Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2017


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 607
  • Створено
  • Остання відповідь
2 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Опа! А більше деталей можна?

 

Pavel Panchenko до Киев Авто Ukraine group

5 год · 
 

Попытка ограбления фуры на трассе Киев- Ковель. Но водитель фуры не для того камеру установил.

 

більше нічого. в коментах також ніякої цінної  інфи

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку на вулиці Рівненській сталася аварія за участю чотирьох автівок.

Автопригода сталася у серерду, 29 берерзня, - повідомляє Волинь24.

Водій БМВ рухався по вулиці Рівненській і хотів повернути на проспект Відпродження. В результаті порушення правил дорожнього руху одним із учасників ДТП "беха" врізалася в Опель Омегу, що рухався в сторону Київського майдану.

Опель вилетів на тротуар і вдарив ще дві припарковані автівки.

Водія БМВ забрала карета швидкої. Машини мають значні механічні пошкодження. За попередніми даними БМВ і Опель відновленню не підлягають.

Наразі на місці автопригоди працюють слідчі.
http://www.0332.ua/article/1599751

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@la20 це шо за батюшки і до чого це???

 

(а останнє фото, це на Ковельській перед мостом навпроти Електротермометрії)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jack74 сказано:

@la20 це шо за батюшки і до чого це???

 

(а останнє фото, це на Ковельській перед мостом навпроти Електротермометрії)

 за посилання в мордокнигу все написано що ланос заїхав в зад шкоди і за кермом ланоса був "служитель" і в салоні ще таких самих два "служителя" всі троє були під мухою

сподіваюсь так дійшло краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, jack74 сказано:

@la20 це шо за батюшки і до чого це???

 

(а останнє фото, це на Ковельській перед мостом навпроти Електротермометрії)

Цитувати

Сьогодні мому товаришеві дуже пощастило. В цей святковий день, він нарешті здійснив освячення свого автомобіля. Все б нічого, але освячення пройшло дивним способом. Троє батюшок, за кермом Святійшої вогняної колесниці України « Део Ланос»,після хорошого пісного обіду (1,6 проміле у водія) направлялися по вул. Ковельській. Не знаю по якій причині, чи то вони почули ГЛАС БОЖИЙ, чі Шкода Октавія мого товариша здалася їм ЗВІРЕМ З ПЕКЛА, но вони пішли на таран! Мій товариш тільки встиг машину поставити на ручника і кара Божа(Део Ланос) ввалила прямо в зад Октавії. Результат можете бачити на фото. Невелика пауза після зіткнення і Святійші повільно повиходили з авто. Порушивши головний закон святих, почали тикати моєму другові не 200 гривень а диявольсько-масонські американські доляри! По справедливості не хотілося гадощів, но ці Херувими збиралися відкупитися і їхати далі. Власник Шкоди одразу подзвонив на 102. Патрульні приїхали одразу, та запропонували обом сторонам ДТП пройти тест, одна сторона погодилася а Святі отці відмовилися. Прийшлося водія Ланоса везти на освідчення стану в нарко. Двоє з Святої Тріїці залишилися з власником шкоди чатувати авто. У більш старшого та сивішого Херувима, через кількість випитого, проявлялися ознаки одержимості, вибачте нєдєржимості і він регулярно бігав то за їх Ланос, а інколи намагався збігати за авто мого товарища. Но так-як мій товариш володіє даром Екзорцизму, то не завжди в Херувима це получалося. І ось вже на останній п`ятій годині чекання привезли Свято з Святих, де і взналося про кількість проміле в його череві, а це 1,6 проміле.
Шановні друзі, я написав у такому контексті, не для вияснень патріархатів, чи приналежності до релігій. Я не спорю що Вони може і хороші Священослужителі! Основна мета мого допису, попередити вбивць на дорозі! Незалежно чи він Святий, чи Грішний. Чи Священик, чи Лікар! Сів за кермо нетверезий- ТИ ВБИВЦЯ!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, la20 сказано:

 за посилання в мордокнигу все написано що ланос заїхав в зад шкоди і за кермом ланоса був "служитель" і в салоні ще таких самих два "служителя" всі троє були під мухою

сподіваюсь так дійшло краще

навіть якщо тицьнути на твоє "посилання" відкривається та ж фотка. А щоб прочитати, до чого вона, потрібно вже перейти на головну сторінку цього "пісатєля з соціалістичної партії". То нафіг такі перепости? Не вмієш запостити цитату, то не пнися взагалі.

