Перейти до змісту

Обираємо сімейного лікаря (реформа первинної ланки медицини)


Ivanna

Рекомендовані повідомлення

http://samopomich.ua/obyrayemo-simejnogo-likarya-10-faktiv-pro-reformu-pervynnoyi-lanky-medytsyny/

Це про реформу первинної ланки, яка відбуватиметься в 2017 році, а вся реформа розрахована на 3 роки. Кошти держава буде виділяти не на ліжко-місце, а на пацієнта! В подальшому - буде офіційний прайс за всі процедури і операції, і лікувальний заклад до офіційної ставки зможе за зроблену роботу доплачувати спеціалістам, щоб втримати його у своєму лікувальному закладі. Від цього виграють професіонали, халтурщики пролетять.
Виникає питання: якщо лучанин нехтує лікарями і лікарнями до пори, до часу, лікується травками, а через 15 років цілком можлива ситуація - "прихопило", інсульт, апендицит (тобто травками вже не зарадиш) - який вихід???? Чи зараз обирати собі лікаря зі списку (а лучанин не знає, кому з них можна довіряти, хто справжній фахівець),- чи чекати, поки "прихопить" і тоді платити? Насправді, є лучани, які не вживають ліків, натомість вживають самогон (часом багато самогону), п'ють чаї з трав, зібраних власноруч у лісі, обтираються снігом взимку, влітку ходять коло хати босоніж, а їм вже 60... Як бути з тим "сімейним" лікарем?

Була одна така дільнична терапевт пенсійного віку, яка , з'явившись на виклик до пацієнта зі скаргами на ОРВІ, "огляд" проводила сидячи за три метри від хворого. До такого терапевта я не пішла б у поліклініку за тим, щоб призначив ліки від гіпертонії.

А вони, ці терапевти-дантисти-гінекологи, які нам до вподоби, ще й полюбляють в декрет ходити... До того ж, ми часом міняємо мікрорайон проживання...
Зараз не знаю жодного нормального дільничного терапевта і не цікавлюсь цим питанням. Здавалося б, і краще їх і не знати, і про болячки забути і дорогу до поліклініки забути...

 "Береженого Бог береже"! Розумна людина придумала. Їх звичайно,краще не знати, але договір повинен бути обов'язково, бо вас як прив'яжуть до того, хто залишився без клієнтів, і не варіант, що залишиться нормальний лікар...
Пропоную у цій темі радити хорошого терапевта та вказувати поліклініку, в якій він працює, називати район міста, який він обслуговує.
Хто бажає висловити свої міркування стосовно даної реформи,- велике прохання не засмічувати тему, а відкрити іншу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

ось вам реформа. зайшов в 2 поліклініку на Волі, попросився на прийом до лора, сказали нема талонів, через сімейного лікаря, або через реєстратуру на останньому поверсі. до сімейного попав за пів дня по запису, і то вистоявши в черзі біля 1,5 год. сімейник оригінально дав направлення в реєстратуру, де на підставі направлення дали талон на прийом через дві неділі!! на вухо не чую одне, кому яке діло, раніше ніяк. пішов в "альтернативну" реєстратуру, сказали не питання, через 15 хв на прийом найближчий час прийому, тільки от виявляється направлення рахується інформаційною послугою, а ці послуги в них платні. ну я навіть не питав що по чому, емоції зашкалили від такої наглості, так розводити пацієнтів. навіть не було кому розгон зробити, главлікар у відпустці, зам на лікарняному а в.о. ще хто зна де. от і живіть по новому, де тварюки тільки і думають де схемку яку запустити і брити грошенята з люду.

стояв в черзі до сімейника, розговорились з чоловіком, у нього киста в голові, так йому виписали до уролога направлення. він офігівав яке відношення дупа має до голови? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, maxman27 сказано:

зайшов в 2 поліклініку на Волі,

там перша.  2-а на відродження.

10 годин тому, maxman27 сказано:

у нього киста в голові, так йому виписали до уролога направлення. він офігівав

Це тепер стандартна процедура. Всіх посилають на такий профогляд 1 раз на рік.

10 годин тому, maxman27 сказано:

яке відношення дупа має до голови? ))))

в декого саме пряме. Але насправді якщо й робити операцію на кісту, то невідомо що там в чоловіка із його чоловічими проблемами. А раптом запальний процес?  І щоб ліки від кісти не спровокували чого гірше?

Жінок тепер також (власне, як і завжди) без гінеколога не посилали нікуди.  І здавалося б, яке відношення має жіноча ,,,,, до всього іншого! Нє?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

там перша.  2-а на відродження.

