Перейти до змісту

Вибір порохотяга для дому


Basil

Рекомендовані повідомлення

23 минуты назад, LaMeRiLKiN сказал:

то, все таки, 929 чи 829? 929 не гуглиться, та й на відео 829

Да, напутал - st 829.0 или по новому 

Aquos ZVC722STUA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Як новоспечений власник "кольяну" 919. Весь вечір був зайнятий тим, що пилососив. Що тут сказати? Я був власником, чи в тій чи в іншій мірі за своє життя користувався 4-ма пилосмоками. якщо відкинути апарати часів срср, то якщо не врахувати самсунг мами, яким я час від часу користуюсь і від сьогодні вийшовший на пенсію теж самсунг сюперіо, можу порівняти ці девайси з даним кальяном. 

Так ось обидва пилососи самсунг в додаток до мішка були обладнані фільтрами циклон на телескопічній трубці - така фігня:

Показати прихований контент  

3253088.jpg

Hide  

В моєму роки 3 назад через падіння лопнув корпус циклона і він перетворився на звичайнісінький мішковий пилосос.

порівняю прибирання з різних поглядів:

 

1) Сухий пилосмок самсунг без циклон фільтра, але з мішком: кожного разу після прибирання, не залежності від погоди, біжиш трусити мішок. Як не труси, але якщо мішок задавнений в квартирі все одно смердить після прибирання. Падає тяга коли мішок забитий. Вибиваєш  мішок - дихаєш пилом. Є альтернатива: паперовий мішок - але це додаткове фінансове навантаження і весь час підтримувати наявність теж напряжно

2) той самий, але з фільтром циклон: зручно і швидко. Дістав з кутка-увімкнув-попилососив-викинув в смітник вміст циклона - поставив в куток. мішок витрясаєш від невеликої кількості дрібного пилу раз на 3місяці і то для годиться, перед паскою/різдвом/днем незалежності/ тощо. Відносно не висока ціна і рідко попадаються в продажу.

3) Вологий пилосос: розпочинаєш цілий ритуал прибирання з діставання сього ЧУДА, продовжуєш розбиранням і діставанням відра аквафільтру для набору води, якщо вздумав, зробити вологе пибирання, то як той чарівник готуй ще рідину для миття згадуючи пропорції миючих засобів (правда можна і без них :)) в інший резервуар . Якщо все ж таки, наважилися на миття, то готуйтеся продовжити ритуал, періодичною заміною води і промиванням аквафільтру (гемор ще той). Якщо обмежилися лише прибиранням пилу то "купання" чекає вас лише в кінці. Прибирання швидким не назвеш. Зараз на додачу всі фільтруючі елементи розкладені сохнуть, що займає місце.

Правда є альтернатива: пихнути сухий мішок і завершити прибирання прогулянкою на вулицю як в п1. 

ПІд час прибирання і після нього в квартирі легкий приємний аромат вологості. Прибирати пил тепер це мокра справа. Ви як і в п2 не виходите з квартири. Подобається перспектива  (ще не пробував)  прибирати рідини, а особливо коли миєш з хімзасобами коврові покриття.

 

якби мав можливість, то тримав би 2 порохотяга з п2 і п3, але в двохкімнатці це розкіш.

 

Вибирати вам. 

Дякую arrival22 за оперативно поставлений пилосмок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас вже більше двох років Vitek VT-1833 PR

http://hotline.ua/bt-pylesosy/vitek-vt-1833-pr/

Нарікань на роботу немаю, нічого не відвалилось, трохи шумноватий (але на то він і порохотяг ^_^).

Жінка дуже задоволена що немає гемору з мішками для пилу - вилив брудну воду і красота :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Itzamna сказано:

Zelmer рулить років 6, вже поламав колеса в щітки, замінив фільтра в цьому році щоб не воняв і красота.

Бажано вказувати модель. 

Миючий 919?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз є новіші модифікації (зельмер 919), але їх ціна мін.  на 50$ вища.

 

"Жінка дуже задоволена що немає гемору з мішками для пилу - вилив брудну воду і красота :rolleyes:"

Якщо повністтю то:
...вилив брудну воду, мий фільтр і постав десь елементи фільтру розклавши сушитися - чи не так? 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і якщо розкласти все по полицях, то модель 919 відносно 829 це переплата +40$ за пшикалку води вмонтовану в порохотяг. 

А вже вам вибирати чи треба ця функція. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Зараз є новіші моделі, але їх ціна мін.  на 50$ вища.

.........................................

Якщо повністтю то:

...вилив брудну воду, мий фільтр і постав десь елементи фільтру розклавши сушитися - чи не так? 

Так є новіші моделі, мій вже "старічок"... прогрес йде вперед... але старий кінь поки що не підводив ;)

.............................................

Перший фільтр (губка) миє не завжди, може раз на 5 прибирань

Фільтр-неро вже замінив, десь через рік користування

Контейнери після ополоскування жінка ставить в умивальник щоб збігла водичка, за 1-1,5год в порохотяг

Не так воно все і важко... Хоча у кожного свої труднощі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема зхилилася до вибору пилососу з аквафільтром. А я б не відкидав і безмішкові пилосмоки з фільтром циклон. Наприклад в самсунгів не погані є рішення. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Тема зхилилася до вибору пилососу з аквафільтром. А я б не відкидав і безмішкові пилосмоки з фільтром циклон.

Про аквафільтр тему задав я сам в першому пості. А тепер сиджу і думаю, чи дійсно він такий необхідний, чи можна і без нього обійтись... алергиків в сім"ї вроді немає...

 

33 хвилин тому, Ukrainec сказано:

в самсунгів не погані є рішення

якщо не важко, прошу вказувати конкретні моделі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут щось аналізую і роблю для себе висновок:

сухий: циклон + мішок

мокрий: без миючої функції - неповноцінний обрубок.

ІМХО

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...