Перейти до змісту

Бєги ілі умрі!!!!


Onil

Рекомендовані повідомлення

Це як раз той аргумент на користь відгородження від рос. інформаційного простору у вигляді ВК і однокласників... Ну, а батьки мають більше приділяти уваги дітям, але не методами "відрублю інтернет - спасу чадо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, case_l сказано:

3-тій рік війни, а вони досі тут працюють...

і збирають для волонтерів мільйони гривень допомоги.

ЗІ мене там нема, єслі шо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

збирають для волонтерів мільйони гривень допомоги.

ЗІ мене там нема, єслі шо

Це як алкоголь і цигарки - приносять мільнони гривень податків! 

Хрін заборониш, нажаль! Але ж треба обмежувати і боротись з цим злом.

Наприклад, на кацапських сайтах типу вк чи ок банер на всю сторінку, що вони приносять шкоду.

З.І.мене там і не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

і збирають для волонтерів мільйони гривень допомоги.

ЗІ мене там нема, єслі шо

 

Для таких цілей завжди можна знайти альтернативні інструменти та методи. А засилля "антимайданів", "чотких пац", "МИ ПАТРІОТИ УКРАЇНИ", де люмпенам втирається священність Савченко і Парасюка то вже програна битва за мізки людей. Ну і не забувайте, що коли з ринку прибирають монополіста, з'являється величезний незадоволений попит на аналогічний продукт чи послуги... тільки без ФСБ, піратського контенту і засилля російських хвороб, подібно до теми, яка власне тут і обговорюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на правах імхо  

алкоголь, наркотики, "синій кит" - це все природний відбір, не більше. відсів тих, хто не має сили волі.

як боротися? ніяк. забороните інтернет - натягається в школі (а ще плюс смартфон є, ага). будете навчати вдома - натягається в дворі. не будете випускати в двір - для здоров'я нічого корисного (ну, і балкон знов-таки є, да). логіка вловлюється?

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є певний процент людей схильних до самогубства і він стабільний на протязі віків.

Просто раніше ніхто не знав, що в цього підлітка в голові і не міг його визначити.

Зараз спецслужби прикинули, що такі особи можуть самі заявити про свої наміри, ну і таких людей можна викоистати у різниз терактах наприклад.

всі ці ,,сині кити,, є тестуванням схеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Will сказано:
"синій кит" - це все природний відбір, не більше. відсів тих, хто не має сили волі

 

Не має сили волі?????

Навіть не знаю ЯКУ треба мати силу волі, щоб добровільно полізти в петлю, порізати собі вени і т.д.

 

Просто ці діти обділені увагою близьких в тяжкий перехідний підлітковий період їх життя, їм немає до кого звернутись по допомогу...

 

Треба говорити зі своїми дітьми  

О "Синих китах", "Тихом доме" и "Разбуди меня в 4:20".
Всё оказалось ближе, чем я могла предположить.
Уже не первый день интернет будоражит ссылками и рассказами о группах в ВК, где подростков склоняют к суициду. Но, когда сегодня, сразу три поста к ряду прошло, решила поговорить со своей 15-летней дочерью. Не то, что-бы были предпосылки, а так, на всяк выпадок.

- Доця ты знаешь что-нибудь о группах "Синий кит", "Тихий дом", "Разбуди меня в 4:20"?
- Тю, мама, знаю. Их полно разных.
- А что там происходит, о чём они, знаешь?

Вместо ответа открывает ВК, набирает по очереди эти названия и у меня темнеет перед глазами от количества этой гадости. Несколько групп уже заблокированы, но есть ещё действующие. Показав, отвечает:
- Я там была.
Шок, обморок, инфаркт, инсульт и менингит материализовались в одну общую субстанцию и задышали мне в затылок.
- И шо?
- А шо?
- Что было? Как было? Откуда узнала?, - спокойно так спрашиваю. Держу себя в руках, короче.

И сама себя успокаиваю: "Спокойствие, только спокойствие". Дочь рядом, живая, значит всё хорошо.
Это в школе, кто-то из одноклассников завёл тему, и они вчетвером подали заявки в разные группы. И моей пришло первое задание. 
В 4:20. 
Утра. 
Она даже будильник завела на это время и была поражена, что с точностью до минуты пришло сообщение.
Слушая её я присела на диван, ноги как сами сломались.
Заданием было нарисовать лезвием на руке кита и прислать фото-факт.
- И что ты?
- Я что, совсем? Я ответила, что не буду этого делать и выхожу из группы.
- Кому?
- Модератору.
- А он что?
- Кинул ссылку, перейдя по которой, я якобы выйду из сообщества. Но я ж не дура, я не стала переходить по их ссылке. Я просто отписались и всё. Иначе, если бы перешла, то они узнали бы наш IP-адрес.
Вот тут я точно чуть не грохнусь в обморок, благо уже сидела.
- А дальше что?
А дальше, модератор с позывным Сахарная фея, ещё не раз пытался в сообщениях уговорить дочь воспользоваться ссылью.
Потом моя отправила его в ЧС, группа, вскоре оказалась заблокирована.
- Покажи мне эти сообщения.
- Мам, я их удалила. На фик оно мне надо.
Я, сохраняя спокойствие (благо все силы остались на работе) спрашиваю:
- Зачем вообще вступала в эту группу?
- Интересно было.

Ахтыжгрёбаныйпиздец.
Ахтыжсуканахуйблять.
Это я подумала, тихо, про себя.
Интересно ей было, бляяяяяяять.

Сегодня я долго не усну.

P.S. Все, у кого дети подростки, даже если вы уверены: это не про моего ребёнка, поговорите.
Просто.
Спокойно.
Поговорите

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Oksana04 сказано:

Просто ці діти обділені увагою близьких в тяжкий перехідний підлітковий період їх життя, їм немає до кого звернутись по допомогу...

