Перейти до змісту

Бєги ілі умрі!!!!


Onil

Рекомендовані повідомлення

Щойно, MANJAK11 сказано:

та ти що, яка триндьож, він ще й рибак з 25літнім стажем, як  то кажуть *пити, курити і рибачити почав раніше ніж розмовляти* :) Така всебічно розвинена людина, несе нам ізюм мудрості, а ми такі козли, не розумієм, ще й як посміли, мінуса поставили й вздумали прерікатись в темі про зброю, є тільки дві думки, його і неправильна, то мабуть від командира, якій профпригодність провіряє, в спадок дісталось :) 

Та думай, що хочеш, твоє право. Я бачу тебе швидше почну ігнорити, буду розумнішим. В тебе висєр не завершиться ніколи.

Адьйос амігос

 

П.с.: для особливо обдарованих як пам'ятка:

1. брат дійсно є і як мінімум 5 чоловік з борди його знає.

2. служу народові України близько 10 років.

3. рибу ловлю із 6-7 років, точно не пригадаю.

4. не мєнт :wacko:

5. не п'ю алкоголь і не палю взагалі (Маня запам'ятай вже нарешті, а то умнічаєш якось без толку без чувства без виразітєльності :D)

6. з адекватними людьми спілкуюсь без хамства

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, yura-patriot сказано:

Це жопа! я чуть не впав як побачив,вчора мала показала фотку, яку їй подруга перекинула,на фото їхня спільна знайома,кароч це дівчинка показує як вона виконала одне із завдань цієї гри "Синій кит",порізала собі руку, мав бути якийсь малюнок.Дружина знайшла телефон мами,передзвонила і розповіла про фото,а вона каже, я свою дитину сильно люблю і такого не може бути.

IMG_1399[1].JPG

Могла і фарбою намазати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

Могла і фарбою намазати

 Да були такі мислішкі,але фіг його знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, veter сказал:

@MANJAK11 класика жанру. респектіщє!

 

11 минуту назад, veter сказал:

П.с.: для особливо обдарованих як пам'ятка:

1. брат дійсно є і як мінімум 5 чоловік з борди його знає.

2. служу народові України близько 10 років.

3. рибу ловлю із 6-7 років, точно не пригадаю.

4. не мєнт :wacko:

5. не п'ю алкоголь і не курю взагалі (Маня запам'ятай вже нарешті, а то умнічаєш якось без толку без чувства без виразітєльності :D)

1 не признєтся от тільки, соромно мабуть за тебе

2 тобіш ваєнний, іменно ваєнний, а не військовий, бо це інші люди, з іншим вихованням як мінімум

3 значить тобі теж 31-32 роки як і братові 6-7 + 25 = 31-32

4 серед поліціянтів теж бувають *не мєнти* , але то не твій випадок, це в тебе не професія, а стан душі, так би мовити

5 співчуваю, бо якби ти таку х*йню ніс випивший, можна було б зрозуміти, з ким не буває, а так, то вже клініка

Заміть, я тебе не чіпав, ні тоді, як ти до мене чомусь до*бався в темі про снасті, хоча потім сам регулярно в різних темах ляпав аби ляпнути, ні в цих двох темах, коли в одній ти тупо підмахнув Соромітнику, якого я хоч і поверхнево, але знаю в реалі й відповідно сам якось з ним розберусь й він в твоїх порадах не нуждаєтся, я сподіваюсь . Ти скрізь пхаєш свого хавальніка, корчиш з себе ділка, мовчав мовчав стільки років, проснувся й давай срати де тільки можна. Святих людей немає, й я не виключення, але чого хочеш ти ? Яка ціль твоїх регулярних висєрів ? Я наприклад не представляю такої цілі, якої б ти міг реально цим добитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

 

1 не признєтся от тільки, соромно мабуть за тебе

2 тобіш ваєнний, іменно ваєнний, а не військовий, бо це інші люди, з іншим вихованням як мінімум

3 значить тобі теж 31-32 роки як і братові 6-7 + 25 = 31-32

4 серед поліціянтів теж бувають *не мєнти* , але то не твій випадок, це в тебе не професія, а стан душі, так би мовити

5 співчуваю, бо якби ти таку х*йню ніс випивший, можна було б зрозуміти, з ким не буває, а так, то вже клініка

Заміть, я тебе не чіпав, ні тоді, як ти до мене чомусь до*бався в темі про снасті, хоча потім сам регулярно в різних темах ляпав аби ляпнути, ні в цих двох темах, коли в одній ти тупо підмахнув Соромітнику, якого я хоч і поверхнево, але знаю в реалі й відповідно сам якось з ним розберусь й він в твоїх порадах не нуждаєтся, я сподіваюсь . Ти скрізь пхаєш свого хавальніка, корчиш з себе ділка, мовчав мовчав стільки років, проснувся й давай срати де тільки можна. Святих людей немає, й я не виключення, але чого хочеш ти ? Яка ціль твоїх регулярних висєрів ? Я наприклад не представляю такої цілі, якої б ти міг реально цим добитись

Одне і те ж. Сумний випадок :( Читай, а краще запиши п.6 пам'ятки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, veter сказал:

