Перейти до змісту

Допоможіть з вибором вела


OlegSkull

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, Itzamna сказал:

Вага рами хардтейла 1300 грам це ваще норм, я так думаю. Хто має іншу думку, погляд, смак, тех дані, прошу поділитися.

 

Люмінь малих ростовок стільки буде важити і то це лайт уже, а так 1500-1800г. Карбон 900-1200г

 

7 часов назад, Vadimm сказал:

Це ти тіпа натякаєш що в Спеллі рама важча на нижні зразки Джантів/Спешів/Кубів etc.?

 

да. батігні-№уятінги і все таке таке дать результат ваги. 

 

Просто при такому бюджеті це як з вибором авто коли маєш гроші на новий таврольот або жигуль, але з іншої сторони можна купити б/у іномарку, яка в результаті переїздить таврушу і жигу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

@Ukrainec нутк  хто сказав що spelli не приносить задоволення? Вага велосипеда 13,6кг - в сегменті до 10к грн у Pride я не знайшов 26" із суттєво меншою вагою, переважно це 13,2 - 14,4 кг.

@sanbOK  нове є нове. Якщо людину попре - вона буде вкладати гроші в апгрейди, і зрештою дійде до такого рівня що пора міняти раму. Щодо ваги - наведи приклад брендових велосипедів в сегменті

з суттєво нижчою вагою. На всіх буде дешевий і важкий обвіс, який по результату знівелює загальну вагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що вам до того який я вибрав вел та його вага. Коли питав який краще, ніхто толком нічого не порадив (б/у не варіант ), а тепер почали... 
Pride за 13к важить майже так само як і той що в мене, різниця грам 600 макс.
Та і пофіг, так як за спиною/багажнику часто буде сумка вагою більше 7 кг..думаю не буде грати ролі вага вела.
За ці два дні я вже трохи покатав, ніяких недоліків не помітив, розгін бере легко, накат нормальний.
Ясно що це не ваші круті Ghost, Cube, Canondale...але вони НОВІ коштують .....
.
Замість того щоб тут писати, сіли б краще на своїх двоколісних друзів й розім'яли ноги.

 

А якщо хочте щось порадити, то напишіть які крила хто використовує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, OlegSkull сказано:

От що вам до того який я вибрав вел та його вага. Коли питав який краще, ніхто толком нічого не порадив (б/у не варіант ), а тепер почали... 
Pride за 13к важить майже так само як і той що в мене, різниця грам 600 макс.
Та і пофіг, так як за спиною/багажнику часто буде сумка вагою більше 7 кг..думаю не буде грати ролі вага вела.
За ці два дні я вже трохи покатав, ніяких недоліків не помітив, розгін бере легко, накат нормальний.
Ясно що це не ваші круті Ghost, Cube, Canondale...але вони НОВІ коштують .....
.
Замість того щоб тут писати, сіли б краще на своїх двоколісних друзів й розім'яли ноги.

 

А якщо хочте щось порадити, то напишіть які крила хто використовує?

:)

Ти ж швидший ніж той кролик: в понеділок створив тему, а вівторок пишеш, що вже купив. Зраз люди чомусь з більшою періодичністтю відвідують цей розділ.

Що тут порадити, не їзди так швидко і зупиняйся на зелене світло.

 

Болотніки (вони же крила) на даному форумі обговорювати моветон, а так є відповідна тема в техрозділі. І взагалі, більшість цікавлячих тебе запитань, що ще будуть, вже є на даному формі, не лінуйся користуватися пошуком. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, OlegSkull сказал:

А якщо хочте щось порадити, то напишіть які крила хто використовує?

 

Наякими, один х№р будеш грязний з нашими дорогами.

 

Для чистого лиця можеш з пластикової папки вирізати собі таке і вцепити на вилку http://xt.ht/xtarticle/-Sdelai-Sam---VeloKrylya-za-10-minut-i-10-grn Ціна питання копійки але користі в рази більше ніж від того базарного півметрового куска пласмаси.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, sanbOK сказано:

 

Наякими, один х№р будеш грязний з нашими дорогами.

