Перейти до змісту

Пограбували квартиру


turistik

Рекомендовані повідомлення

Співчуваю,

Сусідів зверху два рази грабували, другий раз відірвали від стіни ванну, зїли морозиво в морозилці, всю ніч були, а ми навіть не чули...

Але щоб так за пару годин...

Для дружини купіть газовий балончик, буде хоч якийсь плацебо ефект.

Клієнти додому приходили чи на офіс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь
10 хвилин тому, yu2007 сказано:

@yura-patriot , цікавить таке питання: якщо немає стаціонарного телефону, ДжіЕсЕм канал може бути в якості основного?

Так і є,навіть якщо і був би,то вони вже не використовуть телефонну лінію.

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

ДСО підключить на охорону?

100 % тільки охоронний прилад повинен бути "Оріон 4і.3.2" або "Оріон 4т.3.2"

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

 Чи другий канал не потрібен?

Нічого не потрібно в самому охоронному приладі вони(ДСО) ставлять дві сімкі,ну тіпа якщо одна втратила зв'язок тимчасово то друга страхує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, yura-patriot said:

 

Нічого не потрібно в самому охоронному приладі вони(ДСО) ставлять дві сімкі,ну тіпа якщо одна втратила зв'язок тимчасово то друга страхує.

А якщо застосують якусь ГСМ-глушилку? Відразу виїжджає група?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо застосують якусь ГСМ-глушилку? Відразу виїжджає група?

Я не зрозумів, ти квартиру хош під охорону ставити, чи грабувати?)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, rl72 said:


Я не зрозумів, ти квартиру хош під охорону ставити, чи грабувати?)

 

Ну щоб заробити на сигналку за 10 штук, треба спочатку когось бомбанути )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

А якщо застосують якусь ГСМ-глушилку? Відразу виїжджає група?

 Вони контролюють зв'язок з твоїм приладом,там кожних пару секунд іде передача про стан прибора,акамулятора,ну і чи на охрані квартира і в якому стані зони , ну принаймні так вони мають робити:)і кажуть що так роблять,а як насправді я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є різниця який у вас поверх,якщо перший,другий,або останній,то квартира блокується повністю,а це датчики на відкриття вікон, дверей і по кімнатам комбіновані,а це два в одному(рух+розбиття скла) ну і в коридорі ще один звичайний на рух,ну бо у коридорі скла немає.А ось коли квартира з 3 по 8поверх то ви як хазяїн-барин,можете відмовитися від блокування усієї квартири,можете лише встановити на двері(відкриття) якщо двойні двері то в проєм між дверима поставити датчик руху,і один обов'язково в коридор щоб (ловив) виходи з кімнат,ну і все,це буде трішки дешевше ніж розводити по всій квартирі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, yura-patriot сказал:

Ще є різниця який у вас поверх,якщо перший,другий,або останній,то квартира блокується повністю,а це датчики на відкриття вікон, дверей і по кімнатам комбіновані,а це два в одному(рух+розбиття скла) ну і в коридорі ще один звичайний на рух,ну бо у коридорі скла немає.А ось коли квартира з 3 по 8поверх то ви як хазяїн-барин,можете відмовитися від блокування усієї квартири,можете лише встановити на двері(відкриття) якщо двойні двері то в проєм між дверима поставити датчик руху,і один обов'язково в коридор щоб (ловив) виходи з кімнат,ну і все,це буде трішки дешевше ніж розводити по всій квартирі.

 

Ти правий, в мене перший поверх, тому датчиків по повній, в тому числі датчик руху між подвійними вхідними дверима (про нього забув вище написати).

 

А на рахунок

6 часов назад, yura-patriot сказал:

комбіновані,а це два в одному(рух+розбиття скла)

я думав що там три види діяльності датчика, тобто рух, розбиття скла і стук, так як там три лампочки спрацьовує (червона на рух, жовта на хлопок в долоні, зелена на стук по стіні, дивану, тощо). Хз, може я неправий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Юріч сказано:

 

 тобто рух, розбиття скла і стук, так як там три лампочки спрацьовує

Дивись Саньок,рух є рух,(червоне світло) то всьо панятно,а ось на розбиття скла датчик спрацьовує тільки тоді,коли одночасно засвітиться жовте і зелене,коли окремо вони світяться то спрацювання датчик не дає,це дві різні частоти,але повторюся датчик спрацює коли вони тільки разом зловлять той стук чи якийсь грюк ну і звук розбиття скла, це спеціально вродь зробили/розділили, щоб менше ложних тривог було,тобіш,щось грюкнуло за вікном він ще не спрацьовує,а якщо вже і грюкнуло і стукнуло і розбивається то  ловить ті всі підряд різні частоти і він вже дає сработку,ну якось так я сам не спєц.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво. А є десь в Луцьку організація, яка могла б провести приватне розслідвання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, MOTOROLLLA сказано:

Цікаво. А є десь в Луцьку організація, яка могла б провести приватне розслідвання?

http://www.rada.com.ua/ukr/catalog/36502/

Можливо провели б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, sobchuk30k сказано:

http://www.rada.com.ua/ukr/catalog/36502/

Можливо провели б.

