Перейти до змісту

Ремонт ноутбучної материнки


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Sashapetrash сказано:

 

це шари на які перекатую Sn63pb37

а з магазину вони йдуть безсвинцю, так як писали - температура плавлення значно вища

Всі чіпи, що я брав у китайців були на Sn63pb37 і плавились при 180. Але мені і в голову не приходило робити реболл, бо знімати безсвинець - це те саме теплове навантаження що і встановити на плату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і з відяшками було, поки не перекатаєш на низькотемпературний то діла не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Sashapetrash сказано:

а один десь всерівно вилізе і вспучить текстоліт

треба їх сушити перед становленням , тоді нічого не пучить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

Всі чіпи, що я брав у китайців були на Sn63pb37 і плавились при 180. Але мені і в голову не приходило робити реболл, бо знімати безсвинець - це те саме теплове навантаження що і встановити на плату.

щось вам напевно так показалось, ну це до пори до часу, поки не спортте чіпа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

треба їх сушити перед становленням , тоді нічого не пучить

сушити це впершу чергу!

на них що десь написано що вони з шарами із свинцем?

там десь буква в кінці на маркеровці якось означає свинець чи безсвинець, але я це просік давно і побачив статистику що з низокотемпературним чіпи трапляються рідко, а якщо і трапляються то вартість вища

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

щось вам напевно так показалось, ну це до пори до часу, поки не спортте чіпа

мені нічого не "показалось", я на паяльній станції виставляв температуру і всі чіпи ставали при 185 градусах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, case_l сказал:

мені нічого не "показалось", я на паяльній станції виставляв температуру і всі чіпи ставали при 185 градусах.

я і не спорю,і вибачаюсь, паяю бга і реболю лише 2 роки, так і паялка саморобна, усіх нюансів просто не вспів вивчити, хоча паяти навчився на саморобній паялці і все добре виходить, температури в мене, низ 200градусів, а верхом доганяю температуру до того щоб шари розплавились, як правило свинцеві - верх доходить до 100

а безсвинець 120 і вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, case_l сказал:

мені нічого не "показалось", я на паяльній станції виставляв температуру і всі чіпи ставали при 185 градусах.

то ти і сам був шкуродер, чі просто, любітєль дихати флюсом задаром, а шо вже не паяєш? чіпи пішли безсвинець, не стають і не катаються, чі те ж по здоров'ю списався, тіпа астма і всьо такоє ;)

Sashapetrash

о, во хто шкуродер, чіп 2001 береш по 800 і за роботу 800? то ж там дріб'язкова робота і катати не треба

прайс лист на роботи є? чі фіра не така солідна поки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, volker78 сказано:

то ти і сам був шкуродер, чі просто, любітєль дихати флюсом задаром, а шо вже не паяєш? чіпи пішли безсвинець, не стають і не катаються, чі те ж по здоров'ю списався, тіпа астма і всьо такоє ;)

Це в мене хобі, паяю може раз в пів року для власних потреб. Що там за історія з астмою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, case_l сказал:

Це в мене хобі, паяю може раз в пів року для власних потреб. Що там за історія з астмою?

та був один спеціаліст, паяніє до астми довело. поїхав за кордон, на заробітки, може і краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую хто відписався і поділився корисною інформацією (і навідь тим хто просто відписався)

Впринципі вже сформував певну думку стосовно ремонту вказаної плати і навідь отримав в ПМ конкретні пропозиції.

Що на практиці з тою материнкою робити буду вирішувати згодом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Стара темка знову всплила)

Задача стоїть така.

Є материнка від Vostro 1310 на якій треба замінити північний міст (le82gm965, з інтегрованим відео) на новий або БУ.

Хто з маючих інфрачервоні паялки візьметься за таку роботу? Скільки грошей це мені обійдеться?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...