На цю дурницю ведуться одиниці неадекватних, страшніший ворог для дітей - алкоголь/наркотики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, alexvvv сказал:

На цю дурницю ведуться одиниці неадекватних, страшніший ворог для дітей - алкоголь/наркотики.

Навіщо оце страшніше\нестрашніше? Наче треба вибірково боротися? Все страшно!!! Особливо коли інтерполюєш ситуацію на своїх дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oksana04 сказано:

Просто ці діти обділені увагою близьких в тяжкий перехідний підлітковий період їх життя, їм немає до кого звернутись по допомогу...

це ж які такі аж такі проблеми в 15 років, що аж в синього кита бавляться?) "шо пацани в дворі скажуть - шо я засцяв"?

якщо батьки не можуть займатися вихованням дитини, щоб вона була нормальною адекватною тверезо думаючою особою, то логічне питання - якого милого вони взагалі заводили дитину? може, вона їм не сильно і тре? природній відбір вловлюєте, ага?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна подумати що такої фігні не було три місяці, чи рік, чи три чи 10 назад

ну не писали про це всі журнішлюшки підряд і тому батьки спали спокійно та як завжди забивали на своїх чад

походу черговий вброс для народу шоби не слідкували за владою... АТО уже не пробирає – переключилися на дітей

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Will сказал:

це ж які такі аж такі проблеми в 15 років, що аж в синього кита бавляться?) "шо пацани в дворі скажуть - шо я засцяв"?

якщо батьки не можуть займатися вихованням дитини, щоб вона була нормальною адекватною тверезо думаючою особою, то логічне питання - якого милого вони взагалі заводили дитину? може, вона їм не сильно і тре? природній відбір вловлюєте, ага?

скільки маєте дітей й якого віку ? заодно цікаво, коли вперше закохалися ( з вашої субьєктивної точки зору) й коли одружилися ? Це щоб ваші тези хоч якийсь *вєс* мали, а не *пастернака нє чітал, но осуждаю*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Will @Соромітник твоя моя не понимает. Я раніше не стикався з "китами" і не акцентував увагу на цьому, А зараз для мене це питання актуальне, бо вплив віртуального суспільства на дитину, порівняно з 3-5 років назад, колосальне. А у вас є діти? Якого віку? Як ви проводите їх виховання? Можна детальніше? Може я дійсно дурак, поганий батько, і не вмію виховувати, х.з.? Може ви якісь нові методи виховання знайшли? Як не порушуючи прав і свобод дитини тотально контролювати її? Як зменшити вплив інету і соц мереж на дитину? Давайте по пунктам. Бо ваші загальні фрази вже заіпали!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Соромітник сказал:

АТО уже не пробирає – переключилися на дітей

а воно багатьох пробирало ? серйозний пробіл в твоїх же судженнях (маєтся на увазі колишніх й теперишніх)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 @vaz75 ви не переймайтеся так
я висловив свою думку – хтось зрозумів а хтось ні
не маю на меті пояснювати доходчиво для всіх, то ви просто минайте мої пости будь ласка бо я ваші минаю давно

 

Після цього шуму певно не лишилося дітей, котрі опосля "розборок" з батьками не полізли дивитися що ж то за "кити" і т.п. фігня...
Нереально крутий маркетинг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтів кінути сюди комент! Але відповім лаконічно!  

"No Comment"

Тут треба писати так щоб всі одобрювали або краще взагалі нічого не писати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vagus є чудова кніпка "Ігнорувати юзера" – список з десятка персонажів повертають борді минулий лоск
звиняйте за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, vagus сказано:

Хтів кінути сюди комент! Але відповім лаконічно!  

"No Comment"

Тут треба писати так щоб всі одобрювали або краще взагалі нічого не писати!

Хтів і написав.....

то різне!!!!

краще б не писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Соромітник сказал:

Після цього шуму певно не лишилося дітей, котрі опосля "розборок" з батьками не полізли дивитися що ж то за "кити" і т.п. фігня...
Нереально крутий маркетинг

Відкрию тобі таємницю, що більшість дітей вже про це давно знають, і далеко не внаслідок шуміхи.

Ти так і не відповів на мої питання, жодне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 ти тако спочатку визначся чи цікавлять відповіді чи заіпали. Навіщо я маю ще більше травмувати твою психіку заіпуючи?

Питання риторичне, можеш не відповідати. Мені цей діалог нецікавий.

І пропоную більше не оффтопити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Соромітник сказал:

не маю на меті пояснювати доходчиво для всіх, то ви просто минайте мої пости будь ласка бо я ваші минаю давно

ти диви, як швидко гамно під груди підперло, не так вже й давно минаєш, але то таке, нульовий радіус, значить нульовий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Соромітник сказал:

@vaz75 ти тако спочатку визначся чи цікавлять відповіді чи заіпали. Навіщо я маю ще більше травмувати твою психіку заіпуючи?

Питання риторичне, можеш не відповідати. Мені цей діалог нецікавий.

І пропоную більше не оффтопити.

Раз запитав, отже цікавлять. Не турбуйся за мою психіку, з нею все гаразд. А заіпали, цитую, "загальні фрази", які до реального, життя не мають жодного стосунку, вмикаєш, так би мовити, прохфесора-теоретика.

Вангую, що відповідей не отримую, або отримаю питання на питання. Та й потому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Соромітник не напружуйся, баригуватий троль буде гавном метатись навіть утопаючи в ньому. В нього це характерна риса така, так би мовити захисна реакція :D Його протилежні і відмінні погляди мало цікавлять, його пре від конфронтації :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@veter , а по темі є що сказати? Чи будемо тут неприємних тобі людей срати? З цим в пп. Правила форуму читав? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...