Перейти до змісту

Переворот у міскраді


difoto

Рекомендовані повідомлення

А тим часом сталося те, чого я з друзями так боявся - у міськраді змістили секретаря, Юлію Вусенко. Таємним голосуванням. Якщо навіть сам Ляшко визнав, що луцькі радикали продалися Палиці - що казати далі?

Аріна Крапка, журналістка:
 

Скандальна відставка Вусенко: Про що пише Фейсбук
 

40 хвилин тому повернулася із сесії Луцькради, і не залишає відчуття, ніби я вся в лайні. Буквально і небуквально теж. 

Хочете крові? Вам у міськраду. Хочете бруду? Вам туди. Хочете зради? Приниження честі і гідності? Я знаю, де ви можете стати зовсім несвідомо учасником чи учасницею того, в чому ніколи-ніколи не хотіли брати участі. 

Я сьогодні почула стільки, побачила, що вистачить не на одну серію фільму про провінційну політику. Я мала би бути не здивована. Максимально абстрагована. І холоднокровна. Але суцільна підміна понять, маніпуляції, ґвалтування закону і права українського викликають огиду і непереборне відчуття, що нічого не змінюється. 

Відсутність дипломатії. Поваги. Будь-яких правил гри. Відсутність здорового глузду. І зради самих себе - ще тих вчора активістів, які сьогодні продали себе олігарху. 

Це я маю на увазі найбільших торгашів в історії сучасних подій міськради - радикалів. Вони роблять це, навіть не змигнувши оком. А ще я про інших депутатів, для яких совість їх має ціну... або у них совісті нема.

Я не можу когось підтримувати, бо я журналістка. Але я ще людина і моє моральне право бути з тими, хто слабший і боротися про тих, хто силою, незаконно досягає своєї мети. 

Уже ввечері після того, як нелегітимне рішення про зняття Юлії Вусенко укропівці, батьківщинівці, радикали і бппшніки-відлучники намагались типу легітимізувати в Луцькраді були невідомі особи спортивної статури... Ви знаєте, чиї це хлопці і знаєте, що поки тут буде Палиця, будуть і вони. Ви знаєте про досвід їх перебування в облраді, про побиття активістів, про погроми на митниці, про їх причетність до ряду правопорушень, де за допомогою застосування сили вони вирішували ті чи інші питання, тому не вірте їм. 

Так, там є люди, які не в темах. А є ті, кому потрібні гроші. Але й немало тих, кому до вподоби силові методи участі. Сила є, а розуму не треба!

Вони будуть переконувати вас у благородстві, мило усміхатися, дивитися у вічі, а потім ви можете не встигнути вийти кудись ввечері чи повернутися додому, к отримаєте по голові... поліція не розслідує за їх участю жодного інциденту. 

Враховуючи позитивні настрої Палиці щодо Авакова, поліція цього не робитиме. Враховуючи злив пропрезидентської партії міста Укропу (свідомий, несвідомий, я не знаю) я боюсь жити в цьому місті. 

Мене не влаштовує політика президента. І не влаштовує наша поліція. Суди. Прокуратура. Але я знаю, що для оскарження їх незаконних дій чи бездіяльності я можу щось зробити. І вже деякими законними механізмами я скористалася. 

А що робити із ймовірним бандоформуванням, про яке всі говорять, але ніхто нічого не може зробити, бо нема політичної волі? Що робити із тими, хто стежить за людьми, порушуючи закон і розуміючи, що їм за це нічого не буде. Як почуватися безпечно у цьому місті? 

Ніяк. Бо тут стає все більш небезпечно. І куди оскаржувати такі дії, коли жодна із гілок влади вже не діє!? До Бога? 
Цей пост мав би бути про події в міськраді. Але він питання майбутнього. Бо уже так явно називати чорне білим і почуватися володарем світу можуть тільки люди, які уклали довгострокову угоду зі злом. 

П.с. Дякую тим депутатам і депутаткам, які мають здоровий глузд. Їх мало, але вони є.

Згадую розмову з пані секретарем Юлією Вусенко на початку ще її каденції, коли ми зійшлися на тому, що УКРОП завершить гірше, ніж риги. Вони впевнено уже ригів перевершують. 

 

Якщо коротко, то зараз у МР правова колізія - мера немає, секретаря змістили, порушено принцип безперервності влади, але більшості народних обранців на це начхати. Іх купили. Кого за землю, кого за гроші, а хтось із самого початку був купленим.

А я із всіма вами виявився ТЕРПИЛОЮ! 

Терпим далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

то що КарабасБарабас всетаки знесуть? і зроблять скверик як було раніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

то що КарабасБарабас всетаки знесуть? і зроблять скверик як було раніше?

Куму що болить.

Далі "вибори" і "А чьи это земли? - Маркиза, маркиза, маркиза Карабаса ..."