Якщо ти вже хочеш донести до співфорумчан новину, то вже трішки постарайся нормально оформити, май повагу до тих, хто читати буде. А якщо тобі пофіг на них, то навіщо взагалі постити?

сподіваюсь так дійшло краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, jack74 сказано:

навіть якщо тицьнути на твоє "посилання" відкривається та ж фотка. А щоб прочитати, до чого вона, потрібно вже перейти на головну сторінку цього "пісатєля з соціалістичної партії". То нафіг такі перепости? Не вмієш запостити цитату, то не пнися взагалі.

Якщо ти вже хочеш донести до співфорумчан новину, то вже трішки постарайся нормально оформити, май повагу до тих, хто читати буде. А якщо тобі пофіг на них, то навіщо взагалі постити?

сподіваюсь так дійшло краще

ти видихни в такий чудовий сонячний день і все буде пучком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Ha3aP сказано:

 

Можна я про бляхи нічого казати не буду?

 

Про бляхи можна вже не казати,хто за кермом,той сам знає-одне слово-*жах*.А те,що водій ще й випивший був,то точно.Тверезі в такій аварії не виживають.,там же пів машини не має...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ви вже закумарили тими "бляхами"... Ну я на "блясі" їжджу і що? Вже можна на мене чіпляти табличку "вбивця"?

Колись було таке поняття, як "культура вождєнія", а зараз не те що "вождєнія", культуру важко знайти. Причина цього всього на дорогах в тому, що мудаки відчули безнаказанність! ДАІ нема, поліція просто так не має права зупинити, а поза містом взагалі майже не їздить, от і наслідок. Наш хохол без нагайки швидко перетворюється в свиню та в бидло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, jack74 сказал:

Як ви вже закумарили тими "бляхами"... Ну я на "блясі" їжджу і що?

 

ну погодьтеся не таке ставлення до цінності авто, коли його взяли за 2к, а не за 7к, наприклад

плюс знайти водія такої машини дуже важко, влетів десь, кинув машину і пішов собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про "відношення до цінності" не погоджуся, бо це відносне. Анекдот колись за Совдепії був: 

аварія, грузин на Волзі і інженер на Запорожці, лоб в лоб. Грузин вийшов, потилицю почухав, рукою махнув "а... Завтра другой такой Вольга куплю", а інженер на коліна впав біля своєї, стогне, плаче, побивається "я ж на неї пів-життя збирав! Я ж у всьому себе обмежував, дітям навіть солодощів не купував, щоб на цю машину назбирати-и-и!...". Грузин до нього підходить "Слюшай, генацвалі, так зачєм такой дарагой машін пакупал?"

Так і зара, один на свою "бляху" збирав по копійках, не доїдав, а інший на свою А8 всього за місяць афери покрутив. Звичайно, ці приклади - це крайнощі, гіпербола, так би мовити, але для передачі суті - хто з них більше цінуватиме свою "ласточку"?

 

А про "знайти водія" повторюватись не буду, ось тут я про це писав. Крім того, а ХТО в нас шукає??? ХТО цим займається? От якщо б вони (поліція=влада=держава) дійсно шукали б, то значить були б зацікавленні в полегшенні процедури пошуку, а значить вели б ПРОСТИЙ і недорогий механізм реєстрації цих "блях" (тимчасові техталони, напр), але таке нафіг нікому з властьімущіх не потрібно. Всіх влаштовує "мутна вода" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не треба про бляхи,не всі однакові водії.Я навіть иісяця два назад бачив Беху на бляхах з адекватним водієм.Не гнав,пропустив людей на переході,тролейбусу дав рушити.Так,що від людини багато залежить.

