Перейти до змісту

День святого Валентина


Jack

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь
В 14.02.2017 at 10:59, yura-patriot сказал:

Його вже офіційно нема, фсьо забудьте))

чому нема?

я читала,що пропонують зробити 8 березня робочим

але не зустрріла інфу,що це вже зробили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, kroha сказано:

чому нема?

я читала,що пропонують зробити 8 березня робочим

але не зустрріла інфу,що це вже зробили

 Да вже вродь як прийняли (інфа не 100%)

Так умніки хочуть і вродь так вже буде,тільки з наступного року вродь)))  

Український календар. Зміни у підготовленому законопроекті. Інфографіка Українського інституту національної пам’яті

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.02.2017 at 10:40, Zheny@ сказал:

для когось зайвий спосіб набити кишені.

 

Але малолєтки повпиваються в гівно, бо святкують!

 

не бачу нічого поганого якщо чоловік подарує дружині пару тюльпанів, а вона в свою чергу спече йому пирога у формі серця... це тобі, мені, грубо кажучи, до лямпадури,а а жінкам та дівчатам приємно то чого не зробити їм приємно у простєйший спосіб. Дорогі подарунки вважаю випіндрьожом, а обіди на те, що подарунок не опправдав надії не підтримую.

 

Малолєтки, які навалились на День закоханих наваляться і на Великдень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Такер сказано:

не бачу нічого поганого якщо чоловік подарує дружині пару тюльпанів, а вона в свою чергу спече йому пирога у формі серця.

а хіба для цього потрібне американське свято?

Краще зробити День Матері День Батька. Вихідні дні. Як і День Сім'ї.

Це, принаймні, буде розвивати якусь культуру в молоді. А не "влюбльонность"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Краще зробити День Матері День Батька. Вихідні дні. Як і День Сім'ї.

або День Святого Патріка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

а хіба для цього потрібне американське свято?

Вважаю, що користі від нього хоч не багато але є, не було би його то був би просто день яких триста із чимось штук в році. Як правило, якщо пироги ще хтось просто так  пече то квіти рідко просто так дарують ....особисто я квіти дружині за рік (крім Д.Н., жіночого дня, річниць весілля, деколи на Валєнтіна...) аби раз чи два рази подарував.

Всі ці дні У нас в державі є, і багато хто вітає батьків і в такі свята.

17 минут назад, Zheny@ сказал:

Краще зробити День Матері День Батька. Вихідні дні. Як і День Сім'ї.

Це, принаймні, буде розвивати якусь культуру в молоді. А не "влюбльонность"...

 

 

Всі ці дні у нас в державі є, і багато хто вітає батьків і в такі свята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Такер сказано:

Всі ці дні у нас в державі є, і багато хто вітає батьків і в такі свята.

офіційно так. Особливо останні 2-3 роки.

Я веду мову про офіційність свята .Вихідний день, заходи якісь, вітання Глави держави і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Zevs_Isver сказал:

або День Святого Патріка :)

Ірландський паб на Київській площі озолотився би)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Itzamna сказано:

Требую ввести свято ідіотів, які празнують що небудь аби празнік.

і зробити його вихідним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Itzamna сказано:

2c3cdeee3a28ab440a0d242d106.jpg

 

4af4bf440120004be22963a9f23ceca8_s-135.j

 

Греки були "Бойовими підарасами".

А щодо шлюбів, то якраз таки шлюби були із жінками, а от спали уже... так би мовити.

Тезу про одностатеві шлюби і Валентина, як казали вище, розкручує РПЦ, даби молодьож не велася на  празнікі госдепа.

Насправді легенда не така стара. Усього десь із 16 чи то 17 століття. І яаж ніяк не ДО Р.Х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Itzamna українська вікіпедія про между собой нічого не каже, кацапська доречі теж https://uk.wikipedia.org/wiki/День_святого_Валентина  https://ru.wikipedia.org/wiki/День_святого_Валентина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Itzamna сказано:

2c3cdeee3a28ab440a0d242d106.jpg

https://m.vk.com/public69045262

там ще багато чого кажуть)))

одна розповідь про невидимий лазерний код на лобі чого варта.

ну і як з кропиви полотно правильно ткати.. мабуть теж дуже потрібно знати всім.

читала і думала, що вони там всі нюхають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто так святими  не  стають. Для  цього повинне бути чудо. І воно дійсно було. А  те що ви тут пишете то  паплюження святого, або просто хорошої людини. Це все одно, що зараз Зозулю футбольні фани за нациста сприймають. Спотворення і перекручення фактів, ось і результат, жінки і сім'ї воїнів стали геями. Чи  ви хочете  сказати, що чоловік який не хоче помирати може лишень цього прагнути по великій любові до  свого товариша. А любов до жінок, дітей і батьків то  не  суттєво, на них можна взагалі не  зважати. Моя особиста думка хто про таке пише певне в нього самого одне місце свербить, бо диму без вогню не буває. Бо нормальному чоловіку справжньому чоловіку, така дурня в голову не прийде бо він знає що таке любов до сім'ї, дитини  чи коханої і  цінує її і не дозволить собі  її ось так паплюжити, порівнюючи з таким брудом.