 

все по модному

Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги

Вам як лікарю видніше мабудь, мені не зрозуміло. кров на аналіз і флюрографію запропонували обов"язково здати, але так як лікар був вмазаний то зійшлись на направленні туди що мене безпосередньо турбує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, maxman27 сказано:

мені не зрозуміло. кров на аналіз і флюрографію запропонували обов"язково здати,

Флюрографію раз на рік ,як і профогляд проктолога / уролога.  У нас ситуація страшна (в порівнянні) із туберкульозом і прихованими запаленнями легень, як ускладнення після ГРВІ.

Кров, щоб визначити чи є запальні процеси, чи може у когось якийсь "тріпєр" і т..д.  Це також норма.

6 хвилин тому, maxman27 сказано:

але так як лікар був вмазаний

А це вже цікаво!

 

І все ж таки де ви були? на Волі (біля Київського Майдану) чи на Відрождення у поліклініці №2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзефчук С.В. наш сімейний лікар (район Відродження). 

Сімейний в правильному сенсі: всіх сімейних знає в морду ліца))) + коли мама хворіла, то дуже нам допомагала. 

Ніколи в житті не було мови про "принести цукерки" і тим паче про якісь там гроші. 

У мене є телефон лікаря, тому навтіь якщо я хворію у відрядженні, то консультуюся з нею - вона каже, так краще, ніж я поїду в Київ/Одесу/львів, просуджуся і наберу всякого мотлоху за купу грошей, які імунітет посадять і гроші витягнуть. 

 

Ніколи не радить дорогих препаратів, Людина на своєму місці працює, словом. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, maxman27 сказал:

ось вам реформа. зайшов в 2 поліклініку на Волі, попросився на прийом до лора, сказали нема талонів, через сімейного лікаря, або через реєстратуру на останньому поверсі. до сімейного попав за пів дня по запису, і то вистоявши в черзі біля 1,5 год. сімейник оригінально дав направлення в реєстратуру, де на підставі направлення дали талон на прийом через дві неділі!! на вухо не чую одне, кому яке діло, раніше ніяк. пішов в "альтернативну" реєстратуру, сказали не питання, через 15 хв на прийом найближчий час прийому, тільки от виявляється направлення рахується інформаційною послугою, а ці послуги в них платні. ну я навіть не питав що по чому, емоції зашкалили від такої наглості, так розводити пацієнтів. навіть не було кому розгон зробити, главлікар у відпустці, зам на лікарняному а в.о. ще хто зна де. от і живіть по новому, де тварюки тільки і думають де схемку яку запустити і брити грошенята з люду.

стояв в черзі до сімейника, розговорились з чоловіком, у нього киста в голові, так йому виписали до уролога направлення. він офігівав яке відношення дупа має до голови? ))))

Я не кажу, що то є правильне рішення, але в аналогічній з вухом ситуації послав реєстратуру, відкрив кабінет трошки "з ноги" і за 15 хв. все прекрасно чув - лікар, на відміну від "вахтьора", виявився адекватним...

Є ідея тупо зробити всеукраїнський "флешмоб", проігнорувавши масово їхню дебільну реформу, бо так скоро дійде до того, що за зеленкою і Колдрексом без рецепта в аптеку не зайдеш, сімейний лікар "наш" сидить на Привокзальній, то, щоб промити закладене вухо, я маю з Київського майдану, де працюю, поскакати диким кабанчиком на вокзал, отримати папірця, приїхати назад... ПНХ. Крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Zheny@ сказал:

І все ж таки де ви були? на Волі (біля Київського Майдану) чи на Відрождення у поліклініці №2

так, на Волі

Про страшний стан речей з тубіком в курсі, раз на рік і без сімейника проходжу огляд, бо мав трабли серйозні з легенями. з цим ноухау(платні консультаційні послуги) зрозуміло звідки ноги ростуть, хто кришує, кого на джипах на роботу возять в курсі. як реєстратору в реєстратурі наказали зверху так він і робить. той чолов"яга з кистою лора уже пройшов, не міг теж нормально потрапити, але так сталось що він в черзі навпроти лора стояв до іншого лікаря, а тут відкрились двері вийшов лор і запитав "хто є до мене?" і він пройшов що треба було. розумію що черги там як такої нема, і що постукаю чемно зайду і він ту пробку мені промиє і скаже пока. питання в принциповості того що описана схема мною вище має прицидент, не знаю як з іншими лікарями. залюбки зайшов би з камерою і журналістам на розрив віддав би таке неподобство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

Я не кажу, що то є правильне рішення, але в аналогічній з вухом ситуації послав реєстратуру, відкрив кабінет трошки "з ноги" і за 15 хв. все прекрасно чув - лікар, на відміну від "вахтьора", виявився адекватним...

