Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2017


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 607
  • Створено
  • Остання відповідь
37 хвилин тому, snouden сказано:

Скільки ще пріусів побили?

У результаті - 2 побиті автівки та затриманий порушник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затримання п’яного поліцейського: подробиці скандалу

Сьогодні, 06:52
http://www.volyn24.com/news/79744-zatrymannia-pianogo-policejskogo-podrobyci-skandalu

Оновлено о 8:00
Затриманий після тривалої погоні п’яний поліцейський виявився заступником начальника райвідідлу поліції і начальником Сектору реагування патрульної поліції Ківерцівського району. У нього виявили 1,42 проміле алкоголю в крові (норма - 0,2). Під час погоні його двічі «чомусь прогавили» ківерцівські поліцейські.

Нагадаємо, у ніч на суботу 11 березня луцькі патрульні затримали у Ківерцях чоловіка, який втікав від них і спричинив аварію, побивши службове авто копів. У машині була його колега – теж працівниця поліції. Після затримання на місце події у Ківерцях приїхали колеги, в тому числі начальник районної поліції Юрій Столярчук. 

ГОЛОВНИЙ «ГЕШЕЕРІВЕЦЬ» РАЙОНУ 

Чоловіка, який втікав від поліції звати Віталій Юрійович Алексюк. Він, за інформацією самооборонівця Олександра Ніколайчука - капітан, начальник Сектору реагування патрульної поліції Ківерцівського райвідділку поліції. До того ж є заступником начальника Ківерцівського райвідділу поліціі.

(Зауважимо, що Сектори реагування патрульної поліції є структурами районних відділків поліції, і складаються з переатестованих працівників міліції - на відміну від новонабраних працівників Патрульної Поліції. Їх завдання, зокрема – патрулювали иі дороги області, на які не поширюються повноваження патрульних поліцейських. На Волині такі підрозділи працюють від серпня 2016 року).

Цікаво, що під час погоні за Алексюком луцькі поліцейські оголосили ківерцівським колегам про потребу перекрити дорогу на Ківерці. Утім втікач двічі безперешкодно проїжджав повз пост ківерцівських поліцейських – ті, схоже, не надто намагалися затримати свого безпосереднього начальника. 

ЩЕ Й АТОШНИК

Виявилося, Алексюк має статус учасника АТО. І у серпні 2016 року, як повідомляє видання Ківерці.in.ua, отримав на підставі цього земельну ділянку. 

Утім, як зауважив один з ківерчан, які були присутні на місці затримання Алексюка, не виключено, що в реальних бойових діях він участі не брав.

«Він же мєнт. То певно стояв на якомусь віддаленому бок-посту і навіть не чув пострілів» - припустив очевидець.

ЩО РОБИЛИ НА МІСЦІ ПОДІЇ ПОЛІЦЕЙСЬКІ НАЧАЛЬНИКИ

Начальник районної поліції Юрій Столярчук який приїхав на місце події, спілкувався з затриманим і у відповіль на матюки сказав: «Тихіше, Віталік! На твоєму місці я посто помовчав би!».



До слова, на місці події було повно «немісцевих» - зокрема активістів Самооборони з Луцька та луцьких патрульних. Тож усі дії ківерцівського начальника були «як на долоні». Той поспілкувався з затриманим – і поїхав геть. 

Прибула на місце події і родичка Алексюка (дружина чи сестра), яка представилася «керівником відділу кадрів ківерцівської поліції». Вона, за свідченням очевидців, була на підпитку і заявила, що жінка, яка була з Алексюком у машині – «його коханка». 

До речі, жінка, яка їхала з Алексюком – дільничний офіцер поліції Романюк Юлія Сергіївна. При собі у сумочці мала жетон і посвідчення працівника поліції, і для чогось намагалася винести з автомобіля сумку, де були ноутбуки і зарядні пристрої.


Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рєбята, ми на порогє грандіозного шухєра. Слідкуйте за новинами. Думаю, в понеділок про цей випадок взнає вся країна. І це буде конкретно і голосно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все таки бидло.Їдеш з коханкою-зупинись,прийми удар на себе,в цьому випадку пассажир(коханка)спокійно пішла б собі і ніхто навіть не спитав би хто вона.А так підставив жінку і ще свого начальника ,мабудь з роботи зняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В США, до речі, постійна йде ротація між регіонами силовиків - це спеціально для того, щоб не обростали коррупційними зв'язками і т.д. - це до того, що ківерцівські поліцейські не перекривали дорогу на вимоу луцьких поліцейських.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, ig_rok сказал:

Ну все таки бидло.Їдеш з коханкою-зупинись,прийми удар на себе,в цьому випадку пассажир(коханка)спокійно пішла б собі і ніхто навіть не спитав би хто вона.А так підставив жінку і ще свого начальника ,мабудь з роботи зняв.

