Перейти до змісту

День святого Валентина


Jack

Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, Юріч сказано:

 8-ме березня

Це день фемінізму і антисексизму :) , а державним є у країнах соцтабору. День святого Валентина несе зовсім інше забарвлення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, alexvvv сказал:

Це день фемінізму і антисексизму :) , а державним є у країнах соцтабору.

 

Слухай, ну який нафіг фемінізм і антисексизм? В нас і так чоловіки домінують над жінками круглий рік. Чи ти можливо до того затюканий і під каблуком, що боїшся лишніх проявів жіночої домінації? Ти ж певно кожен день готуєш, переш, прасуєш, прибираєш, бідненький)). А, ну да, ти певно гроші заробляєш).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

що боїшся лишніх проявів жіночої домінації

Мене навпаки турбує, що жінки дискриміновані ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Юріч сказал:

 8-ме березня - це ж таке промивання мізків, що просто жах! )) 

загдав себе як я у початкових класах клеїв із половинок гороху "вісмірку" для мами і ще якось там офотмляв на листочку з альбома....і подумати не міг, що таким чином промивався((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

да я не про ютуб поки, драйв 2 ру, профільні форуми, торенти їхні, геймінг, варез, і тд і тп.     Що ми взамін можем представити окрім "слава Україні"  і перенесенням свят, аби конкурувати ?

1. Форуми по суті мертві (всі). Молоді (до 25 років) вони не цікаві.

2. Drive2.ru, торенти - це все теж відрижка минулого. Що було створено хорошого хоча б після 2010 року?

3. Геймінг, варез, що хорошого створили в останні роки, рівня "Блицкрига", "Аллодов"? World of Tanks - білоруси. Індустрія в занепаді. Щось робиться тільки в сфері казуальних ігор для мобілок.

 

А так, я не кажу що в нас добре, в нас мабуть, ще більша Ж. Але добре пам'ятаю кінець 90х, коли там вже був свій MTV, вся молодіжна культура, а в нас не було по суті нічого. І такого щоб наші виконавці там заробляли (хай і російськомовні) не пам'ятаю. А зараз їх там дуже багато. Потім початок 00х, розквіт ігрової індустрії...

А зараз що? Хресні ходи, попи кроплять ракети, герої гіві та моторола.

На початку 00х російський поп гурт був номер один у світі. Зараз таке неможливо.

Я вже казав і буду казати, що кацапи спитають в путіна не за крим, а за те що злитий і спущений в свисток колосальний потенціал "м'якої сили".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, avermat сказано:

відмінити хочуть 8 березня, альтернативи немає,

День Матері чим не альтернатива?

1 година тому, avermat сказано:

9 травня, тих ветеранів вже обмаль

їх не лишилося в принципі.

Ті, хто народилися у 1945 мають 72 роки. А ті, хто воювали (а їм мало б бути не менше хоча б 16)  то це 88 років. А хто мав більше - давно помер.

Лишилися Діти війни. І ніяк не ветерани.

День пам'яті про ту війну - згоден .Але не свято.  Це перемога кого над ким?

1 година тому, avermat сказано:

А різати все під ніж без альтернативи,

Альтернатива ЗАВЖДИ! Але просто хтось її в УПОР бачити не хоче.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ , День Мами не альтернатива тому, що не всі жінки мами. А 8-го Березня вітаються і робляться свята, подарунки, сюрпризи, тощо, всім дівчатам і жінкам, від новонародженої донечки до старенької бабусі. В мене дома жіноче "царство", кохані дружина і двоє дочок, коли я їх вітаю в цей день з їх святом, мені і в голову не може прийти, що то радянське свято, Клара Цеткін з Розою Люксембург і країни соцтабору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Юріч сказал:

@Zheny@ , День Мами не альтернатива тому, що не всі жінки мами. А 8-го Березня вітаються і робляться свята, подарунки, сюрпризи, тощо, всім дівчатам і жінкам, від новонародженої донечки до старенької бабусі. В мене дома жіноче "царство", кохані дружина і двоє дочок, коли я їх вітаю в цей день з їх святом, мені і в голову не може прийти, що то радянське свято, Клара Цеткін з Розою Люксембург і країни соцтабору.

за відміну - жадні чоловіки )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, kroha сказал:

за відміну - жадні чоловіки )

 

Та не говори - скрягі)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

День Мами не альтернатива тому, що не всі жінки мами.

Бля*ть.. Потенційні, майбутні, вже. Да, комусь можене поталанити, але у кожного є мама. Як і тато.

чого 8 березня день жінки, а де тоді день чоловіка?  Не потрібно сюди тулити день захисника вітчизни чи там день козацтва так само. Бо не кожен служив і не кожен козак. 
Нахєр нам пережитки совка?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, kroha сказано:

за відміну - жадні чоловіки )

ні - не жадно. Заощадливі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, kroha сказано:

за відміну - жадні чоловіки )

особливо ті, що дарують квіти раз в рік на "свято"  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Zheny@ сказал:

Бля*ть.. Потенційні, майбутні, вже. Да, комусь можене поталанити, але у кожного є мама. Як і тато.

