Перейти до змісту

Супутники, списки каналів і методів їх відкриття


Рекомендовані повідомлення

Потім то потім,а зараз ось наприклад 15.11.2013р. Україна-Франція на "Інтері" і що? надивилися))))))

аналогове на два матчі, то не смертельно. Хоча я особисто, буду дивитись на рос мові або навіть на французській мові , головне в HD і без горе коментатора Кадєміна з його напарниками.

Знайомий каже що ЛибітьТВ глючить так що неможливо дивитись особливо на вихідних.

це певно тільки на їхніх ресиверах, бо на шарі працює без проблем

Що чути про закодування всіх укр. каналів на супутниках?

десь я вже писав, що до виборів 2015 року навряд хтось буде кодувати центральні канали. Хіба можливо (не зрозуміло коли) такі монстри як 1+1, Інтер, Україна, Нов/СТБ запустять HD канали, які і будуть кодувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 686
  • Створено
  • Остання відповідь

запустять HD канали

:0155:

буду дивитись на рос мові

Все вірно! Спорт-1HD показує - супер!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вірно! Спорт-1HD показує - супер!!!

здається в запису показують, Р0ссия 2 не в ШД - пряма. Значить буде або на французській (TF1 HD по суті той же ж Амос 5.0°W / 19.2 E) або viasat на шведській/датській :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що? надивилися))))))

Ну я не запарююсь, а вільно на Амосі дивлюсь! :)

.Ну я не запарююсь, а вільно на Амосі дивлюсь!))))))))))))) так багато хто робить, ну і я ( ги-ги) :=)) але такі як пів мого під'їзду (наприклад) і поняття не мають що це таке Амос :=О? Рекламу почують либідь ТВ і голову ломають ставити чи ні, ну але це їхні проблеми, а про пенсіонерів взагалі мовчу(((.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім то потім,а зараз ось наприклад 15.11.2013р. Україна-Франція на "Інтері" і що? надивилися))))))

аналогове на два матчі, то не смертельно. Хоча я особисто, буду дивитись на рос мові або навіть на французській мові , головне в HD і без горе коментатора Кадєміна з його напарниками.

Знайомий каже що ЛибітьТВ глючить так що неможливо дивитись особливо на вихідних.

це певно тільки на їхніх ресиверах, бо на шарі працює без проблем

Що чути про закодування всіх укр. каналів на супутниках?

десь я вже писав, що до виборів 2015 року навряд хтось буде кодувати центральні канали. Хіба можливо (не зрозуміло коли) такі монстри як 1+1, Інтер, Україна, Нов/СТБ запустять HD канали, які і будуть кодувати

аналогове на два матчі, то не смертельно)))))) ОЙ не знаю не знаю як в кого. в мене антена хороша, но на 50дюймах це капєц . Тільки цифра! а якщо ще в HD найти ну то про що тут ще говорити.

це певно тільки на їхніх ресиверах, бо на шарі працює без проблем. Да! так і є, але зараз не про шарінг)) там все гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя особисто думка про Либідь ТВ, я б не рекомендував брати їхній рес, це точно. Якщо у вас є ресивер чи ТВ з S2 тюнером, які підтримують сам-мод Либідь, то ще можна взяти, якщо не має альтернатив. Ну і домогосподарки чи пенсіонери відсутність Інтера не зрозуміють, а чи домовляться і коли невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя особисто думка про Либідь ТВ, я б не рекомендував брати їхній рес, це точно. Якщо у вас є ресивер чи ТВ з S2 тюнером, які підтримують сам-мод Либідь, то ще можна взяти, якщо не має альтернатив. Ну і домогосподарки чи пенсіонери відсутність Інтера не зрозуміють, а чи домовляться і коли невідомо.

Да да все точно, одне велике НО, спортивні канали, мужикі особливо в "возрасте" які дуже люблять футбік то вони "балдеють".і їм всерівно що там ще показує,

Прошу не потрібно впутувати там: шарінг, екстру.мені один взагалі завернув"Я вообщє не понімаю нахріна це все, я собі в інтернеті всі канали онлайн переглядую" ну то я не знав що йому сказати. Як можна футбол в неті на ноуті дивитись наприклад, чи на моніторі да навіть нехай 22 в діагоналі? а про якість я взагалі мовчу і про провайдерів з їхніми швидкостями.

