Перейти до змісту

Мер Романюк М.Я., хто він був?


vaz75

Рекомендовані повідомлення

12 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Це було до Майдану, за Овоча, коли губернствував Клімчук і мерував Романюк. Ді тоді займався фото-вело і це була інша історія. Активістів не було. Без дозволу мера цей плювок в лице лучанам не міг бути. А те що це плювок засвідчувало декілька груп мєнтів на бобіках, які типу підтримували громадський порядок від громадян.

А ти такий великий любитель України стояв і дивився, щоб потім нам це тут написати? Якби ти був на місті того діда, то ще зрозуміло, а так знову черговий безмістовний висер. 

Як там в Сергій тролях пише: "будь яке співчуття без дії це марно витрачений час/слова" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь
8 хвилин тому, Ukrainec сказано:

А ти такий великий любитель України стояв і дивився, щоб потім нам це тут написати? Якби ти був на місті того діда, то ще зрозуміло, а так знову черговий безмістовний висер. 

Як там в Сергій тролях пише: "будь яке співчуття без дії це марно витрачений час/слова" 

Ромаха на своєму рівні багато робив. Він тут один з небагатьох який роками гне свою лінію, а не просто кон'юктюрник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Ukrainec сказано:

А ти такий великий любитель України стояв і дивився, щоб потім нам це тут написати? Якби ти був на місті того діда, то ще зрозуміло, а так знову черговий безмістовний висер. 

Як там в Сергій тролях пише: "будь яке співчуття без дії це марно витрачений час/слова" 

Я з ще одним пацанчиком досить багато розказали тим гандонам в палатці, їм було некомфортно, але в бобік я не хотів тому палатку не валив. А народ проходив повз. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українець не перегибай палку, ти через одну дитину Майдан пропустив в Києві, а в мене вже тоді двоє було. Дивись на себе, Ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти Андрій представляєш Свободу, то час втрачено. Тягнибок в найкульмінаційніший момент коли влада валялась під ногами засцяв взяти відповідальність на себе і залишився в тіні. Звинувачувати можеш тільки Тягнибока. Те що Свобода об'єднала в собі багато пасіонарних людей на нижчих щаблях нажаль нічого не міняє. Верхівка - бариги такі ж як і порох. Можу лише поспівчувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Українець не перегибай палку, ти через одну дитину Майдан пропустив в Києві, а в мене вже тоді двоє було. Дивись на себе, Ок?

Сподіваєшся задіти за живе? 

Я якраз на другу важко очікував, не можна мені було... Та й в Луцьку не на дивані.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ukrainec сказано:

Сподіваєшся задіти за живе? Я якраз на другу важко очікував, не можна мені було... Та в Луцьку не на дивані.

 

 

Ні, просто ти перегибаєш палку досить серйозно і тенденційно вже купу часу. Я не до тебе і не про тебе писав, а ти перейшов на особистості і отримав здачу. Не дуже приємно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти як той бот, перегинаєш палку пишучи свій висер тут.

Поганий чи хороший Романюк був, але його вибирали люди і критикувати людину за те, що він робив роботу як міг в міру своєї компетенції і радянського виховання це як мінімум не тактовно. А те що вибир здійснювали такі ж совки то це не тема для обговорення в цій теміц.

Це те ж саме, що судити Горбачова за розвал СРСР з погляду москалів. 

Май повагу до померлого.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп, дядьку, тема загальна і я записав реальний епізод здається літа 2012 року що стався за його мерства. Те що воно не клеїться з твоїм баченням не змінює факту інсування цього епізоду. З нього можна взнати про всіх тодішніх політиків набагато більше ніж з усього вище описаного. Він мене тоді дуже сильно заїв, заїв настільки що пам'ятаю цю картину вже 5 років. Коли ви співаєте оди, у мене оця червона палаточка з кононовичами і портретом сталіна. Я б дуже хотів щоб мер Луцька ніколи не допустив до такої провокації, але так не сталось. Ти напевно не знайдеш жодних вибачень перед громадою Луцька, а це було боляче. Можливо це була якась спланована політична акція, щоб глянути на реакцію народу, можливо домовлений піар Гузя, який з ватагою пацанів організовано потім вийшов з-за театру і без спротиву міліції розігнав комуністів і кононовичам було за це заплачено. Це вже не важливо, важливо що мер мав інформацію про акцію як від організаторів так і від мєнтів і чомусь її дозволив. Я не зміню минуле. Краще про нього думати в теперішньому і не робити речей про які колись стане дуже встидно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Ukrainec сказано:

оганий чи хороший Романюк був, але його вибирали люди

Згадай чого вибрали саме його.

Бо з двух зол вибирали менше.

7 годин тому, Ukrainec сказано:

критикувати людину за те, що він робив роботу як міг в міру своєї компетенції і радянського виховання це як мінімум не тактовно.

І це говорить людина, яка називає мене "совком"? мдя.. фініта ля комедія...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Dim@ сказал:

різні думки, а не співати хвалебні оди

Які оди, які думки??? Людина померла!!! Піпець просто... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, ForZa сказано:

Які оди, які думки??? Людина померла!!! Піпець просто...

