Перейти до змісту

Євробачення та участь у ньому України


Рекомендовані повідомлення

А тим часом на сході України:

 
Цитувати

 

Зведення прес-центру штабу АТО за минулу добу станом на 06.00 год. 12 травня 2017 року:

Російсько-окупаційні війська не припиняють чинити збройні провокації проти сил АТО. Минулої доби зафіксовано 53 обстріли позицій Збройних Сил України. Більше половини з них відбулись після 18.00 години до опівночі вчорашнього дня.

На Донецькому напрямку зі стрілецької зброї, гранатометів, мінометів калібрів 120 та 82 мм противник обстрілював опорні пункти поблизу Авдіївки та Луганського. З гранатометів різних систем та стрілецької зброї бойовики відкривали вогонь по наших опорних пунктах в районі Пісків, Новолуганського та Новгородського. Неподалік Майорська та Верхньоторецького ворог бив з озброєння БМП.

На Луганському напрямку проросійські незаконні збройні формування пізно ввечері з автоматичних станкових гранатометів били по українських захисниках Новозванівки, а біля Валуйського – зі стрілецької зброї.

На Приморському напрямку минулої доби противник застосовував зброю найбільшу кількість разів. Зокрема, на підступах до Маріуполя під вогонь підрозділів російсько-терористичних військ неодноразово потрапили позиції сил АТО поблизу Широкиного, Водяного, Гнутового, Чермалика, Павлополя. Там бойовики здебільшого використовували стрілецьку зброю, гранатомети різних систем, подекуди озброєння БМП. З такого ж озброєння та 82-мм мінометів противник вів вогонь по наших підрозділах в районі Мар’їнки. Окрім того, біля Мар’їнки та Лебединського українських воїнів намагався поцілити ворожий снайпер.

За минулу добу двоє військовослужбовців Збройних Сил України загинули. Ще шестеро українських воїнів отримали поранення.

 

 

Танцуєм дальше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Orfey сказано:

самий класний номер на початку ІІ півфіналу 

+100500

Для мене це було найкраще з двох півфіналів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Віталька сказано:

@Basil помилився темою

Та ні... Не помилився.

В мене такі ж враження.

Ніби й немає в нас війни - всім весело, бо ж крутий конкурс...

І це страшно. Всі хочуть жити в мирній цивілізованій країні. І все-таки МИР має бути пріоритетнішим.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, ForZa сказано:

Це точно! :) Але як на мене - повний тухляк все, що в цьому році! Судячи з того кого пропихнули далі... це абздець :) В чергове переконався - це амно, а не конкурс :( Перший не дивився але якщо кажуть, що другий краще... то я уявляю що було у першому :) Лише політичний піар, коли це комусь потрібно, на ньому роБлять!!!

В першому півфіналі було декілька пісень взагалі не типових для Євробачення. А ті що типові - то якісні дуже.

В другому - звичайні балади євробачення, всі на один манер, і тільки Білорусь, і може Угорщина виділялись піснями на своїх мовах - і ще Норвегія з нормальною сучасною піснею.

 

А загалом - конкурс гарний, найбільше представництво країн (42 штуки), Білорусь вперше виступає білоруською, паРашки нема. Ну хіба не Чудово? Чекаємо фіналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yura-patriot сказано:

Хлопчина з Болгарії

Кристиан Костов обещал «разбить приз в Москве»

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Oksana04 сказано:

Ееее..)) а я чув,що то кацапи перекрутили,він мав наувазі,що якщо виграє то це заслуга буде усієї команди і хотів би поділити приз на кусочкі щоб усім членам команди дісталося.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yura-patriot сказано:

Ееее..)) а я чув,що то кацапи перекрутили,він мав наувазі,що якщо виграє то це заслуга буде усієї команди і хотів би поділити приз на кусочкі щоб усім членам команди дісталося.

так чи інакше раші не світить євробачення

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Ееее..)) а я чув,що то кацапи перекрутили,він мав наувазі,що якщо виграє то це заслуга буде усієї команди і хотів би поділити приз на кусочкі щоб усім членам команди дісталося.

