Перейти до змісту

Ремонт аудіо-відео техніки


Рекомендовані повідомлення

В телевізорі згоріли входи AV-in на тюльпанах. Скоріше всього накрилась мікросхема. Телевізор не брендовий. Порадьте ремонтника, будь-ласка.

Сервісний центр "Ваш майстер", примішщення магазину мікос. Хороші майстри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Всех приветствую.

Имеется проблема. А именно с акустикой 2.1 Microlab H-220.

Система новая, но не покупалась, соответственно гарантии на неё нет.

Одна из колонок играет немного тише и приглушённее чем другая. Переподключение проводов ситуацию не изменило. Баланс громкости не спасает. Рипы смотреть и мп3 слушать ещё можно, а вот в КС погонять, к примеру, тяжеловато. Шаги врагов слева не слыхать :)

Есть у нас кулибины в Луцке, которые смогли бы починить сиё добро? Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підкажіть, допоможіть, порадьте...

Маю МП3 плеєр TRANSCEND T.sonic 820 4Gb

Пропадає звук,один і,деколи, другий канал, потрібна заміна звичайного 3.5 гнізда для навушників, 2 сервісних центра розводять руками мол нема.

Можливо комусь це як два пальця об асфальт або залишився зламок такого тіла і може продати, подарувати на запчастини?

48007.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перегнувся шлейфік ДВДрома ноутбука (всередині ДВДрома, тестером непродзвонюється),

ДВДром(Optiarc DVD RW AD-7530B) віндовс бачить, але той признаків неподає.

тепер навіть незнаю в яку трубу дзвонити :(

підкажіть будьласка де такого шлейфа дістати, а може в когось завалявся

або хто зайнявся б таким ремонтом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там шлейф у вигляді провідників (так як наприклад IDE для звич. вінчестерів) чи струмопровідне напилення на пластику. В принципі міг би глянути можливо щось вийде з ремонтом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шлейфік там тіко міняти. він тріснутий в декількох місцях. Нажаль в мене такого не виявилось :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо звичайні провідники то є велика ймовірність відремонтувати. якщо напилення на пластикові то ще є шанс відремонтувати в себе в вінчестері так робив провідник наверх і акуратно припаюється до тих дорожок:) але потрібно дивитись наскільки якісне напилення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така проблемка, є в наявності DVD плеєр Samsung, останнім часом почались глюки з відтворенням дисків, особливо DVD (CD якось краще), зображення то скаче, то зупиняється, а буває , що взагалі не читає диск.

Пробував почистити лазер - результату не дало ніякого. Може хтось допоможе? Буду вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо підсів лазер. Можливо щось з частиною яка відповідає за передачу відео сигналу. Мож привезти гляну але гарантії, що відремонтую не даю:)80978992765 Богдан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо підсів лазер. Можливо щось з частиною яка відповідає за передачу відео сигналу. Мож привезти гляну але гарантії, що відремонтую не даю:)80978992765 Богдан.

Напиши в ПЛ куди підвезти і коли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Привіт

Маю магнітолу KENWOOD KDC-W427. 50W X 4. Проблема в тому, що звук зовсім невідповідає (50W X 4).

У машині стояли старі колонки і я незвертав уваги на якість та силу звуку. Та коли поставив нові колонки, то магнітола

грає дуже тихо. Коли починаю добавляти звук, магнітола перестає грати. Сама магнітола невиключається, диск крутить, але неграє. Потрібно її вимкнути та включити заново, щоб вона почала грати. Теж саме стається після заведення машини.

