Перейти до змісту

Ремонт обїздної Рованецької дороги


AnryABC

Рекомендовані повідомлення

Так, у ФБ Мирка писав, що цього року планують робити обізні біля Луцька. Надіюсь, що і рованецька сюди ввійде, тим більше, що минулого року обочини там робили


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ульо. Петиція до Луцької міськради, а Рованці це "Боратин".

То обізна належить Боратинській сільраді?)

 

Петицію поавильно треба було в ОДА

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Dream сказано:

Ульо. Петиція до Луцької міськради, а Рованці це "Боратин".

Виходить якщо прилеглі села перпекриють цю трасу,бо 95% автомобілів які розбивають трасу не відносяться до Боратинськой сільради-то це норм?Я івже мовчу про аварійність на цій трасі,там і світлофор давно треба зробити не перехресті,я сам з Луцька якщо шо:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ремонт доріг Волині цьогоріч витратять 1,4 мільярда
https://www.volynnews.com/news/all/na-remont-dorih-volyni-tsohorich-vytratiat-14-miliarda/

Також ремонтуватимуть об’їзді шляхи навколо Луцька, добудовуватимуть Варшавську трасу – на ній є відрізки, де немає останнього шару асфальту та знаків.


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.03.2017 at 13:56, rl72 сказано:

То обізна належить Боратинській сільраді?)

вона точно НЕ належить Луцькій міській раді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72 а ти мій перший коментар читав? Я в ньому НЕ стверджує що та дорога належить сільраді. В ньому стверджується що вона проходить не через місто Луцьк і тому писати хуіцію до Луцької міської ради - брєд. Розжував і поклав в рота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72 а ти мій перший коментар читав? Я в ньому НЕ стверджує що та дорога належить сільраді. В ньому стверджується що вона проходить не через місто Луцьк і тому писати хуіцію до Луцької міської ради - брєд. Розжував і поклав в рота?

Ти по тій дорозі іздив? Бачив де знаки населений пункт "Луцьк" стоять?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72 гггг Знаки не показник.
На Мамсурова взагалі знаків початку і кінця нас.пункту немає і це не заважає при цьому мати вулиці кількох "власників".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 22.03.2017 at 10:37 AM, Dream said:

Наступне. Де об'їзна - луцька, там вона називається вул.Боженка. :)

Вона там - Окружна. Боженка - то невеличка вулиця, що йде паралельно.

 

Доречі, місяць назад почали ремонт з ямкового, потім зрізали по 2см великих таких шматків а тепер хз шо будуть робити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробили ямковий ремонт і вже легше їхати, нема того слалому, як зразу після зими. Але мрія, щоб зробили нормальну об'їзну, таку як від Рівненського кільця в сторону Епіцентру, щоб була лінія збоку і місце за нею для велосипедистів, пішоходів і для, у випадку потреби, повільно їдучих машин, тракторів, моторолерів... Місця для цього вдосталь, це болото обабіч дороги дістало, коли сунешся за якимсь трактором чи буряковозом 20 км/год і не можеш його обігнати ні з якої сторони...і вибудовується цепочка за ним з 20 автомобілів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їхав там як ремонт робили)))), шкода не знав на відео як мужик обрізаною бутилкою заливав смолу в ямки. А на рахунок, щоб зробили нормальну об'їзну, то ще треба повстановлювати світлофори в частині, де дорога проходить через село, а то там літають як дебіли, на знак пішоходного переходу ніхто уваги не звертає. Я уявляю, що буде робитись як зроблять нормальну дорогу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Якщо все вигорить то обїзну через рованці почнем в червні, також перехрестя дубнівська -к.карого, а також між рівненською і дубнівською почнем  робити сполучення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, vanus сказал:

Якщо все вигорить то обїзну через рованці почнем в червні, також перехрестя дубнівська -к.карого, а також між рівненською і дубнівською почнем  робити сполучення.

Чи планують в перспективі об"їздну дорогу, яка буде сполучати горохівський і володимир-волинський напрямки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема далекоглядності просто.

Зазвичай обїзні дороги  є дуже прибутковими  для різних бізнесів  розташованих обабіч, бо по них йде великий трафік, а трафік завше приносить гроші. Порт сіті наочний приклад.

Так от в Луцьку достатньо бізнесів, котрі профінансують будівництво обїзної, якщоїм дадуть шмат землі біля неї.

І всім буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Nokian сказано:

Так от в Луцьку достатньо бізнесів, котрі профінансують будівництво обїзної, якщоїм дадуть шмат землі біля неї.

І всім буде добре.

Ти певно слабо розумієш навіть порядок цифр у будівництві доріг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти знайомий з лепутатським корпусом,  то маєш знати і порядок цін на землю. Не сильно відрізняється.

Просто в нас нема свого луцького Трампа. Або хоча би Кернеса.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, vanus сказано:

Якщо все вигорить то обїзну через рованці почнем в червні, також перехрестя дубнівська -к.карого, а також між рівненською і дубнівською почнем  робити сполучення.

Ремонт чи реконструкція? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Nokian сказано:

Якщо ти знайомий з лепутатським корпусом,  то маєш знати і порядок цін на землю.

Ага, знайомий як за копійки наші місцеві депутати виділяють гектари у міській зоні. А лише на прибирання доріг у Луцьку витрачають мільйони. На ремонт - десятки мільйонів, а на будівництво - сотні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, vanus сказал:

Якщо все вигорить то обїзну через рованці почнем в червні, також перехрестя дубнівська -к.карого, а також між рівненською і дубнівською почнем  робити сполучення.

Надіюсь згідно генплану?

genplan.thumb.jpg.4a0bc8513178b9a90578447ae73a4d38.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...