Там же відео є. Першоджерело тасказать))) Все для лайків на ютубі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є порядок виступів у фіналі:

 

1. Israel
2. Poland
3. Belarus
4. Austria
5. Armenia
6. The Netherlands
7. Moldova
8. Hungary
9. Italy
10. Denmark
11. Portugal
12. Azerbaijan
13. Croatia
14. Australia
15. Greece
16. Spain
17. Norway
18. United Kingdom
19. Cyprus
20. Romania
21. Germany
22. Ukraine
23. Belgium
24. Sweden
25. Bulgaria
26. France

 

 

Вроді, рахується, краще виступати в кінці (щоб тебе не забули)

 

В кінці підряд аж три "бімби" - кожна з країн може претендувати на перемогу: Бельгія, Швеція, Болгарія 

 

Буки чомусь цінять Італійця, хз, хоча місце невдале. Португалець точно не пройде, імхо. Ще якби в кінці стояв можна було б про що говорити - а так ні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yura-patriot сказано:

Мда,реально номер виступу суперове))нема питань.

Україна розігріє зал перед фінальною рубкою )

Ми ж розуміємо що цього разу ми just for fun :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Фінал!

Повний фінал

Жуткие подробности трагедии в Авдеевке: семья сидела за столом, во дворе были дети, когда в дом попал снаряд оккупантов. ФОТО

Цитувати

СМИ сообщают подробности ужасной трагедии в Авдеевке - сегодня вечером жилой квартал города накрыли минометным огнем российские оккупанты. Погибло четверо мирных жителей, трое из них - женщины. Еще один пострадавший в тяжелом состоянии, ему оказывают медицинскую помощь. 

Как сообщил журналист Роман Бочкала, "компания сидела за столом. Как вдруг. Прилетело и разорвало на части... Трупы считали по количеству рук. Двое деток - шесть и семь лет - остались сиротами... Такого ещё не было". 

"Семья собралась вечером на ужин, смотрели телевизор, ждали, наверное, трансляцию. Но Россия отметила финал "Евровидения" по-своему. Убийством. Это нельзя оставить без внимания. Пусть вся Европа сегодня узнает об этой трагедии, которой Путин решил омрачить европейский праздник. Пусть все узнают - и задумаются, что сегодня Украина не только столица европейской поп-музыки, но и единственная в Европе линия фронта, единственное место, где за европейские ценности сражаются и умирают",- отметил журналист Юрий Бутусов.

В пресс-центре штаба АТО опубликовали фото с места трагедии.

 

Цитувати

Это был просто расстрел мирных жителей. Прямое попадание во двор, который за три километра от передовой. Четыре человека убито врагом в Авдеевке. Перед финалом Евровидения. Это не случайность.

 

Цьому хоча б розуму хватило:

Цитувати

Президент України Петро Порошенко скасував візит на фінал пісенного конкурсу Євробачення, який проходить в Києві в суботу, 13 травня, через обстріл житлових кварталів в Авдіївці Донецької області.

"Через обстріл Авдіївки і загибель мирних мешканців я прийняв рішення скасувати перебування на фіналі Євробачення", - заявив він на своїй сторінці в Facebook.

Президент нагадав, що планував відвідати фінал Євробачення разом з дружиною Мариною та запросив приєднатися до них українських захисників, які знаходяться у військовому госпіталі.

Нагадаємо, що ввечері 13 травня терористи обстріляли з забороненої артилерії житлові квартали приватного сектора в Авдіївці Донецької області, в результаті загинули три жінки і один чоловік.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені не сподобався виступ онуки

недоречно і агресивно

є ж нормальні пісні в неї, раз так хотіли онуку

взагалі вже скучно стає, затягнуто дуже

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, то виступ онуки був гідний та кращий за всіх разом взятих учасників.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хамство звичайно , але вони запарили джамалу скрізь пихати

ну третій раз за євробачення виступає, ну ні в які ворота

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів, що шуточки про телефонні номера і тьолок на іншій лінії вставили, щоб глядачі не подумали шо ведучі геї)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні поляки, ні білоруси не дали Україні жодного балу?

 

П.С. А, то це журі були...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...