Перейти до змісту

День святого Валентина


Jack

Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, avermat сказано:

Ви не праві, закінчив школу в 2005

Да? Круто. А я вже мав кілька років трудового стажу після ВУЗ-у.

Так я бачив всяке. І ми в 8-9-му класі 13-14-15 років і "чорнилко" пили. і всяке було.

І билися і били і люлєй получали.

Я 90-і бачив із рекетом і тому подібним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь
35 хвилин тому, avermat сказано:

Масовий тренд українізація уже дістав,невже немає більших проблем? Якогось колодія, день матері, день батька, день брата і сестри, дядька і тітки, навіщо цей цирк робити, може також день народження Перуна, Велеса,і Дажбога офіційними святами зробити?  Проблема в іншому люди наші не виховують дітей бо немають часу в постійні гонитві за грошима. А дітей виховує вулиця і інтернет, нещодавно біля портсіті побили дівчата дівчину до лікарняного ліжка за те, що не так глянула, і позавчора картину бачив як завжди, діти максимум по 13-14 років вели попід руки ще одного який був в дрова.   Свята вони хочуть українізовувати,  краще б полегшили людям життя економічно щоб більше уваги і часу дітям приділяли і вихохували належним чином.

ви взагалі мене не зрозуміли судячи з цього коментаря, до чого тут українізація і свята. А щоб приділяти дитині увагу завжди чимось потрібно жертвувати, чи своїм відпочинком, чи робочім днем, чи грошима, не важливо чим. Ніхто не винен в тому,  що такий матеріальний  стан чи важка робота. Головне бажання і хотіння. Бо жодні гроші чи матеріальні блага не здатні замінити люблячих батьків. Головне правильні  стосунки у сім'ї. Суспільство і сім'я це дуже різні речі. Головне втримати межу, щоб соціум не поглинув  вашу дитину, щоб виховували її ви а не вулиця, що приклад брали з вас а не з лівого "крутого" хлопця чи дівки. Повірте не завжди світ  і оточення такий привітний до ваших дітей, як ваша родина. Вміти адаптуватись серед однолітків іноді теж потрібно вчити, щоб ніхто не міг маніпулювати вашою дитиною чи принижувати її. Бути батьками це ой як складно, забезпечення достатку це лишень квіточки.  Можна мати купи грошей, і втратити дітей. А можна не мати нічого,  але пишатись своїм дитям і тішитись ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша історія йде якби хвилями..В 70-х були хіппі, алкоголь, наркотики, рок-н-рол, район на район...В 80-ті відносно спокійно, сухий закон, модерн токінг, ласковий май))... В 90-ті знову неспокійно, безлад, рекет, банда на банду, та ж конопля серед молоді в тренді...ну і алкоголь. 2000-ті, відносний підйом економіки, на вулицях спокійніше і т.д., в 10-х роках знову починає трясти, ну тут складових також вистачає з головою... Ось такі качелі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, avermat сказано:

Не почина би говорити якби не 8 березня чим вже воно впоперок стало "патріотам" нехай жінки мають увагу і офіційний вихідний.

Хто така Клара Цеткін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Юріч сказал:

Наша історія йде якби хвилями..В 70-х були хіппі, алкоголь, наркотики, рок-н-рол, район на район...В 80-ті відносно спокійно, сухий закон, модерн токінг, ласковий май))... В 90-ті знову неспокійно, безлад, рекет, банда на банду, та ж конопля серед молоді в тренді...ну і алкоголь. 2000-ті, відносний підйом економіки, на вулицях спокійніше і т.д., в 10-х роках знову починає трясти, ну тут складових також вистачає з головою... Ось такі качелі...

Значить слід чекати штіль.!?

 

32 минуты назад, silfida сказал:

створюйте  іншу тему, а то ми вже дуже далеко від Валентинок відійшли)

то через те, що і свято вже пару днів як пройшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, avermat сказано:

день солідарності жінок у боротьбі за повні політичні, економічні і соціальні права

Це вже років 50 як не актуально. і иепер це називається "фемінізм".

Свято яке ніхто окрім СРСР не святкував толком. І все одно присвячувалося жінкам. то може годі у совку жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, avermat сказано:

ви коли своїй жінці останній раз допомагали

Да хоч вчора, а перед тим щодня впродовж всіх років подружнього життя.

Квіти буду в неділю.

Хоча взагалі, якого хєра ти вплутав сюди мою дружину? 

3 хвилин тому, avermat сказано:

так хоч мають один день.

Це ти совком живеш, раз вважаєш, що один день 8 березня це жіноче свято.

4 хвилин тому, avermat сказано:

День вишиванки теж ніхто крім україни не святкує.)

Бо це наше, національне.  Якщо не дійшло.

День фалоса також лише в Японії і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, avermat сказано:

я сказав про день вишиванки те саме що ви мені про 8 березня що його ніде в світі не святкують.

 

ще за часів "перебудови" по ТВ була передача напередодні 8 березня. В жителів Європи запитували, що вони знають про таке "свято".

