Перейти до змісту

в якому телефоні камера не спотворює кольори.


Рекомендовані повідомлення

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=7262&idPhone2=7242&idPhone3=6948

 

пошукайте/порівняйте відносно того айфона вашої подруги. Тут ніби як "по шаблону"

 

п.с. я як для себе станом на сьогодні виділив би  3камери - Люмія 950/ яблуко 7/7s/ та Галаксі s7. Все решту значно програє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Deemon сказано:

...+мануальний\правильний баланс білого і можна фоткати хоч тапком...


 

b899d8d5007dfd3123ad6ed7b169e02efa.jpg

 


 

дуже дякую)

ввечері спробую обов'язково.

поки що на підвіконні)) за що теж дякую, сама не додумалася)))

набагато краще. такі відтінки виходять, як в реалі.

лишилися зелені й сині))

IMG_20170208_125938.jpg

може спільними зусиллями я фотографувати навчуся))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@myhajlyk , Ви привели в приклад три топових смарта трьох різних фірм за гроші, які Свєта не готова витрачати навіть близько. Ви ж почитайте всі її дописи в цій темі. Тим паче, що фото, які Ви надали, можуть зробити 8 з 10 сучасних смартів, тому що при яскравому сонці майже всі смарти справляються "на ура". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, myhajlyk сказано:

950 люма.

 

  Показати прихований контент

 

 


WP_20160503_17_41_54_Pro.jpgWP_20160504_18_56_46_Pro.jpgWP_20160727_09_42_33_Pro.jpg
 

 

 

при яскравому світлі мій теж фотки гарні робить))

в вашому теж змінені відтінки на фото. я добре знаю, як виглядає вживу листя суниці і кавунів. просто на такі речі ніхто не звертає увагу. бо чітка яскрава картинка.

image (3).jpg

image (1).jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, lanima сказал:

при яскравому світлі мій теж фотки гарні робить))

в вашому теж змінені відтінки на фото. я добре знаю, як виглядає вживу листя суниці і кавунів. просто на такі речі ніхто не звертає увагу. бо чітка яскрава картинка.

Ну щодо "гарних" фоток (саме цих) в плані що там зображено - так, дійсно гарно, але в плані якості картинки Ви вже загнули, мутна вона, імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lanima, гадаю, треба в першу чергу спробувати скачати програмку-камеру, яка має можливість виставляти вручну так званий "баланс білого". Наприклад, Manual Camera або Camera MX та інші мають такі налаштування.

Суть "балансу білого" - перед тим, як робити знімок об'єкту, кладеш замість нього НА ТЕ САМЕ МІСЦЕ і ПІД ТЕ САМЕ ОСВІТЛЕННЯ аркуш білого паперу та в спеціальному режимі фотографуєш його відповідною програмою (задаєш баланс білого). Телефон розуміє, що це - взірець білого (не жовтого, не блакитнуватого, не сірого, а саме білого). Після того одразу фоткаєш те, що маєш сфоткати. Далі все залежить винятково від апаратних можливостей твого телефона та кольоропередачі екрану.

В тих же програмах, напевно, можна й інші параметри підкоригувати.

Якщо ж фотографії виходять все одно неточні - тоді, мабуть, варто поставити на телефон якийсь графічний редактор для "витягування" чи зміни кольорів фоток і робити обробку фоток після зйомки, "підганяючи" колір на екрані до реального. Головне, щоб умови, в яких будеш відтворювати цей колір, були такими ж самими (той же рівень освітлення, та ж яскравість екрану, той самий екран).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ну щодо "гарних" фоток (саме цих) в плані що там зображено - так, дійсно гарно, але в плані якості картинки Ви вже загнули, мутна вона, імхо

я з однокласників зі своєї сторінки скачала. мабуть при загрузці вигрузці якість погіршилася.

завтра вдень зроблю фото надворі для оцінки камери)

одна голова добре, але борда набагато краще))))

Ярослав, дякую)

йду скачаю програмку і спробую з нею.

я звикла до свого телефона. не хочеться його міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема не одокласниках, немає різкості, галіма\потерта\пластикова оптика камери + дешевенька матриця, ще явно лізуть хроматичні аберації (перехід між гранями білого і темного)

цим телефоном, вроді як леново - ліпше не фоткати взагалі :)

 ...для 2005 року - це куди не йшло, але не 2017, мильне мило....
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Deemon сказал:

Міша, а ти сфоткай собаку, не в ясний день, а на столі у темній кімнаті :lol:

 

на собаку )) DSC_0008.JPG

і кота )))

DSC_0014.JPG

і рибу ))

DSC_0027.JPG

знайшов на флешці фотки ще з Соньки :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці, що би я без вас робила))

пластик в об'єктиві справді такий затертий був.

полірнула. програмку скачала. завтра буду сидіти на підвіконні)))

поки що ось.

зелені вже зелені. не жовті, не облізлі а майже такі як в реалі. чуть світліші, та для моїх задач то вже не критично.

лишилося поборотися з синіми)) може справді ще якогось редактора поставлю і буду підправляти.

IMG_20170208_194905.jpg

IMG_20170208_194056.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, lanima сказано:

пластик в об'єктиві справді такий затертий був.

дивно не помічати такого ґанжу людині, яка має безпосереднє відношення до прецизійної підгонки кольорів та відтінків :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце було найкраще, що я могла зфоткати зелений колір , при денному світлі, на підвіконні.

EAOkqZ43c9E.jpg

а це вже з допомогою програмки  "камера FV-5"  щойно. думаю при денному світлі буде ще краще. але навіть так мене вже влаштовує, бо плюс мінус співпадає з реалом колір.

DSC_0021.JPG

ще папугайчики)) без спалаху. світла малувато. та для мене зараз головне колір а не чіткість.DSC_0018.JPG

 

наразі пошуки камери відміняються.. починаються пошуки хороших програмок для редагування)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Deemon сказано:

дивно цього не помічати такого ґанжу людині, яка має безпосереднє відношення до прецизійної підгонки кольорів та відтінків :)
 

людина фоткала тільки щоб побачити чи колір відрізняється в пофарбованій деталі з непофарбованою. а на скільки вони співпадають на фото і в реалі їй було глибоко по барабану)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще важливо, на якому моніторі буде дивится та людина, кому будуть надіслані ІДЕАЛЬНІ фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, vaz75 сказано:

А ще важливо, на якому моніторі буде дивится та людина, кому будуть надіслані ІДЕАЛЬНІ фото.

це буде чуть темніше, чуть світліше, яскравіше чи навпаки. але людина бачитиме темно зелений чи темно синій.

всі прекрасно розуміють, що колір буде відрізнятися від того, що вони бачать. але ж не кардинально, так як в мене це було спочатку.  бо цей зелений, що на фото то був ще не найгірший варіант))

глибокий насичений шоколадний на фото ставав облізлим темнобежевим, яскравий небесно голубий якимось мутним сіросинім і тд.

поки що цього, що є, для мене достатньо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.02.2017 at 20:42, lanima сказал:

це буде чуть темніше, чуть світліше, яскравіше чи навпаки. але людина бачитиме темно зелений чи темно синій.

всі прекрасно розуміють, що колір буде відрізнятися від того, що вони бачать. але ж не кардинально, так як в мене це було спочатку.  бо цей зелений, що на фото то був ще не найгірший варіант))

глибокий насичений шоколадний на фото ставав облізлим темнобежевим, яскравий небесно голубий якимось мутним сіросинім і тд.

поки що цього, що є, для мене достатньо. 

:) https://goo.gl/images/qwuATW

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...