Перейти до змісту

Євробачення та участь у ньому України


Рекомендовані повідомлення

"Проти кого будемо дружити" - питає дружина. "Проти Болгарії" - кажу я :)

А голу сраку на сцені тільки я бачив?

18588a9681dc7105635528ed4a7f9b30.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, fenmix сказал:

Що не кажіть, а в португальців пісня краще всіх)

Не згоден. Молдованє кращі були.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

А голу сраку на сцені тільки я бачив?

Українці... такі українці

Цитувати

Під час виступу української співачки Джамали на Євробаченні стався невеликий казус.

В прямому ефірі один з фанатів вибіг на сцену з прапором Австралії та показав свої голі сідниці.

Згодом стало відомо, що це відомий український пранкер Віталій Седюк, який вже неодноразово відзначався схожими витівками, в тому числі і зі співачкою Адель та світською левицею Кім Кардашьян.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафіг взагалі те голосування тіпа "професійного жюрі" придумали??? Яке воно нахрєн професійне, коли Греція проголосувала за Кіпр, а Кіпр за Грецію? Все одно по сусідському признаку. То голосування глядачів хоч набагато цікавіше і інтригуюче, ніж того жюрі... хто вони такі і хто їх наділив тим правом?... 

Вболівав за Бельгію. Виграшна пісня так собі - на таку яскраву перемогу явно не тягне. За Україну прикро - не така вже й погана була пісня, щоб зайняти третє місце ззаду...

П.С. На рахунок того придурка, який вибіг з голою дупою...то моя дружина сказала, що треба було його на сцену і при всіх по тій голій сраці надавати різками...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все, відмучились !!!

закриття не сподобалось взагалі

монатік був найкращий

переможець - як в душу плюнули

всім мир

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Юріч сказал:

Нафіг взагалі те голосування тіпа "професійного жюрі" придумали??? Яке воно нахрєн професійне, коли Греція проголосувала за Кіпр, а Кіпр за Грецію? Все одно по сусідському признаку. То голосування глядачів хоч набагато цікавіше і інтригуюче, ніж того жюрі... хто вони такі і хто їх наділив тим правом?... 

Вболівав за Бельгію. Виграшна пісня так собі - на таку яскраву перемогу явно не тягне. За Україну прикро - не така вже й погана була пісня, щоб зайняти третє місце ззаду...

П.С. На рахунок того придурка, який вибіг з голою дупою...то моя дружина сказала, що треба було його на сцену і при всіх по тій голій сраці надавати різками...

якби не те журі то ми зараз Євробачення не приймали би.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Юріч сказал:

Яке воно нахрєн професійне

Це вже скільки років спостерігається, наперед передбачувано але нарід так коментує, ображається, свариться... :) То шапіто а не конкурс!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Такер сказал:

якби не те журі то ми зараз Євробачення не приймали би

Ну і нах... воно було в нас потрібне в цей час, щоб хтось вчергове грошенят зпі...в?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SunSeth сказал:

 

Черговий фак ап..

п.с. Разом нас багато, нас не подолати...

 

стабільність)))

весь мозок йде на організацію, а не на виступ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Cherman сказал:

Головне, аби португальця інфаркт не схватив, як виграє. 

http://hochu.ua/cat-stars/novosti-shou-biznesa/article-75757-uchastnik-evrovideniya-2017-iz-portugalii-nuzhdaetsya-v-srochnoy-operatsii/

Він досить стримано реагував на оголошені бали. Помітно було, що щось не так.

13 часа назад, vaz75 сказал:

Не згоден. Молдованє кращі були.

Мені також вони сподобались. Такі яскраві, стильні)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобалось.Атмосфера,гарненько так все.Переможця розуміли тільки португальці і Південна Америка,промявкав там шось під свої великі ноздрі,вмирати зібрався мабуть.А чудіка цього в сізо в общу камеру на недільку,там його дупло оцінять.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

.А чудіка цього в сізо в общу камеру на недільку,там його дупло оцінять

Ну так, невдалий час місце він вибрав, а так чувак позитивний

Не розрахував скільки грошей і моральних сил все це вкладено, напевно будуть тепер вішати всіх собак на нього (а що на рахунок охорони доречі? вони відповідальні)

Там по статті його до 5 років

Ну побачим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, snouden said:

все, відмучились !!!

закриття не сподобалось взагалі

монатік був найкращий

переможець - як в душу плюнули

всім мир

 

ну і що, що білорусам 12 дали?

хто покидьки?

а мені найбільше Португалія таки і сподобалась, хоч один раз гарна пісня виграла.

але ж зрада, та? :)

а взагалі сенсу є цього євробачення не бачу, на 100% сусідський і заполітизований конкурс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з Ізраїля приїхали одні мужики. Чи не зовсім мужики.

Карочє, особи чоловічої статі. дивно, як на мене..

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, spqr сказал:

Сподобалось.Атмосфера,гарненько так все.Переможця розуміли тільки португальці і Південна Америка,промявкав там шось під свої великі ноздрі,вмирати зібрався мабуть.А чудіка цього в сізо в общу камеру на недільку,там його дупло оцінять.

 

Нормально все чути було на ютуб-стрімі, він на англійській ж сказав, що наразі музика стає все більш одноманітною і неоригінальною, а її треба творити і співати від душі. Чувак хоч і схожий на помічника мера Езгарота з "Хоббіта", але пішов проти мейнстріму і зробив ставку на оригінальність. + на відмінну від болгарина він виконував пісню своєю рідною мовою (і де ваш націоналізм? :)). Звичайно багато кому хотілось би щось в стилі Wild Dances руслани, щоб був якийсь, як то кажуть, power. Про аббу мовчу, такого запалу вже точно ніколи не буде. Після Джамали і Сальвадора, сподіваюсь, перестануть кліпати "виграшні перформанси" - пародії на imagine dragons, the wanted, one republic, twenty one pilots...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Чувак хоч і схожий на помічника мера Езгарота з "Хоббіта", але пішов проти мейнстріму і зробив ставку на оригінальність. + на відмінну від болгарина він виконував пісню своєю рідною мовою (і де ваш націоналізм? :)).

А чим за нього гірший угорець?

 

 

 

Фігня це все, португальца з самого почату форсили

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, snouden said:

А чим за нього гірший угорець?

 

 

 

Фігня це все, португальца з самого почату форсили

Імхо, нема сенус порівнювати аболютно різні виступи. Я в євробачення не вірю і не визнаю хоча б тому, що знаю як організовуються виїзди на період голосування під кордони, щоб була мождивість зловити наприкад польську чи словацьку мережу. І голосують такі явно не за Україну :) знали про таке? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...