Перейти до змісту

День святого Валентина


Jack

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь
4 минуты назад, avermat сказал:

Тоді тут дуже тяжко зробити щось нове, день народження Бандери, непрокатить на центральній і східній України,

і в Луцьку не прокатить. Памятник не прокатив і свято не прокатить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво, ти за стільки років на борді, скільки десятків клонів наплодив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Forever Autumn сказано:

 

АХахаха!! нє. я стрілами херачу

Ха ха  то ти Купідон ? :)

 

Хитрющий купидон-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, avermat сказано:

створене Кларою Цеткін.

І воно мені нагадує Комуну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, avermat сказано:

Які клони?

останній забанений @xon70

активний  @Ti777

 

матиму час та натхнення - знайду ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, avermat сказано:

Є жінки в сімї у вас?, ви знаєте як це приємно привітати усіх жінок чимось оригінальним, потім вечерком пройтися десь відпочити, поїсти тортика

мені для цього 8-го березня не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, avermat сказано:

допобачення

це я тобі можу сказати до побачення. Забанивши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Forever Autumn сказано:

Свято від маркетологів))))) 

Привід зробити нову фотозону, новий декор. Знаєте, я раніше матюкалася на це свято, типу фі, з пальця висмоктано. Тепер не матюкаюсь)) Тепер вже з точки зору маркетингу дивлюся. 

 

До речі , вичитала, що за прогнозами американці цього року мали витратити на всякі сердечка-плюші-презенти-уті-мать-його-путі біля 12 мільярдів доларів. мільярдів КАРЛ!!!!

Так походу проблема не в святі а в маркетологах. Вони з любого свята зроблять заробляння бабла а потім самі ж будуть нити що не осталось в цьому святі ніц чистого і справжнього. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Jack сказал:

створене Кларою Цеткін.

І воно мені нагадує Комуну

:D

@Jack , ти настільки дрєвній, що знав особисто Клару і ще пам'ятаєш Комуну? Не сміши))). 

Ну от ніколи, ніколи не асоціював це свято з комуняками і тому подібне. В дитинстві знав, що в цей день я привітаю маму, бабусю, дівчинку з класу, яка мені подобалась, зроблю їм подарунки своїми руками... Це свято виховувало в нас, хлопців, чоловіків, повагу і любов до жінок з самого дитинства. Яка комуна??? Винос мозку якийсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, avermat сказано:

за 8 березня? то можете зрадістю банити усіх жінок.Я ж бачу, що для вас фемінізм це щось зле і жінка для вас в першу чергу це матір і наложниця за це ви їх і любити а не за особистість.

Наскільки я знаю, то феміністок ображає, коли дарують квіти на 8 березня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Юріч сказано:

:D

@Jack , ти настільки дрєвній, що знав особисто Клару і ще пам'ятаєш Комуну? Не сміши))). 

Ну от ніколи, ніколи не асоціював це свято з комуняками і тому подібне. В дитинстві знав, що в цей день я привітаю маму, бабусю, дівчинку з класу, яка мені подобалась, зроблю їм подарунки своїми руками... Це свято виховувало в нас, хлопців, чоловіків, повагу і любов до жінок з самого дитинства. Яка комуна??? Винос мозку якийсь...

Те що ви робите подарунки це чудово і треба це робити, але окремо від клари цеткін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, alexvvv сказал:

Те що ви робите подарунки це чудово і треба це робити, але окремо від клари цеткін.

 

Да що ж ви прицепились до тої Клари. Навіть якщо й брати її до уваги (що я ніколи не робив і не роблю), то що вона вам як кістка в горлі? 

Цитата: "Перший раз пропозицію про те, щоб святкувати 8 Березня, торжество боротьби прекрасної половини людства за рівноправність, проголосила Клара Цеткін. Це сталося на початку 1910 року, коли проходило засідання жінок-соціалісток. Рішення про вибір саме цієї дати пов'язане з пам'яттю співробітниць фабрик Нью-Йорка. У 1857 році вони вийшли на вулиці міста і стали вимагати зменшення робочого дня з 14 до 10 годин, а також поліпшення умов праці. З 1911 року після меморандуму Цеткін чотири країни, а саме Данія, Німеччина, Швейцарія та Австрія почали відзначати Міжнародний жіночий день. А ось з 1913 року приєдналася ще й Росія. Але це не всі країни, які відзначають це свято."

 

Ви ж трохи відрізняйте соціалізм, який до речі добре діє в таких країнах як Швеція, і радянський комунізм, це спотворене чудовисько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Юріч сказано:

Ой я б не був таким категоричним.

 

15 годин тому, kroha сказано:

та ви шо я й не знала

а День Народження Президента ще не червоне в календарі?

