Перейти до змісту

Питання щодо якості захисного скла


Рекомендовані повідомлення

Ніколи раніше скло не юзав. Дружина розжилася на новий телефон. Каже такий гарнюній, чохла не хочу. 

Думаю наклеїти скло. Так от питання: оці різні захисні скельця, що продаються в Луцьку, всі приблизно однакової якості? Яка різниця між ОЛХ-вим склом за 30 грн і за 60 чи 100 грн.? Ну і чи справді воно врятує екран при падінні (з власного досвіду), чи лише запобігає утворенню подряпин?

 

Просвітіть в цьому питанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yu2007 сказано:

... Яка різниця між ОЛХ-вим склом за 30 грн і за 60 чи 100 грн.? Ну і чи справді воно врятує екран при падінні (з власного досвіду), чи лише запобігає утворенню подряпин?

 

Просвітіть в цьому питанні.

Різниця у жадібністі продавців, особливо Луцьких, на олх чи http://bigl.ua/  у два рази дешевші, такі самі. Від пошкоджень дійсно рятуює, у доньки телефон упав, думав усьо, а ні, захисне скло тріснуло, розподілило навантаження від удару, екран цілий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, bormotuha said:

Різниця у жадібністі продавців...

Тобто купити найдешевший варіант і не паритись якістю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, yu2007 сказано:

Тобто купити найдешевший варіант і не паритись якістю?

я звернув увагу такі самі , бо купував на ринку за 85 грн, в інтернеті замовив за 39 грн + 10 грн доставка, десь ще збереглась коробка, може найду, то фото додам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, bormotuha said:

 коробка, може найду, то фото додам.

Ок, буду вдячний.

 

П.С. В принципі я і розраховую почути щось типу: "таке не бери, це кака" або "бери будь-яке, головне щоб..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись взяв на свій Samsung Galaxy Note 3 брендове Brando. Замовляв із-за кордону. В них була довічна гарантія - якщо щось станеться зі склом, безоплатно висилають інше. Один раз довелося скористатися гарантією, бо вирішив скло переклеїти - а воно тріснуло.

Люди кажуть, що реально рятує від падінь.

З відчуттів - практично те ж саме, що й скло екрану, тільки немає олеофобного покриття (хоча х.з., може зараз воно вже є і на захисних скельцях). Клеїти треба надзвичайно акуратно, якщо досвіду немає - ліпше віддати комусь, хто зможе. Бо якщо якась пилинка опиниться під склом - то потім дратуватиме.

Перед тим користувався плівками. Вони мають здатність дуже швидко покриватися подряпинами, із-за чого зображення стає мутним. А скло набагато стійкіше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, bormotuha сказано:

Різниця у жадібністі продавців, особливо Луцьких, на олх чи http://bigl.ua/  у два рази дешевші, такі самі. Від пошкоджень дійсно рятуює, у доньки телефон упав, думав усьо, а ні, захисне скло тріснуло, розподілило навантаження від удару, екран цілий.

Скло своє відпрацювало. Підете купите нове ;-) Є думка, що воно так і задумано. Цілком можливо, що й без скла телефон лишився б цілим.

Від царапин захищає, себе кохану трохи заспокоює - вже добре.

Скло краще ніж плівка. Причому краще і для споживача, і для продавця, і для поклейщика.

Брендові шкельця кращі, ніж ширпотреб. Але різниця і ціні в рази. Хоча в нас і дешеві продають дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, yu2007 сказано:

Каже такий гарнюній, чохла не хочу. 

 

Що це значить? Якщо дружина не хоче чохла,а скло хоче,так то дві зовсім інші задачі,якщо(тьфу-тьфу) впаде на бік,на уголок телєпона, то шо скло?а нічьо.Але скло всерівно треба полюбе клеїти я так думаю і щоб покривало весь екран,бо коли падає на сторону екрана то спасає капєц,хоча я дружині на Самсунг А3(2016) так і не знайшов скло щоб закривало весь екран (( бо він якийсь там 2 чи то 3 Д по краям заокруглюється,кароч поклеїли стандартне яке у всіх магазинах і інтернетах до країв не доходить (( але хоч би так, ну і прозорий силіконовий чохол,бо це дійсно захист від падінь і він ще трішки виступає по краям вище самого екрану, думаю спасе якщо плашмя ,або навіть на край впаде то до екрану навіть нічого не торкнеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отут дєвка поклеїла за 100грн. ідеально (скло + робота), я думаю,що то не дорого,а так купиш в неті + доставка і поклеїти треба, а хоч раз клеїв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки чув оці дешеві варіанти за 30-50 грн) ніфіка не скло, а пластик

Дешевше, але гірше виконує свою функцію, бо по суті є грубою плівкою

по перше швидше царапається, по друге не завжди рятує тачскрін від удару при падінні, бо має невелику жорсткість (не знаю чи правильно висловився- коротше може зпружинити, і передати енергію удару на тач)

від удару часом таки рятує, на відміну від плівки, але рідше ніж якісне закалене скло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скло - це гуд. Але є одне "але"... Якщо використовувати бампер, то він своїми боковими краями підпирає товсте скло і воно відслоюється по тих же краях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скельця монтуються елементарно, значно простіше аніж плівка, навіть при перекосі, легко відклеїти і поправити ситуацію.

