Перейти до змісту

Як держава контролює гаманці українців


sss381

Рекомендовані повідомлення

І коли як ти кажеш "лікувався з податків громадян", в той час я працював офіційно, отримував як для Луцька велику ЗП і сплачував всі податки. Але безкоштовно ніхто мене не лікував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь
15 минут назад, yu2007 сказал:

п.с. А чому слідчих не "мотивував", ну як лікарів в лікарні? Може б і знайшли б твою плазму.

А крім плазми там ще куча всього.

Навіть дитячі іграшки. І судячи по останнім темам на форумі зараз ще гірше.

Кого там недавно ловили на гарячому на кражі??? Даура якогось там? і де він зараз? 

Зловили на гарячому і випустили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так, все так :( 

От тільки не вловлюю я прямого зв'язку між дауром і твоєю несплатою податків.

Окей, ти пишеш, що на той час платив податки. Ну а тепер? Тепер дружина піде народжувати в приватний пологовий будинок, а тестю викликатимеш приватну швидку? Чи як і раніше користуватимешся послугами держави і "паходу парішаєш за пару ре"?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yu2007 сказал:

Все так, все так :( 

От тільки не вловлюю я прямого зв'язку між дауром і твоєю несплатою податків.

Окей, ти пишеш, що на той час платив податки. Ну а тепер? Тепер дружина піде народжувати в приватний пологовий будинок, а тестю викликатимеш приватну швидку? Чи як і раніше користуватимешся послугами держави і "паходу парішаєш за пару ре"?

 

Ні. я про те, що порівняно з тим часом коли я все платив і зараз не плачу нічого не помінялось.

А стало тільки гірше. Я теж голосував (до речі голосував перший раз в житті) за цю владу. Але шось ніфіга не робиться.

Я буду дзвонити 102-103 як і раніше. Якщо треба буде то заплачу, маю можливість.

 

Ти сам бачиш якісь зміни? Припустимо ти завжди платив і зараз платиш всі податки. Що в країні міняється на краще?

І скільки ще років (десятків років) треба почекати щоб стало краще??

 

А між Дауром зв"язок прямий. З наших (припустимо що не з моїх) податків платиться зарплата правоохоронним органам. Де результат їхньої роботи? Правильно. Немає того результату!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробили піар з декларацій. Ок. Супер. Побачили хто може і МВФ профінансувати.

Багато ми бачили кримінальних справ? 

Звичайно шо небагато. Це ж все нажито "нєпосільним трудом"...

 

Але я впевнений коли введуть обов"язкове декларування для всіх громадян, то буде куча таких справ.

Дядько з села продав свиню на базарі і всьо. Піпєц. Не заплатив податки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@WebTraveller , давай мвф поки залишимо в стороні.

Яка право ти маєш дзвонити 101/102/103..., якщо не платиш ні копійки податків?

 

П.С. І тут прийшов поруччик дедід і все опошлив ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

Все так, все так :( 

От тільки не вловлюю я прямого зв'язку між дауром і твоєю несплатою податків.

Окей, ти пишеш, що на той час платив податки. Ну а тепер? Тепер дружина піде народжувати в приватний пологовий будинок, а тестю викликатимеш приватну швидку? Чи як і раніше користуватимешся послугами держави і "паходу парішаєш за пару ре"?

 

Свого часу платив всі податки - реально все, всі оформлені, оптимізації не було, всі оформлені. Потім перейшов на сільське господарство - теж оформляв людей, платив купу податків (взагалі повний звіздець - платив за болото з якого прибутку не мав), на товар (згідно законів) додавав ПДВ і поставляв в магазини Луцька. Лежав в лікарні я, дружина, діти, ходили в садочок, ходимо в школу.

То я розумію і @WebTraveller  і @yu2007

Проблема не в тому, що ми платимо чи не платимо - проблема, що мовчки дозволяємо нас грабувати. Через податки та через їх корупційне використання. І подивіться дохідну частину бюджету - вона практично не залежить від податку на прибуток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yu2007 сказал:

давай мвф поки залишимо в стороні.

Яка право ти маєш дзвонити 101/102/103..., якщо не платиш ні копійки податків?

Ще раз. Я колись платив і податки і їм. Тому що не було виходу.

Ти сам коли-небудь чи твоя сім"я лікувався зовсім безкоштовно?? Шось мало віриться.

В школу дітям ти взагалі нічого не платиш? Ремонти у вас в школі не роблять? тобі тобі дуже пощастило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

@WebTraveller , давай мвф поки залишимо в стороні.

Яка право ти маєш дзвонити 101/102/103..., якщо не платиш ні копійки податків?

