Перейти до змісту

Мер Романюк М.Я., хто він був?


vaz75

Рекомендовані повідомлення

16 часов назад, Vadimm сказал:

@iiron я вище, на попередній сторінці перерахував дещо, це те що запам'яталось мені, бо це все зроблено в моєму районі. Не треба мене сприймати як адвоката Романюка. просто той же міст ні Кривицький ні Шиба добудувати не могли.

 

  Стосовно мосту посперечаюсь. Боюсь помилитись в якому саме документі(меморандум,дозвіл на будівництво чи ще якийсь),але було вказано,що міст має будувати компанія,якій належить "караван"(вроді "Герміона"),відповідно ні Кривицький,ні Шиба не ризикнули зробити міст коштом громади,а періодично пиляли тих "бізнесменів",які кожного разу просили ще земельки виділити. Те саме можуть провернути і з підземним переходом "Там-там-варшавка",який мали будувати Континіум.

  Але те,що Романюк був останню каденцію більш відкритим,то факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, Itzamna сказано:

Покажи наслідок ТВОЇХ зустрічей, відео-звукозаписи ТВОЇХ розмов з депутатами, хочу поржать :)

А на районі депутата, Яручик вроді, декілька разів бачив з народом, 1 раз перед виборами, 2 раз зразу після, 3 раз при роздачі лістовок його песдатості, які "памащнікі" клеїли, 4 раз приходив в двір агітував  - давайте мені бабло, я сажанці куплю. За що був посланий жителями двору в  далеку пішу подорож, хотіли ще й тумаків в дорогу дати :), ще разок забігав казав - приходіте в гості, приходили ми с пацанами діла решать навколобудинкові, результат як в песні - я прийшов тебе нема підманула підвела.

Хай но я фото пошукаю його афіш на дверях підїзду, ваще пацан красавчік, стільки делов, трудов о жителях района,--- вже якій рік питання які йому доручали вирішити лишилися невирішеними. Та знайомо його роботу депутатську - вислухати, записати, зареєструвати звернення, отримати результат (відповідь). Захоче бабла, на сесії встане в позу по любому питанню, я за народ, це не по закону, получить пряникі зелених презиків, і вже все його влаштовує :)

От я описав роботу 1 деятеля, так, поверхнево, чи тобі гавнеца підкінути ? А тих деятелів вся міськрада з мером і заступниками.

То я блять не понімаю - як можна захищати брехунів-казнокрадів ?

 

 

 

 

"Наслідок"?! Гаразд! Чого приховувати, результат  зустрічей, написаних колективних зверень, виступів на сесії і комісіях:

Показати прихований контент  
Hide  

На школі де навчається моя дитина також таке є. Ще не знаю, але припускаю, що остаточне рішення по цьому було за Миколою Ярославовичем. 

Ржуть - коні! ;) 

 

Зі свого досвіду і з досвіду інших:

насправді якщо ти берешся за вирішення будь якого громадського питання різниць між тобою і міським депутатом лиш декілька: коли ти робиш запити тобі відповідь 30 днів, йому 10; він може бути членом комісії, ти лиш присутнім і при цьому висловлювати свою думку. Він може не підтримати будь яке рішення в залі голосування ти можеш зібрати громаду  в пікет і в такий спосіб змінити думку інших депутатів. 

Аби було бажання! Все решта відмазки.

 

Депутати міськради як і активісти не отримують заробітньої плати!

 

Йди спробуй сам щось змінити, добитися! Головне щоб за тобою стояла хоч якась громада згідна за тебе підписатися. 

Але не забувай, в цьому суспільстві в когось може бути протилежна думка ніж твоя і їх може бути більшість ніж вас, або другий варіант: вони з баблом, тому й гарантувати, що ти позитивно вирішиш заплановане ніхто не може. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Ukrainec сказал:

На школі де навчається моя дитина також таке є. Ще не знаю, але припускаю, що остаточне рішення по цьому було за Миколою Ярославовичем. 

Мова йде про 24-у школу? Якщо так, то директорша (хоча в цій школі вона скоріше менеджер, так як їй пох на школу і учнів) була наближена до Романюка. Так що можеш і не сумніватися: остаточне рішення по баблу було за Романюком. В принципі як і її призначення директоршою. Але то таке, деталі так би мовити.