Одне і те ж. Сумний випадок :( Читай, а краще запиши п.6 пам'ятки

скыльки вже можна той пост перероблювати ? третій раз походу. Це ти мені про адекватність говориш ? Хоча, походу, ми з тобою в *адекватність* різні поняття вкладуємо, але мабуть, такі як ти, теж потрібні на планеті. Щиро надіюсь, що нам з тобою *нє по путі* 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Savage сказал:

А які ти фрази хочеш отримати? Не знаєш, як пояснити дитині, що зістрибнути з даху - то не дуже приємно? Чи може, як перестати заглядати в жопу дитині і ростити її більш самостійною? Чи ти хочеш почути, як зацікавити дитину якоюсь справою, щоб вона забила х*р на різні дурощі?

 

Хоча легше нити, що то "контактікі" винуваті, середовище не таке, як треба. От тільки чомусь одні діти в цьому середовищі можуть вирости нормальними, а інші стають дегенератами. 

Навряд ти це зрозумієш, чому, як ти кажеш, я "нию", поки не матимеш дітей (думаю, ти ще сам дитина, в мізках - це точно).

Дам тільки приклад. Якщо не боротися з наркокартелями і схемами збуту наркотиків, навряд побореш наркоманію лише пояснивши наркоманам і потенційним наркоманам, що наркотики то зло.

Для мене ВК і ОК - це наркотрафік, модери груп - це наркобарони, щоб ти тут не писав. Боротися треба привінтивно.

Зі: моя дитина вихована добре, розрізняє добро і зло, знає, що це за такі групи і що вони до добра не призводять. Але є ще інші діти, подруги, однокласники, співвітчизники, схильні до стороннього впливу, які і ведуться на ці психологічні прийому. Забить на них, бо тобі зручно вконтактіть? Хрєн там.

Підрости, мальчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yura-patriot сказал:

Це жопа! я чуть не впав як побачив,вчора мала показала фотку, яку їй подруга перекинула,на фото їхня спільна знайома,кароч це дівчинка показує як вона виконала одне із завдань цієї гри "Синій кит",порізала собі руку, мав бути якийсь малюнок.Дружина знайшла телефон мами,передзвонила і розповіла про фото,а вона каже, я свою дитину сильно люблю і такого не може бути.

 

Ось воно, поруч. Але ж Саважу і Соромітнику поіфгу, головне щоб ВК завжди при них було, це ж як хліб, вода, повітря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, vaz75 сказал:

Для мене ВК і ОК - це наркотрафік, модери груп - це наркобарони, щоб ти тут не писав. Боротися треба привінтивно.

А я то наївний думав, що треба лікувати психіку дитини чи розвивати її інтелект. А виявляється достатньо заблочити соц. мережі і спати спокійно. 

 

Цікаво, коли напишеш, що треба заборонити GTA, щоб у дітей раптом не появилось бажання когось пристрелити у школі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Savage сказал:

А я то наївний думав, що треба лікувати психіку дитини чи розвивати її інтелект. А виявляється достатньо заблочити соц. мережі і спати спокійно. 

 

Цікаво, коли напишеш, що треба заборонити GTA, щоб у дітей раптом не появилось бажання когось пристрелити у школі. 

Ти здатний мислити? Дивина!

Мда. В стіну горохом.

Я ось тут задумався, якого милого ти тут робиш в цій темі? Вона ж не про ВК, а про дітей. Діарея? Я от теми, що мене не цікавлять, прохожу повз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, vaz75 said:

Ти здатний мислити? Дивина!

Мда. В стіну горохом.

Я ось тут задумався, якого милого ти тут робиш в цій темі? Вона ж не про ВК, а про дітей. Діарея? Я от теми, що мене не цікавлять, прохожу повз.

Дівчатка, не сваріться (с)

 

Спостерігається якась манія останнім часом, коли починають повчати один одного, кому, що і де писати.

Сіндром вахтьора косить ряди бордівчан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Savage сказал:

@vaz75 , це часом не ти лекцію проводив?

 

Я. роскусив мене.

Я такої хні не дивлюся навіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

Дівчатка, не сваріться (с)

 

Обана, іншим можна, а нам з Саважем ні. Що за дискримінація? Крім того ми з ним ( як Маньяк з Вєтром) піднімаємо інтерес до Борди, як тут ностальгували вище.

2 часа назад, yu2007 сказал:

Дівчатка, не сваріться (с)

 

Спостерігається якась манія останнім часом, коли починають повчати один одного, кому, що і де писати.

Сіндром вахтьора косить ряди бордівчан?

А сам вказуєш що нам робити. Сарший вахтьор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, vaz75 сказано:

Обана, іншим можна, а нам з Саважем ні. Що за дискрісінація? 

Всім можна, але якби в флеймі... Бо в новинах якось не тойво)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо батьки не будуть достатньо гратися зі своїми дітьми, то  через деякий час з ними будуть гратися чужі дядьки.

 

Взагалі , варто створити на Борді розділ по вихованню та освіті дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Nokian сказано:

Взагалі , варто створити на Борді розділ по вихованню та освіті дітей.