Є ідея тупо зробити всеукраїнський "флешмоб", проігнорувавши масово їхню дебільну реформу, бо так скоро дійде до того, що за зеленкою і Колдрексом без рецепта в аптеку не зайдеш, сімейний лікар "наш" сидить на Привокзальній, то, щоб промити закладене вухо, я маю з Київського майдану, де працюю, поскакати диким кабанчиком на вокзал, отримати папірця, приїхати назад... ПНХ. Крапка.

розрив мозку в тому, що за гроші ( без касового чеку про сплату консультаційних послуг, а там у них комп до лікарняної бази підключений, в лікарняних халатах, підозрюю що лікарі за трудовою книжкою) заходь за 15 хв, а як ні то по незрозумілій формулі до сімейного, а від нього в реєстратуру а тоді тільки з візою сімейника записують до потрібного фахівця. відеоматеріал по телебаченню і звернення на МОЗ з вимогою роз"яснення що за справи, є така ідея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені заїкнулися про гроші - присік в секунді, замовкли і потухли, ще раніше, до реформи, така ж ситуація була з довідкою про медогляд на роботу - шлють проходити ЕЕГ, ЕКГ і т.д., а направлення не дають, щоб заплатив - в результаті довідку отримав без проходження жодного аналізу і процедури (ще й робочий час зекономив), і не віддавши ні копійки, коли повернувся з ЕЕГ з вимогою дати направлення, почув відмову, а тоді показав фотку з папірцем "з направленням безкоштовно" на дверях кабінету ЕЕГ, ну і далі пригрозив накатати заяву "куди треба". Так що все вони знають і бояться, йде просто тест "на довірливого лошка" - ловлять переляканого студентика і відтягуються на його кишені по повній... Жаль, на відео не зняв той цирк, коли різко міняється начальственний тон і вираз обличчя типу "ви мені всі винні, бігайте, туфлі лижіть" на "не треба, пане, а може, мін*тік?", коли їх за руку ловиш...

P.S. Ще раніше, році так десь в 2006, бачив наглість ще цікавішу - коли попав в травмпункт після нападу неадекватного таксюка на пішохідній вулиці Лесі Українки, типу "а хулі ти тут йдеш, не видно, чи що, я їду - ПНХ - кастетом в обличчя", з струсом мозку + зломаним носом, без грошей (мав з собою гривень 30, привезла ШВИДКА), спочатку самі зробили томографію, а потім за неї почали вимагати бабло - "або не віддамо резульат і довідки не напишем". Отам - ледь не попридушував, але віддали, і теж без грошей, до того, щоб "дати хід" заяві "в органи" не дійшло, а ле написати - написав. В їх присутності, поки міліцію чекав, в міськвідділ їхати, заяву на їздюка писати. Як побачили, що на ними ж даному листочку я пишу - тут же віддали все. Особливий прикол - коли клянчать гроші на "плівку", а рентген друкують на лазернику на просий лист А4...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте по можливості називати тут прізвища й тих "сімейників", до яких є претензії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AgentSmith13 гроші то ще пів біди.. там 90% "фахівців-мурижчіків-футболістів", які лікують на авось - "а може вгадаю", "а може саме пройде", "а відправлю я до іншого іспеціаліста, бо мені цей пацієнт вже набрид і я не знаю, що з ним робить, що в нього і як його лікувать". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще третій варіант - направлю "на обстеження" (нафіг непотрібне), а там він заплатить, а без того непотрібного "двіженія" - довідки не дам, поки не пройде. Оце бісить найбільше - прос*рається не стільки вміст гаманця, скільки час, якого й так немає. І чим більше бачить, скотиняка, що створює тими біганнями тобі незручність, тим більше наполягає. От через таке в 99% випадків, коли без походу до богадельні під назвою "поліклініка" можна обійтися, і не йдеш робити ніякого лікарняного - простіше відпроситися на день і полежати, ліки попити, ніж оббивати пороги, бігати по забаганкам "світила медицини" по непотрібним обстеженням і тріпати нерви. І гроші ціліші будуть - лікарняні платять, як мокре горить. Яскравий приклад - "не закрию лікарняного, поки флюрографію не пройдеш!"... Причина лікарняного - ЗЛАМАНИЙ ПАЛЕЦЬ НА НОЗІ (тріщина, ледь впросив не гіпсувати, а пов'язку накласти, три дні дав нозі перепочинок)... Тут просиш - "закрий пошвидше, роботи купа, зарплата "втікає" з кожним днем, сьогодні вже ж не роблять ту хреноту, вечір, пройду завтра, х.. з ним", а воно - "бігай, кланяйся, завтра зробиш - закрию"... Мдя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.02.2017 at 10:35 PM, maxman27 said:

ось вам реформа.

