Перейти до змісту

Відсутність соображалки у "наступного" покоління


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Тут справа не в вікові, а що визначає ці зміни. Тут Жені правильно писав про інформацію і інтернет. Якщо я аж до старших класів прожив в "старому світі", а це вже більш менш сформована людина, то значить і мене, і людей плюс мінус моїх років народження не можна віднести до цього покоління. Справа не в розумі, просто вони інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, snouden сказал:

Тут справа не в вікові, а що визначає ці зміни. Тут Жені правильно писав про інформацію і інтернет. Якщо я аж до старших класів прожив в "старому світі", а це вже більш менш сформована людина, то значить і мене, і людей плюс мінус моїх років народження не можна віднести до цього покоління.

Я зрозумів. Тобі 28 чи біля того? :)

1 минуту назад, snouden сказал:

Справа не в розумі, просто вони інші.

Та ніхто ж не каже, що вони тупі. В статті так і написали «Они другие — мы должны это признать».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви праві про вік , преклоняюсь перед "соображалкою" )) Хоча, сподіваюсь все таки велика частина об'єктивності в моїх словах є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.03.2017 at 01:01, snouden сказано:

20-28? 

це було "на око" а не чіткі межі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу своє імхо так як з людьми різного віку працюю вже останніх ледь не 20 років.
На перший погляд — кожне наступне покоління добряче тупіше за попередне. Враховуючи стрімко падаючий рівень освіти та життя протягом останніх 26 років — воно і не дивно. Але, то лише на перший погляд.

 

Поясню як я то бачу. Коли нам стала доступна "західна" культура, хочемо ми того чи ні — вона почала на нас впливати потроху. Самі шустрі зрозуміли потенціал регіону І в нас почала вибудовуватися система підготовки спеціалістів як ресурсу. Ринку ніколи не були потрібні спеціалісти "широкого профілю" бо від них користі менше а грошей хочуть більше. Тому люди освоюють якусь спеціальність і риють лише в ній. Так, їм не можна ставити задачі з хоч якимось рівнем абстракції — завалять з великою ймовірністю. Але це проблема керівництва, яке повинно пристосовуватися до реалій та організовувати робочі процеси трохи інакше.

 

Старшому ж поколінню, яке може "Бородіно" на пам’ять розповісти, сказати коли Наполеон нападав на Москву і "Судан" на карті показати — обмеженість загальних знань у молоді видається якоюсь тупістю. Така точка зору має місце бути, але вона не є істиною. Молодь так само читає, так само займається спортом. Але має добряче змінене ставлення до професії та позиціонування себе в суспільстві. Добре це чи погано — залежить від того чи ви з ними в одній упряжці чи наймаєте їх на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

Поясню як я то бачу. Коли нам стала доступна "західна" культура, хочемо ми того чи ні — вона почала на нас впливати потроху. Самі шустрі зрозуміли потенціал регіону І в нас почала вибудовуватися система підготовки спеціалістів як ресурсу. Ринку ніколи не були потрібні спеціалісти "широкого профілю" бо від них користі менше а грошей хочуть більше. Тому люди освоюють якусь спеціальність і риють лише в ній. Так, їм не можна ставити задачі з хоч якимось рівнем абстракції — завалять з великою ймовірністю

Нагадує якусь історію з чийогось життя. Коли у вузькоспеціалізованого  лікаря, десь за бугром, запитали щось із області примітивної (на наш погляд) географії (типу Судан показати), він не знав.  Це типу, я афігєнний хірург, але яєшню я не пожарю, я ж не повар / гудзика не приш'ю,  я ж не кравець і т.д.

 

Все ж таки думаю, що малося на увазі можливість молоді сприймати інформацію. Саме сприйняття необхідного.

Я вище писав, у нас засилля інформаційного сміття, а молодь не вміє у ньому відшукати крупинки того, що справді необхідне.  Хоча то вже й не крупинки, Валуни цілі.

Але їх все одно за сміттям не видно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звісно самокритичний, але з ТС точно не згоден. Може через відсутність "соображалки", а може тому що знаю уйму людей з мого покоління, які точно не вписуються в цей шаблон  :D

імхо, все залежить від особистості, бажання, життєвих цілей, і обставин, під час яких проходить становлення людини як таке.

Тому говорити так про ціле покоління, це точно неправильно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Соромітник сказано:

поколінню, яке може "Бородіно" на пам’ять розповісти, сказати коли Наполеон нападав на Москву і "Судан" на карті показати

 

pamyatj.jpg

 

)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Хочете простимулювати "соображалку" - доплачуйте і ще раз доплачуйте,  ато той,  у кого все гаразд з цим,  може "сообразити" як обійтись без роботодавця ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.03.2017 в 15:24, Zheny@ сказал:

То може все ж таки, люди із поколінням стають "глупєє" ?

Тобто по Вашому раніше всі були Сократами,  Арістотелями і Ньютонами? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, halcogen сказал:

Так чого тоді не обходяться без роботодавця? Чи соображалка така собі, нєахті в пересічного.

