Перейти до змісту

HWman

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, kushmiruk сказал:

Не той "набір" у тебе знайомих, друзів. Таке часто буває у людей... 

не той набір, але більш ніж впевнений, що справа найперше у собі,а не у них.... значить сам не раз морозився чи робив так щоб не хотіли мати справу. А гроші то взагалі звучить низько, в  братсько-дружньо-товаристсько-знайомо-колегових стосунках не має бути місця грошовій оплаті дрібних послугах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь
9 хвилин тому, Такер сказано:

не той набір, але більш ніж впевнений, що справа найперше у собі,а не у них.... значить сам не раз морозився чи робив так щоб не хотіли мати справу. А гроші то взагалі звучить низько, в  братсько-дружньо-товаристсько-знайомо-колегових стосунках не має бути місця грошовій оплаті дрібних послугах

Я теж думав, що може він морозився в такі моменти, але ж тоді,  він сам би це розумів. Хоча всякі люди є... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, kushmiruk сказал:

Я теж думав, що може він морозився в такі моменти, але ж тоді,  він сам би це розумів. Хоча всякі люди є... 

Та не буває так щоб хтось (а в нього ВСІ) просто відмовили. Щоб таке було треба щось не так робити, систематично робити.  Саме систематично бо за раз чи пару разів нічого не буде, хтось да знайдеться з мягшим сердцем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, kushmiruk сказано:

Не той "набір" у тебе знайомих, друзів. Таке часто буває у людей... 

Який вже є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Такер сказано:

не той набір, але більш ніж впевнений, що справа найперше у собі,а не у них.... значить сам не раз морозився чи робив так щоб не хотіли мати справу. А гроші то взагалі звучить низько, в  братсько-дружньо-товаристсько-знайомо-колегових стосунках не має бути місця грошовій оплаті дрібних послугах

Не морозився, бо якщо в моїх силах щось для людини зробити, я це роблю. Я не настільки зайнятий щоб відмовляти людям.

 Мені тоді допомогли, але малознайома мені людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, VojinSvitla сказал:

Не морозився, бо якщо в моїх силах щось для людини зробити, я це роблю. Я не настільки зайнятий щоб відмовляти людям.

 Мені тоді допомогли, але малознайома мені людина.

причина є, ти полюбому вкурсі яка вона тільки не хочеш розуміти. Знайомі люди щось знають, а малознайомі - ні, це "щось"-це щось важливе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.02.2017 at 15:29, nickel сказал:

Якщо ти і в житті так постійно ниєш як на форумі, то нічого дивного в тому немає. Нитіків всі уникають.

Згадав колегу якого ми стараємось на різних святкуваннях відправити додому після пару годин застілля. Він коли випьє то усім в 100 разів  стає недовольніший свого стандартного недовольства і постійно ниє. Проте завжди йде самий останній задовбавши всіх і по дорозі додому ще обовьязково до когось доколупається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
В 16.02.2017 в 02:18, HWman сказал:

Во, ще один приклад:
Коли зі мною хтось хвалиться своїми досягненнями в душі я не радію за нього, а навпаки, заздрю, відчуваю злобу за це. Чи ще - хвастаюсь своїми досягненнями, щоб на фоні когось здаватись кращим.
Чесно кажучи це тяжко брати під контроль, воно глибоко сидить у мізках.

Насправді є дієві методи як позитивно впливати на свій розум, якщо захотіти, то можна практично любе сміття звідти викинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Можливо комусь допоможе, самокопання це не те щоб марна трата часу, а взагалі погана затія - воно приводить до розчарування, тому що всі ми люди, і ніхто не ідеальний. Себе шукати треба у позитивному ключі, а не в негативному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитай цю книгу і фігні писати такої більше не будиш, коли прочитаєш зрозумієш чому я тобі написав цей пост.

15209232587741851456430.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені, ніяке чтиво не дало того що шукав ;) . 

 

Справжні зміни відбуваються тоді,  коли переходиш з пасивного режиму в активний,  в такий,  коли не лишається часу на роздуми типу "а чому ж я такий мудак" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.03.2018 в 08:43, woodwork сказал:

Прочитай цю книгу і фігні писати такої більше не будиш, коли прочитаєш зрозумієш чому я тобі написав цей пост.

15209232587741851456430.jpg

Ви ж знаєте,  що емоції нікуди не діваються,  мало того, якщо їх стримувати,  за це у майбутньому прийдеться дорого заплатити. 

 

Цього немає у цій книзі? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось захотілось виматюкатися після останніх постів. Всі такі розумні - що піздець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, HWman сказано:

Ви ж знаєте,  що емоції нікуди не діваються,  мало того, якщо їх стримувати,  за це у майбутньому прийдеться дорого заплатити. 

 

Цього немає у цій книзі? 

Не все так просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 20.03.2018 в 20:42, VojinSvitla сказал:

Чогось захотілось виматюкатися після останніх постів. Всі такі розумні - що піздець!

Дааа,  правда має таку властивість 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
В 13.03.2018 в 08:43, woodwork сказал:

Прочитай цю книгу і фігні писати такої більше не будиш, коли прочитаєш зрозумієш чому я тобі написав цей пост.

15209232587741851456430.jpg

Дасте почитати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заскочив посміятись :D 
Але на рахунок книженції - я би не відмовився 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...