Всі ми платимо податки незалежно від наших бажань - дивіться структуру бюджету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Проблема не в тому, що ми платимо чи не платимо - проблема, що мовчки дозволяємо нас грабувати. Через податки та через їх корупційне використання. І подивіться дохідну частину бюджету - вона практично не залежить від податку на прибуток.

Я про те з самого початку і говорив. Скільки б ми не платили нічого не міняється.

Просто у когось однією яхтою стане більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Всі ми платимо податки незалежно від наших бажань - дивіться структуру бюджету.

Все правильно. Те що я заробляю я витрачаю в наших магазинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, WebTraveller said:

Ще раз. Я колись платив і податки і їм. Тому що не було виходу.

Ти сам коли-небудь чи твоя сім"я лікувався зовсім безкоштовно?? Шось мало віриться.

В школу дітям ти взагалі нічого не платиш? Ремонти у вас в школі не роблять? тобі тобі дуже пощастило

 

Ще раз. Ти платив податки, ти отримував послуги, хоч і доплачуючи з своєї кишені. 

Тепер ти податків з доходів не платиш зовсім, але продовжуєш користуватись послугами держави. Так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, sergkots said:

І подивіться дохідну частину бюджету - вона практично не залежить від податку на прибуток.

Ну, ну. Подивись доходну частину бюджету міста Луцька. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

 

Ще раз. Ти платив податки, ти отримував послуги, хоч і доплачуючи з своєї кишені. 

Тепер ти податків з доходів не платиш зовсім, але продовжуєш користуватись послугами держави. Так?

Не спригуй. я задав конкретне питання. Ну звичайно якщо в тебе є діти. "Ремонти" в школі не робите? Бабло не здаєте?

Так, я мав лікуватися безкоштовно коли сплачував податки. Тому що:

Цитата

Стаття 49.

Кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування. Охорона здоров'я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм.

Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава спр ияє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.

А тепер я не викликаю нікого з державних структур. Тому що, по тій же останній ситуації з інсультом тестя, набагато швидше завезти в лікарню на своєму авто. Ну коли є така можливість. Коли в людини інсульт то такої можливості немає, тому і викликав те що знав. 

І дитину і дружину вожу до приватних лікарів. Але знаєте в чому прикол? Там ті самі лікарі що й працюють в державних установах. Просто мають свої кабінети. Прізвищ називати не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, WebTraveller said:

Не спригуй. я задав конкретне питання. Ну звичайно якщо в тебе є діти. "Ремонти" в школі не робите? Бабло не здаєте?

Так, я мав лікуватися безкоштовно коли сплачував податки. Тому що:

А тепер я не викликаю нікого з державних структур. Тому що, по тій же останній ситуації з інсультом тестя, набагато швидше завезти в лікарню на своєму авто. Ну коли є така можливість. Коли в людини інсульт то такої можливості немає, тому і викликав те що знав. 

І дитину і дружину вожу до приватних лікарів. Але знаєте в чому прикол? Там ті самі лікарі що й працюють в державних установах. Просто мають свої кабінети. Прізвищ називати не буде.

 

Та нікуди я не спригую. Просто часом не встигаю за плином думки )))

Ремонти робимо, бабло здаємо...

 

Тепер щодо іншого. Кожен має право, хто має обов'язки (в тому числі по сплаті податків). 

А тапер в тебе права викликати державну швидку немає. Їдь самостійно у приватну реанімацію, або вмирай.

Ось до цього я й підводив. Так, хабарі, так, крадуть, так доводиться з кишені доплачувати.

Але такого, щоб "я за все плачу, держава мені взагалі нічого не дає" - то не є так.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну, ну. Подивись доходну частину бюджету міста Луцька. 

http://fakeoff.org/uk/economy/byudzhet-ukraini-2016-infografika

Без образ. Податки з нас беруть незалежно від наших бажань.

 

@WebTraveller Податки потрібно платити, але паралельно потрібно бути активним членом суспільства а не пасивно спостерігати за тим як крадуть наші гроші. Вся основна біда, що мовчки дозволяємо меншинам при владі тратити наші гроші як їм заманеться а не так як потрібно нам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, dedid said:

Аха зараз наведу убойний приклад , купив теслу, побудував будинок весь обклав сонячними батареями, шо сам ще електрику продаєш, зробив власну скважину на воду, і термальні скважини, повністю незалежний, працюєш закордоном чи маєш фірму чи компанію іноземну,  тут неплатиш ніяких податків, і знаєш теоретично така людина набагато більше користі для економіки дає ніж той хто платить податки, бо така людина має кошти на руках і є основою в балансі купівельної спроможності країни та інвестування.

 

І псіх-олух, і політ-олух, і виявляєтсья ще й видатний ікспєрд-іканаміст )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, yu2007 сказал:

 

Та нікуди я не спригую. Просто часом не встигаю за плином думки )))

Ремонти робимо, бабло здаємо...