 

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, ig_rok сказал:

Та не треба про бляхи,не всі однакові водії

звичайно не всі :) Мені он сьогодні бляхи здоровья й цілісність машини зберегли :) Треба було повернути наліво біля Там Таму на перехресті, жду поки зустрічним прямоїдучим загорится червоний на світлофорі, загоряєтся, бачу *пече* якийсь мінівен, дивлюся - на бляхах, ну, думаю, значить рушати не буду, почекаю, чи відтормозится перед світлофором. Ага, зупинився, щоб не часом, пролетіла *ракєта* на червоне, ніби так і має бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, ig_rok сказано:

Та не треба про бляхи,не всі однакові водії.Я навіть иісяця два назад бачив Беху на бляхах з адекватним водієм.Не гнав,пропустив людей на переході,тролейбусу дав рушити.Так,що від людини багато залежить.

 

 

 

 

 

 

 

 

Можливо то був поляк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, sobchuk30k сказано:

Можливо то був поляк.

Не даром кажуть-*одна голова добре,а дві краще*.А я два місяці голову ломаю,на бляхах,Беха і по правилам.Точно,видно поляк попався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, jack74 сказал:

поліція просто так не має права зупинити

Взагалі-то саме цим і керується більшість їздюків при покупці блях. Ви ж якраз і першими сцяти кипятком будете, коли мєнтам дадуть право шманати бляхарів на рахунок законності перебування їх авто в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Savage сказано:

Взагалі-то саме цим і керується більшість їздюків при покупці блях. Ви ж якраз і першими сцяти кипятком будете, коли мєнтам дадуть право шманати бляхарів на рахунок законності перебування їх авто в Україні.

А якщо все законно то і нема чого боятись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зтикнувся з ситуацією о 20,30.Йшов з сином,1,5 роки,з Пакко біля 5-ої школи.Їхало авто на "бляхах",мо поляк,але вимкнув ближнє світло фар,аби не сліпити малюка.Приємно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів закинути відео з реєстратора, але поки добрався, то вже стерлось. Суть така: стою в 9 ранку на світлофорі біля ТЦ Варшавський. Люди якраз переходять дорогу, чую хтось екстрено гальмує, дивлюсь в дзеркало - пассат на пол. номерах. Ледь встиг зупинитись перед людьми, почекав поки пройдуть і на червоне поїхав собі. 

 

Якщо в когось думки типу ой в нього там рідна бабуля вмирала, то я, їдучи по правилам, догнав його на наступному ж світлофорі біля Юванта і він ну точно нікуди не спішив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sobchuk30k сказано:

Зтикнувся з ситуацією о 20,30.Йшов з сином,1,5 роки,з Пакко біля 5-ої школи.Їхало авто на "бляхах",мо поляк,але вимкнув ближнє світло фар,аби не сліпити малюка.Приємно!

я завжди перемикаюсь на ближнє, коли назустріч велосипедист чи пішохід. І коли я не на блясі був, і тепер, коли на блясі. Бо це виховання, так мене батько навчив, бо оце і є культура водіння. Хоча багатьом це не зрозуміти, для багатьох головне яка марка авто чи який номер на ній

 

33 хвилин тому, Superman сказано:

... стою в 9 ранку на світлофорі біля ТЦ Варшавський. Люди якраз переходять дорогу, чую хтось екстрено гальмує, дивлюсь в дзеркало - пассат на пол. номерах. Ледь встиг зупинитись перед людьми, почекав поки пройдуть і на червоне поїхав собі.

постій біля світлофора на пішохідному переході на Львівській до "другої" школи, і побачиш скільки там "українців" не на бляхах, а на "UA хх7777хх" і типу таких на червоний навіть не пригальмовують.

Вам ще не набридло шукати сусліка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...