Слєсарю-слєсарєво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, halcogen сказал:

Нєкоторие слєсарєво мають свої токарники в гаражах і вродє непогано заробляють відносно слєсарєво з ЖКХ ))).  Значить соображалка в деяких слєсарєво присутня )))

Займається підприємницькою діяльністю несплачуючи податки. Це вже по другому називається!

 

Один слєсарь з ціллю заробити і побудувати будинок.

Другий слєсарь з ціллю побухать який соображає не гірше гажника бо отримує зп у ЖЕКу і має стільки ж лівака від клієнтів ЖЕКу. Так шо як бачиш і цей соображалку має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Ha3aP сказал:

Один слєсарь з ціллю заробити і побудувати будинок.

Другий слєсарь з ціллю побухать який соображає не гірше гажника бо отримує зп у ЖЕКу і має стільки ж лівака від клієнтів ЖЕКу. Так шо як бачиш і цей соображалку має.

Просто люди не знають, що є альтернатива тому, щоб віддати пів життя заводу і жити за запрлату, котрої вистачає рівно на місяць, та й суспільству такі не потрібні, хто ж буде робити чорну роботу при такому підході? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, halcogen сказал:

Так чого тоді не обходяться без роботодавця? Чи соображалка така собі, нєахті в пересічного.

Часом треба "дозріти" до таких речей, дізнатись якийсь техпроцес, побачити як що влаштовано, хоча бувають винятки, котрі непогано себе почувають займаючись фрілансом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, HWman сказал:

Просто люди не знають, що є альтернатива тому, щоб віддати пів життя заводу і жити за запрлату, котрої вистачає рівно на місяць, та й суспільству такі не потрібні, хто ж буде робити чорну роботу при такому підході? 

Добре, от всі знають що президент має кучу бабла і живе припіваючи і всі проце говорять але чому він лише один президент? Всі інші не зають тої альтернативи? )))

Ще раз скажу, слєсару-слєсарєво. Не всім дано бути підприємцями, але як показує практика можна і слєсарьом в ЖЕКу непогано заробляти, головне питання в тому куди зароблені гроші тратити. В чому вирівнюється достаток людини? У кожного він свій, в когось в к-сті поверхів його будинку, а в когось в к-сті випитих бутилок горілки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ha3aP сказал:

Ще раз скажу, слєсару-слєсарєво. Не всім дано бути підприємцями, але як показує практика можна і слєсарьом в ЖЕКу непогано заробляти, головне питання в тому куди зароблені гроші тратити. В чому вирівнюється достаток людини? У кожного він свій, в когось в к-сті поверхів його будинку, а в когось в к-сті випитих бутилок горілки.

Я з Вами трохи не погоджуюсь. Наприклад моя мати пів життя пропрацювала продавцем і це її влаштовувало, і зовсім недавно її однокласник умовив почати власну справу, по суті займається тим же, тільки зарплата при цьому в разів 5 більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любому випадку я розумію всіх хто розділяє точку зору ТС, це є нормально, спокон віків старше покоління критикує молодше, часи міняються.
O tempora, o mores!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, HWman сказал:

Я з Вами не погоджуюсь. Наприклад моя мати пів життя пропрацювала продавцем, і зовсім недавно почала власну справу, по суті займається тим же, тільки зарплата при цьому в разів 5 більше.

Бо Ваша мати працювала чесно, тому і мала малу зп. Але, без образ, Ваша мати нічого не варта на посаді директора/власника магазину в якому не буде продавця/охорони/вантажника і т.д. (в залежності від об"єму магазину).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Добре, от всі знають що президент має кучу бабла і живе припіваючи і всі проце говорять але чому він лише один президент? Всі інші не зають тої альтернативи? )))

Во-о-о-о. Як там Форд казав про свій перший лімон?

Хоча в наших реаліях це однаково стосується і другого і третього і наступних "лімонів" :((

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.09.2017 в 20:44, Ha3aP сказал:

Бо Ваша мати працювала чесно, тому і мала малу зп. Але, без образ, Ваша мати нічого не варта на посаді директора/власника магазину в якому не буде продавця/охорони/вантажника і т.д. (в залежності від об"єму магазину).

Ну для цього і існують наймані працівники, або цілі служби котрі надають комплекс послуг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, HWman сказал:

Ну для цього і існують наймані працівники, або цілі служби котрі надають комплекс послуг.

А всі смекалісті і всі будуть лише директорами, і як тоді?

Вперше чую що існують кантори по надання послуг касира/вантажника/охоронника. Можна їхній номер телефону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Ha3aP сказал:

А всі смекалісті і всі будуть лише директорами, і як тоді?

Вперше чую що існують кантори по надання послуг касира/вантажника/охоронника. Можна їхній номер телефону?

Можливо я не правильно сформулював, наприклад - контейнер на ринку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, HWman сказал:

Можливо я не правильно сформулював, наприклад - контейнер на ринку. 

Але ж ваша мама директор магазину? Чи то я не правильно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...