Перейти до змісту

Хто заплатить за розфігашений Донбас?


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, iiron сказано:

Ти ,Юріч мені скажи - Донецьк Україна?

Хочеш відповідь? Це Україна, якій потрібн років з 10 побути в ізоляції, щоб інша частина змогла вигребти. А потім та інша частина легко перетравить цей шлак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь
17 минут назад, iiron сказал:

 І якщо чоловікові, який з Маріуполя, який хвалить чи ностальгує по Донецьку, а тимчасово проживає в Луцьку, говорять - поїзжай в Донецьк, на свою Батьківщину...

 

Ти ,Юріч мені скажи - Донецьк Україна?

 

Звичайно Україна. І щоб попередити твоє наступне питання, запитаю, ти знаєш, що таке мала Батьківщина? Якщо говорити про Луцьк і Донецьк в границях всієї країни України, то для українців і те, і інше місто -Батьківщина. Наприклад живе лучанин десь в Китаї, а йому кажуть, їдь в Донецьк, на свою Батьківщину, і це буде правильно, бо Донецьк для лучанина, як для українця в широкому значенні, і який живе в Китаї, це Батьківщина. А якщо говорити суто про Україну, в середині країни, то Донецьк і Маріуполь є міста Донеччини, це така собі мала Батьківщина для донеччан, як Волинь для волинян. Якщо після цих пояснень ти все одно нічого не зрозумів, то краще більше не пиши, пояснювати більше не буду. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, case_l сказал:

це тільки  @romanc може пояснити, чи є йому рідний Донецьк, куди його випроводжали 

Я в Донецке был не на много больше, чем в Ковеле, даже Донбасс арену не видел в живую... 

И я не выражал свое мнение по отношению к состоянию нынешнего Донецка, и такое мог написать про любой город мира.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, snouden сказал:

Скільки romanc не корми - а все рівно в ліс дивиться.

))

На борде есть несколько человек, которые пишут и интересуются делами Луцка, хотя живут уже очень далеко... И было бы странно, если б я не интересовался, как там, в родном Мариуполе, хотя возвращаться туда планов нет, но и Луцк, надеюсь, не последнее место жительства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

но и Луцк, надеюсь, не последнее место жительства

Ми теж віримо і сподіваємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, почему на борде обсуждения многих тем быстро пререходят на личностные выяснения? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Itzamna сказал:

Москалів,рускоязичних котрі кричать я "украинец и разгавариваю на радном язике" не любим. А в цілому як в леся подеревянського - " Я же вам сказав, що мститися не можу, бо всі люди - це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, білорусів, которих я ненавиджу. "

А я не люблю тех, кто меня не любит и мою Родину. А национальность и подданство не играет роли.

Так вы между собой перепалки устраиваите. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Юріч сказано:

 

Звичайно Україна. І щоб попередити твоє наступне питання, запитаю, ти знаєш, що таке мала Батьківщина? Якщо говорити про Луцьк і Донецьк в границях всієї країни України, то для українців і те, і інше місто -Батьківщина. Наприклад живе лучанин десь в Китаї, а йому кажуть, їдь в Донецьк, на свою Батьківщину, і це буде правильно, бо Донецьк для лучанина, як для українця в широкому значенні, і який живе в Китаї, це Батьківщина. А якщо говорити суто про Україну, в середині країни, то Донецьк і Маріуполь є міста Донеччини, це така собі мала Батьківщина для донеччан, як Волинь для волинян. Якщо після цих пояснень ти все одно нічого не зрозумів, то краще більше не пиши, пояснювати більше не буду. 

Та нє, я все зрозумів - як-що лучанин живе в Китаї йому можна казати їдь в свій Ковель, а як-що в Крижоплі, то їдь в свій Луцьк.Мені просто цікаво спостерігати хід думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, iiron сказал:

Та нє, я все зрозумів - як-що лучанин живе в Китаї йому можна казати їдь в свій Ковель, а як-що в Крижоплі, то їдь в свій Луцьк.Мені просто цікаво спостерігати хід думки.

