Перейти до змісту

Затримали з погонею переатестованого мєнта - заступника начальника Ківерцівського райвідділу поліції Віталія Алексюка


jack74

Рекомендовані повідомлення

Українець, от мені чесслово, абсолютно те ж саме хотілось спитати у тебе. З тобою нормально розмовляють, а ти робиш точнісінько те, що Саваж написав. В яблучко, тому й зачепило, тому й нема арументів, а лише образи.

Блювати хочеться від ваших дешевих понтів.

Ви, млять, безцінні, а от без токарів, пекарів, прибиральників, водіїв, вчителів, інженерів, програмістів, монтажників, електриків, сантехніків лікарів і будівельників, котрі після важкого дня прийшли на форум обговорити події рідного міста, можна обійтись, правда? Вони на дивані валяються, а ви країну будуєте. Всі можуть, але не хочуть. Приїжджайте з Маріуполя ловити луцьку алкашню! Приїжджайте з Луцька в Харків вирішувати їх проблеми! Та що там? Взагалі не спіть, не їжте, не кохайте дружину, не виховуйте дітей, не ремонтуйте кран, записуйтесь у лави самооборони і лазьте ночами, а потім вийобуйтесь на форумі. Навіть якщо ви - геніальний програміст чи банкір, педагог чи бізнесмен, пофіг, вся ця хєрня країні не потрібна. Потрібна лише самооборона. І взагалі, нащо розмінюватись? Одразу всі в АТО! Всі в АТО!

 

Вибачте, не варто було тут. Можете стерти. Тошнить просто, довелось виригати те все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Самооборона це і є: токарі, пекарі, водії, вчителі, викладачі, студенти, інженери, програмісти, торгаші, монтажники, електрики, сантехніки, лікарі, будівельники, юристи, бухгалтери, тощо.; які люблять своїх жінок з сім'ями по 1-5 дітей; дехто працює на двох роботах з жорстким графіком і змушенні періодично відпрошуватись за власний рахунок. Але ми знаходимо час, щоб вирішити те чи інше суспільне питання. Можливо не у всіх теж обставини дозволяють, і мені теж вчора довелося змінити свої плани, що з робиш, щоб щось в цій державі змінювалось треба чимось жертувати.

 

Мене вже давно тошнить від тих "потомлених" диванних борців, які не здатні ні на що в плані суспільної участі крім висловлювати "власну ехінею" публічно.

 

 

2 Zheny@, все що знав я виклав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Мене вже давно тошнить від тих "потомлених" диванних борців, які не здатні ні на що в плані суспільної участі крім висловлювати "власну ехінею" публічно.

Чому відразу треба вішати ярлики? Диванні бійці, дебіли, закомплексовані і тд. і тп. Люди просто цікавляться на форумі актуальними подіями, обговорюють їх, от і все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Ukrainec сказано:

які не здатні ні на що в плані суспільної участі крім висловлювати "власну ехінею"

І такі є, а є такі, що і думку власну не висловлюють. Ти вважаєш себе вищим за них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, alexvvv сказано:

Чому відразу треба вішати ярлики? Диванні бійці, дебіли, закомплексовані і тд. і тп. Люди просто цікавляться на форумі актуальними подіями, обговорюють їх, от і все :)

Ці люди дуже добре живуть в ідеальній країні, що мають час "просто" цікавитися?

Чи може пора діяти?

 

Цитувати

І такі є, а є такі, що і думку власну не висловлюють. Ти вважаєш себе вищим за них?

правильно роблять, якщо ніц не роблять. А що до мене певно вважаю іншим, ХЗ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ukrainec сказано:

Значить ці люди дуже добре живуть в ідеальній країні, що мають час "просто" цікавитися.

Чи може пора діяти?

Те, що хтось не діє, не забирає в нього права цікавитись, правда ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, alexvvv сказано:

Те, що хтось не діє, не забирає в нього права цікавитись, правда ж?