 

Ти краще скажи, чи ти маєш можливість проводити повний аудит виділених коштів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Savage сказано:

Мова йде про 24-у школу? Якщо так, то директорша (хоча в цій школі вона скоріше менеджер, так як їй пох на школу і учнів) була наближена до Романюка. Так що можеш і не сумніватися: остаточне рішення по баблу було за Романюком. В принципі як і її призначення директоршою. Але то таке, деталі так би мовити.

 

Ти краще скажи, чи ти маєш можливість проводити повний аудит виділених коштів?

Так про ЗОШ №24.  

Аудит не аудит, але я на власні очі бачив цей звіт.

Так сталося, що згідно законодавства директорів держустанов призначає міський очільник, тому це компетенція верховної ради.

Директор хороший педагог-менеджер-людина і ніц поганого про неї сказати не можу. Як батько дитини яка навчається в школі де вона є директором, я задоволений!

 

А з такими неодноразовими закидами я вважаю, що ти засланий палицебот зареєстрований тут з метою покидувати гівнецом в його опонентів. І певно що за гроші? - ну це моє ІМХО

 

 

 

   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Ukrainec сказал:

Аудит не аудит, але я на власні очі бачив цей звіт.

Що й треба було довести. Тобі легше від того, що ти знаєш, скільки школа збирається деребанити на прибирання? От якби ти міг проконтролювати, які хім засоби купує школа, по якій ціні, в якій кількості, куди поділася решта - от тоді ти би міг говорити, що ти чогось добився. А так, ну вивісили бумажку про 50к грн. Ти їх бачив? Ти бачив куди пішла ця сума? Чеки?

 

37 минут назад, Ukrainec сказал:

Директор хороший педагог-менеджер-людина і ніц поганого про неї сказати не можу. Як батько дитини яка навчається в школі де вона є директором, я задоволений!

Ну, звичайно, ти задоволений. Бабло заходить в школу - директор-молодець. От тільки я вважаю, що гроші повинні порівну розподілятися між школами або ж по рівню успішності / наковим досягненням дітей в школі, а не від ступеню наближеності директора до мера.

 

P.S. І раз ти вже такий свідомий батько в цій школі з найкращим директором у світі, то попроси її, щоб сайт школи зняли з кацапського ucoz.ru. Українських доменів не знайшлося?

 

P.P.S. Краще спрямував би свої зусилля на те, щоб відремонтували підїзд до школи, а то ями по коліна. От за це би тобі всі сказали велике "дякую", в тому числі і я :)

 

P.P.P.S. Є інсайдери в цій школі, так що свою теорію світового заговору можеш відкласти до наступного разу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Savage сказано:

Що й треба було довести. Тобі легше від того, що ти знаєш, скільки школа збирається деребанити на прибирання? От якби ти міг проконтролювати, які хім засоби купує школа, по якій ціні, в якій кількості, куди поділася решта - от тоді ти би міг говорити, що ти чогось добився. А так, ну вивісили бумажку про 50к грн. Ти їх бачив? Ти бачив куди пішла ця сума? Чеки?

Оооооо! Ну якщо ти теж оббиваєшся об пороги цієї школи, то пропоную тобі взяти на себе таке почесне завдання як поцікавитися і взяти участь/долучитися до розподілу цих коштів, бо щось я не знаю людини (якщо ти чоловік) який би поривався взяти на себе цю участь! Наскільки мені відомо зараз це робиться централізовано через управління. Приходь на піклувальну раду, представся, поговоримо!  

 

8 хвилин тому, Savage сказано:

Ну, звичайно, ти задоволений. Бабло заходить в школу - директор-молодець. От тільки я вважаю, що гроші в школу повинні порівну розподілятися між школами або ж по рівню успішності / чи наковим досягненням дітей в школі, а не від ступеню наближеності директора до мера.

Ну це поки що лише твоя особиста думка!  ЗОШ 24 не в лідерах по б"юджету.

