Перейти до змісту

Перевірені інтернет-магазини автозапчастин


jack74

Якими інтернет-магазинами ви користуєтесь  

114 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

On 5/10/2017 at 10:40, jack74 сказано:

Сподобався сайт avto.pro. Не зовсім магазин, вірніше пошуковик по продавцях, але гарно шукає, гарно показує, а вже ними скористався

І ціни по завчастинам (зокрема на своє авто, nissan) я зустрічав куди дешешві ніж на то му ж екзізсті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Щоб не створювати лишніх тем. Хто може порадити магазин де найкраща ціна на шини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Amor сказано:

Щоб не створювати лишніх тем. Хто може порадити магазин де найкраща ціна на шини?

OLX, як не дивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, jack74 сказал:

OLX, як не дивно

 

Навіть на нову?

Хотілось би знайти щось на місці, наприклад я знаю є пропозиції які пропонують нову резину+встановлення/балансування+гарантія. Може ціна відрізнятись від найнижчої, але якщо підсумувати вартість резини і встановлення коли робиш це окремо, то деколи такі компанії пропонують нижчу ціну, якщо все брати в комлексі. Та й доставка з інших міст теж кусається по ціні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
6 хвилин тому, bendix сказано:

bendix.com.ua

хороший сайт автозапчастин

Та й нік у тебе хороший.

P.S. ВІдповідний сайту.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходиш в магазин Exist , замовляєш, чекаєш паро хв, і тут оп,  приїжджає машинка Піт стоПа, і привозить вашу запчастину по ціні піт стоп + накрутка екзіст. Перевірено.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому всі продавці в даній сфері так роблять. Нема на пітстопі , то є на екзісті, їхня ціна + власний навар, і забереш той товар хоч на автодомі чи бусмаркеті, або автотехніксі. Нема різниці. Дешевше брати в того в кого цей товар є на власному складі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.09.2017 at 12:38, Amor сказано:

Щоб не створювати лишніх тем. Хто може порадити магазин де найкраща ціна на шини?

Коли шукав собі, то найдешевші були на ПітЛейн та автоКаприз.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Volyniaka сказал:

Коли шукав собі, то найдешевші були на ПітЛейн та автоКаприз.

 

Замовив на віанорі, ціна вийшла найнижча у Луцьку (там де я питав). Інтернет магазини не розглядав, ще вартість доставки плюсується до ціни і тоді виходить вартість на одному рівні. А так хоч на місці, раптом щось не так буде куди звернутись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Amor сказано:

 

Замовив на віанорі, ціна вийшла найнижча у Луцьку (там де я питав). Інтернет магазини не розглядав, ще вартість доставки плюсується до ціни і тоді виходить вартість на одному рівні. А так хоч на місці, раптом щось не так буде куди звернутись :)

Не згоден! Минулого року у мене з доставкою через ІнТайм вишло гривень на 150-200 дешевше на кожному колесі (Автошина Nokian 195/65R15 91T WR G2)!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Volyniaka сказал:

Не згоден! Минулого року у мене з доставкою через ІнТайм вишло гривень на 150-200 дешевше на кожному колесі (Автошина Nokian 195/65R15 91T WR G2)!

Я також замовляв в інтернеті, знайшов через сайт порівняння цін якихось хлопаків з Бродів. У них пересилка безкоштовна, а ціна була така, що навіть з заміною шин, ніхто в Луцьку і поруч не валявся по ціні. Не треба забувати про наших контрабандистів, з ними ніякий Віанор не може тягатися в ціні.

А в Нової Пошти навіть тарифи спеціальні були для пересилки шин.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Volyniaka сказал:

Не згоден! Минулого року у мене з доставкою через ІнТайм вишло гривень на 150-200 дешевше на кожному колесі (Автошина Nokian 195/65R15 91T WR G2)!

