Перейти до змісту

HWman

Рекомендовані повідомлення

Только что, veter сказал:

Недооцінюєш, правильно і передбачувано

...............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь
5 минут назад, veter сказал:

пульс нітєвідний :D

я зрозумів, тебе неадеквата простіше ігнорувати, постараюсь це зробити по можливості, бо тобі хоч в морду сци, а тобі все дощ іде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

я зрозумів, тебе неадеквата простіше ігнорувати, постараюсь це зробити по можливості, бо тобі хоч в морду сци, а тобі все дощ іде

А я надіявся ще компліменти послухати... Інтелект уйшов по-англійськи :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, rrid сказано:

деального суспільства поки не існує. хомо хоміні люпус ест, як говорили ще давні римляни.

За совєтів було  ,.Людина людині друг ,товариш і брат,,

Зараз трансформувалось у ,, Людина людині друг, товариш і вовк,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Nokian сказал:

Зараз трансформувалось у ,, Людина людині друг, товариш і вовк,,

не так : папуас папуасу *брат, товариш і ...... корм*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, MANJAK11 сказал:

читаючи таке, все більше хочется перефразувати прислівья *чужа душа - потьомки* на *чужа душа - клоака*. Тобі хоч смілості хватило це осознати, може й зміниш що, а скільки ж ще живуть з таким, вважаючи, що це норма життя

Чесно кажучи не просто себе міняти, особливо коли навколо всі такі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, HWman сказал:

Чесно кажучи не просто себе міняти, особливо коли навколо всі такі.

та відпусти це все, живи з думкою, що комусь в чомусь везе більше, комусь меньше й щось можна змінити, а щось і ні. Лягаючи спати, думай про те, що в тебе є дві руки й дві ноги, життя попереду, над душою не вісить невиліковна хвороба чи кредит на надцять років.А ще, особливо після сильних й довгих зубних болей, коли все пройде, часто ловлю себе на думці, коли лягаю спати, що як добре, коли нічого не болить. Це все ніби дрібниці, але так ти крепше відчуваєш всю цінність того, що ти маєш й меньше спокуси комусь заздрити. Цінуй те що маєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, solnishko сказано:

 

Що для тебе "рівноцінний"? Я, середньостатистична баба, рівноцінна до каралєви подіума, чи шестирічного вундеркінда, який захищає кандидатську? Чи мені хтось должен, бо я народилась не в сім"ї депутата??

Та блін, проблеми є в усіх!!!!!!!! Без виключень. Всіх щось гризе, в більшій чи меншій мірі. І НІХТО нікому нічого не винен.

 

Ага "Всі такі сильні, а в ночі в подушку сльози" ©

Рівноцінний - це коли до тебе ставляться спершу як до людини, а вже потім зважають на все інше. Я теж нормальний пацанчик - не самий хороший, але кращий багатьох. В всіх сферах суспільного життя я почуваю себе людиною в сфері послуг - в ролі клієнта. От там справді адекватне ставлення. В всьому іншому: дружба, стосунки, робота, бізнес - дискримінація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, VojinSvitla сказал:

Ага "Всі такі сильні, а в ночі в подушку сльози" ©

Рівноцінний - це коли до тебе ставляться спершу як до людини, а вже потім зважають на все інше. Я теж нормальний пацанчик - не самий хороший, але кращий багатьох. В всіх сферах суспільного життя я почуваю себе людиною в сфері послуг - в ролі клієнта. От там справді адекватне ставлення. В всьому іншому: дружба, стосунки, робота, бізнес - дискримінація.

Якщо ти і в житті так постійно ниєш як на форумі, то нічого дивного в тому немає. Нитіків всі уникають. І не в здоров'ї справа. На твоєму місці одні ниють, а другі чогось досягають, не дивлячись на фізичні вади. Одні жаліються, що здоров'я немає, інші дякують, що життя є. Так в тих других і з жінками проблем немає і ні з чим іншим. А перші лише ниють і будуть нити навіть здоровими, бо це легше. Серед здорових, до речі, також нитіків немало. То їм зарплата мала, то жінки не дають, то дають, але не ті, то в сусіда хата більша, завжди їм щось не так і хтось їх чимось обділив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel Стандартні фрази, нового континенту ти не відкрив. Але хай буде так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, VojinSvitla сказал:

@nickel Стандартні фрази, нового континенту ти не відкрив. Але хай буде так

Знаєш, що таке "стандарт" і чому його таким приймають? Це модель, яку приймають за норму, еталон. А якщо постійно нити, то це не нормально, тому і відторгнення тебе і твого ниття. І таки "так", новий континент я не збирався відкривати. Я тобі ще раніше писав, що ти не зрозумієш і не помилився.