 

Ну і не дає права публічно ганьбити інших:

20 годин тому, Itzamna сказано:

Дело в звоне манет мімо кармана "актівістов"

 

2 годин тому, Savage сказано:

 

Ви всі дебіли, бо не володієте правильною інформацією...

Ця інформація унікальна і повністю перевертає світогляд...

Але я вам звичайно же її не надам...

Так як доступ до неї мають право отримати лише обрані...

А ви не обрані, ви всі дебіли...

 

Ага, точно, це у нас комплекси :)

 

І ображатися на те що йому не розжували.

 

Я чесно не знаю що ще можна було додати після 2-го поста ТС і про це вже теж було мною описано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ну і не дає права публічно ганьбити інших:

це мабуть дається взнаки особиста неприязнь між форумчанами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, alexvvv сказано:

це мабуть дається взнаки особиста неприязнь між форумчанами

Якби питання стосувалося лиш мене особисто, це одне. Пережив би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Itzamna сказано:

Ой вей, абіделась девачка на думку адресовану в простори космоса :)

 На воре шапка горить або 

 

Що з тебе візьмеш, в тебе просто діагноз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мужики, ну зав'язуйте, блін! Ну дійсно як в кіно "якмалідіти"! Ну тема ж не про те!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Itzamna розкажи про бабло? Хто де  і скільки?

Так зараз він тобі всі інсайди і здасть... Це ж своіх агентів-інформаторів серед самооборони можна засвітити, і тоді фсьо, прощай роками надагоджувана система збору
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, case_l сказано:

розкажи про бабло? Хто де  і скільки?

Смішний.

Ти, якби знав таке, сказав би  отако при всіх на форумі?  "Нє смєшітє маі тапочкі!"˜©

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Itzamna сказано:

тема про - пяного їздюка, поліцая з коханкою, на польських бляхах, з отжатими ноутами, якого ківерецькі поліцаї 2 раза ніби бачили на третій розгледіли. Про начальника їздюка який мусить бути в курсі дій підлеглих і не довірив нікому, а особисто був свідком. Про поліцаїв луцьких - в яких нема навиків керування "гта" і спец засобів з "нід фор спіда", про озг без апазнавательних знаків посеред мирного міста ночю в камуфляжах, броніках і чимось там озброєних, про зевак шоу нічного, про воїнів з котиками які поїхали взнавати де їхня премія і багато про що ще :)

А коротко - пяні менти, хвойда, начальнікі, "активісти" і звісно - скандал, інтріга, раследованіє, бабло щоб через 2-3 місяця не згадували.

Покажіть строчку в якій я відступив від теми і відверто збрехав чи зробив наклеп ? 

Ківерецькі копи бачили, та їхні ренухі з півторалітровим дизелем їдуть 130 км/год з горки, тоді як по рації вже було відомо, що той придурок валить 180

Начальник їздюка згідно посадових інструкцій мусить бути лічно на місці пригоди зі своїм підлеглим, що він і зробив, попередньо відправивши туди слідчо-оперативну групу

Луцькі копи врешті решт зупинили його якраз таки ГТАшним способом

В чуваків у камуфляжах і броніках є шеврони і посвідчення, а "озброєні" вони і діють згідно закону України про діяльність громадських формувань з охорони громадського порядку

Коротко - пьяного поліцая разом з подружкою ВЖЕ звільняють, не чекаючи судів та прокуратуру, бойовий офіцер Козак особисто займається контролем ситуації. І через 2-3 місяці я тобі лічно згадаю про це.

Так що збрехав ти у кожній строчці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ангелів" немає точно. Але поспілкувавшись з обласним управлінням, з ківерцівським активістами, з тими ж копами, прояснили, що Столярчук (начальник їздюка) - далеко не найгірший начальник управління, якого ця ситуація глибоко турбує. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Itzamna сказано:

приліпає до рук мед при переливані, приліпають кошти при передавані, прилипають речі та продукти....а так, звісно, не платять

@Itzamna то ти про себе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Itzamna сказано:

Чи ви знаєте таких працівників, які ходять вже 2 рік на стажування, без оплати праці, в ненормований графік, з великим ризиком отримати тілесні та вогнепальні ушкодження ? 

