Перейти до змісту

Допоможіть з вибором вела


OlegSkull

Рекомендовані повідомлення

на olx - зовсім мало пристойних апаратів по реальній ціні.

географію покупки бажано розширювати.

раджу пошаритись на харків-туристі, там і фото як треба, і опис компонентів теж як слід.

http://xt.ht/phpbb/viewforum.php?f=82&sid=82f1649127e70125be9a4ea0f090a950

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

Я зупинився на bergamont revox 3.0.

Крайній раз на вєліку катав років в 17 на вже практично мертвій Тисі, тому відчуття сучасного велосипеда впорівнянні зі старими просто не передати.

 

Не знаю як буде далі з велом, але на разі я покупкою дуже задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ha3aP сказано:

Я зупинився на bergamont revox 3.0.

Крайній раз на вєліку катав років в 17 на вже практично мертвій Тисі, тому відчуття сучасного велосипеда впорівнянні зі старими просто не передати.

 

Не знаю як буде далі з велом, але на разі я покупкою дуже задоволений.

Гідравлічні гальма кращі за механічні?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

Гідравлічні гальма кращі за механічні?  

Я особисто не тестував механічні, але судячи з обзорів, коментарів і т.д. всі за гідравлічні. І покатавши на них я думаю що краще і бути не може. Точне дозування та ефективність гальм на висоті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо механічні гальма, скажімо Avid BB7, то вони будуть ліпші аніж гідравліка нижнього рівня.

а вцілому - гідра варта потрачених грошів, при неекстремальній екслуатації вела, обслуга зводиться тільки до заміни колодок раз у кілька тисяч км...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Deemon сказано:

якщо механічні гальма, скажімо Avid BB7, то вони будуть ліпші аніж гідравліка нижнього рівня.

Навіть топова механіка Avid BB7 не рівняється з дешевою гідравлікою 345, 445. Гідравліка на щабель краще! ... поки нова :) 

В механіки є інші переваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Доброго ранку, шановні велолюбителі. Прохання відразу - не кидати тапками. Виявилась потреба у недорогому, я би сказав у дешевому, велосипеді. Багато є пропозицій б/в до 2000 грн. Я в тому дупля не ріжу. Допоможіть вибрати щось краще з дешевого. Мені не для покатушок, так, в басейн з'їздити (~2 км) туда-назад, на хату (~5 км). Біля басейну "стоянка" велів на вулиці, тому шукаю дешевий, але щоб був збитий і їздив. Мій ріст 184, вага 91, якщо це важливо. Можливо хто що порадить, запропонує, посилання скине на продаж. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

Доброго ранку, шановні велолюбителі. Прохання відразу - не кидати тапками. Виявилась потреба у недорогому, я би сказав у дешевому, велосипеді. Багато є пропозицій б/в до 2000 грн. Я в тому дупля не ріжу. Допоможіть вибрати щось краще з дешевого. Мені не для покатушок, так, в басейн з'їздити (~2 км) туда-назад, на хату (~5 км). Біля басейну "стоянка" велів на вулиці, тому шукаю дешевий, але щоб був збитий і їздив. Мій ріст 184, вага 91, якщо це важливо. Можливо хто що порадить, запропонує, посилання скине на продаж. Дякую.

Восени під твої потреби треба було брати, зараз за 3-3,5кгрн аби знайшов щось путнє з б/в. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Ukrainec сказал:

Восени під твої потреби треба було брати, зараз за 3-3,5кгрн аби знайшов щось путнє з б/в. 

А чого так? Бо також подумую купити щось на роботу їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

А чого так? Бо також подумую купити щось на роботу їздити.

Купуй. Сиглспід щось на зразок "України", або 15 річну мтбшну "заготовку".  Мова про те що восени на ці гроші можна "увірвати" щось  значно краще ;) 

А взагалі все треба дивитися індивідуально. Бо не факт що за 10тис за б/в тобі щось нормальне продадуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

Купуй. Сиглспід щось на зразок "України", або 15 річну мтбшну "заготовку".  Мова про те що восени на ці гроші можна "увірвати" щось  значно краще ;) 

А взагалі все треба дивитися індивідуально. Бо не факт що за 10тис за б/в тобі щось нормальне продадуть.

 

Прохання порадити по факту, а не якби та каби. Вел треба зараз, а не восени. Модне, круте, 5ти річне - не потрібно, 18-21 швидкість теж необов'язково, але ж і "Україну" не треба. Планетарка на 3-7 швидкостей було б добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Ukrainec сказал:

Сиглспід щось на зразок "України"

Синглспід "Аіст" і так в наявності. Хочеться щось легше і на декілька спідів. То краще почекати до осені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

То краще почекати до осені?

чуть добавити бюджету, сезон стартонув, з европи пруть багато, вибір та компроміс усігда є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Прохання порадити по факту, а не якби та каби. Вел треба зараз, а не восени. Модне, круте, 5ти річне - не потрібно, 18-21 швидкість теж необов'язково, але ж і "Україну" не треба. Планетарка на 3-7 швидкостей було б добре.

За 2 тис?!?!??!?!? ти серйозно?

Це виглядає приблизно так: хочу авто за 500$ щоб кожного дня катати на роботу, шкоду/пасата/рено 11 року не потрібно, кондиціонер теж, але і Москаля чи копійку не треба. АКП було б добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, volks сказано:

Синглспід "Аіст" і так в наявності. Хочеться щось легше і на декілька спідів. То краще почекати до осені?

Це як повезе, але  2тис і для осені це мала сума для "легше і на декілька спідів" ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч підкажіть який розмір колес і рами, який винос руля, потрібні для комфортної їзди на мій ріст (184 см).

Ось наприклад вел - він для мене маленький?

 

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/velosiped-b-u-kolesa-26-rozmr-rami-19-IDDOvhJ.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджет підвищую - до 100$ 

Як цей варіант: https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/prodam-velosiped-peugeot-IDDZYCA.html ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

Хоч підкажіть який розмір колес і рами

їзда має бути тільки по місту? чи і за містом по бездоріжжю?

я б рекомендував би гібрид на 28-х колесах... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Basil сказал:

їзда має бути тільки по місту? чи і за містом по бездоріжжю?

я б рекомендував би гібрид на 28-х колесах... імхо

 

Тільки по місту. Що за гібрид? Фото, посилання? На мій ріст, пліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Тільки по місту. Що за гібрид? Фото, посилання? На мій ріст, пліз.

Якщо "АКП" не вбита, а виявити практично не реально то це варіант саме воно:

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/velosiped-z-nmechchini-alu-rex-28-IDDObZ7.html#225e3b5d1f;promoted

Будеш їхати і кайфувати ;) 

Звісно треба ще оцінити техстан повністю при покупці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Ukrainec сказал:

Якщо "АКП" не вбита, а виявити практично не реально то це варіант саме воно:

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/velosiped-z-nmechchini-alu-rex-28-IDDObZ7.html#225e3b5d1f;promoted

Будеш їхати і кайфувати ;) 

Звісно треба ще оцінити техстан повністтю при покупці.

 

О, дякую. Це вже конструктив. Тільки дорого). А як оцей варіант? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би такий не брав, та й з ростовкою не зрозуміло...

Дорого?! Ні - просто  все має свою ціну ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...