Перейти до змісту

AMD - тащить, або правильна експлуатація процесорів


Рекомендовані повідомлення

А ви знали:

 

також тут ще "м"ясо" для розгляду:

https://people.overclockers.ru/Blondin/14881/K_voprosu_o_neobhodimosti_razgona_CPU_NB_processora_Phenom_II/

 

Не І7, але перші мої вчорашні тести підтверджують дану теорію/гіпотезу... :rolleyes:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec На роботі стоїть fx-8350, на ньому 5 віртуальних машин на віндовсі+1c+ms sql + термінальний сервер (20-30 юзерів). Вузьке місце - обмеження в 32Gb пам'яті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, alexvvv сказано:

@Ukrainec На роботі стоїть fx-8350, на ньому 5 віртуальних машин на віндовсі+1c+ms sql + термінальний сервер (20-30 юзерів). Вузьке місце - обмеження в 32Gb пам'яті.

Наскільки розумію що це від бідності (але поважаю), бо  для таких завдань існують спеціалізовані варіанти.

Цікавіше почути/почитати як в кого воно того... типу гониться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 10 років просидів на різних амд, чи то моделі попадались провальні, чи то зорі не так стали, але крім нагріву, малої продуктивності і мінімального позорного розгону на 300mhz, добитись не вдавалась. Зараз стоїть офісний пентіум з розблокованим множником, земля і небо. Тому справа не в кількості ядер та потоків, які червоні намагаються запихнути побільше, справа в архітектурі. Колись AMD брали ціною, зараз різниця вже не така велика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, AnimaNoir сказал:

Колись AMD брали ціною, зараз різниця вже не така велика.

Зараз досить цікаво подивитися, як покаже себе ryzen. По анонсах дуже гарне співідношення ціни і продуктивності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, FOX сказал:

Зараз досить цікаво подивитися, як покаже себе ryzen. По анонсах дуже гарне співідношення ціни і продуктивності.

На даний момент для роботи, райзен тащить, для ігор - ні.

Побачим що дадуть молодші моделі, але стільки було шуму, піару, обіцянок революції... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

На даний момент для роботи, райзен тащить, для ігор - ні.

Побачим що дадуть молодші моделі, але стільки було шуму, піару, обіцянок революції... 

В чиїх руках тащить/не тащить, я наприклад кілька англомовних оглядів проглядав, то тут є ще суперечливі результати, наприклад в деяких тестах де в оглядах на москальскій мові пишуть "злив", райзен йде на рівні. :blink:

Я наприклад теж не вірю в швидке домінування AMD над Intel, але все має свою ціну.

А щодо FX & Phenom , будуть думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Наскільки розумію що це від бідності (але поважаю), бо  для таких завдань існують спеціалізовані варіанти.

Цікавіше почути/почитати як в кого воно того... типу гониться

Не те що від бідності, навантаження поступово додавалось, але поки тягне, то працює і так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Близько 10 років просидів на різних амд, чи то моделі попадались провальні, чи то зорі не так стали, але крім нагріву, малої продуктивності і мінімального позорного розгону на 300mhz, добитись не вдавалась. Зараз стоїть офісний пентіум з розблокованим множником, земля і небо. Тому справа не в кількості ядер та потоків, які червоні намагаються запихнути побільше, справа в архітектурі. Колись AMD брали ціною, зараз різниця вже не така велика.

я так розумію були проци максимум am2 і ddr2 пам'яттю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

я так розумію були проци максимум am2 і ddr2 пам'яттю?

Так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AnimaNoir сказано:

Так.

значить треба порівнювати із інтелом на ddr2 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Я навпаки, ніколи не був власником процесорів AMD.

FX мій перший

FX добре тащить, не дивлячись на свій древній вік, а коли не використовуєш сучасну топову відеокарту, то його цілком достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

але крім нагріву, малої продуктивності і мінімального позорного розгону на 300mhz, добитись не вдавалась.

Є такий одноядерний проц. як sempron 140, то на ньому розблоковується друге ядро +  розгін 1000mhz, це дає приріст продуктивності більш як в два рази .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

Є такий одноядерний проц. як sempron 140, то на ньому розблоковується друге ядро +  розгін 1000mhz, це дає приріст продуктивності більш як в два рази .