Ну,але це все ля-ля є ще багато варіантів як ще дивитися все інше(віасат,воля і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то і діло, що бюджет обмежений. Не бачу сенсу купувати ресивер + САМ від Либідь (1200+380 грн) для старого телевізора. Хіба ще монітор + колонки докупити за 2000 грн. Чи телевізор новий від 2500 за 24-29''... Дорого коштує переглядати реклами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голову ломають ставити чи ні

Ну так роз'ясни, покажи...! :)

Ну так я трішки не по тому , я так "Чісто для себя" да щей нашим людям поможи то ще і"должним" будеш((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувакі, допоможіть! просканував канали на тюнері "Скай праймHD" (немає звука) що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перезавантаж тюнер,НД кабель,кнопка аудіо-поміняй звукову доріжку і переключи канал(відразу не міняється звук,треба туди -сюди переключити канал)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регулярное вещание нового телеканала 112-Украина начнется 26 ноября 2013 года.Телеканал параллельно проводит тестовое вещание в SD и HD с 24 августа со спутника AMOS 2 (4°W) на частоте 10.806 ГГц, пол. H (SR 30000, FEC 3/4). До этого времени транслировалась только инфо-заставка, а в настоящее время канал начал вещание и представляет ведущих канала. Кроме того, на экране отображается счетчик, который показывает сколько времени осталось до старта. 112-Украина будет информационным каналом. Команда телеканала намерена сосредоточить особое внимание на социальных явлениях, которым в украинском обществе уделяется мало внимания. При участии специалистов и экспертов, канал собирается тщательно исследовать их. Канал «112-Украина» - это то, что во всех европейских государствах называется службой спасения.

Технические параметры:

спутник: Amos 2 (4°W);

частота: 10.806 ГГц;

поляризация: H;

SR: 30000, FEC: 3/4;

стандарт: DVB-S/QPSK;

кодирование: нет.

ID: 112 UkraineHD;

PID V: 4609 (MPEG-4/HD);

PID A: 4610;

PID PCR: 4609;

SID: 12;

PID PMT: 4608;

провайдер: Harmonic;

кодирование: нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

avto24.jpg

З середини жовтня на супутнику ABS -1 з'явився новий канал "Auto 24" в НЕ закодованому вигляді. Він здійснював мовлення у форматі MPEG-4 з параметрами 12640 V, sr: 22000, fec: 3/4. Телеканал "Auto 24" продовжить мовлення у відкритому режимі до 30 листопада 2013р. З 1 грудня канал закодується в Irdeto 2, і буде тільки доступний в платних пакетах оператора «Радуга», так що шукати biss ключ на Auto 24 марно, її не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перезавантаж тюнер,НД кабель,кнопка аудіо-поміняй звукову доріжку і переключи канал(відразу не міняється звук,треба туди -сюди переключити канал)

Спасибі, кнопка аудіо нічого не помагала, але після переключки туди-сюди все пішло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Канал "112 Украина" бьет все рейтинги

