Перейти до змісту

Recommended Posts

spqr    237

Сподобалось.Атмосфера,гарненько так все.Переможця розуміли тільки португальці і Південна Америка,промявкав там шось під свої великі ноздрі,вмирати зібрався мабуть.А чудіка цього в сізо в общу камеру на недільку,там його дупло оцінять.

Поширити це повідомлення

...
snouden    371
Цитувати

.А чудіка цього в сізо в общу камеру на недільку,там його дупло оцінять

Ну так, невдалий час місце він вибрав, а так чувак позитивний

Не розрахував скільки грошей і моральних сил все це вкладено, напевно будуть тепер вішати всіх собак на нього (а що на рахунок охорони доречі? вони відповідальні)

Там по статті його до 5 років

Ну побачим

Поширити це повідомлення

yucore    586
14 hours ago, snouden said:

все, відмучились !!!

закриття не сподобалось взагалі

монатік був найкращий

переможець - як в душу плюнули

всім мир

ну і що, що білорусам 12 дали?

хто покидьки?

а мені найбільше Португалія таки і сподобалась, хоч один раз гарна пісня виграла.

але ж зрада, та? :)

а взагалі сенсу є цього євробачення не бачу, на 100% сусідський і заполітизований конкурс

Поширити це повідомлення

з Ізраїля приїхали одні мужики. Чи не зовсім мужики.

Карочє, особи чоловічої статі. дивно, як на мене..

Поширити це повідомлення

fenmix    628
44 минуты назад, spqr сказал:

Сподобалось.Атмосфера,гарненько так все.Переможця розуміли тільки португальці і Південна Америка,промявкав там шось під свої великі ноздрі,вмирати зібрався мабуть.А чудіка цього в сізо в общу камеру на недільку,там його дупло оцінять.

Нормально все чути було на ютуб-стрімі, він на англійській ж сказав, що наразі музика стає все більш одноманітною і неоригінальною, а її треба творити і співати від душі. Чувак хоч і схожий на помічника мера Езгарота з "Хоббіта", але пішов проти мейнстріму і зробив ставку на оригінальність. + на відмінну від болгарина він виконував пісню своєю рідною мовою (і де ваш націоналізм? :)). Звичайно багато кому хотілось би щось в стилі Wild Dances руслани, щоб був якийсь, як то кажуть, power. Про аббу мовчу, такого запалу вже точно ніколи не буде. Після Джамали і Сальвадора, сподіваюсь, перестануть кліпати "виграшні перформанси" - пародії на imagine dragons, the wanted, one republic, twenty one pilots...

Поширити це повідомлення

snouden    371
Цитувати

Чувак хоч і схожий на помічника мера Езгарота з "Хоббіта", але пішов проти мейнстріму і зробив ставку на оригінальність. + на відмінну від болгарина він виконував пісню своєю рідною мовою (і де ваш націоналізм? :)).

А чим за нього гірший угорець?

Фігня це все, португальца з самого почату форсили

Поширити це повідомлення

yucore    586
2 minutes ago, snouden said:

А чим за нього гірший угорець?

Фігня це все, португальца з самого почату форсили

Імхо, нема сенус порівнювати аболютно різні виступи. Я в євробачення не вірю і не визнаю хоча б тому, що знаю як організовуються виїзди на період голосування під кордони, щоб була мождивість зловити наприкад польську чи словацьку мережу. І голосують такі явно не за Україну :) знали про таке? :)

Поширити це повідомлення

snouden    371
Цитувати

Імхо, нема сенус порівнювати аболютно різні виступи.

Чому? Чоловік привів як аргумент перемоги що виконавець не був в мейнстримі і співав рідної мовою, я навів приклад виступу який відповідає цим критеріям.

Поширити це повідомлення

fenmix    628
26 минут назад, snouden сказал:

Чому? Чоловік привів як аргумент перемоги що виконавець не був в мейнстримі і співав рідної мовою, я навів приклад виступу який відповідає цим критеріям.

Гадаю, що арабсько-східні мотиви та ще й не зрозуміла для більшості європейців мова у цьому поєднанні може бути болючою для останніх темою. А в португальців - класика, типова "стара європа", португальский романс.

Поширити це повідомлення

itax    66
On 12.05.2017 at 10:42 PM, snouden said:

Португалець точно не пройде, імхо. Ще якби в кінці стояв можна було б про що говорити - а так ні.

Кльво є перечитувати тему постфактум ;))

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз