Перейти до змісту

в якому телефоні камера не спотворює кольори.


Рекомендовані повідомлення

власне, прохання до кожного, хто прочитає тему. напишіть будь ласка, як камера в вашому телефоні передає кольори. марку, модель  телефона теж)

останнім часом приходиться робити багато фото зблизька, де потрібна точна передача кольору. тобто щоб синій був синім, голубий голубим, бірюзовий бірюзовим, зелений зеленим і тд.

зараз фотографую леново s650. думала, що норм камера до цього часу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По камері мабуть огризки будуть найкращі і соньки. Але в соні є різниця з чого дивитись , з телефона і з компа різна колорова передача.

Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, lanima said:

як камера в вашому телефоні передає кольори

навіть професійні фотоапарати за певних умов не правильно передають кольори, для цього і існує ручний баланс білого,

є деякі програми на кшталт snap camera, в якій є можливість знімати в різних температурних режимах,

але однозначно високої точності в автоматі не буде на жодному телефоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись в Соні Arc S (LT18i), була просто абалдєнна камера, хоч і 8 мегапікселів, правда на 6 мегапікселях фоткала значно краще, ніж на восьми. Потім купив Galaxi Note 3 , зовсім *не то пальто* , правда потім з обновами поправили, але всерівно, до попередньої соньки *срать і срать*, як то кажуть. Зараз по обзорах кажуть, що в Galaxi S7 та S7 edge, супєр пупєр камера, але не юзав, то напевне сказати не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в с7 камера кльова. Але моє ІМХО - фотік має бути фотіком, телефон - телефоном, принтер - принтером, сканер - сканером і тд. ну такий я олдскульний.... взагалі, як радили вище, фотік навіть не професійний, але з можливісью встановити баланс білого і з додатковими режимами окрім "авто" буде цікавішим варіантом аніж камера з телефона/планшета, тим паче для Ваших задач.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, lanima сказал:

власне, прохання до кожного, хто прочитає тему. напишіть будь ласка, як камера в вашому телефоні передає кольори. марку, модель  телефона теж)

останнім часом приходиться робити багато фото зблизька, де потрібна точна передача кольору. тобто щоб синій був синім, голубий голубим, бірюзовий бірюзовим, зелений зеленим і тд.

зараз фотографую леново s650. думала, що норм камера до цього часу)

В цій темі фото, зроблені моїм Samsung Galaxy Alpha. То мій найкращий фотосмартфон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любий телефон спотворює колір в тій чи іншій мірі. Я коли працював в поліграфії (друк зовнішньої реклами) то користувався палітрою Pantone http://prntscr.com/e5sp7n - такий примірник палітри був в мене, і в замовника на тому кінці дроту. Замовник казав № кольору, я друкував пробнік і порівнював із номером в палітрі. Палітра була в нас в обох в паперовому вигляді, не на екрані і тп. Так забезпечували "потрапляння в колір".

Я так розумію, ви хочете фоткати відтінок і скидати замовнику по вайберу - яким би ви телефоном не користувались, екран телефона замовника відтворить цей колір по-іншому. Навіть якщо у вас з ним однакові телефони - відтінок на екрані у вас(та й на поверхні оригінального предмету) залежить від яскравості освітлення навколишнього середовища (сонячно/похмуро/ кут падіння сонячних променів), від кольорів навколишніх предметів (фотографуємо червоне, а поряд щоь зелене велике стоїть, нехай навіть не потрапляє в кадр), також в нього на телефоні може бути інша яскравість (працює явтояскравість наприклад).

Тому найкращого результату з таким підходом ви не досягнете. Якщо я правильно вгадав потребу.

 

А взагалі - краще користуйтесь хорошим фотоапаратом, це буде більш професійно (на мою скромну думку). Та все одно, замовник буде переглядати фото на некаліброваному моніторі, тому спотворення все одно буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Hockins сказано:

в с7 камера кльова. Але моє ІМХО - фотік має бути фотіком, телефон - телефоном, принтер - принтером, сканер - сканером і тд. ну такий я олдскульний.... взагалі, як радили вище, фотік навіть не професійний, але з можливісью встановити баланс білого і з додатковими режимами окрім "авто" буде цікавішим варіантом аніж камера з телефона/планшета, тим паче для Ваших задач.  

в мене є купа режимів крім авто.

чіткість яскравість, все норм. але при макорозйомці починаються чудеса. можливо справді спробую ще якусь програмку пошукати і встановити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vadimm сказано:

Любий телефон спотворює колір в тій чи іншій мірі. Я коли працював в поліграфії (друк зовнішньої реклами) то користувався палітрою Pantone http://prntscr.com/e5sp7n - такий примірник палітри був в мене, і в замовника на тому кінці дроту. Замовник казав № кольору, я друкував пробнік і порівнював із номером в палітрі. Палітра була в нас в обох в паперовому вигляді, не на екрані і тп. Так забезпечували "потрапляння в колір".

Я так розумію, ви хочете фоткати відтінок і скидати замовнику по вайберу - яким би ви телефоном не користувались, екран телефона замовника відтворить цей колір по-іншому. Навіть якщо у вас з ним однакові телефони - відтінок на екрані у вас(та й на поверхні оригінального предмету) залежить від яскравості освітлення навколишнього середовища (сонячно/похмуро/ кут падіння сонячних променів), від кольорів навколишніх предметів (фотографуємо червоне, а поряд щоь зелене велике стоїть, нехай навіть не потрапляє в кадр), також в нього на телефоні може бути інша яскравість (працює явтояскравість наприклад).

Тому найкращого результату з таким підходом ви не досягнете. Якщо я правильно вгадав потребу.

 

А взагалі - краще користуйтесь хорошим фотоапаратом, це буде більш професійно (на мою скромну думку). Та все одно, замовник буде переглядати фото на некаліброваному моніторі, тому спотворення все одно буде.

майже. тільки скидаю все в вк. в мене немає компа. немає на нього грошей і бажання. рівно як і на фотопарата. лежить вдома якийсь цифровий. незручно. поки сфоткала, поки в телефон перекинула. а коли фото кілька десятків в день.. а в гаражі основна робота чекає.. 

не потрібна ідеальна передача. просто в мене на макрозйомці з яскравого зеленого робить обо облізлий гнилозелений або просто синій.  темно синій стає яскраво синім. дещо вже наловчилася з допомогою режимів ловити. проте сині й зелені ніяк. оті нитки, що на фото,IMG_20170121_152906.jpg в реалі такого приблизно кольору

01259_1.jpg

а оці яскраво бірюзові.IMG_20170204_115445.jpg

єдине до чого не лізла в настройках це витримка. може там собака зарита?

здалеку всі кольори передаються нормально.

фотографії це перше, що людина бачить. гарне фото- продана річ. і потрібно, щоб воно хоч віддалено співпадало з оригіналом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima тоді хоча б зверни увагу на освітлення навколишнього середовиша - має бути білий фон, світле приміщення, не повинен домінувати певний колір в приміщенні, біле нейтральне світло в штучних освітлювальних приладах... Або погратися із кольором освітлення за можливості - якщо камера завжди дає ухил в певну сторону, "температуру" світла - наприклад, гарячу, робити освітлення більш "холодним" і навпаки.