чого 8 березня день жінки, а де тоді день чоловіка?  Не потрібно сюди тулити день захисника вітчизни чи там день козацтва так само. Бо не кожен служив і не кожен козак. 
Нахєр нам пережитки совка?

 

 

Тільки без "бл@ть", ок? Про совок я вже говорив. Ніякого совка не відчуваю, коли наступає це свято. Певно він в тебе плотно засів, раз ти ніяк його не здихаєшся, хоча ми двоє з тобою родом з срср. Тепер на рахунок Дня чоловіків. Я, наприклад, не проти такого свята, якщо його введуть на прохання більшості українського народу, можливо на противагу жіночому святу. Але то певно лишнє, чоловік якщо захоче, і так свято находить, йому на те урочистості не потрібні...жінки ж більш тоньші натури, вони люблять "торжество моменту", тому їм такий день потрібніший, чим нам, чоловікам. Та й як пише @alexvvv , ті чоловіки, які дарують квіти раз в рік, саме в цей день, навіщо ж забирати в їх дружин єдине свято, коли вони можуть відчути себе Жінкою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, alexvvv сказал:

особливо ті, що дарують квіти раз в рік на "свято"  ;)

це ж повід за 50-70 гривень у тещі плюсик заробити. :D так просто ж їй квіти дарувати зять точно не буде.(крім дня народження)

років 5 назад похресницям, маленьким дівчаткам на 8 березня зробив по букету квітів з тоненьких повітряних кульок для моделювання то вони до цього часу згадують і радіють, хоч після того ще багато подарунків робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, alexvvv сказал:

День Народження С.Бандери вже і так свято і всіма відзначається.

 

Ой я б не був таким категоричним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Cherman сказано:

Драйв2 поступово перебирається в США. Торенти щемить Роскомнадзор. Усе інше теж дихає на ладан. Золоті часи рунету пройшли.

а ватники дивляться українського Шарія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, alexvvv сказал:

День Народження С.Бандери вже і так свято і всіма відзначається.

та ви шо я й не знала

а День Народження Президента ще не червоне в календарі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка така - досить свят "комуни" з її Рашою і сифілітним ЛЄНІНИМ.

Ми українці вибрали шлях свободи, хто не згідний можете мене за "-".

У нас ніколи не буле свят не існуючої держави і не буде back to USSR.

Поки є покоління тепер вже пенсіонерів з СРСР - свята існуватимуть для них і не потрібно нове покоління українців заражати комуністичною чумою.

 

P.S. Так народ я Борду нарешті розшевелив, а говорили що BOARD.LUTSK.UA форум для "стариків" і тому прошу не відходити від теми а хто хоче подискутувати про свята які були і які ми матимемо то пропоную і створюю таку тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, avermat сказано:

Про нове покоління українців ви в рожевих окулярах певно бачитите.

Ні я якраз виріс і 80-90 і дивлюсь на все з здорового глузду,

 

2 хвилин тому, avermat сказано:

Стиль мови і взаємовідносин сучасної молоді не сильно прогресивні.

Так ми повинні їх вчити як не робити помилок святкуючи аморальні свята USSR створені як раз в рожевих окулярах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свято від маркетологів))))) 

Привід зробити нову фотозону, новий декор. Знаєте, я раніше матюкалася на це свято, типу фі, з пальця висмоктано. Тепер не матюкаюсь)) Тепер вже з точки зору маркетингу дивлюся. 

 

До речі , вичитала, що за прогнозами американці цього року мали витратити на всякі сердечка-плюші-презенти-уті-мать-його-путі біля 12 мільярдів доларів. мільярдів КАРЛ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.02.2017 at 08:23, Zheny@ сказано:

прямо слов'янське християнське свято!

Zheny ця свято для закоханих, не вже ти ніколи не був по справжньому закоханий. І нема різниці що його святкує переважна кількість світу а до нас до пост Радянських країн це свято так неймовірно важко приходить.

Краще його святкувати аніж 23 лютого - День Ворожої Комуністичної Армії що винищувала Народ України!

Тепер вже з точки зору маркетингу дивлюся. 

Я теж квіти розвозив 10 років  коли мешкав в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Jack сказал:

Я теж квіти розвозив 10 років  коли мешкав в Луцьку

 

АХахаха!! нє. я стрілами херачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, avermat сказано:

трійцю відмінити хочуть

накурений? чи просто дурний?

5 годин тому, avermat сказано:

про понційних жінок на зачаття, ви їм в матку і в голову не заглядайте, кому як і коли кожна жінка саме вирішує, дехто неможе мати дітей, дехто нехоче в силу певних причин, то, що вже їх жінками не вважати? Згідний з Юрієм, совок у вас в голові засів сильно. 

видихай, ти вліз в тему із такою єрессю, що мені доведеться останніх 3 сторінки просто грохнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...