Хто може допомогти ? Може хтось знає хорошого майстра? Порадьте мені будьласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причин можу бути доволі багато одна з них перевищення температури мікросхеми підсилювача. Можешпринести гляну хоч чи там дійсно на 50 Вт стоять мікросхеми:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причин можу бути доволі багато одна з них перевищення температури мікросхеми підсилювача. Можешпринести гляну хоч чи там дійсно на 50 Вт стоять мікросхеми :)

Дякую. Вже заніс в ремонт. Причина поломки в підсилювачі, а 50Вт в ньому всеж таки нема :huh: . 4х40 Вт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Народ, help please. Одного поганого дня перестала працювати 5.1 система Genius SW-HF5.1 5005. Сабвуфер просто перестав вмикатися, хоча день перед тим працював чудово. Поверхневий огляд показав, що згорів запобіжник 2А 250V. На базарі придбав 3шт аналогічних, поставив - не вмикається. Вийняв запобіжник - згорів, хоча ставив новий. Ну, думаю, випадковість. Поставив інший - вмикаю, нуль реакції, виймаю - знов згорів, причому з характерними слідами підгоранням на цоколі. Оскільки два згорілих запобіжника - це вже тенденція, а не випадковість, то третій ставити не став. Питання: може поставити потужніший запобіжник, наприклад на 4А, працювати буде? В чому може бути причина? Тільки боюсь, щоб саб не згорів остаточно. Чи може хтось порадить, куди здати саб на ремонт, бо СЦ Genius в Луцьку немає. Був би дуже вдячний за пораду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо горять запобіжники один за одним, то поставивши потужнішого запобіжника ти доб"єшся що згорить щось інше, що важче буде потім поміняти як запобіжник...

треба шукати що там коротить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікросхема підсилювача там коротить - більше нема чому. імхо. Хіба що десь якийсь з проводів монтажних відпав і замкнувся не туди, куди треба, але це мало імовірно. Або якийсь з виходів на колонки замкнутий. (перевір, чи все в порядку з проводами) Але, швидше за все, в ремонт його треба нести.

Ну а взагалі, вимикати треба все нафіг, і не в стендбай, а повністю з мережі, особливо коли такі гарні літні грози почалися. Дешевше буде. Повірте на слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причин можу назвати дуже багато від виходу з ладу мікросхем підсилювача до міжвиткового замикання в трансформаторі БЖ. Була в мене дуже схожа акустика на ремонті, підняв) Можу на наступному тижні подивитись зара стан здоров'я не дозволяє(

да...і не вздумайте ставити запобіжник на більший струм!!! поки ще більше не погоріло. 2А при 220В це вже на приблизно 440Вт потужності розраховано, а ця акустика явно стільки не споживає і не має споживати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Маю DVD-плеер Mustek MP70B.

Спочатку деякі фільми з диска почав читати десь так до середини, а тепер зовсім перестав читати диски. Флешки відтворює нормально. Чи доцільно нести на ремонт/заміну лазера? І скільки цей ремонт/заміна може коштувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто візьметься відремонтувати жк монітор Samsung SyncMaster 710T, або підскажіть, де ремонтують? (Етамайстер не пропонувати).

Симптоми: 1024х768 працює годинку-дві і вирубається, пише "Не оптимальний режим". Така ж табличка з'являється при спробі переключитись в 1280х1024.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в Луцьку можна протестувати і по можливості відремонтувати відеокарту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Маю плеєр, немав ніяких проблем, але нещодавно почав грати тільки на 1 канал.

Хтось візьметься відремонтувати??!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під час ацкої грози згорів класний тєлік філіпс 82 см марку не памятаю бо зара він в ремонті на львівській і ті зробити не можуть (може вже продали на запчастини) і тюнер, після довгих обіцянок від майстрів тюнер по словам ремонту не підлягає а тєлік може і підлягає але треба штуку на проц і то не дають гарантії. Висновок - купляю ЛСД і новий тюнер. Тому прошу допомоги по ремонту тєліка - віддам батькам і купівлі тюнера з прошивкою і другими корисними речами про які писати можна тільки в ПП бо забанять. Чекаю на допомогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто підскаже , де можна відремонтувати DVD плеєр openFOX DVD-013. Перестав читати диски, або якщо прочитає, то через де-який час зупиняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...