Перейти до змісту

Вибір авто в районі 2тис.$


Unknown

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Що цікавого можна вибрати за такі гроші або менше.


Цікавить щось невелике, економне (дизель малолітражний, або бенз/газ, або можливість дешевого переобладнання під газ).

Розміри як шкода феліція, пежо 106 влаштують, хоча може бути і більше щось. Експлуатація планується не щоденна, тисяч 5-7  на рік набіжить мабуть, ну може 10.

Двері задні повинні бути присутні, тобто формат 2108 не проходить в принципі.

Може бути і хечбек і седан, не принципово.

Супер надійність не критична, але мінімальна ламучисть і ремонтопридатність бажана. Використання "домашнє", тому в разі поломки можна і без авто деякий час обійтися.

Гнилі, ржаві варіанти не підійдуть, крупним ремонтом займатися не буду.

 

Можливо хтось має конкретні пропозиції, то розгляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Unknown сказано:

тобто формат 2108 не проходить в принципі.

2109?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пыж 309, не гниет. Только надо смотреть состояние задней балки. 

Другие французы. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Юріч сказано:

І як така мазда в ремонті?,  наявність запчастин нових і б,в,  рівень цін на запчастини? 

що в них зі схильністю до корозії? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2109 теоретично по формату підходить,  хоча чогось цікавішого хочеться. При наявності достойного не дорого варіанту можна подумати .  

Гольф2,  як на мене - на даний час переоцінене авто.  В якому стані буде екземпляр за 2000?

Про уно знаю тільки те,  що гниють суттєво,  і любить згнивати він-код на стакані. Маєте достойний екземпляр на продаж? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Unknown сказал:

Про уно знаю тільки те,  що гниють суттєво,  і любить згнивати він-код на стакані. Маєте достойний екземпляр на продаж?

Ні, я машинами не торгую, просто був на виду один Уно. Тотального гниття я не замітив і він-код був на місці. З плюсів відмічу малий розхід на 1-літровому двигуні і те, що можна знайти інжекторний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Unknown сказано:

2109 теоретично по формату підходить,  хоча чогось цікавішого хочеться.

цікавішого хочеться завжди.

Але ширше жопи не перднеш.  Он є тема авто до 3 000 у.о

почитай. Нафлудили 10 сторінок.

Я задумуюся над пордажем своєї 9-ки, (1,5і) на користь чогось "по ярчє".  Але буду бачити. Просто, як подумаю. що ремонт моєї "ласточки" вартує 50 у.о. і відро запчастин.  (підвіска задня з роботою стала в 50 доларів).То до Мазди, я можу в одного підшипника не вкластися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та можна і до 3тис. бюджет розтягнути, але поки не бачу особливої доцільності в 1,5 раза більше коштів тратити. Можливо вона є, але я поки не бачу. Тому хочу щось до 2 вкластися.

Ще вимога суттєва, авто повинне бути достатньо зручне в керуванні, оскільки дружина повинна справлятися з ним нормально.

Поїздки переважно по Луцьку і недалеких околицях.

І підвіска не жорстка.  Мав колись досвід керування робочим Добло (заводський пасажир 2007 року) - то табуретка ще та ...., на противагу - Джампі/Скудо 2005, хоч і вантажний від народження, але  навіть порожній достатньо комфортну підвіску мав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Unknown сказано:

Та можна і до 3тис. бюджет розтягнути,

Ось

Знаю чоловіка особисто. Порядний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого не заганяв. Я шукаю варіанти. "Бляхи" теоретично теж можуть бути, але для них бюджет доларів 800-900 якось немає бажання більшою сумою ризикувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 годин тому, Zheny@ сказано:

Просто, як подумаю. що ремонт моєї "ласточки" вартує 50 у.о. і відро запчастин.  (підвіска задня з роботою стала в 50 доларів).То до Мазди, я можу в одного підшипника не вкластися.

:_31: не пишіть дурниць

4 годин тому, Zheny@ сказано:

підвіска задня з роботою стала в 50 доларів

що саме міняли?

якщо тільки сайлентблоки  - вас "нагріли"

якщо повністю задню підвіску (аморти+сайленти+пружини) - навіть не можу уявити якої якості ті запчастини...

з.і. працюю з запчастинами до вазів ланосів, сенсів біля 8 років 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, PEACH сказано:

що саме міняли?

стойки. Без пружин із усіма супутніми. (2 стойки, 2 буфера і сайленти)

+ робота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

стойки. Без пружин із усіма супутніми. (2 стойки, 2 буфера і сайленти)

+ робота.

стойки це не ВСЯ задня підвіска :)

не повірите, але на туж популярну іномарку кінця 80 почкатку 90 років  (Опель, Фолькс, Мазда 6, Форд,...) ціна на задні аморти з роботою не була б більшою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, PEACH сказано:

стойки це не ВСЯ задня підвіска :)

знаю.

я написав, що міняли. пара стойок. Сайленти. Буфери.

Не помню що ще.

10 хвилин тому, PEACH сказано:

але на туж популярну іномарку кінця 80 почкатку 90 років  (Опель, Фолькс, Мазда 6, Форд,...) ціна на задні аморти з роботою не була б більшою

При умові купівлі оригінальних запчастин ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

При умові купівлі оригінальних запчастин ?

 

оригінальні? на 30 річні авто? :)

якщо так, оригінал на 2108-99 СААЗ, який не чим не кращий а може й гірший від Hola :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

беріт фіат уно з літровим мотором...краще за 9ку однозначно за 2тищі найдете в хорошецькому стані..запчастини є постійно і недорого....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант Opel Vectra A, бажано з 2,0 - більш надійніші двигуни і кпп. Або Кадет останніх років.

Поширеність - їх в рази більше тих ще Уно, або Мазда 6

Аморти і пружини, підшипники ступиць, накінечники, задня балка, рейка, ще дещо підходить від Ланоса, тому з римонтопригодністю одноначно +

Але до 2к$ треба пошукати живий варіант :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...