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Zevs_Isver said:

то що КарабасБарабас всетаки знесуть?

 

ну не знаю, не знаю

14 minutes ago, difoto said:

і бппшніки-відлучники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

Куму що болить.

Папєрєдній мер "гарно будував там де треба", побачимо чи нова команда збереже принципи "пріємствєнності"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

чи нова команда

Це яка? Вже вибори відбулись? Поки що одне рейдерство, а ви про "нову команду"? Так вже ж відомо, якщо що, що то за "команда" буде, від кого і під кого! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, ForZa сказано:

Це яка? Вже вибори відбулись? Поки що одне рейдерство, а ви про "нову команду"? Так вже ж відомо, якщо що, що то за "команда" буде, від кого і під кого! :)

тю,

вибори щось змінять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, difoto сказал:

Якщо коротко, то зараз у МР правова колізія - мера немає, секретаря змістили, порушено принцип безперервності влади, але більшості народних обранців на це начхати. Іх купили. Кого за землю, кого за гроші, а хтось із самого початку був купленим.

А я із всіма вами виявився ТЕРПИЛОЮ! 

 

Надайти факти кого і за що купили, щоб було більш детальніше зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Orfey сказано:

а хто сказав, що вибори будуть?

Вангую ситуацію, що буде гречка, "покупки" за 100-200-500 грн., качелі і тітухи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, MACCEN said:

 

Надайти факти кого і за що купили, щоб було більш детальніше зрозуміло.

Подивіться у ці чесні очі. Хіба таких людей можна купити?

tkaczuk2.jpg.b4fd0eacb877a8c21af64a4069f8c5af.jpg

dsc_2727_1500x2258.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

що луцькі радикали продалися Палиці - що казати далі?

Нема сильної руки і до порушників закону не відбудеться ніяких санкцій - тому таке лайно і відбувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, snouden сказано:

Нема сильної руки і до порушників закону не відбудеться ніяких санкцій - тому таке лайно і відбувається.

натякаєш на "Путінн ввєді вайска"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Zevs_Isver said:

натякаєш на "Путінн ввєді вайска"?

 

Порошенко, введи рошенки!

606x340_269858.jpg.737c7b858de5b6194c6839c323a06e5d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

то що КарабасБарабас всетаки знесуть? і зроблять скверик як було раніше?

Тільки разо турнікі та шведські стінкитм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

натякаєш на "Путінн ввєді вайска"?

Навіть не мрійте.Цей гадюшник даром нікому не потрібен.Хіба що для захисту дасть пи...дюлєй і пошле на...уй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

А я із всіма вами виявився ТЕРПИЛОЮ!

Отак за всіх, мабуть, не гарно розписуватися. Та й лицемірити не треба, говорячи про сьогоднішній бруд у міськраді. Ніби при Романюку не було схем, розпилу бюджету і т.д. Просто з попередньою владою ти був на мазі,а Палиця/УКРОП/Варта порядку - тобі як кістка в горлі.

 

Також варто було б додати, що А. Крапка постійно пише антиПалицевські статті (звичайно ж тільки за покликом серця), і щоб уникнути маніпуляціїї інформацією міг би привести аналіз тих же подій з проПалицевських ЗМІ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

Хіба таких людей можна купити?

А хто ці люди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший - гепезовський дєпутат, перебіжчик до Палиці. Другий, напевно, також перебіжчик туда же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб сильно не пАлитися, рішили посадити замполіта Пустовіта на мерське кріселко. З Укропом все ясно, вони грають за свої ворота, а ось всіх продажних шкур треба на списочок і запам'ятати Ляшко вигнав із партії луцьких депутатів-радикалів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Savage сказано:

Отак за всіх, мабуть, не гарно розписуватися. Та й лицемірити не треба, говорячи про сьогоднішній бруд у міськраді. Ніби при Романюку не було схем, розпилу бюджету і т.д. Просто з попередньою владою ти був на мазі,а Палиця/УКРОП/Варта порядку - тобі як кістка в горлі.

 

Ні при якому міському голові не було такого відкритого підкупу і перегинання через коліно Конституції, захоплення влади рейдерським способом. Якщо ці речі для тебе не очевидні, то в тебе певно щось з головою. А щодо "на мазі" - то раніше ми могли впливати хочь на якісь процеси в місті, як громада, а якщо до влади прийде палицівський холуй - в міськраді буде те ж , що зараз в обласній. Варта порядку встане на охороні і всі рішення будуть тихо-спокійно, без лишніх очей та вух рішатись. А ти на своєму бумері будеш кататись по розбитим дорогах і питать "а шо ж такоє? Я ж плачу податки - де дороги?!!" Так от, друже, тепер твої дороги осідатимуть в карманах чувака, який не палицця ;) І "Карабас" буде здаватись дурницею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...