бувають зроблені з припусками, або з фаскою по периметру, тому гарно уживаються з бамперами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, vampirich сказано:

наскільки чув оці дешеві варіанти за 30-50 грн) ніфіка не скло, а пластик

 

Пластик - не значить гірше. Правильний пластик краще за скло гасить удар і менш крихкий.

В мене взагалі плівка наклеєна. Якісна плівка, яка коштувала як два дешевих скла. Телефон в бампері Capdase. Схоже, що саме це його рятувало і не один раз :-)

Бампер варто час від часу знімати і чистити. Між ним і телефоном потрапляє пил-бруд і пошкоджує з часом корпус телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, yura-patriot said:

 ну і прозорий силіконовий чохол

Саме про такий варіант і подумав. М'який прозорий силікон (а це бампером теж називається?) і скло.

Почитав думки і хочу ще раз уточнити: "фірма" в рази дорожча (що краща, це зрозуміло) і коштує напевно кілька сот, так? А оці скельця до 100 грн. всі загалом однакової якості, так? Чи може є якісь кращі китайські "бренди"? Ну щоб по написам на упаковці зорієнтуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, yu2007 сказано:

М'який прозорий силікон (а це бампером теж називається?)

 

 Ти на мої розсуждєнія сильно то не зважай,бо я не сильно шарю в цьому,але всетаки,я думаю що нє, бо бампер то осьо: Картинки по запросу бампер на телефон

 

а чохол то осьо: 

 

Картинки по запросу прозрачный силиконовый чехол для телефона фото

 

31 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Почитав думки і хочу ще раз уточнити: "фірма" в рази дорожча (що краща, це зрозуміло) і коштує напевно кілька сот, так? А оці скельця до 100 грн. всі загалом однакової якості, так? Чи може є якісь кращі китайські "бренди"? Ну щоб по написам на упаковці зорієнтуватися.

  Звиняй  по цьому нічого ненаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot Та що вже за мене казати, в мене до цих пір кнопкова нокія, село і люди )))

 

Спитав знайомого, з числа обізнаної в телефонах молоді, сказав може "парєшати" скельце для мене за +/- 30 грн. І по якості буде типу таке саме, як в луцьких телефонних бутіках.

Побачим, що з того вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, SunSeth said:

Дисплей плоский чи 2,5Д?

 

Мені без мук совісті продали звичайне скло для нового Meizu M5 в якого екран скруглений. Звичайно я те скло здер відразу як поклеїв бо по 5мм з боків воно не прилягало. І не може прилягати впринципі якщо не гнуте спеціально. Могли б попередити і я б купив дорожче.
Замовлю з Китаю бо такі експерименти з українськими цінами проводити дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, yura-patriot сказано:

Що це значить? Якщо дружина не хоче чохла,а скло хоче,так то дві зовсім інші задачі,якщо(тьфу-тьфу) впаде на бік,на уголок телєпона, то шо скло?а нічьо.Але скло всерівно треба полюбе клеїти я так думаю і щоб покривало весь екран,бо коли падає на сторону екрана то спасає капєц,хоча я дружині на Самсунг А3(2016) так і не знайшов скло щоб закривало весь екран (( бо він якийсь там 2 чи то 3 Д по краям заокруглюється,кароч поклеїли стандартне яке у всіх магазинах і інтернетах до країв не доходить (( але хоч би так, ну і прозорий силіконовий чохол,бо це дійсно захист від падінь і він ще трішки виступає по краям вище самого екрану, думаю спасе якщо плашмя ,або навіть на край впаде то до екрану навіть нічого не торкнеться.

Є в мене скло яке ( скло щоб закривало весь екран)до вашого Самсунг А3(2016) -

Гибкое стекло MyScreen Samsung Galaxy A3-2016/A310 HybridGLASS

з поклейкою 120грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Потрібне скло до xiaomi 4a/ підходитить ніби від 3s і інших 3.

Хто більше в темі (досвід, робота і т.д.), яке скло краще вибрати?:

- Марки які знайшов в нас це Utty, drobak і в продавців на борді

- оливофобне покриття в багатьох написано що є, але чи це правда?

- твердість, товщина і чи все скло на якому написано скло (перевірити, здогадатись)?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підкажіть, будь ласка, де в Луцьку гарно поклеїти скло на телефон?

Просто скло практично 400 грн і щось самому страшно пробувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Arden сказано:

Підкажіть, будь ласка, де в Луцьку гарно поклеїти скло на телефон?

Просто скло практично 400 грн і щось самому страшно пробувати :)

Купував скло з поклейкою на старому ринку. Телефон - Самсунг J1 (2016). Ціна червня 2016 року скла з поклейкою - 100 грн (чи 80 грн вже точно не пам'ятаю). Майже рік скло трималося ідеально. Далі почало трохи відходити. Локація точки продажу/поклейки - старий ринок, перехрестя дороги вул Глушець - дорога до замка, якщо дивитися на замок по ліву руку перший чи другий магазинчик перед поворотом (торгові ряди вздовж дороги вул. Глушець)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даремно ти озвучив ціну скла.

Бажаючих поклеїти різко зменшиться, а ціна поклейки різко виросте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та елементарно ліпиться, що за бакс, що за 15, значно простіше ніж плівки.

мінімальна чистота і гігєна процесу, ну і руки які не трусяться.

навіть невеликий перекос в процесі, легко відтопирити назад і заліпити паралельно дисплею.

не варто з такої простоти робити траблу, аля заміна тачскріна у айфоні Х)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...