Та ну. В неті є вагон всіляких порад від психологів.

На Борді будем розказувати хто краще грається з своїми дітьми та як виховує їх???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді цінної інформації в інеті стільки,як крупинок золота в золотоносній породв, треба перемити безліч, щоб щось добути.

Ну і локалізація луцька  теж дуже багатьом може допомогти, від пошуку нянечки до пошуку репетитора, закладу , взагалі вибору напрямку освіти та розвитку.

Хто дбає про освіту, той закриває тюрми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, будь ласка:

У Луцьку дитина грала у “Синій кит” і готувалася до самогубства

Докладніше  

 

У Луцьку дівчинка-підліток була учасницею гри «Синій кит» і готувалася покінчити життя самогубством.

Про це стало відомо 21 лютого під час брифінгу керівництва ГУНП у Волинській області, – пише ВАР

Зокрема, як повідомив начальник управління превентивної діяльності ГУНП Володимир Солоненко, днями у Луцьку вдалось запобігти самогубству, яке збиралася здійснити неповнолітня вихованка місцевого навчального закладу.

За його словами, вчасно попередити трагедію вдалось завдяки інформуванню правоохоронних органів викладачами та небайдужими громадянами, які запідозрили щось неладне.

«Спільними зусиллями вдалось попередити скоєння суїциду. Наразі з дитиною працюють кваліфіковані психологи. Її було зупинено на 50-му кроці виконання завдання, фактично перед самим суїцидом», – розповів Солоненко.

За його словами кілька останніх тижнів у ЗМІ активно інформується про хвилю небезпеки, що тягне участь у так званій «грі», яку ведуть у групах соціальної мережі Вконтакті, а також Інстаграм. Більшість груп має назву «Синій кит», «Розбуди мене в 4:20», «F56» та інші.

Разом з тим, начальник відділу кіберполіції у Волинській області Дмитро Мірчук повідомив, що «гра» звучить надто гучно.

«Це діалог між особою і адміністратором, який дає завдання. Кількість завдань коливається від 15 до 50. Аналіз підтверджує, що 50-е завдання несе суїцидальний характер – вказівку здійснити самогубство», – розповів Мірчук.

Він повідомив, що наразі ведеться робота по встановленню осіб, які адмініструють подібні групи і спонукають неповнолітніх до участі в грі.

Таким чином, 20 лютого за даним фактом було внесено відомості до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 120 ККУ, яка передбачає міру покарання від 7 до 10 років позбавлення волі.

Як повідомив начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури Сергій Самчук у 2015-2016 році було зафіксовано 9 випадків суїциду і 16 спроб. Щодо причин – то здебільшого це соціальні причини, негаразди в сім’ї, конфлікти з рідними. У 4 випадках не було встановлено взагалі причетності до подібних соціальних груп.

Щодо двох випадків самогубств, які трапились у селі Баїв під Луцьком, то правоохоронці помітили певні ознаки причетності до подібних груп у соціальних мережах. Тож наразі повторно проводиться перевірка за даними фактами, тому правоохоронці не виключають варіант, що дівчат довели до самогубства невідомі люди у соціальних мережах.

Щодо адміністраторів цих груп, то за однією з версій – це психічно-хворі люди. Наразі за словами правоохоронців не встановлено фактів збування даної інформації (фото та відео неповнолітніх) і розповсюдження її в інтернеті.

На Волині вже встановлено низку випадків участі неповнолітніх у цій небезпечній грі. Попередити ці факти вдалось завдяки вчасному реагуванню небайдужих людей та батьків. Тим не менше, причини того, через що неповнолітні потрапляють у таке коло спілкування – несприйняття суспільством та непорозуміння з батьками.

Наразі Головним управлінням національної поліції створено гарячу лінію зворотнього зв’язку яка опрацьовує звернення громадян з приводу реєстрації дітей в іграх у соцмережах. Поліція обіцяє усім небайдужим, які помітять щось подібне і повідомлять на гарячу лінію – конфіденційність.

Правоохоронці вдаються до максимальних заходів, аби попередити подібні випадки. Зокрема, проводяться виховні та роз’яснювальні години в навчальних закладах, батьківські збори.

У даному напрямку проглядається російський слід лише через те, що соціальна мережа Вконтакті – російська, однак за словами силовиків поки не йде мова про це, як про певний вид тероризму.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, vaz75 сказал:

Ось воно, поруч. Але ж Саважу і Соромітнику поіфгу, головне щоб ВК завжди при них було, це ж як хліб, вода, повітря.

Стикнувся вже з таким!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Cherman сказал:

По такій логіці, то треба заборонити дуже багато чого. Бо, вк, то лише вершина айсберга.

Пропонуй інші логічні дії.

Вже ж була не раз акція-прохання: вийди з російських соцмереж, не купуй російського, не підтримуй ворога. І що? Як купували, так і купують. А ВК он в іншому топіку б'є рекорди відвідувань серед українців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Cherman сказал:

Для контролю за дітьми є батьки. А справжньому самовбивці, не помішає випилятись, навіть повна відсутність інтернета.

Все? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...