 

Тема про мера і про його діяльність саме як мера. Немає абсолютного зла і люди яких ми демонізуєм можуть бути хорошими батьками, дітьми, дбати про купу людей, помагати хворим, церквам, але при цьому своєю професійною діяльністю робити речі далеко не найкращі. Якщо їх не висвітлювати і не осуджувати, то теперішні взагалі не матимуть жодних моральних стримувачів. Кожен мер нажаль мутив з нерухомустю, землею громади. Дехто вже на тому світі, але якщо такі мутки замовчувати через смерть, то який урок винесуть для себе ті що зараз тягнуться до влади, коли про владу або добре або ніяк. Цінність репутації береться від можливості її втратити на завжди. Наші політики живуть так ніби репутація надається їм в керування одночасно з посадою і все що потрібно щоб залишатись шанованим - це окупувати побільше посад.

 

Щоб ви розуміли що відбулось, уявіть собі палаточку в московському триколорі з портретом путіна - будівничим України біля ялинок на Театральному років за 10-ть. У вас не виникло б питань до адекватності влади? І чи тільки питань? 

 

Ми всі помремо і за життя потрібно старатись щоб таких плям не було.

Наприклад, в деяких високорозвинених країнах злодійство - це страшна пляма на цілій родині, позор від якого дехто завершує життя самогубством. Ми толеруємо ці речі і намагаємось виправдати злодіїв всякими можливими способами. Чого дивуватись що злодійство перетворилось в чесноту, що вдалий злодій - це успішна людина, альфасамець і взагалі няшечка на супертачці з супермаєтками. Чого дивуватись патріотизму злодіїв, їх щирій любові до Батьківщини, щирій молитві до Бога. Все що вони зробили - стали успішними, зійшли на верхівку соціуму.

 

Тому краще не виправдовувати, краще не мовчати і не шукати в самих собі пояснення чужих злоченів, недоробок. Людина яка займає певну суспільну посаду сама несе відповідальність за свої дії а не розмазує її на неправильне суспільство. Якщо Трамп робить фігню, то це не американський виборець, що обрав його на посаду, послузхавши програму і вподобавши деякі тези. Це фігня Трампа і відповідальність за неї несе тільки він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, ForZa сказано:

Які оди, які думки??? Людина померла!!!

то це причина не робити висновків?

Не аналізувати діяльність?

Чи ти його родич?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Zheny@ сказал:

Чи ти його родич?

Зате я бачу, що ти тут всім "родич" і до всього і до всіх у тебе є "діло" :) ПроАНАЛізуй діяльність теперішніх - слабо? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, romaxa11 сказал:

Щоб ви розуміли що відбулось

Знаю я що відбувалось, сам бачив... Ну все розумію, але як можна аналізувати, щось хотіти, якщо людини вже немає??? Зовсім не виправдовую, але це все виглядає як постріл у нікуди, бо зворотнього нічого не буде... от і все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, ForZa сказано:

Зате я бачу, що ти тут всім "родич" і до всього і до всіх у тебе є "діло"

Тебе це якось хвилює? Хочеш про це поговорити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, romaxa11 сказал:

Ми всі помремо і за життя потрібно старатись щоб таких плям не було.

Правильно!!! Золоті слова! Але це втілювати треба до тіх хто живий і зараз всяку х...ю робить! А то потім роки пройдуть... і згадають і для кого???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

будеш хамити - підеш в БАН-ю.

Тобі можна все, а інші висловились по інакшому і лякаєш? Різницю відчуй того що ти пишеш і як це виглядає! Перший почав обзивати, а тепер я типу "адмін" і зроблю тобі так, якщо не по моєму буде? Ну-ну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Тебе це якось хвилює?

А чому тебе хвилює те, що я написав? Я нікого не образив, слів образливих не застосував... Ну думка від твоєї відрізняється, то що?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ForZa сказано:

Тобі можна все, а інші висловились по інакшому і лякаєш?

Я не лякаю, а слідую правилам.

Ну і на мене є тут управа - шось не подобається - оскаржуй!

2 хвилин тому, ForZa сказано:

Перший почав обзивати,

провести хронологію?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Хтось злословив, переглядаючи його декларації, зловтішався його прізвищем у рейтингу найбагатших мерів України, а хтось назавжди запам’ятав той жигуль Романюка, який декілька років працював на ПриватБанк. Хтось йшов з ним пліч-о-пліч ще від часів комсомолу, а хтось назвав його господарем міста тільки після його смерті. Бо ж, кажуть, все пізнається в порівнянні.

До роковин смерті Миколи Романюка журналісти «Волинь24» зібрали ті моменти, які назавжди закарбувалися в пам’яті його друзів, колег та товаришів.
https://www.volyn24.com/news/97940-pro-zhyguli-ponty-i-oplesky-abo-15-spogadiv-pro-mykolu-romanyuka

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...