 

8 хвилин тому, Savage сказано:

 

P.P.S. Краще спрямував би свої зусилля на те, щоб відремонтували підїзд до школи, а то ями по коліна. От за це би тобі всі сказали велике "дякую", в тому числі і я :)

Не тобі вирішувати чим я маю займатися. Підніми свою дупцю, - спрямуй зусилля!

Цитувати

P.P.P.S. Є інсайдер в цій школі, так що свою теорію світового заговору можеш відкласти до наступного разу :)

Теорія одна: людська байдужість, лінь і балабольство ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Ukrainec сказал:

Приходь на піклувальну раду, представся, поговоримо!

Я до цієї школи не маю прямого відношення, так що всі свої випади залиш при собі. По-друге, це ти, а не я, тут на кожному кроці кричиш, який ти активіст, і що ти зробив для своєї школи / шкіл міста. Як виявилося, по факту - нічого. По-третє, є реальні проблеми, а є надумані проблеми. На перші я тобі звернув увагу, другими займаєшся ти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Savage сказано:

Я до цієї школи не маю відношення, так що всі свої випади залиш при собі. По-друге, це ти, а не я, тут на кожному кроці кричиш, який ти активіст, і що ти зробив для своєї школи / шкіл міста. Як виявилося, по факту - нічого. По-третє, є реальні проблеми, а є надумані проблеми. На перші я тобі звернув увагу, другими займаєшся ти. 

 

Я кричу? Мене запитали я показав свій реальний приклад, рахуй досвід. Раз нічого так нічого.... хай буде так. 

 

Може ти вже нарешті поділишся своїм досвідом вирішення "реальних" проблем? 

 

UPD 

І якщо ти до ЗОШ 24 не маєш відношення, то як в тебе вистачає совісті писати таке про мене чи директора???

паличка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.02.2017 at 16:55, Vadimm сказано:

добудував довгобуд - пішохідний міст через залізничні колії

Якщо хтось не в курсі, то міст добудовано за комуністичним звичаєм до річниці чогось-там, в даному випадку до 20-ї річниці незалежності, навіть є відповідна табличка. Це просто смішно...Як казав чебурашка "ми строілі, строілі і наконєц построілі". Невже забракло глузду, як в цивілізованих країнах, просто зробити без зайвої помпи, щоб люди користувались, а не чекати конкретної дати чи події. 

Всі чомусь забули про тотальну забудову міста, будували і будують де можна і не можна. Починаючи з карабаса і закінчуючи порушенням генплану на дубнівська-глушець, де вирізали півтори сотні дерев біля стиру, ковельська 17 почали будувати дорогу для будівництва коштом громади ітд, можна продовжувати без кінця. 

На ремонт 200 м бруківки на Л. Українки виділили 8млн грн не проводячи жодних тендерів, а на ремонт Ковельської, Володимирської, Рівненської 1,5млн карл!!!! Вулиці, протяжність яких не 1 км. 

Хто знає, хто давав згоду на то все? Чому такий безтолковий підхід? Наче все добре, і двори заасфальтували, і на меморіалі бруківку поклали, і в найстаріший будинок міста вставили металопластикові вікна і дах зробили з металочерепиці, щоб було красіво, і можна ще перераховувати багато здобутків, але чому все якось не так, як в європах куди їздять за досвідом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, searcher сказал:

Хто знає, хто давав згоду на то все?

Дайте трохи часу, побачимо хто і як далі буде робити і як ви будете на це впливати! :) Потім знову лише строчити на форумах будете... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертаючись до топстарту:

ЩО ЗРОБИВ ДЛЯ ЛУЦЬКА МИКОЛА РОМАНЮК: ХРОНІКА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки чоловік було на обіді, що аж на 114000 наїли? Мабуть родина Романюків складається з скромних держслужбовців раз міськрада 170500 грн на похорон виділила з бюджету міста, на голому окладі перебиваються бідні, все для людей стараються..:mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Itzamna сказал:

з зявзятістю продовжують улюблену справу папєрєдніків, тирить мої-твої-міста гроші на

До чого таке писати? Ві ж ходили на вибори і обирали! :) Тільки не треба тут бла-бла-тополя - то не я і я не голосував...! :) Зараз всі такі розумні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Itzamna сказал:

і справді, ходив і голосував - проти всіх :)

Молодець, це автоматично дає право на 5 років висловлювання незадоволення роботою будь якого мера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, igorgame сказал:

До чого таке писати? Ві ж ходили на вибори і обирали! :) Тільки не треба тут бла-бла-тополя - то не я і я не голосував...! :) Зараз всі такі розумні...