Скорей, едь в свою Москву или Варшаву.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, iiron сказано:

Та нє, я все зрозумів - як-що лучанин живе в Китаї йому можна казати їдь в свій Ковель, а як-що в Крижоплі, то їдь в свій Луцьк.Мені просто цікаво спостерігати хід думки.

аби русскім там не обізвали - вже добре буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, case_l сказал:

аби русскім там не обізвали - вже добре буде

думаю, процентов 60-70 китайцев и американцев не в курсе, что есть страна Украина. как и мы не сильно то отличаем нигерийца и нигера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romanc сказано:

думаю, процентов 60-70 китайцев и американцев не в курсе, что есть страна Украина. как и мы не сильно то отличаем нигерийца и нигера.

так само, як мало хто у нас розуміється , що відбувається в Сирії, що таке помірна опозиції та ІД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romanc сказал:

думаю, процентов 60-70 китайцев и американцев не в курсе, что есть страна Украина. как и мы не сильно то отличаем нигерийца и нигера.

 

Зато всі в світі знають, що є така країна довб@йобів, як раїся. Можна цим гордитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

Зато всі в світі знають, що є така країна довб@йобів, як раїся. Можна цим гордитися.

з цим можна не погодитись, прочитавши, що писав трамп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

з цим можна не погодитись, прочитавши, що писав трамп

 

Хто такий трамп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

 

Хто такий трамп?

в інтернеті пишуть що це президент США, хз чи це правда, бо я там не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Itzamna сказано:

Я пахож на підара щоб тебе любити ? Ти ти мій тато, дід, син, кум ? Нне знаю слова родіна, не гаварю па расейські - сорі. знаю та кохаю свою Батьківщину - Україну, а для москалів Родіна - Расея. Для португальців - Португалія, для поляків - Польща. Країна(нація), це мова. Ну хулі тут не ясно ? Чи ахмет з паспортом німечини не знаючи німецької мови є справжнім німцем ? Звичаї і вірування місцевості прийняв - чи приніс свій мечеть, алах, кішак.

для русскоязичних родіна - це русскоязична Україна, колись такої України не було, але москалі її створили тотальною русифікацією,  що не ясно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Юріч сказал:

 

Хто такий трамп?

міліардер 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, romanc сказано:

Интересно, почему на борде обсуждения многих тем быстро пререходят на личностные выяснения? 

Теж це підмітив. Це залежить від рівня виховання і недостатнього контролю. А ще дехто відчуває себе рівнішим за іншим і йому дозволяють це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Roma Fur сказал:

Теж це підмітив. Це залежить від рівня виховання і недостатнього контролю. А ще дехто відчуває себе рівнішим за іншим і йому дозволяють це

 

Я не думаю, що це проблема саме Борди. Таке спостерігається і практикується скрізь в інтернеті. Подивіться коменти, наприклад, на ютубі, де обговорюється якесь відео і приймають участь і росіяни, і українці....Любе невинне відео і коментарі скочуються на обоюдні образи, аж до того, хто кого куди мав, згадуючи і матір, і дідів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Юріч сказал:

 

Я не думаю, що це проблема саме Борди. Таке спостерігається і практикується скрізь в інтернеті. Подивіться коменти, наприклад, на ютубі, де обговорюється якесь відео і приймають участь і росіяни, і українці....Любе невинне відео і коментарі скочуються на обоюдні образи, аж до того, хто кого куди мав, згадуючи і матір, і дідів...

Теперь я понял, кто их пишет))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, romanc сказал:

Теперь я понял, кто их пишет))

І що ти зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

Я не думаю, що це проблема саме Борди. Таке спостерігається і практикується скрізь в інтернеті. Подивіться коменти, наприклад, на ютубі, де обговорюється якесь відео і приймають участь і росіяни, і українці....Любе невинне відео і коментарі скочуються на обоюдні образи, аж до того, хто кого куди мав, згадуючи і матір, і дідів...

Не можу не погодитись.

P.S. обоюдні = обопільні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

І що ти зрозумів?

Кто пишет с украинской стороны. Никогда не писал такое. не вижу в этом смысла. Просто не могу понять, чего вы друг на друга так кидаетесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...