Ви, шановні, не зрозуміли. @alexvvv натякнув, що день народження С. Бандери і так у всіх свято, бо цей день - це 1 січня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Roma Fur сказано:

 

Ви, шановні, не зрозуміли. @alexvvv натякнув, що день народження С. Бандери і так у всіх свято, бо цей день - це 1 січня

Це так і паляться кремлівські агенти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Roma Fur сказал:

 

Ви, шановні, не зрозуміли. @alexvvv натякнув, що день народження С. Бандери і так у всіх свято, бо цей день - це 1 січня

 

Все ми зрозуміли. Мова йшла саме про день народження Бандери, що це свято, яке всіма відзначається, а не про 1 січня. Першого січня я похмеляюсь після святкування зустрічі Нового року 31 грудня. А те, що день народження Бандери 1 січня, я й не знав...певно агент кремля я.... От спалився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Все ми зрозуміли. Мова йшла саме про день народження Бандери, що це свято, яке всіма відзначається, а не про 1 січня. Першого січня я похмеляюсь після святкування зустрічі Нового року 31 грудня. А те, що день народження Бандери 1 січня, я й не знав...певно агент кремля я.... От спалився.

може не агент кремля, але 8 березня - це пережиток совка і скрєпа, від якої треба позбуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@alexvvv , давай закінчемо цю безглузду суперечку і кожен залишиться при своїй думці. Бо ви в своїй гонитві за скрєпами и боротьбі з вітряними млинами доходите до абсурду. Астанавітєсь (с) !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч в суперечці народжується істина, ми ж тут матами не криємо один одного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.02.2017 at 23:59, avermat сказал:

як свято жінок і на основі чого зробити його з чистого листа аби людям воно ввійшло в традицію, ви можете щось запропонувати чи придумати?

 

я хз. в мене кожен день празднік)))))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як  на мене 8 березня це момент коли жінки довели чоловікам, що нічим не гірші за них, що їх місце не лишень коло плити і дітей. Вони  досягли посад про які раніше і мріяти не могли. Цеткін не прагнула принизити чоловіків, вона просто поставила жінок на рівні чоловіків, щоб перестали недооцінювати і принижувати їх. Але це вибір кожної окремої жінки, вона вирішує, якою їй бути, а не її чоловік. Хтось і далі залишиться тихенькою сірою мишкою, хтось пухнастою кішкою, а хтось зараз на рівні з чоловіками захищає нас від ворога чи рятує чиєсь життя. Як на  мене 8 березня зараз має інший сенс і святкується по іншому. В ці подарунки чоловіків для своїх рідних, близьких і знайомих вкладене зовсім інше. Чоловіки таким чином нагадують своїм жінкам, що не  зважаючи на те, що вони стали рівними, жінок цінують, поважають і оберігають. А совок сюди приплітати це повна дурість. Люди повинні бути поміркованими, в совку теж було чимало хорошого і не совок те породив, а люди. Від людей і їх вчинків перш за все залежить відношення до багатьох речей. При совку нас вчили допомагати старшим, поважати старість, робити хороші вчинки, бути самостійними гарно вчитись, допомагати тим хто погано вчиться. Що тут поганого? Але були і інші речі доноси, поклоніння вождям і т.п. Але адекватна людина здатна  проводити паралелі. Як то кажучи - Что такое хорошо? - Что такое плохо? Ми ж коли насіння перебираємо погане відкидаємо, залишаємо гарненьке те що на нашу думку принесе хороший урожай. Так і в цьому випадку увага до жінки, подаровані квіти і хороше слово, аж ніяк поганого нічого в собі не несуть. Чи ви думаєте що в той момент жінка дасть вам ляпаса і скаже - ах тиж комуняка проклятий ;))) Іноді ви реально з тим совком перегинаєте палку. А відносно українських свят і традицій, їх є чимало, але хто  заважає їх популяризувати, ніхто. Банальна недосвідченість і незнання,  а ще байдужість. Хто знає той святкує у  своєму колі однодумців, підсвідомо боячись якогось осуду. Бо зараз не модньо бути начитаним і освіченим, ти зразу стаєш лузером. Сіра біомаса яка навіть без мату говорити не може,якої більше просто  задушить. Зараз коли на перерві в школі стоїш вуха в трубочку скручуються,  робиш зауваження тобі зухвало сміються в лице. Коли ти підготовлений до уроку, а весь клас ні  краще промовчати інакше тобі потім зроблять  солодке життя, радіють коли ти отримуєш  погану оцінку а не хорошу. Якийсь перевернутий світ, ніхто не боїться, що викличуть батьків - Це наша реальність. Коли я вчилась у школі цього не  було, хоча це були 80 і 90-ті коли ми  стали незалежними. Навіть коли ми балаклави шили з дітьми, ті хто не допомагав  намагались тих що щось робили, якось принизити, завстидати. І  таких більшість, і вони теж українці. Іноді страшно стає за їх майбутнє, а найбільше шкода тих поодиноких героїв, які не зважаючи на все обирають вірний але такий тернистий шлях. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, silfida сказано:

А совок сюди приплітати це повна дурість

8 березня це і є совок, от день святого Валентина - ні, тому воно навіть цим краще.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...