 

2 часа назад, CosmoPilot сказал:

Молодець, це автоматично дає право на 5 років висловлювання незадоволення роботою будь якого мера

Тобто ті що голосували "За" Романюка, /Ющенка, Порошенка/ а їх обдурили вже не мають права висловлювати невдоволення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, jurgen007 сказал:

не мають права висловлювати невдоволення?

Да тут вже не до невдоволення - тут вже висновок, чому так взагалі в Україні живемо!!! Невдоволюйтесь далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, igorgame сказал:

Да тут вже не до невдоволення - тут вже висновок, чому так взагалі в Україні живемо!!! Невдоволюйтесь і надалі...

Мабуть тому що думка лохторату їх тривожить тільки перед виборами а далі передвиборчі програми відправляються в смітник і як каже Рабіновіч: "Работаєм!:ohmy:"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Позавчора злива нагадала про святого Миколу який прославився добрими вчинками і нічого не крав, вул Л. Українки

received_10213136745677463.jpeg

received_10213136745597461.jpeg

received_10213136746037472.jpeg

received_10213136745957470.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, searcher сказано:

і нічого не крав,

він нє - то все будівельники!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш схоже, що якийсь "агент кремля" в образі керівника якогось ДКП не своєчасно провів чистку каналізаційних ливневідводів, але ж не спорю, винен як завше мер, який помер, чи Порошенко!

Та й дощ в принципі не маленький був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про Романюка взагалі не парився, як і про Климчука. А зацікавився я ними тільки після акції "сталін будівничий України" проведеної в центрі Луцька гандонами кононовичами і їх осередком, під червоними прапорами з агітками і під охороною бобиків з мєнтами. При мені одного старшого дядька, батьків якого при сталіні розстріляли запакували в бобік, бо він пішов палатку складати. Оце в мені назавжди залишиться добра згадка про Мера Романюка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Я про Романюка взагалі не парився, як і про Климчука. А зацікавився я ними тільки після акції "сталін будівничий України" проведеної в центрі Луцька гандонами кононовичами і їх осередком, під червоними прапорами з агітками і під охороною бобиків з мєнтами. При мені одного старшого дядька, батьків якого при сталіні розстріляли запакували в бобік, бо він пішов палатку складати. Оце в мені назавжди залишиться добра згадка про Мера Романюка.

А де в цей час була *бана громадськість? Діфото  бухав в парку фотакому?

 

п.с Мер не має стосунку до силових органів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, snouden сказано:

А де в цей час була *бана громадськість? Діфото  бухав в парку фотакому?

 

п.с Мер не має стосунку до силових органів

Це було до Майдану, за Овоча, коли губернствував Клімчук і мерував Романюк. Ді тоді займався фото-вело і це була інша історія. Активістів не було. Без дозволу мера цей плювок в лице лучанам не міг бути. А те що це плювок засвідчувало декілька груп мєнтів на бобіках, які типу підтримували громадський порядок від громадян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хрін там, мер в силовій вертикалі не вирішує нічого, абсолютно. Ще що губернатор щось може - повірю, в нашій системі це вже хтось, тим більше клімчук був свій. Я не ідеалізую Романюка, але на відміну від іншого лайна він щось зробив, а інше лайно нічого - і ніколи не зробить. Плюс не замазався відкритим колобораціонізмом з ригами. А те що в тій чи іншій мірі якось взаємодіяв, так це і про більшість нинішніх патріотів можна сказати ))) Так що я стараюсь адекватно дивитись - він був не такий поганий. Ще будемо тепло згадувати як почне той хто не палиця відкрито панувати.

 

Цитувати

Активістів не було

Як, а Свобода, а якась оця молодіжка Гузя. Просто похір більшості було, ну і плюс вже починали боятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...