Перейти до змісту

Допоможіть з вибором вела


OlegSkull

Рекомендовані повідомлення

Если в Луцке, договорись о осмотре в веломастерской, 120 грн- переберут вилку, скажут состояние и чуть сверху - скажут состояние остальных комплектующих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

Ні, не в Луцьку.

Найшов ще один варіант на ці гроші, що краще обрати на вашу думку.

Він свіжіший і гарніша, але це гібрид.

JxqR14c9Wa8.jpg

AT1-7fhm9FE.jpg

IpFdt5p6w14.jpg

uvMhx5BS5KA.jpg

swQ3KI9qn_g.jpg

8d6bCZINytw.jpg

-5bhJDP0tY8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або розвод, або пижений...

Що обрати??? А ти ще виявляється не визначився?!

Ну все залежить від стилю катання.

Найкомфортніше підвіс

Найшвидше шосер,

а решта все це десь між ними :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По правді не визначевся, люблю швидкість, але боюсь заважкий для шосера. Трохи лячно купляти на відстані, обидва велосипеди позиціонуються як привезені з Європи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, ти тільки зайди в розділ "стіл знахідок", там стільки їх з "Європейського" міста Луцьк пропало, що страшно 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо їзда у більшості асфальт - радон більш цікавий, як мінімум по накату і вищій максималці, якщо у пріоритеті ліса, поля, гори, какахи, тут вже МТБ у фаворі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігня то все...

 

Якщо стануть для тебе:

10 хвилин тому, Deemon сказано:

 у пріоритеті ліса, поля, гори, какахи, тут вже МТБ у фаворі

 

то твоя дупа в скорому часі захоче підвіс ;) 

 

Я за те щоб мати одночано хартейл найнер/гібрид + підвіс :), але нажаль теперішня купівельна спроможність  і площа проживання диктують свої реалії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну людині ж не треба 3-4 ровера під кожен напрям, тут головне поцілити у +- оптимальний варіянт.

А так то так, як москалі кажуть - лучшее враг хорошего...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Радон привезуть в Луцьк, там і пощупаю і провірю. Їздити планую майже щодня на роботу по 15 км в одну сторону, по болотам рідко, як виберусь в поля то Радона думаю вистачить на мої потреби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Ukrainec сказал:

Рама + гальма вартують більше грошей.

 

відколи асера чи алівіо гідра та гібридна рама коштують 10-ку? 

Рама на барахолі максимум 100 доларів та гальма 1200-1600 нові якщо пошукати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна провірити номер рами?

Стан чудовий, накат супер.

 

 

Комплектація на німецькій

 

Rahmen Scart Series Alu Super Strong
Farbe black/anthrazit
Steuersatz FSA No.10
Gabel Suntour NCX
Federelement 63mm
Bremsen Shimano A-M395 180/160
Vorbau Race Face Ride
Lenker Race Face Ride Riser 685mm
Griffe Radon Schraubgriff by Velo
Sattel Radon Cross by Velo
Sattelstütze Race Face Ride 27,2*375
Kurbel Shimano FC-T551 48Z, 10-speed, 175mm
Tretlager/Innenlager attached
Schaltwerk Shimano XT RD-T780, 10-speed
Schalthebel Shimano Deore SL-M610
Umwerfer Shimano XT FD-T780, 10-speed Topswing 34,9mm
Kassette Shimano Deore CS-HG62, 10-speed, 11-34
Kette Shimano CN-HG54, 10-Speed
Reifen Rapid Rob
Naben Shimano SLX
Speichen DT Swiss
Felgen ALEX EN24
Pedale Nicht im Lieferumfang enthalten!
Gewicht Komplettrad ab 12,2 Kg

IMG-3630efc6e117f56f6af9c7f3765c0b45-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

 

4 годин тому, FishHunter сказано:

Друзі, допоможіть будь ласка порадою.

Хочу купити найнер, для прогулянок за містом по легкому бездоріжжю, бюджет 500-600$

Раніше з МТБ-велосипедами справи не мав, тому не дуже в них розбираюсь.

Саме питання полягає в наступному - що краще взяти за дану суму, велосипед з модним обвісом, але не розкрученого бренду як от наприклад CYCLONE SLX PRO 29" 2018 з навісним SHIMANO DEORE, чи брати велосипед іменитого бренду, але з низькосортним навісним, типу Cube Aim Pro 29  ???

Знаю що за цю суму можна взяти нормальний велосипед б/у, але б/у однозначно не хочу.

БУДУ ДЕЖЕ ВДЯЧНИЙ ЗА ДОПОМОГУ !!!

Чому не 26" або 27,5"? Для легкого бездоріжжя краще маневреність, ніж накат. 

З приводу "Циклона" за посиланням: гальма - ноу нейм, вилка "повітряна" ноу нейм, ніхто не перебере після 1 к пробігу. Для початку обвісу рівня Shimano Acera вистачить, кажу з власного досвіду. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Vadimm сказал:

 

З приводу "Циклона" за посиланням: гальма - ноу нейм, вилка "повітряна" ноу нейм, ніхто не перебере після 1 к пробігу. Для початку обвісу рівня Shimano Acera вистачить, кажу з власного досвіду. 

