Перейти до змісту

за заряджається від розетки мобільний телефон


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. цікавить таке питання. є телефон самсунг галаксі а3 . Вчора хотів зарядити телефон але він не заряджається, за день до того зарядився без проблем. Пробував легенько поворушити входом мікро юсб, думав, що контакту немає десь але глухо. Зарядки працюють, пробував 3 штуки на іншому телефоні і планшеті. зміг зарядити тільки підключивши до ноутбука через юсб, від розетки ніц.

Може хтось знає, що з ним!? телефон на гарантії, якщо віднести в сервісцентр то лишуся без телефона мінімум на тижднів 2, сімки обрізані і на замін треба телефон під такі ж самі сім карти. на задньому склі є маленький скол у куточку 3 місячної давності чи буде це причино відмовити мені у гарантійному ремонті. Якщо так то віддам майстру, який зробить все швидше ніж у СЦ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну обрізані то не проблема, береш бублики і ставиш який хочеш телефон

 

а інший кабель пробував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

ну обрізані то не проблема, береш бублики і ставиш який хочеш телефон

 

а інший кабель пробував?

Де ті бублики взяти можна? я сімки сам обрізав.

пробував три штуки кабелів із зарядних пристрої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Такер сказано:

Де ті бублики взяти можна? я сімки сам обрізав.

бублики залишаються після обрізки катером.

потім їх гарно можна використовувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є програма що показує в мА, прямо на телефоні, скільки йде від зарядки. так можна глянути чи взагалі йде якийсь струм від мережі.
Потім, в мене була схожа ситуація. згорів якийсь резистор на платі. перепаяли за сотку- все працює вже 3 рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Dima4s сказал:

є програма що показує в мА, прямо на телефоні, скільки йде від зарядки. так можна глянути чи взагалі йде якийсь струм від мережі.
Потім, в мене була схожа ситуація. згорів якийсь резистор на платі. перепаяли за сотку- все працює вже 3 рік.

як на мене то мало би струм іти або не іти, а тут виходить, що через комп іде, а з сєті ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не пробували зарядку юзб?

попробуйте виняти батарею вставити через паро мінут поставити на зарядку.

іза сколов можуть зняти з гарантії

179745512_w200_h200_noname_220_usb__411_159043.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, продавець111 сказал:

не пробували зарядку юзб?

попробуйте виняти батарею вставити через паро мінут поставити на зарядку.

іза сколов можуть зняти з гарантії

179745512_w200_h200_noname_220_usb__411_159043.jpg

саме такими зарядками я і пробував заряжджати...декількома, оригінальними. там корпус нерозборний, сьогодні спробую подивитись оновлення ПЗ, може проблема у цьому 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробуй іншу зарядку. В мене зібралось до десятка різних (мого монстра з 4600 мах не всі тягнуть, а рідну промахав). Можу поділитись за шоколадку )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від ноута заряджається - значить проблема не у телефоні.

кабель,яким від ноута заряджав -  також цілий

значить згоріла оригінальна зарядка. (хоча перевір. можу помилятись)

отой кабель, що від ноута заряджав і використовуй у подальшому з зарядками, що порекомендував  продавець111.

у мене була проблема, коли читалка відмовлялась працювати саме з кабелем. хоча телефон маючи такий самий роз'єм заряджався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу  контролер зарядки В ТЕЛЕФОНІ  сприймає зарядку від компа, а не перемикає заряджання від 220.Замінити цю мікросхему майже нереально.

Тел треба занести туди, де купувався  по гарантії ( попередньо скопіювавши усю необхідну інфу з нього). Там мають прийняти і дати на час ремонту підмінний телефон.

Можна спробувати самому форматнути телефон( попередньо зберігши інфу), процентів 10 ,що поможе.В разі невдачі віддавати на гарантію.

Несуттєвий скол не має бути причиною відмови.

Ну і варіань гарантії найнадійніший у плані подальшого нормального функціонування тела

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ж я писав, що пробував декілька оригінальних зарядок, в тому числі і рідну. Сьогодні ще пробував на роботі 2. З ноута та компа без проблем було, а від ел. мережі не йшло. 

 

Тикався я так сьогодні весь день і пробило, тепер все працює. В інтернеті сьогодні шукав вирішення проблеми- виявляється у багатьох людей виникали такі проблеми з різними причинами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nokian сказал:

Походу  контролер зарядки В ТЕЛЕФОНІ  сприймає зарядку від компа, а не перемикає заряджання від 220.Замінити цю мікросхему майже нереально.

Тел треба занести туди, де купувався  по гарантії ( попередньо скопіювавши усю необхідну інфу з нього). Там мають прийняти і дати на час ремонту підмінний телефон.