лише у Франції кілька жінок сказали, що чули і знають. Все.  Це пережитки минулого. Неіснуючої країни! Не традиції ніфіга.

 

17 хвилин тому, avermat сказано:

я нагадав ото і подаруєте)

Як же ж я без тебе до цього часу жив???  Уяви не маю!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так! Ану перестаньте чіпати свято 8 Березня)). В мене День народження в цей день і мені дуже подобається, що в мій День народження навкруги стільки красивих, щасливих і п'яненьких жінок))).

 

P.S. Всі народи боряться за своє майбутнє, тільки наш бореться зі своїм минулим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

Так! Ану перестаньте чіпати свято 8 Березня)). В мене День народження в цей день і мені дуже подобається, що в мій День народження навкруги стільки красивих, щасливих і п'яненьких жінок))).

п'яненькі жінки не всім подобаються ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, alexvvv сказал:

п'яненькі жінки не всім подобаються ;)

 

Ну так не виходь в цей день на вулицю :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Ну так не виходь в цей день на вулицю :D.

нагадало:

http://24warez.ru/main/article/girls/1157429034-pyanye-angliyskie-ledi-63-foto.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз відбувається змішування культур та традицій, через те, що ми перестали бути за височенною стіною від заходу... та й від сходу теж

на вулицях ходять в покривалах співаючи харе крішну, перед замком трусять дупами тверк в жовтоблакитних трусах, піцерій і суші барів значно більше аніж "вареничних", що не пивнуха то "паб", народжуються не марійки та степани а азалії та даніелі.

день святого валентина то мізер від того всього

що в ньому поганого? та ніфіка. 

малолєтки напиваються? та вони і в любий інший день напиваються

Хтось популяризує це свято щоб заробити? так кафешки і сувенірні крамниці не тільки одним днем валентина живуть...

щоб позбавитися від того всього і щоб було "тіко своє" то треба тільки як в північній кореї відгородитися від всього світу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

 

Ти часто бачиш таких жінок на наших вулицях? А ось чоловіків в такому стані я бачу частенько. І я говорив про п'яненьких, а не про п'яних. Якщо ти не бачиш різниці, то тобі взагалі любі свята протипоказані, бо там завжди є п'яненькі люди (жінки чи чоловіки, не важливо), чи можливо тобі саме п'яненькі жінки не подобаються? Тоді це в корні міняє діло. Тоді і неприйняття свята 8Березня зрозуміле. І досить вже політизувати це свято, воно і при Союзі в останні десятиліття було вже аполітичне, а ви до сих пір дістаєте той скелет із шафи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я не тільки про нас. Там де не було "залізної завіси" таке змішування культур відбувалося давніше, і тому темп більш повільний

а у нас тупо "дорвалися", чере що такі зміни дуже кидаються в очі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Юріч сказано:

Ти часто бачиш таких жінок на наших вулицях?

Бог милував, майже не бачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, avermat сказано:

і масове наслідування західного образу життя, інтернет простір їхній, блогери, стримери, розручений не гірше ніж західний

це ти про хачів-трюкачів з калашами на геліках по москві чи про недофутболістів спартака\динамо? чи про алко-фріко-хачо-бюті-блогерів?:lol:

не сміши, одним словом 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтоп  

шо-то тема скотилася в міряння "етіми-самими" моралфагів і пуританів.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, avermat сказано:

Ага тільки чомусь їхні інет проекти, лізуть не тільки до нас і приносять нормальну вигоду, вони капіпалістичні відносини і розуміння того що будьяка ідея продається осилили краще за нас нажаль.

назви топ5 москальских проектів, які полізли до нас і далі.

п.с. давно бовтаються в топі снд-шного ютуба - малі спинозгризи з одеси, юрій янів - слівкішоу, івангай - дніпро і тд...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, avermat сказано:

да я не про ютуб поки, драйв 2 ру, профільні форуми, торенти їхні, геймінг, варез, і тд і тп.     Що ми взамін можем представити окрім "слава Україні"  і перенесенням свят, аби конкурувати ?

Ми нічого не зможемо представити, поки будемо мавпувати чуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, avermat сказано:

Північна Корея тоже не вихід, заборони породжують інтерес до забороненого.

Не про заборону йдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@avermat зняти державне свято, не значить відмінити, просто діткам змалечку не буде промивання мізків на державному рівні. А так у нас демократія, святкуйте що завгодно і коли завгодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

1334910457_drink_21.jpg

 

Я також хочу пляшечку "Foster's"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, alexvvv сказал:

@avermat зняти державне свято, не значить відмінити, просто діткам змалечку не буде промивання мізків на державному рівні. А так у нас демократія, святкуйте що завгодно і коли завгодно.

 8-ме березня - це ж таке промивання мізків, що просто жах! )) Чим же тебе особисто це свято не влаштовує? Я впевнений, що переважна більшість жінок України і добра половина чоловіків проти скасування цього свята на державному рівні, тільки чомусь купка під@р@сів з ради вирішують за всіх цих людей, навіть не спитавши в них.

 

@Itzamna , мова не про релігійні свята (іменини) на кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...