 

п.с. Тобі дають стандартні поради, бо вони дієві, а не тому, що ти клієнт Борди, а ми тебе обслуговуємо і відповідаємо стандартними фразами. Кожен пост до тебе - це вже намагання допомогти, а ти це сприймаєш як саме собою, бо ж ти обділений увагою. Тут, як і в житті - ніхто нікому нічого не винен. Могли б мовчки пройти повз тебе як в житті так і на форумі. І якщо не пройшли, а пишуть і говорять, то варто було б порадіти, а не нити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel А я ще раз запитаю, а ти розумієш?

Я все розумію, моя позиція деструктивна. Так, треба єб...ти і не нити! Так, мені ніхто нічого не винен, я згоден. Але в моєму розумінні якщо я комусь роблю якусь послугу, то і мені потім мають допомогти, або навпаки. Є люди які колись до мене звертались за допомогою і все що міг, я робив і думав що коли мені щось  знадобиться, вони мені допоможуть, виявилось помилявся.  Ок, вирішив платити за ті послуги, які мені потрібні, так навіть за гроші дуже важко когось найти, хоча я пропонував нормальні гроші як на ті послуги. І як тут не станеш соціопатом, як писали вище? Я погоджуюсь що все потрібно робити безкорисливо, але все одно надієшся що та людина допоможе якщо звернусь, або принаймні щось порадить.

Мені на Борді багато людей багато в чому допомогли і я дуже вдячний їм за це, надіюсь що теж якимось чином зможу стати в пригоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, VojinSvitla сказал:

Але в моєму розумінні якщо я комусь роблю якусь послугу, то і мені потім мають допомогти, або навпаки.

 

37 минут назад, VojinSvitla сказал:

Так, мені ніхто нічого не винен, я згоден.

 

В мене конгнітивний дисонасн від цих двох речень. Як дві різні людини писало. Залиш в своєму житті тільки одне з них, а от ким будеш по життю, залежатиме від того, яке залишиш. Або і далі нитимеш "всі кинули... я їм... а вони мені нє..." або не нитимеш, а казатимеш "я їм... а вони мені нє... от тим я за них і кращий..."

Я розумію, що більшість твоїх проблем через здоров'я, але, повір, здорових також кидають в житті. Це не пов'язані речі. Здоров'я взагалі не має відношення до того, хто ти є по життю. Серед інвалідів є чемпіони, а серед здорових - невдахи. Ці поняття не пов'язані. І коли ти ці два поняття намагаєшся в собі пов'язати, то це схоже на ниття невдахи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, VojinSvitla сказал:

@nickel А я ще раз запитаю, а ти розумієш?

Я все розумію, моя позиція деструктивна. Так, треба єб...ти і не нити! Так, мені ніхто нічого не винен, я згоден. Але в моєму розумінні якщо я комусь роблю якусь послугу, то і мені потім мають допомогти, або навпаки. Є люди які колись до мене звертались за допомогою і все що міг, я робив і думав що коли мені щось  знадобиться, вони мені допоможуть, виявилось помилявся.  Ок, вирішив платити за ті послуги, які мені потрібні, так навіть за гроші дуже важко когось найти, хоча я пропонував нормальні гроші як на ті послуги. І як тут не станеш соціопатом, як писали вище? Я погоджуюсь що все потрібно робити безкорисливо, але все одно надієшся що та людина допоможе якщо звернусь, або принаймні щось порадить.

Мені на Борді багато людей багато в чому допомогли і я дуже вдячний їм за це, надіюсь що теж якимось чином зможу стати в пригоді.

Тримайся друже( З таким відношенням тобі буде важко йти по життю. Не можливо бути щасливим без мети до якої прагнеш постійно, думаєш про неї. В тяжкі моменти вона надає тобі енергію рухатись далі. І повір мені то не голі чи просто стандарті фрази. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як підмітив @nickel , це:

4 годин тому, VojinSvitla сказано:

Так, мені ніхто нічого не винен

ніяк не клеїться до купи з цим: 

4 годин тому, VojinSvitla сказано:

Але в моєму розумінні якщо я комусь роблю якусь послугу, то і мені потім мають допомогти, або навпаки.

тут - або перша позиція є щирою, або друга.

кажуть, Сократ казав "сціо, мі ніхіль сціре". казав тому, що його кругозір дозволяв побачити велику кількість того, чого він не знав.

