Перейти до змісту

Реальні покращення від влади


jack74

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...

"Реальне покращення" з першого посту в дії:

Попросили в лікаря виписати одні з найдешевших і вітчизняних ліків (хвороба серця). Препарат коштує 14 грн. В аптеці сказали доплатити 9 гривень. Ще одного препарату не виявилося в аптеці при поліклініці, сказали їхати в аптеку на Шевченка, але й там також він скінчився. Дві години в черзі на прийом до лікаря і по годині в черзі у кожну аптеку. Добре хоч в пенсіонерів проїзд безкоштовний в тролейбусі, бо з таким "реальним покращенням" вийшло би дорожче, ніж купувати в аптеці біля дому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та панятно шо уінаваті папєрєднікі, ще жоден не сказав, що він бездара, але є одне "але". Лише Гройсману прийшло в голову піаритись на  цій проблемі, бо, якщо подумати,  то покращеннь кіт наплакав, а чувак  на всю Україну заявляв: я покажу як треба керувати країною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, halcogen сказано:

вона почалася ще з 1991 р.

там до 91 було краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, halcogen said:

Хабарі  не брали. 

Де тут найбільший смайл, шо рже аж плаче?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Хабарі  не брали.

Вся система була 70 років збудована на хабарях, весь отой комунізм, плоди якого ми пожинаємо. 

https://www.youtube.com/watch?v=mFNAUv17QFc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, SunSeth сказано:

Де тут найбільший смайл, шо рже аж плаче?

:rofl:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, halcogen сказано:

Неперержіть ))) Спитайте своїх батьків в скільки їм обійшовся роддом при СССР і поцікавтеся в скільки сьогодні.  Зараз щоб народити треба тащити з собою три великих пакети всякого дрібязку, вплоть до туалетної бумаги + попросять подяку лікарям при родах. А якщо щось інше, напр. ковбасу чи ТВ дістати то да, треба було мати звязки.  Ну то таке, це вже історія..

народжувати при совєтах? безкоштовно? в просякнутих стафілококом родзалах на 20 і більше ліжок? коли тебе мають за ніщо і тільки збільшують страждання? ні, народжуйте самі так. Окрім того, дякувати лікарю не обов*язково. А той дріб*язок - для породіллі і дитини. Можете не купувати. Ніхто примусити не може. Не порівнюйте, якщо не знаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а "нє падмажеш нє паєдєш" звідки прийшло? то что вже "бєндеровци" придумали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, halcogen said:

Неперержіть ))) Спитайте своїх батьків в скільки їм обійшовся роддом при СССР і поцікавтеся в скільки сьогодні.  Зараз щоб народити треба тащити з собою три великих пакети всякого дрібязку, вплоть до туалетної бумаги + попросять подяку лікарям при родах. А якщо щось інше, напр. ковбасу чи ТВ дістати то да, треба було мати звязки.  Ну то таке, це вже історія..

То всьо чи ше щось буде? Чого мені батьків питати, я сам при сссрі 18 років прожив. А ти давай, розказуй, я послухаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, SunSeth сказано:

То всьо чи ше щось буде? Чого мені батьків питати, я сам при сссрі 18 років прожив. А ти давай, розказуй, я послухаю.

це чудо постійно якусь фігню пише

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 19.04.2017 at 16:59, Oberegy сказал:

 А той дріб*язок - для породіллі і дитини. Можете не купувати. Ніхто примусити не може. Не порівнюйте, якщо не знаєте.

Воно то так, але невже так важко державі організувати випуск "Коробок для немовлят", як у Фінляндії,
http://www.bbc.com/russian/society/2016/04/160404_baby_box_round_the_world
і видавати такі коробки кожній породіллі за бажанням замість першого траншу грошової допомоги? Для того, щоб отримати коробку або материнський грант, жінка повинна відвідати лікаря або державну пренатальну клініку до четвертого місяця вагітності. Вигода очевидна: кожна новонароджена дитинка (у тому числі немовля багатодітної або матері-п'янички) забезпечена першим спальним місцем з екологічно чистих матеріалів (яке можна брати з собою навіть на кухню), сертифікованими речами першої необхідності, створюються робочі місця на підприємствах, що виробляють та комплектують ті "коробки", ціна адекватна завдяки уніфікації комплекту речей та масовості випуску, податки до бюджету з фонду оплати праці з тих підприємств.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Ivanna сказано:

Вигода очевидна: кожна новонароджена дитинка (у тому числі немовля багатодітної або матері-п'янички) забезпечена першим спальним місцем

я не сперечаюсь, але нам до Фінляндії як до неба рачки. Однак прорив є. Народжувати при совку було набагато страшніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...