 

Тепер щодо іншого. Кожен має право, хто має обов'язки (в тому числі по сплаті податків). 

А тапер в тебе права викликати державну швидку немає. Їдь самостійно у приватну реанімацію, або вмирай.

Ось до цього я й підводив. Так, хабарі, так, крадуть, так доводиться з кишені доплачувати.

Але такого, щоб "я за все плачу, держава мені взагалі нічого не дає" - то не є так.

 

Добре. Я такий хрєн, нічого не плачу)) Припустимо.

Скліьки років назад ввели в ціну бензину податок (акциз) на дороги? Не буду зараз гуглити але давно.

Тут хочу я чи не хочу сплачую раз в 2-3 дні купуючи бензин. 

І всі водії сплачують. Суми там піпєц які великі я так думаю.

За останні кільки тижнів поїздок після зими виникає питання. ДЕ НАШІ ДОРОГИ?? Де наші податки які пішли на дороги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, dedid сказано:

А що дає мені держава, ці кінчені дороги, білєти в армію і на ато, ніщєзбродську субсидію, дає європейські тарифи ціни, бензин нормальний вже по 24грн, це дно а не держава, рейдер і найобщік,  шкода лише тих хто кожен день гине по 2 чоловіка на ато, за це дно.

Замовкни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Податки потрібно платити, але паралельно потрібно бути активним членом суспільства а не пасивно спостерігати за тим як крадуть наші гроші. Вся основна біда, що мовчки дозволяємо меншинам при владі тратити наші гроші як їм заманеться а не так як потрібно нам.

Більше 20-ти років спостерігаємо. Майдани були (і я там був). Менше стали тратити наші гроші? З кожним роком більше і більше.

А подивишся цю хрєнь шо робиться... Типу заловили, за 10 хв захворів, відпустили, втік. І так по кругу. Кругообіг пиз..ків у природі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. Я і   dedid різні люди)) Не подумайте))

Хоча в цій темі я його підтримую. Ну чи він мене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, sergkots said:

http://fakeoff.org/uk/economy/byudzhet-ukraini-2016-infografika

Без образ. Податки з нас беруть незалежно від наших бажань.

 

Та які образи. Дивився, і не раз. І тут на борді писав. Наприклад про те, що велодоріжки фінансують автомобілісти, алкаші та курці. 

В твоїй інфографіці податок на доходи займає нехай 10%. Окей. Візьмемо бюджет Луцька. Там він займає зараз напевно відсотків 50. А з цього бюджету раніше фінансувалось харчування в школі молодших школярів. А зараз бабок немає. 

Ми ж зараз говоримо про пересічного українця і його взаємостосунки з державою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, WebTraveller said:

Більше 20-ти років спостерігаємо. Майдани були (і я там був). Менше стали тратити наші гроші? З кожним роком більше і більше.

А подивишся цю хрєнь шо робиться... Типу заловили, за 10 хв захворів, відпустили, втік. І так по кругу. Кругообіг пиз..ків у природі

Ну а тепер ти не спригуй.

Бо виходить, що ти не платиш податки на прибутки не "просто так", а таким чином намагаєшся побороти корупцію в країні )))

 

Щодо доріг. Дороги не твої і не чиїсь. Дороги загальнодержавне надбання. Колись автомобілісти платили податок на дороги при проходженні техогляду. Потім цей податок перенесли у вартість палива. Тому ремонт доріг фінансують всі, хто користується автомобільним транспортом. Навіть пасажири маршрутки.

Те, що крадуть, якість ремонту жахлива і т.д. - правда, але ж мова знову не про це.

 

Ти кажеш, що заправляєш авто. Добре, значить маєш право їздити по ним. Але якщо раптом передумаєш заправлятись (пересядеш на ровера або купиш теслу) - на асфальтні дороги виїжджати зась. Бо ти ні копійки на них не даєш. Як тобі такий варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yu2007 сказал:

Ти кажеш, що заправляєш авто. Добре, значить маєш право їздити по ним. Але якщо раптом передумаєш заправлятись (пересядеш на ровера або купиш теслу) - на асфальтні дороги виїжджати зась. Бо ти ні копійки на них не даєш. Як тобі такий варіант?

Я плачу за дороги зараз і хочу їздити по ним зараз. А по ним їздити неможливо.

Що будет років через 5 я незнаю. І говорити про це немає сенсу.

 

p.s. А тесла по яким дорогам буде їздити? Маск буде будувати окремі дороги для своїх авто? Шось не чув такого))

А слідкую за "його" новинами постійно.

От прямо зараз в прямій трансляції повторний запуск Falcon9. Історичний момент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...