Только за один день через социальную платформу SAY.TV телеканал "112 Украина" посмотрело свыше 106 тыс. зрителей и более 18 тыс. граждан наблюдали за событиями в стране через официальный портал канала 112.ua. С 28 ноября 2013 г. в эфире украинского ТВ появился новый канал - "112 Украина", который дает информацию телезрителю гораздо быстрее, чем это делают другие. Канал вещает в режиме on-line non stop, который дает возможность телезрителям получать полную картину происходящих событий в Украине и мире с мгновенной аналитикой и экспертной оценкой. Уже через 5 дней вещания "112 Украина" показал феноменальные рейтинговые показатели, приблизившись по количеству просмотров к украинским каналам первого эшелона. По данным Google Analytics, только за один день – 2 декабря 2013 г. – "112 Украина" посмотрело 18 457 зрителей через официальный портал 112.ua и свыше 106 000 через социальную платформу SAY.TV. 24-часовой формат вещания и события последних дней в стране обязывают команду канала "112 Украина" работать на пределе сил. Но, несмотря на это, все события подаются объективно, всесторонне, и освещаются в полном объеме. В студию канала приглашаются представители различных политических сил и общественных организаций, всем участникам событий и оппонентам предоставляются равные права и возможности высказать свою точку зрения. Телеканал постоянно наполняет эфир только самыми свежими новостями и актуальными темами, стараясь всегда держать своего зрителя в курсе информационной жизни Украины. 26 ноября, в 16:00 состоялся официальный запуск информационного телеканала "112 Украина". С 28 ноября канал выходит в кабельной сети провайдера "Воля" и с 1 декабря – в сети "Триолан". Вещание осуществляется в тесном взаимодействии с новыми медиа-блогосферой, твитсферой, социальными сетями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сім привіт, допоможіть добрі люди, позичив в товариша тюнер "OPENBOX SX4 HD" на пару місяців, взагалі то все добре,але каналів всіх немає, все чорт-його знає як посортовано. В принципі я то можу поритися в неті понаходити частоти, а потім сортувати пару годин((Але,але самі знаєте трішки впадло. Можливо хтось знає де скачати списки каналів на цей тюнер, бо я не спєц але чув що так можна скачуєш на флешку канали(навіть по папкам посортовані) а потім в тюнер і ОП! все чітко красиво за 5хв.Я чув що так прошивають, але мені для чого, просто щоб були всі канали без тих всяких Альджазір,якісь там казахстан,іран ну і так далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сім привіт, допоможіть добрі люди, позичив в товариша тюнер "OPENBOX SX4 HD" на пару місяців, взагалі то все добре,але каналів всіх немає, все чорт-його знає як посортовано. В принципі я то можу поритися в неті понаходити частоти, а потім сортувати пару годин((Але,але самі знаєте трішки впадло. Можливо хтось знає де скачати списки каналів на цей тюнер, бо я не спєц але чув що так можна скачуєш на флешку канали(навіть по папкам посортовані) а потім в тюнер і ОП! все чітко красиво за 5хв.Я чув що так прошивають, але мені для чого, просто щоб були всі канали без тих всяких Альджазір,якісь там казахстан,іран ну і так далі.

- ти дивись з опенбоксом пообережніше... ( якшо неорігінал). У мене Х770 так я його вже три рази палив. ( з флешки прошивку встановлював) .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сім привіт, допоможіть добрі люди, позичив в товариша тюнер "OPENBOX SX4 HD" на пару місяців, взагалі то все добре,але каналів всіх немає, все чорт-його знає як посортовано. В принципі я то можу поритися в неті понаходити частоти, а потім сортувати пару годин((Але,але самі знаєте трішки впадло. Можливо хтось знає де скачати списки каналів на цей тюнер, бо я не спєц але чув що так можна скачуєш на флешку канали(навіть по папкам посортовані) а потім в тюнер і ОП! все чітко красиво за 5хв.Я чув що так прошивають, але мені для чого, просто щоб були всі канали без тих всяких Альджазір,якісь там казахстан,іран ну і так далі.

- ти дивись з опенбоксом пообережніше... ( якшо неорігінал). У мене Х770 так я його вже три рази палив. ( з флешки прошивку встановлював) .

Дякуюю теж це чув, завтра спитаю чи оригінал,чи ні. І ще одне тюнер вроді би "ЛЮКС",але як переключаєш канали то звук різний, капєц так напрягає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що ви паритесь,немає не оригінальних SX.Навіть старіших S-4\6\про+\ не має.А самому до тюнера краще не лізь.Запороти можна тільки в одному випадку,це коли заливаєш софт і в кінці прошивки іде запис на флеш-світло пропаде,або виключиш з мережі.Ось і запоров.А так не запореш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене трішки не так було... Прошивку ставив , працювало все нормально, але до того моменту коли я його не виключав ( з розетки). Потім тільки світлодіод на панелі червоний тільки слабенько світив. От такі справи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...