 

 

Не погоджусь! Це те ж саме що ходити без шапки при -20 і стверджувати, що не холодно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ukrainec сказал:

Не погоджусь! Це те ж саме що ходити без шапки при -20 і стверджувати, що не холодно. 

 

Якщо їхати в темпі пенсіонера на Україні то можна ставити, але якщо трохи скоріше то всеодно якщо не спина то взуття і штани будуть грязні. Перевірено і не раз з різними болотниками бо відцетрова сила закидає ого-го.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sanbOK сказано:

 

Якщо їхати в темпі пенсіонера на Україні то можна ставити, але якщо трохи скоріше то всеодно якщо не спина то взуття і штани будуть грязні. Перевірено і не раз з різними болотниками бо відцетрова сила закидає ого-го.

 

 

я взагалі не розумію як можна без болотників їздити в мокру погоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, case_l сказал:

я взагалі не розумію як можна без болотників їздити в мокру погоду.

 

особисто в мене до 16-17 км/год не закадає (права з новими покрихами ще не перевіряв), якщо більше уже починає летіти на спину. В загальному, якщо не жати 30+ то їздити з точки А в точку В без фанатизму можна. Просто скільки я з болотниками не їздив завжди, при моєму стилі їзди, болото летить аж на лошом... мені уже той шолом протирати інколи лінь, викулупав з волосся землю і збс. Просто я так то їздун не зовсім адекватний може інші стриманіше себе ведуть на дорозі :) .

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sanbOK сказано:

 

особисто в мене до 16-17 км/год не закадає (права з новими покрихами ще не перевіряв), якщо більше уже починає летіти на спину. В загальному, якщо не жати 30+ то їздити з точки А в точку В без фанатизму можна. Просто скільки я з болотниками не їздив завжди, при моєму стилі їзди, болото летить аж на лошом... мені уже той шолом протирати інколи лінь, викулупав з волосся землю і збс. Просто я так то їздун не зовсім адекватний може інші стриманіше себе ведуть на дорозі :) .

 

 

в мене якийсь голландський гібрид початку 90-х років і більше 16-17 км розганяється тільки з гірки із попутним вітром, болотники повнорозмірні, алюмінієві, не знаю, що би я без них робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зависит от скорости и резины и погоды, дорожная и слики меньше закидывают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romanc сказал:

Зависит от скорости и резины и погоды, дорожная и слики меньше закидывают.

 

ооо да ..... рокет рон спереду не раз давав відчути смак волинської землі, зараз на літо поставив maxxis ikon також дає відчути, але не так сильно із-за іншого протектора

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, case_l сказано:

я взагалі не розумію як можна без болотників їздити в мокру погоду.

Це весело. Болото із заднього колеса пролітає вперед над головою і падає на руль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чи варто купляти велосипед на хорошому обладнані але старших років?

Типу такого

420889596_1_1000x700_prodam-velosiped-z-nmechchini-stevens-sokal.jpg

420889596_4_1000x700_prodam-velosiped-z-nmechchini-stevens-hobbi-otdyh-i-sport.jpg

420889596_6_1000x700_prodam-velosiped-z-nmechchini-stevens-.jpg

420889596_5_1000x700_prodam-velosiped-z-nmechchini-stevens-lvovskaya-oblast.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Все повинно мати свою ціну...

2. Якщо не бентежить "старомодність" коліс 26" думаю варто. 

3. І якщо обвіс не старіше того що на фото.

3.а. Походження/карма велосипеда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, romanc сказано:

0. Состояние велозапчастей,

Мені здалося, що всі розуміють,  що п. #1  умовно обумовлює це ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс заключается в том, что оборудование более высокого уровня имеет больший ресурс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ото ж, гарне анодування зверху - зовсім не гарантує, що під бушингами так само все шикарно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Itzamna сказано:

Стоїть, подивися на ціна комлектуючих. 

за умови, що обвіс в шоколаді, ушатаний хт може бути гіршим живого алівіо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...