Ну я б не сказав що тормоза ноу-нейм, Shimano BR-M395 нормальна бюджетна гідра. А по поводу вилкі, то вже краще повітряний ноу нейм, ніж якийсь пружинний сантур чи РСТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Vadimm сказал:

Чому не 26"

тому що стандарт вмер. зараз є сенс брати 29 або 27,5. 

 

2 часа назад, Vadimm сказал:

гальма - ноу нейм, вилка "повітряна" ноу нейм, ніхто не перебере після 1 к пробігу

вилка тіпа сантура повітряного тільки =виглядає як фокс, гальма нормальні і їх потужності цілком достатньо щоб з не привички вийти через рульку. 

 

 

7 часов назад, FishHunter сказал:

Друзі, допоможіть будь ласка порадою.

Хочу купити найнер, для прогулянок за містом по легкому бездоріжжю, бюджет 500-600$

Раніше з МТБ-велосипедами справи не мав, тому не дуже в них розбираюсь.

Саме питання полягає в наступному - що краще взяти за дану суму, велосипед з модним обвісом, але не розкрученого бренду як от наприклад CYCLONE SLX PRO 29" 2018 з навісним SHIMANO DEORE, чи брати велосипед іменитого бренду, але з низькосортним навісним, типу Cube Aim Pro 29  ???

Знаю що за цю суму можна взяти нормальний велосипед б/у, але б/у однозначно не хочу.

БУДУ ДЕЖЕ ВДЯЧНИЙ ЗА ДОПОМОГУ !!!

 

циклон хоч вилка китай, але в усьому іншому це нормальний вел. нормальні гальма і навіска, а от куб бо який треш за такі гроші. 

 

раджу глянути ще б/у ринок там за такі гроші можна досить веселий вел взяти з якимось рокшоксом типу ХС32 чи рекон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, TisaK сказано:

Ну я б не сказав що тормоза ноу-нейм, Shimano BR-M395 нормальна бюджетна гідра.

Перепрошую, не подивився фотки, глянув лише характеристики по списку.

 

22 годин тому, FishHunter сказано:

У мене ріст 186 см., на 26 колесах я виглядаю трохи дибілкувато

В мене зріст 184, ростовка рами 21", і ще ніхто не казав мені що я виглядаю на 26х колесах дибілкувато)))

 

20 годин тому, sanbOK сказано:

тому що стандарт вмер. зараз є сенс брати 29 або 27,5. 

Знайомий продавець нових велосипедів каже що найбільше останні кілька років продає саме 26". На 29 колеса був пік популярності кілька років назад, і продажі їх на даний момент далекі від колишніх. Ну це його статистика,  в інтернет магазинах 27,5 та 29" більш поширені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vadimm сказал:

останні кілька років продає саме 26"

Залишки треба ж розпродати:glare:

 

1 час назад, Vadimm сказал:

В мене зріст 184, ростовка рами 21", і ще ніхто не казав мені що я виглядаю на 26х колесах дибілкувато)))

 

ох бльо ... під ваш ріст взагалі L-ку треба:mellow:. В мене знайомий так само при зрості 165-168 їздив на 21 рамі і казав, що так зручно, а потім М-ку купив і зараз нарадуватись не може ... при тому що колеса в обох випадках 26-і

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Vadimm сказано:

Знайомий продавець нових велосипедів каже що найбільше останні кілька років продає саме 26". На 29 колеса був пік популярності кілька років назад, і продажі їх на даний момент далекі від колишніх. Ну це його статистика,  в інтернет магазинах 27,5 та 29" більш поширені.

Знайомий часом не на Варшавці торгує всякими : протурами, циклонами, аванті? Бо там звісно самий ходовий товар 24"/26".

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, FishHunter сказано:

26 колеса однозначно не розглядаю, тай вибору великого уже немає. 

27,5 або 29 :smile-zachot:

От тільки би з моделью велосипеда оприділитись...:sm128:

Прайд онлі! ціна/якість - найкращий вибір.

А там визначайся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Знайомий часом не на Варшавці торгує всякими : протурами, циклонами, аванті? Бо там звісно самий ходовий товар 24"/26".

ні, не на базарі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звучала порада на рахунок купівлі б/в. В цій справі новачку не так вже й легко: гортаючи регулярно олх - на велосипеди з +/- однаковим обвісом, маркою та іншими характеристиками - ціна може коливатися дуже суттєво. І нутром чую, що справа у більшості залежить від "хотєлки" продавця, а не дійсно має підставу. Навіть приїхавши на зустріч не завжди можна оцінити усі нюанси б/в велосипеда (друг жалівся, що у "майже новому" велосипеді виявився розбитим/розбовтаним передній аморт.)

До чого це я: раптом хтось знає перевірених продавців - дайте знати ;) (потрібен другий мтб 500-700$)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...