Інтерпретацій легенд є  чимало, але святість цей священник отримав за те, що вилікував дівчину від сліпоти.

Св. Миколай став святим теж не через те, що подарунки робив.

валентинка.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.02.2017 at 09:26, vetalforever сказано:

і в кого геть відсутня фантазія :)

 

Фантазія відсутня у сучасної молоді.  Дана традиція, дарувати "валентинки" 14 лютого, якраз таки і заключалася у тому, щоб признатися в коханні вельми оригінальним способом. зазвичай інкогніто.  Власноруч вирізали листівку у вигляді сердечка, писали лівою рукою признання і непомітно підкладали "об'єкту кохання".

Наразі, типове 8 березня на сучасний лад. Із різницею, що дарують не лише хлопці.

українських традицій є багато і вони, також, цікаві та оригінальні. Але ж то з Гамерики. Модно..

Валентин, Хелоуїн. Скоро будемо ще їхній День Незалежності святкувати. 

 

Доречі, 1-е квітня, святкують не лише у нас.. День Дурня, зветься, або День усі Дурнів.

Корінням сягає 14 століття!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валентин до Америки має таке саме відношення,як Колумб до України.

Він там ніколи не був.

А от в Японії дівчата дарують хлопцям подарунки на 14 люте, а взамін отримують 14го березня.

Отже цей весняний звичай універсальний, від нього не відмовишся.

Просто треба надати йому українськості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка така - досить свят "комуни" з її Рашою і сифілітним ЛЄНІНИМ.

Ми українці вибрали шлях свободи, хто не згідний можете мене за "-".

У нас ніколи не буле свят не існуючої держави і не буде back to USSR.

Поки є покоління тепер вже пенсіонерів з СРСР - свята існуватимуть для них і не потрібно нове покоління українців заражати комуністичною чумою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свято гарне - безумовно. Але тоді вже варто відійти від пост-совкових свят, на кшталт 8 березня і 23 лютого. 

на томість ввести (як я уже казав) День Сім'ї, День Матері і День Батька - офіційно. Вихідний день, конкурси, розваги, вітання і т.д.

Є ж День прапора, День вишиванки (рушника) і т.д.

Можна і українізувати День закоханих.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років 5 тому вже на Борді писали про Колодія , і досить розгорнуто.

Чисто українська весняна традиція.

Барам та ресторанам точно сподобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Свято гарне - безумовно. Але тоді вже варто відійти від пост-совкових свят, на кшталт 8 березня і 23 лютого. 

на томість ввести (як я уже казав) День Сім'ї, День Матері і День Батька - офіційно. Вихідний день, конкурси, розваги, вітання і т.д.

Є ж День прапора, День вишиванки (рушника) і т.д.

Можна і українізувати День закоханих.

 

Було б добре, в нас не вміють ці свята поки святкувати так як годиться. Закордоном їх використовують для того, щоб згуртувати батьків. В школах в такі  дні діти завжди організовують  ярмарки: печуть солодощі чи роблять цікаві  проекти. І обов'язкова умова, щоб вони це робили з батьками,  які завши присутні на таких святах. Це зміцнює зв'язок між дитиною і батьками  і зближує родини. Раніше Луцькі мами щось організовували, робили фестиваль з часом все почало згасати. Що казати коли на батьківські збори приходять лише 3-тя частина батьків. Я за 5 років навіть з тої 3-ї частини половини, як звати не знаю. Думаю, якби були сімейні свята популяризовані на рівні держави. Ми би в іншому світлі побачили своїх дітей, а діти мали б ще один привід пишатися своїм татом чи мамою. 

Думаю це не так  важко напекти тістечок з дитиною. Чи зробити якусь конструкцію. А в теперішній час коли всіх працюють з ранку до вечора на роботі, ви за  весь день максимум годину спілкуєшся  з дитиною, цей час коли ви робите щось  разом на вагу золота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, avermat сказано:

А дітей виховує вулиця

ніби колись інакше було. 

17 хвилин тому, avermat сказано:

нещодавно біля портсіті побили дівчата дівчину до лікарняного ліжка за те, що не так глянула,

І 20 років тому таке було - не новина взагалі.

18 хвилин тому, avermat сказано:

і позавчора картину бачив як завжди, діти максимум по 13-14 років вели попід руки ще одного який був в дрова.

і таке було і 10 і 20 і 30 років тому.

 

18 хвилин тому, avermat сказано:

Свята вони хочуть українізовувати,  краще б полегшили людям життя економічно щоб більше уваги і часу дітям приділяли і вихохували належним чином.

Я тобі відкрию таємницю. Що свята, традиції і звичаї - то і є культура. А звідси і виховання і все решта.

Про економіку ти тут дарма згадав.  Навіть у війну віра і звичаї з традиціями допомагали людям вижити.

 

20 хвилин тому, avermat сказано:

Масовий тренд українізація уже дістав,невже немає більших проблем?

Карамба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...