Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2017


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, jack74 сказал:

Вам ще не набридло шукати сусліка?

не набридло, бо коли один із тисячі *чудить* то одне, а коли один з десяти, то зовсім інше й навіває дуже сумні думки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 607
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, MANJAK11 сказано:

а коли один з десяти

Дуже скромно,це що б не образити?Там не один з десяти,але що я говорю.Самі своєю поведінкою зробили,що ніякого співчуття в суспільстві,стосовно іхньої ситуації з номерами не буде.Як кажуть москалі-*за что боролись.на то и напоролись*.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

...коли один із тисячі *чудить* то одне, а коли один з десяти, то зовсім інше...

Ну а ти звідки "статистику" висмоктав? Теж з пальця?!

Я на дорогах вже 27 років (25 з правами), майже щодня, і по моїй "статистиці" мудаків більше на наших номерах, особливо на "крутих" номерах. Ще можу погодитись з статистикою діагнозу "бмв моска". А на рахунок "блях" - спробуйте задушити ту "жабу" і подивитись на дорогу без упередження, спіймаєте себе на цікавій думці ;)

(хоча сюди, звісно, ви її не озвучите ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стереотипи не беруться "нізвідки", з пустоти.

з часом вони можуть трохи обростати чутками, прибільшеннями, але факт залишається фактом.

про "поляків" почалося в минулому, коли їх масово почали брати собі сигаретчики та інші т.з "човники" і т.я. в своїй переважній більшості вони молоді, амбітні хлопці, які відчули присмак легких грошей, і певну безнаказаність за порушення ПДР, то вони плювали на інших.

зараз з'явилася ще одна категорія користувачів блях - люди, які беруть авто для себе, з доками на 1 рік,

і навіть якщо вони нормальні адекватні, це не зменшує кількість перших і їхнє відношення.

Джек, кожна жаба своє болото хвалить, але хватить вже чіпляти німб до користувачів блях і переводити на крутих на укр.номерах.

і про яку жабу ти говориш?

про те який ти класний і розумний чувак, який взяв пасата б5 за 2,5к баксів, а інші лохи купують його за 6к?

п.с. напиши вже яке в тебе авто та номера - будемо дивитися, щоб підтвердити чи спростувати твої слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і взагалі - ця тема не про це.

десь була тема про авто на поляках - шукайте та там оффтопте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшна аварія у Луцьку: від удару машину розірвало навпіл
http://www.volyn24.com/news/80801-strashna-avariia-u-lucku-vid-udaru-mashynu-rozirvalo-navpil
Сьогодні, 03:38

Посеред ночі у Луцьку Audi врізалась у причіп-лавету – від удару автомобіль розірвало навпіл.

Аварія трапилась близько третьої години ночі у неділю, 2 квітня, - повідомив власкор «Волинь24».

Автомобіль Audi80 їхав проспектом Відродження в напрямку вулиці Рівненської. Біля магазину «Наш край» водій запізно помітив припаркований Mercedes Sprinter з причепленою лаветою.

Чоловік намагався об’їхати причіп, та безрезультатно – зачепив її задніми дверима. Від сильного удару машину закрутило на дорозі, корпус авто фактично розірвало навпіл, деталі порозлітались навкруги в радіусі ста метрів.

Тим часом проспектом Відродження їхав таксист, який впізнав машину, зателефонував власнику. З’ясувалось, що син власника позичив авто другу.

Водія забрала «швидка допомога». Наразі невідомо, чи був він п’яним. У його пасажирки - струс мозку.



Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, jack74 сказал:

А на рахунок "блях" - спробуйте задушити ту "жабу" і подивитись на дорогу без упередження, спіймаєте себе на цікавій думці ;)

в смислі задушити *жабу* ? Я їзджу на тому, на чому їзджу, кожен цент, що вона вартує, да да, іменно цент, я переніс власноруч, на своєму горбу. Про яку жабу ти говориш ? Я лише хочу спокійно й комфортно пересуватись, а наявність *блях* у великої кількості індивідуумів з сумнівним станом інтелекту, явно тому не способствує. Чому ? Вже не раз обсмокталось в цій темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

з сумнівним станом інтелекту

Так сюди ще треба доплюсувати безнаказанність.А що мені зроблять,хто мене вичисле,а якщо то покину машину-щось таке там в черепушці вариться.Так то разом гремуча суміш ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку - аварія біля «Променя»

У Луцьку сталася аварія на проспекті Василя Мойсея.
ДТП трапилася 2 квітня.
Фото з місця події опублікував громадський діяч Сергій Рижков.

