходить до 80-90 процентів в піках. В середньому -  в районі 50 процентів. Але саме цікаво, що при цьому також іде нормальне навантаження на всі ядра процесссора. (30-60 процоентів). Тобто таки залежність від процесора є. Я був неправий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Kazus сказал:

По результатам тестів - Під час самого вирізання (коли задіяний проц) солідворкс не використовує всі потужності. Грубо кажучи навантажено нормально тільки 1 ядро, а інші майже по нулям. Інколи навантаження на "працюючому" ядрі падає і тоді задіюються декілька інших ядер. Відеокарта при цьому по нулям як і має бути.

 

При роботі у вьювпорті - навантаження на відео доходить до 80-90 процентів в піках. В середньому -  в районі 50 процентів. Але саме цікаво, що при цьому також іде нормальне навантаження на всі ядра процесссора. (30-60 процоентів). Тобто таки залежність від процесора є. Я був неправий.

Звісно є) Частота та архітектура (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч роблю висновки:

солід -  г-но, бо в 2017 році не підтримує багатоядерність;

Інтел CPU рулить, бо має кращу продуктивність на ядро, або якось оптимізував свої CPU  для роботи з однопотоковими додатками. Не виключено, що пробашляв виробникам CAD софта бо тоді топові І7 були б ніц не варті, клієнти вдовольняли  апетити дешевшими і3 ,  і5 та FX -ми  продуктивності яких би цілком вистачало;

Амд CPU - класний, але трішки жертва аборта в цій ситуації!   

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Інтел CPU рулить

єдине правильне речення за всю тему! :)

 

5 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Амд CPU - класний, але трішки жертва аборта в цій ситуації!   

Ще одне правильне речення. :)

 

А якщо серйозно, то  в більшості холіварів про процесорну релігію, висновок напоршується один :

робота і продуктивність = Intel

Мультимедія і цяцьки = AMD (окрім випадків, коли софт і цяцька не проплачені виробниками процесорів і відеокарт)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zheny@ сказано:

єдине правильне речення за всю тему! :)

 

Ще одне правильне речення. :)

 

А якщо серйозно, то  в більшості холіварів про процесорну релігію, висновок напоршується один :

робота і продуктивність = Intel

Мультимедія і цяцьки = AMD (окрім випадків, коли софт і цяцька не проплачені виробниками процесорів і відеокарт)

 

 

Давай не будемо зараз роводити холівар в цю сторону, просто зараз (приблизно останні років 10) інтел рулить, а я ще пам"ятаю часи коли з заздрісттю дивився на продукцію AMD.

Я й подумати не міг що тут все так запущено/проплачено. 

Для мене важлива продуктивність в додатках / грн., АМD FX в принципі в мультимедіа показує себе в цьому плані цілком на рівні.

Є наприклад додатки, де АМД цілком на рівні конкурує з Інтелом, нажаль в cad сегменті дууууже все запущено! Багато прог для рендеру давно оптимізувались під багатопоточність, нажаль кілька основних гравців через "загадкові причини" так і не розродяться цією підтримкою.

 

Мені обідно, що змінивши Q6600 на FX немає відчуття росту продуктивності в цьому додатку :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...