Щось я не знайшла в переліку таких видів діяльності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MOTOROLLLA сказал:

Цікаво. А є десь в Луцьку організація, яка могла б провести приватне розслідвання?

А в чому суть? В двох словах, якщо можна, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MOTOROLLLA сказано:

А є десь в Луцьку організація, яка могла б провести приватне розслідвання?

за чарівні 500 баксів, будь-який "мєнт" проведе. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

А в чому суть? В двох словах, якщо можна, звичайно.

Схожа ситуація, як в автора. +90% я знаю хто, чого і коли. 

Про нашу поліцію я нічого писати не хочу бо censored.

Історія відносно недавня - менше року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, MOTOROLLLA said:

+90% я знаю хто, чого і коли. 

Історія відносно недавня - менше року.

 

Тобто просто для себе хоче визначитись на всі 100%? Чи в чому тоді сенс починати проводити розслідування через такий проміжок часу?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Тобто просто для себе хоче визначитись на всі 100%? Чи в чому тоді сенс починати проводити розслідування через такий проміжок часу?

 

Все, що я хотіла написати, я написала вище. Просто "потріщати" на цю тему бажання не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, MOTOROLLLA said:

Все, що я хотіла написати, я написала вище. Просто "потріщати" на цю тему бажання не маю.

 

ок, тоді лише погоджусь з @Zheny@ , простіше найняти толкового силовика (можна певно і з колишніх, в якого лишились зв'язки).

чомусь думаю, що майже всі ці офіційні "приватні детективи" - це колишні МВС-ки (або СБУ-ки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, MOTOROLLLA сказано:

Про нашу поліцію я нічого писати не хочу бо censored.

а я не про поліцію. Я про міліцію. Це 2 діаметрально протилежні структури :)

Поліція, це патрульні. А міліція продовжує розкривати злочини, веде слідство і т.д.

 

@yu2007  правий. Колишній чи не дуже "слєдак" (бо бувших ментів не буває :) ), залюбки допоможе у проведенні розслідування.

Тим паче ,якщо йому світить "гонорар" у розмірі кількох пенсіій.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D:D:D

тут я бачу всі такі ділові))) Ви спочатку вирішіть вправу таким "макаром" і розкажіть про результат)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо грабанули колишнього слєдака і він при своїх зв"язках і своїй практиці не може розслідувати (а досвід ого-го) вирахувати хто грабанув до кого тоді звернутись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MOTOROLLLA said:

:D:D:D

тут я бачу всі такі ділові))) Ви спочатку вирішіть вправу таким "макаром" і розкажіть про результат)))

 

Ну якщо на 90% знаєш, хто, чого і коли - то певно це значно підвищує шанси на встановлення істини (про відновлення справедливості я не кажу).

Інша справа - це ситуація як в ТС, коли нічого не знаєш і нікого не підозрюєш.

 

1 hour ago, la20 said:

а якщо грабанули колишнього слєдака і він при своїх зв"язках і своїй практиці не може розслідувати (а досвід ого-го) вирахувати хто грабанув до кого тоді звернутись?

 

Я тя умаляю. Он в Юги-Плокулола сперли 200й крузак, до цих пір шукають.

Правда він собі натомість ДжіЕля і Ікса взяв, щоб пішки не ходити, поки шукають )))

Та й що такого цінного можна грабанути в чесного слідака? Ну окрім совісті :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, yu2007 сказано:

Я тя умаляю. Он в Юги-Плокулола сперли 200й крузак, до цих пір шукають.

Правда він собі натомість ДжіЕля і Ікса взяв, щоб пішки не ходити, поки шукають )))

Та й що такого цінного можна грабанути в чесного слідака? Ну окрім совісті :) 

Дай ка угадаю, 200й крузак з 100% ймовірністю мав повне каско???))) а спробуй не виплати главному прокурору страховий випадок:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...