За словами очевидців, Audi вдарило інший легковик. Обидва автомобілі зазнали серйозних пошкоджень.

original-175228126313963403855414438862659342046636n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, CosmoPilot сказал:

За словами очевидців, Audi вдарило інший легковик. Обидва автомобілі зазнали серйозних пошкоджень.

Польські бляхи...Мабуть, знову просто співпадіння.

 

І ще одне прикре співпадіння:

Цитата

22 березня на вулиці Конякіна, водій скоїв наїзд на пішохода, яка рухалась обабіч дороги, і покинув місце пригоди. Жінка отримала ушкодження середньої тяжкості. Наїзд скоїв водій Ауді А6 на іноземній реєстрації.

Менш, ніж за тиждень, за допомогою камер зовнішнього спостереження й опитування очевидців та небайдужих громадян, автомобіль винуватця виявили працівники Патрульної поліції у Луцьку. Водія передали слідчому. Нині тривають слідчі дії. Відкрито кримінальне провадження.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Savage сказано:

Польські бляхи...Мабуть, знову просто співпадіння.

номерні знаки типу - ABC 123 -Литва, хоч це не міняє суті скоєного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Savage сказано:

Польські бляхи.

Це вже стало імям загальним(Нарицательным по російські),я сам не свідомо сказав-*польські бляхі*,хоча і не памятаю точно якої країни.

PS Це вже стало типу Керхер ,очистник,пилосос і т.д.А це назва фірми просто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

 беха, як то останнім часом водиться, на литовських бляхах...

Теж проїжджав місце аварії. Бляхи - "правильні"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

24 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Опель їхав з Задворецької, беха - по Рівненській.

щось я не можу зрозуміти, як Опель, рухаючись з Задворецької, опинився в такому положенні...

Показати прихований контент  

IMG_20170405_151730.jpg.827ab1c0419c77017bf8f13c4a641ade.thumb.jpg.8bf4a44a980f46116931bdc22e9515e3.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

 

щось я не можу зрозуміти, як Опель, рухаючись з Задворецької, опинився в такому положенні...

Опель повертав із Задворецької на ліво на Рівненську (як в Азії), а беха їхала прямо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все-одно. Якщо б Опель сам вивертав, типу уникаючи удару, він не опинився би в такому місці і вже аж так розвернутий. А якщо б Беха його так розвернула, то ушкодження повинні були б бути значно помітніші... А там майже нічого не помітно... Враження таке, що вони обоє їхали паралельно по Рівненській...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, d.u.a.l said:

впевнений, що литовські.

а я, що польські, бо 90% шо беха з мого двору і панянка)

також дивує, як то усе так сталось, що в такому положенні зупинились

п.с. вроді не та панянка і машина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Revolver сказал:

а я, що польські, бо 90% шо беха з мого двору і панянка)

також дивує, як то усе так сталось, що в такому положенні зупинились

в одної вже жовте, а в іншої ще жовте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, d.u.a.l сказал:

Опель їхав з Задворецької, беха - по Рівненській. Хто прав, а хто "нє вінауат" - треба шукати по записам відеокамер навколишніх будівель, якщо такі є. Додам лише один факт - беха, як то останнім часом водиться, на литовських бляхах...

На опелі бляхи- номер відлетів. 

 

8 минут назад, d.u.a.l сказал:

Хочеш сказати, наші? Колега ходив дивитись, впевнений, що литовські.

 

Самому дивно, зі слів колеги пошкодження там досить сильні, можливо, з даного ракурсу погано видно. Теж думали-гадали, як вони так, з версій було, що опель міняв смугу, бо теж не вірилось, що так опеля розвернуло

Як на мене то не сильні. Вот тобі ракурс

 

20170405_162309.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@d.u.a.l я казав "бляхи", а польські вони чи литовські не звернув уваги, про наші номера мова не йшла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/15/2017 at 5:06 PM, woodwork said:

Щойно дтп на мості пр.Перемоги та на перехресті 8го березеня.

На мості три автівки постраждали, на пернхресті хз, слідів удару небачив.20170215_170034.jpg20170215_170030.jpg20170215_165133.jpg20170215_165131.jpg20170215_165129.jpg20170215_165122.jpg20170215_165140.jpg20170215_165119.jpg

 

Інформація по другому ДТП (з трьома авто) від одного з її учасників:

Винуватець (останній, на фіаті) був п'яний за кермом, 1.82 проміле.

Суд присудив покарання (заочно, так як винуватець не з'явився на засідання) у вигляді штрафу ~10 000 грн, конфіскацію водійського посвідчення на 1 рік і... все.

 

Страхова компанія має виплатити двом іншим автомобілям компенсації, і ще не факт, що покриє, бо одне з авто ремонту не підлягає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...