Можна спробувати самому форматнути телефон( попередньо зберігши інфу), процентів 10 ,що поможе.В разі невдачі віддавати на гарантію.

Несуттєвий скол не має бути причиною відмови.

Ну і варіань гарантії найнадійніший у плані подальшого нормального функціонування тела

Це мені і цікаво. Я вище написав, що все стало на своє місце але хвилює питання чи не траплятиметься така дурниця надалі і чи не вилізе це чимось гіршим. А в сервісний центр варто нести телефон у тому стані в якому він зараз, фактичо функціонуючому? Вони не морознуться?

 

Сервісні центри телефон на заміну коли небуть комусь давали? Вони постійно там морозяться. У нас те як вимагається і те як робиться це дві різні справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Nokian сказал:

Можна спробувати самому форматнути телефон( попередньо зберігши інфу), процентів 10 ,що поможе.В разі невдачі віддавати на гарантію.

Несуттєвий скол не має бути причиною відмови.

Ну і варіань гарантії найнадійніший у плані подальшого нормального функціонування тела

Форматування ж не вирішить проблему глючного контролера!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон каже, що підміну мають давати або продавці, або Сц. Але луцькі СЦ не є авторизованими, а лише приймають та передають на гарантію в Київ, або Львів, і на цій підставі не видають підмін.Продавець мусить.

Як на мене давати на гарантію варто,якшо такі глюки будуть проявлятися знову і ЧАСТІШЕ.

Форматування поставить управляння контролером на середні заводські значення.Вони запросто можуть збиватись,як від параметрів струму, так і від різних програм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Такер сказано:

Сервісні центри телефон на заміну коли небуть комусь давали? Вони постійно там морозяться

Мені колись дали, відразу новий (спєци сервісні відразу сказали ,що ремонту не підлягає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Такер сказано:

Форматування ж не вирішить проблему глючного контролера!?

ні

навіть прошивка не впливає на контроллер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мо банально почистити вхідний роз!єм в телефоні? Зазвичай там збирається купа мусору і при такій вологості банально коротить між виводами (не плюс на мінус, а між іншими контактами).

Виключити, вийняти акум, при хорошому світлі голокою (акуратно) дістати весь мусор з гнізда, зубна щітка, спирт, пошурувати контакти, просушити, вмикнути.

Спробуй.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже часто, таке буває від вологи (в середині роз'єму або на самій платі).

Розписувати, чому - довго, але я думаю, що так воно і є. 

Якщо сильно цікаво, то якось коротко розпишу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

закономірність така- не заряджає від мережі, всоваю в комп-все ОК і потім вже заряджає від зарядки....але не завжди. глюки бувають не часто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так стеж за динамікою.Якщо частота глюків наростатиме .треба здавати на гарантію.

Оскільки всі луцькі СЦ є по суті лише прийомними пунктами, краще зразу відправити курєром на Киіїв.

За умови заповнених ГТ та ТЧ і дотримання умов гарантії, це безкоштовно, швидше і зручніше, ніж нести в СЦ самому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора мав схожий прикол. Від мережі заряджатись не захотів. Грішив на вологість (приїхав з бані, телефон на столі пролежав в кімнаті відпочинку). Від компа стартанув. Взяв інше зарядне мережеве - бере заряд. Розібрав "проблемну" зарядку - відірвана площадка з контактом від доріжки плати. Зачистив, пропаяв, зібрав - все ок.

Скоріш за все моя дітвора виймає usb шнурок, розхитуючи роз!єм вправо-вліво, а не по прямій. Такі от справи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ВІдписуюсь як автор теми. Розібрався, проблеми з  зарядкою траплялись рідко але затягувались на пару днів. Заніс по гарантії у сервісний центр, через тріщинку на кришці довелось її міняти  бо при зніманні розпадеться  і для ремонту по гарантії потрібно давати телефон у цілісному стані), ціна питання 480 гривень. В результаті, відремонтували, було замінено якусь там сат-плату, дівчинка сказала, що ремонт без гарантії вийшов би близько 1500 гривень. всім дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Такер сказано:

ВІдписуюсь як автор теми. Розібрався, проблеми з  зарядкою траплялись рідко але затягувались на пару днів. Заніс по гарантії у сервісний центр, через тріщинку на кришці довелось її міняти  бо при зніманні розпадеться  і для ремонту по гарантії потрібно давати телефон у цілісному стані), ціна питання 480 гривень. В результаті, відремонтували, було замінено якусь там сат-плату, дівчинка сказала, що ремонт без гарантії вийшов би близько 1500 гривень. всім дякую.

скоріше суб плату

в будь якому випадку, в АСЦ можуть тільки міняти плати, пайкою вони не займаються, хіба лівачать

а кришку тре було позичити у когось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...