Велика вірогідність напоротися на ті ж граблі при покупці нового смартфона - камера в звичайних умовах зніматиме задовільно, а при макро - даватиме той самий ефект. Бо розробники смартів розраховують що в режимі макро швидше за все користувач зніматиме текст, де не важлива кольоропередача (напевно). А взагалі - багато хвалять камери Айфонів, але було б краще перед покупкою поексперементувати в себе в приміщенні з позиченим смартфоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Vadimm сказано:

 

айфоном 5 фото робила, бачила. знайома італійка якось дала покористуватися. справді гарні. але за такі гроші.. не той варіант)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, lanima said:

айфоном 5 фото робила, бачила. знайома італійка якось дала покористуватися. справді гарні. але за такі гроші.. не той варіант)

 

За такі гроші - це 100 євро?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що найкраще з того чим я користувався - Xiaomi Mi5. Там встановлений сенсор від Sony i непогана оптика.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дорогих (300$) мильницях від Canon можна переганяти фото на смартфон по блютусу (може і в дешевих теж, і може і в апаратах інших виробників).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima найпростіші рекомендації, берете календар а3 формату де є світло-сірий або ж білий фон (зазвичай лишають або на обкладинці або останніх сторінках, але може і не бути), кладете на нього, фоткаєте на балконі, підвіконні при денному світлі.

9 hours ago, lanima said:

єдине до чого не лізла в настройках це витримка.

ні, це на кольори не вплине, цей параметр залежить від рівня освітлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, yu2007 сказано:

За такі гроші - це 100 євро?

може то шостий був хз. я в них не розбираюся. приїзджала дівчина в гості літом  з італії. там вона його купила за 350 доларів. це знаю точно, бо вона розказувала, що підробляла в перукарні вечорами, щоб на нього заробити гроші.

за 350 баксів я краще набора ключів офігенного куплю в гараж.

поки що те, що я роблю швидше як хоббі. але цілком можливо, що з нього виросте окремий невеличкий бізнес. тому хочу бути готовою. щоб знати в що вкласти гроші. бо вкладати їх прийдеться по любому.

 

 

дякую за підказку про блютуз в фотопаратах) якби в них ще і вихід в інтернет був))) 

заодним і до планшетів придивлюся. може там знайду щось з пристойною камерою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, lanima сказал:

айфоном 5 фото робила, бачила. знайома італійка якось дала покористуватися. справді гарні. але за такі гроші.. не той варіант)

 

Ланіма, мається на увазі хвалять айфони починаючи з 6s. У мене напр., звичайна 6-ка.. незадоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камери в планшетах ще гірші ніж в смартфонах (якщо брати в одній ціновій категорії).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Miro сказано:

Ланіма, мається на увазі хвалять айфони починаючи з 6s. У мене напр., звичайна 6-ка.. незадоволений.

ціни на айфони вважаю неадекватними. 

лазити з огризком як дві третини малишні в траликах?)))

нізащо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, в макро він фотографує досить непогано. Але як тільки об'єкт віддаляється на відстань в 2 метри... 

Раджу подивитись на Nokia N8. За 800грн - просто чудова камера. Якби не було заморочливо усюди тягати два телефони - один для нету, другий як камера - користувався б й досі.

Але потрапляли в руки ці телефони і з китайськими камерами. Кошмар та жах. Так що треба при купівлі бути обережним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, lanima сказал:

ціни на айфони вважаю неадекватними. 

лазити з огризком як дві третини малишні в траликах?)))

нізащо)

Покористуйтеся N8. Повірте, камера там на дуже пристойній висоті.

Щодо ціни, чому так недорого.. Операційна система Симбіан. Значно устаріла. Тому і 800грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Miro сказано:

Покористуйтеся N8. Повірте, камера там на дуже пристойній висоті.

Щодо ціни, чому так недорого.. Операційна система Симбіан. Значно устаріла. Тому і 800грн.)

підтримую. n8 має шикарну камеру. правда вайбер і т д щоб скинути фотки відпадає

тільки електронкою

іще з того, що гарно фоткає і що особисто користувався\тримав у руках виділив би blackberry z10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vampirich сказал:

підтримую. n8 має шикарну камеру. правда вайбер і т д щоб скинути фотки відпадає

тільки електронкою

Вайбер ще в 2016 році працював. Голосовий зв'язок вже був неможливий, проте повідомленнями обмінювався. От не знаю щодо пересилки через нього файлів..

Блютуз працює відмінно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...