Прикольно. Але це всеодно лотерея. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, alexvvv сказано:

FX добре тащить, не дивлячись на свій древній вік, а коли не використовуєш сучасну топову відеокарту, то його цілком достатньо.

 

Та й для топової цілком зійде, ще впродовж певного часу

Показати прихований контент  

 

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну наскільки я пригадую, то AM2 було в догонялках у Інтела по неспіврозмірним цінам, які гарячкувато постійно корегувалися. Інтел C2D підкуповлював своєю піддатливості до розгону. Під кінець ери C2D щось путнє вони створили: 640 х4, але дуже скоро вийшли кларки і вони знову в доганялки.

Як по мені за часів AM2 проблема AMD була: малий, повільний, розділений кеш L2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдома в мене інтел 4670к. на роботі FX4170.Для ігор(тундра,вот) на максимумі хватає.Але фпс на 20(іноді і більше) кадрів вище в інтела...залізо +- однакове...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AnimaNoir сказано:

На даний момент для роботи, райзен тащить, для ігор - ні.

Побачим що дадуть молодші моделі, але стільки було шуму, піару, обіцянок революції... 

 

Объяснение низких цифр на райзене в игровых тестах. В видео замечен английский язык, странный акцент и толика налитики. Впечатлительным синим не смотреть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AnimaNoir сказано:

На даний момент для роботи, райзен тащить, для ігор - ні.

яку гру райзен не тягне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, AnimaNoir сказано:

Близько 10 років просидів на різних амд, чи то моделі попадались провальні, чи то зорі не так стали, але крім нагріву, малої продуктивності і мінімального позорного розгону на 300mhz, добитись не вдавалась. Зараз стоїть офісний пентіум з розблокованим множником, земля і небо. Тому справа не в кількості ядер та потоків, які червоні намагаються запихнути побільше, справа в архітектурі. Колись AMD брали ціною, зараз різниця вже не така велика.

В які саме рока ви сиділи на AMD? "Золотий вік" AMD десь від 2002 до 2005/2006, Athlon тащили і були швидшими за будь-який процесор Intel (особливо в розгоні), занепад почався з переходом на 64bit і багатоядерність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, snouden сказал:

В які саме рока ви сиділи на AMD? "Золотий вік" AMD десь від 2002 до 2005/2006, Athlon тащили і були швидшими за будь-який процесор Intel (особливо в розгоні), занепад почався з переходом на 64bit і багатоядерність.

Починаючи з amd athlon xp 2000+, закічуючи обрубком phenom 8450.

Не кажу що амд погані, на кожний товар свій покупець, але з мене досить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Починаючи з amd athlon xp 2000+, закічуючи обрубком phenom 8450.

Не кажу що амд погані, на кожний товар свій покупець, але з мене досить)

Категоричность худший враг прагматичности.

 

ПС- тем более если посмотреть видео, которое я выложил выше, то мнение может поменяться, особенно если вы сформировали его по игровым бенчмаркам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Ukrainec сказано:

В чиїх руках тащить/не тащить, я наприклад кілька англомовних оглядів проглядав, то тут є ще суперечливі результати, наприклад в деяких тестах де в оглядах на москальскій мові пишуть "злив", райзен йде на рівні. :blink:

Я наприклад теж не вірю в швидке домінування AMD над Intel, але все має свою ціну.

А щодо FX & Phenom , будуть думки?

мій старий феномх2 перетворений в х4 працював мені вірою і правдою десь 3 роки. при тмоу що мамка з процом мені обійшлась в смішні 120 баксів
Якби не купив минулого року i5 6500 точно б взяв райзен) .. а так хз... дорого міняти систему.. Навіть якщо і для моєї роботи в 3д це буде + до швидкодії.
Тому домінування не вийде.. люди ще й досі сидять на 2500к і не паряться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Dima4s сказано:

мій старий феномх2 перетворений в х4 працював мені вірою і правдою десь 3 роки. при тмоу що мамка з процом мені обійшлась в смішні 120 баксів
Якби не купив минулого року i5 6500 точно б взяв райзен) .. а так хз... дорого міняти систему.. Навіть якщо і для моєї роботи в 3д це буде + до швидкодії.
Тому домінування не вийде.. люди ще й досі сидять на 2500к і не паряться)

85875.png

http://www.anandtech.com/show/11170/the-amd-zen-and-ryzen-7-review-a-deep-dive-on-1800x-1700x-and-1700/18

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...