добровольці на фронт йшли за які гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зіберс, іди на йух. Наводь факти про відпущених та закриті діла, там де ми "піарились"! Остання справа по пьяному екс-менту Купріянчику була НАМИ доведена до логічного кінця аж за півроку мотання по судах. І МИ таки дотисли, а ти можеш язика в дупу засунути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Itzamna сказано:

Наприклад Лекс патріот  а ти Ді , "часовщік пограбований" баригі

А можна я Лєксу це скажу? І він тебе буде пиздить головою об стіну, поки твоя наркоманська дурь не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Itzamna сказано:

за мої, твої і інших, тих хто дав скільки міг....але ні я, ні ти, ні ті хто дали ті кошти

взагалі то я мав на увазі, що добровольці йшли не гроші заробляти, а за ідею, а ти почав рахувати свої гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Itzamna сказано:

але про яких добровольців мова - самоорганізовані незаконі військові угрупування чи про добровольців які вступили до лав збройних сил...

та не знаю на кому ти більше втратив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, difoto сказано:

"Ангелів" немає точно. Але поспілкувавшись з обласним управлінням, з ківерцівським активістами, з тими ж копами, прояснили, що Столярчук (начальник їздюка) - далеко не найгірший начальник управління, якого ця ситуація глибоко турбує. 

 

Громадські активісти Ківерцівщини виступили на захист начальника Ківерцівського райвідділу поліції.

Цитувати

Спільна заява Ківерцівської сотні ГО "Самооборона Волині" та ГО "Варта Порядку" м. Ківерці.

   В ніч з 10 на 11 березня на території м.Ківерці працівниками поліції був затриманий в нетверезому стані за кермом автомобіля начальник Сектору реагування патрульної поліції Ківерцівського району. Створюючи аварійні ситуації він близько години втікав від переслідування дорогами Луцька та району. Закінчилась ця пригода, дякувати Богу, без жертв. Людина, яка повинна була, в силу своїх професійних обов'язків, слідкувати за дотриманням закону, сама ж цей закон і порушила, поставивши під загрозу життя багатьох людей.

   Ми, Ківерцівська сотня ГО "Самооборона Волині" та ГО "Варта Порядку" м. Ківерці виступаємо за справедливе покарання винних у цій події. В той же час ми не можемо повністю погодитись з необ'єктивною, на нашу думку, оцінку дій Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області в даній ситуації. По свідченню патруля "Варти Порядку" м.Ківерці, який прибув практично відразу на місці події,там вже був присутній черговий екіпаж місцевої поліції, протягом декількох хвилин прибула слідчо - оперативна група, яка відразу приступила до роботи. Тому ми не підтримуємо вимогу громадських активістів звільнити з роботи начальника Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області Столярчука Ю.М. Нашим громадським організаціям доводиться тісно співпрацювати з ним по багатьох питаннях. Не дивлячись на те, що Юрій Миколайович недавно обійняв цю посаду, зарекомендував себе як компетентний керівник, відданий своїй справі. Позитивно про нього відгукуються і його колеги - працівники поліції.

   Тому, враховуючи вище сказане, ми, Ківерцівська сотня ГО "Самооборона Волині" та ГО "Варта Порядку" м. Ківерці не підтримуємо вимогу звільнити Столярчуку Ю.М. з займаної посади.

Керівник Ківерцівської сотні Сергій Гетманчук
ГО "Самооборона Волині"

Керівник ГО "Варта Порядку" Володимир Сахарчук
м. Ківерці

Джерело: Сторінка Фк Самооборона Ківерці

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...