 

На модель яку я обрав (Kumho I Zen KW31 195/60 R15 88R) на автокапризі ціна 1208грн, класна ціна. На сайті в них вказано що доставка мінімум +21грн за колесо (хоча за 4 колеса інтайм на сайті вибиває 211грн за 4 шт). Тобто 1229грн. Тут на місці замовив за 1230грн. Можливо раніше було дешевше, зараз конкуренція. Ціни постійно міняються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти на ціни ІнТайму не дивись. В нього для інтернет-магазинів є свої спец-тарифи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Ти на ціни ІнТайму не дивись. В нього для інтернет-магазинів є свої спец-тарифи.

 

Тому я привів обрахунок вартості за цінами інтернет-магазину. Ну не в тому сенс. Можливо я й поспішив. 

Якщо є дешевші пропозиції, з радістю розгляну собі на майбутнє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Amor сказал:

 

Тому я привів обрахунок вартості за цінами інтернет-магазину. Ну не в тому сенс. Можливо я й поспішив. 

Якщо є дешевші пропозиції, з радістю розгляну собі на майбутнє :)

Сам же пишеш - конкуренція, все міняється. Я тих хлопаків з Бродів навіть не раджу нікому, бо моніторив ціни по конкретній моделі шин. Завжди моніторю ціни перед самою покупкою чогось вартісного, бо "дешевий" магазин може за місяць стати "дорогим".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.09.2017 at 12:38, Amor сказано:

Щоб не створювати лишніх тем. Хто може порадити магазин де найкраща ціна на шини?

собі брав 14-ку на вітошина, на місці, Луцьк, Конякіна біля мийки самообслуговування шиномонтаж або доставка безкоштовні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

ZETauto — ще один склад-магазин з Луцька http://www.zetauto.com.ua/

Склад на карбишева 1, біля автошколи. кабінет 208, 2 поверх.

 

Знайшов через автопро. Зідзвонився з менеджерами, домовився і забрав в той же день. майже по тій самій ціні що і вказана в інтернеті.

В даному випадку покупкою повністю задоволений, за виключенням хіба що того, що з ними зідзвонитись проблемно часом, то зайнято, то не піднімають, але завжди передзвонювали мені назад.

Поки що рекомендую до співпраці.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

пишуть адресу Рівненська 76а, це "Електроапаратного" будівля... Щось в них брав? Напиши два слова, тож тема "Перевірені інтернет-магазини автозапчастин"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, jack74 сказал:

пишуть адресу Рівненська 76а, це "Електроапаратного" будівля... Щось в них брав? Напиши два слова, тож тема "Перевірені інтернет-магазини автозапчастин"

Це його магазин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ну то тим-більше міг писанути щось типу "Гарантую кармою на Борді!", "Бордівчанам знижка 50%!" ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Проголосував. Хочу добавити http://westpart.com.ua/

Купував в них кілька разів. Задоволений.

Для пошуку запчастин і порівняння цін наразі користуюсь https://avto.pro/. Досить зручний агрегатор, пару разів знаходив цікаві пропозиції.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
В 26.03.2017 в 17:45, vrm сказал:

найдешевше дана запчастина не в репарті а в бест-парті, різниця складає 6 гривень

http://best-parts.com.ua/parts/trw-jbj810/?search=1

 

А По темі Завжди треба моніторити ціни , тому що щось дешевше в одному магазині, щось в іншому. І за чималий досвід покупок я визначився і купую в 4-ьох інет магазинах

repart.com.ua

best-parts.com.ua

westpart.com.ua

viacars.in.ua/

 

Всі інші на порядок дорожчі

 

 

 У best-parts приймають  замовлення тільки на сумму більше 100 евро.( Сьогодні хотів замовити).

Змінено користувачем Kiolan
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.11.2018 в 19:22, Kiolan сказал:

 

 У best-parts приймають  замовлення тільки на сумму більше 100 евро.( Сьогодні хотів замовити).

Так,  вірно,  хоча раніше перші замовлення пускали на будь яку суму.  Якщо що можна тут цілою бордою зкооперуватись щоб на 100євро було. 

 

До речі ще добавлю від себе один сайт де купую запчастини 

https://avtobro.com,  забирати на формулі. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...