А як на мене, то добре, що саме так все обернулася. Та шалава ж прекрасно бачила, в якому стані мусор сідав за кермо. Не зупинила, значить така ж сама скотина як і бидло-мєнт. На рахунок начальника - звільнять за те, що приїхав відмазувати? Ну, то й правильно, так і має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В США, до речі, постійна йде ротація між регіонами силовиків - це спеціально для того, щоб не обростали коррупційними зв'язками і т.д. - це до того, що ківерцівські поліцейські не перекривали дорогу на вимоу луцьких поліцейських.

Ну, так в нас теж ротаціі роблять, начальників.. Наслідком таких ротацій є лише отримання житла.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, seolutsk сказано:

це до того, що ківерцівські поліцейські не перекривали дорогу на вимоу луцьких поліцейських.

ківерцівськи поліцейські не перекривали, бо це, бл"ть їх начальник їхав. А люди старої школи просто не розуміють - як це "зупинити начальника"!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Savage сказано:

А як на мене, то добре, що саме так все обернулася

Як на мене,то теж добре.Повністю з вами згоден.Це я чисто психологічний портрет того поліцейського намагався змалювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, щось ви не в тій темі це обговорюєте. Як такого ДТП в цій "новині" не було, а от переатестований гандон мав би засвітитись в ЦЮ тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, jack74 сказано:
52 хвилин тому, jack74 сказано:

Як такого ДТП в цій "новині" не було,

 

* У результаті - 2 побиті автівки  *-а це що?Побиті автівки то вже не ДТП?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо я піду сусіду поб'ю машину бітою, то теж буде ДТП??? Не вмикай дурня. Чи ти як Порох - "в нас не війна, в нас теракти і АТО"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jack74 сказано:

а якщо я піду сусіду поб'ю машину бітою, то теж буде ДТП??? Не вмикай дурня. Чи ти як Порох - "в нас не війна, в нас теракти і АТО"?

тобі як не сподобається борщ, зварений дружиною, то її також з Порохом порівнюєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

а якщо я піду сусіду поб'ю машину бітою, то теж буде ДТП??

Ні,це буде хуліганство і тебе посодють.А якщо іхала машина і зіткнулася зі стовбом,чи їншою машиною-то це ДТП.Але чого я пояснюю,стільки інфи ,я так бачу,ти не осилиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Itzamna сказано:

А полі, лісі дерево зацепив - дтп ?

Так,у нас в полі хлопці в стовб вгатилися.У машини повне каско було,то приїзджав і ГАІшник і зі страхової.Штраф виписав,але то копійки, (вони сказали,що корова вискочила)в порівнянні,що страхова відшкодувала,машині 2 місяці було,з салону Форд.Ще до сих пір стовб трохи погнутий.

Доро́жньо-тра́нспортна пригода (ДТП) — подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули або поранені люди чи завдані матеріальні збитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Струмівка, Діброва дтп.

Авто виїжджало з прилягаючої вулиці, бмв жахнуло в бачину. Тормозний шлях понад 10м.

20170313_090352.jpg

20170313_090353(0).jpg

20170313_090354.jpg

20170313_090356.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-pered-mostom-Renault-dohnav-BMW-foto/
На рівному місці, що називається... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Чергова дтп на зізді з моста Соборності - Карпенка-Карого.  Судячи по слідам на асвальті мерс йшов по Карпенка в сторону Варшавки. На Міцику слідів не видно (хіба можливо ліва сторона), або не він приймав участь

Упд. Таки в Міцика удар в ліве переднє крило. І Міцик зізжав з моста. Мерс уходив від зіткнення вліво, міцик повертав зі зізду наліво на К.Карого, і уходив від зіткнення вправо, так і опинились на зустрічні смузі


IMG_20170316_085641.jpg


IMG_20170316_085543.jpg


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.volynnews.com/ua/news/all/u-lutsku-Skoda-protaranyla-zapravku-i-avtomobil-foto

Кажуть, що заправщика у важкому стані госпіталізували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце жость(( стоїш собі такий, заправляєш машину, а тут якесь їб*анько тобі як замантулить, дуже шкода власника аудюхи і скорішого одужання заправщику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але як і куда так треба спішити,щоб так змяти авді і щоб її викинуло за межі АЗС.... Нащо в місті так пекти.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...