Цікава і повчальна історія. Але так і не написав, скільки закашляв за "інформаційну послугу"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, rl72 said:

знайшов нову тему, щоб понити

)))

 

І не кажи. Нарешті в нас в країні почали декомунізовувати злочинну безкоштовну медицину, що дісталась в спадок від недобудованого світлого майбутнього, як відразу знаходяться несвідомі громадяни, що розганяють зраду. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

 

І не кажи. Нарешті в нас в країні почали декомунізовувати злочинну безкоштовну медицину, що дісталась в спадок від недобудованого світлого майбутнього, як відразу знаходяться несвідомі громадяни, що розганяють зраду. 

 

угу, безкоштовну, ...ля... "- а ви хірургу подякували, а анестезіологу подякувати?" 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, rl72 said:

 

угу, безкоштовну, ...ля... "- а ви хірургу подякували, а анестезіологу подякувати?" 

 

 

Ти що, після революції давав комусь хабарі?!?

Жах, і з цими людьми я живу в одному місті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, yu2007 сказал:

 

Жах, і з цими людьми я живу в одному місті...

Переїжай жити в Голоби!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yu2007 сказал:

 

Там є хороші сімейні лікарі?

Там немає лучан!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, yu2007 сказал:

Цікава і повчальна історія. Але так і не написав, скільки закашляв за "інформаційну послугу"?

не копійки. дати хабар то не про мене, не для того помирають світлі душі щодня щоб я тут жирні пики продовжував годувати з руки. чек завжди і у всьому де він має бути вимагаю. їх курвить коли гроші на плівку збивають при флюрографії, кажу давайте рахунок я по безналу заплачу ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

http://hvylya.net/analytics/politics/biznes-na-meditsine-2-strahovyie-kompanii-chastnyie-kliniki.html

У солідарну систему збираються кошти у тих, хто працює і платить податки, і витрачені ці кошти повинні бути на всіх, хто потребує допомоги. І це правильно і морально, ніхто не сперечається. Тільки для цього потрібно, щоб працюючих було багато. І щоб заробляли вони стільки, щоб частини заробітку, яка у них відбирається, вистачало на потреби солідарної системи, і при цьому у них ще й залишалося достатньо, щоб дозволити собі щось понад неї (наприклад, страхування).
Пенсії у нас хоч якось диференційовані, типу в залежності від того, хто скільки пропрацював і хто скільки грошей в загальний котел склав.
З солідарним охороною здоров'я так не буде. Все в котел складуть по-різному (в тому числі і не складуть зовсім), а отримають однаковий гарантований мінімум. З розрахунку 210 гривень на рік. Тому що на більше не вистачить. Пенсійний Фонд про таке поки хіба що мріє.
Через відмову від непідйомного тягаря соціальних зобов'язань пройшли багато країн, від Польщі до Грузії. І це було боляче, і недарма отримало назву «шокова терапія». Але. Шокова терапія супроводжувалася не тільки тим, що Держава перестала виправдовувати патерналістські очікування своїх громадян. Паралельно була дана ще і максимальна економічна свобода, і різко знижено податковий тягар - щоб люди змогли самі про себе подбати.
На якому ми там вже місці в рейтингу свободи ведення бізнесу? ..
У нас же вважається нормальним двадцять п'ять років вбивати інфраструктуру, яка дісталася від Союзу, нічого не витрачати на амортизацію, тримати населення на голодному пайку жебрацьких зарплат, отриманий за рахунок цього, а також за рахунок державних дотацій і податкових пільг прибуток експортно-орієнтованих галузей виводити в офшори, повісити потім на населення свої збитки, піднявши тарифи, мати одне з найбільших в Європі податкових навантажень - і після всього цього ще і заявити, що Держава не може і не повинна гарантувати медичну допомогу понад жебрацького первинного пакету і ніколи не зможе відновити інфраструктуру лікарень (якнайширше - інфраструктуру взагалі) до прийнятного рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...