твої судження обмежені тільки твоїм досвідом, а він поки дуже фрагментарний - ти навіть уяви не маєш, скільки різноманітних страждань мають люди, яким ти заздриш, і скільки різноманітних причин для цього існує. просто повір в це, усвідом це - дивись, полегшає.

зрозумій також, що твої слова про "мінус один" - актуальні хіба на безлюдному острові, де є декілька самців і одна самка, і шанси останнього самця будуть дуже високі. але пам'ятай, що "дуже високі" - зовсім не те ж, що і абсолютний шанс. що по статистиці в більшості одружених вже через пару років "єто" в кращому випадку регулярно раз на місяць, а розводів - більше половини від укладених шлюбів, бо в першу чергу важлива психологічна сумісність, а не фізіологія.

про допомогу...

ще в підлітковому віці я зрозумів, що будь-хто може підвести у відповідальний момент, "зрадити", відповісти підлістю на щирість. зрозумів це, і заспокоївся. це зараз вже розумію трохи більше - що обставини бувають різні, що насправді може бути зовсім інші мотиви й причини, ніж здається, що може бути багато різних але - по-справжньому підлі люди зустрічаються, на щастя, дуже рідко. і тим більше було приємно - коли хтось допомагав абсолютно безкорисно - бувало й таке, але вже пізніше.

"земля кругла" - є така приказка, але це не означає, що вона буде "круглою" саме тоді, саме там, і саме в той момент, коли тобі цього хочеться.

проблеми й нереалізовані бажання є у всіх - незалежно від віку, статі, фізичного та матеріального стану. і кардинально змінити цього ніхто не може - частіше можна тільки змінити своє ставлення до проблеми. найбільш щасливими можуть вважати себе тільки ті, хто не бачить своїх обмежень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, justice777 сказал:

Якщо ти нарікаєш на життя. РУсла Дудич. Поширив Ser Sanych.jpg

Якщо цей вірш, прочитаний тобою,

не допоміг і дурь із голови не ділася ніде,

Іди і сильно стукнись в стіну головою,

а потім ляж, поспи, і все пройде.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, vaz75 сказано:

Якщо цей вірш, прочитаний тобою,

не допоміг і дурь із голови не ділася ніде,

Іди і сильно стукнись в стіну головою,

а потім ляж, поспи, і все пройде.

:D

Ну в цьому вірші основний посил такий - тобі має бути добре, бо комусь гірше. Це не зовсім правильна позиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, case_l сказал:

Ну в цьому вірші основний посил такий - тобі має бути добре, бо комусь гірше. Це не зовсім правильна позиція.

Поси такий, що треба радіти і цінувати те, що маєш, а вірш лише показує, що все моглоби у тебе бути набагато складніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Такер сказано:

Поси такий, що треба радіти і цінувати те, що маєш, а вірш лише показує, що все моглоби у тебе бути набагато складніше

Цінувати те що маєш - це правильно, але не тому, що може бути складніше, а тому, що це сходинка до кращого. А ви відштовхуєтесь від негативу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, case_l сказал:

Цінувати те що маєш - це правильно, але не тому, що може бути складніше, а тому, що це сходинка до кращого. А ви відштовхуєтесь від негативу.

Сенс в тому, що все пізнається в порівнянні. Тому якщо здається що тобі погано, зрівняй з тим, що ще гірше, і коли ти це усвідомиш, то тобі вже й не так погано. Але прагнути треба до кращого. Ось така філософія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, case_l сказал:

Цінувати те що маєш - це правильно, але не тому, що може бути складніше, а тому, що це сходинка до кращого. А ви відштовхуєтесь від негативу.

Ні від чого я не відштовхуюсь, просто описав думку стосовно змісту того вірша.

Чесно кажучи не внікаю від чого відштовхуюсь бо це з пустого в порожнє, філосовствування деколи лишнє і ускладнює...стараюсь до кращого і те погане не ігнорую, даби не розслаблятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.02.2017 at 12:42, VojinSvitla сказано:

@vetalforever Патріотизм до країни це одне, ставлення  до суспільства в цій країні, зовсім інше! Як мені ставитись до суспільства, яке вперто не хоче визнавати мене своїм і більш того,  намагається не помічати? Нещодавно мені потрібна була маленька допомога, звернувся до всіх хто міг допомогти і що думаєш? Всі відморозились, хоча я був готовий заплатити за послугу і там буквально справи на 30-40 хвилин.  І толку мені з того, що пацани там мене захищають, якщо тут я не можу порозумітися з сусльпільством?

Не той "набір" у тебе знайомих, друзів. Таке часто буває у людей... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...