Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2017


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, MaestroA сказал:

Хоча, ІМХО, зіткнення було уникнути неможливо.

Ще й як можливо. Я сам за кермом, розказувати не треба.

Він коли язиком тріпав то хай би на дорогу дивився, а не до співбесідника

З.И. За собаку мені якось всеодно, але те що ви захищаєте водія то неправильно. Не дай Бог тобі опинитися на місці того пса, тоді і співатимеш про свою дурню. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 607
  • Створено
  • Остання відповідь
6 минут назад, Саша Иванов сказал:

Ще й як можливо. Я сам за кермом, розказувати не треба.

Він коли язиком тріпав то хай би на дорогу дивився, а не до співбесідника

З.И. За собаку мені якось всеодно, але те що ви захищаєте водія то неправильно. Не дай Бог тобі опинитися на місці того пса, тоді і співатимеш про свою дурню. ІМХО.

Вибачте за грубість, але якщо ви будете таким ж дурнем як і пес, то я не заздрю тому водію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Саша Иванов сказал:

Ще й як можливо. Я сам за кермом, розказувати не треба.

Він коли язиком тріпав то хай би на дорогу дивився, а не до співбесідника

З.И. За собаку мені якось всеодно, але те що ви захищаєте водія то неправильно. Не дай Бог тобі опинитися на місці того пса, тоді і співатимеш про свою дурню. ІМХО.

ніхто водія не захищає, водій дійсно розпорошив увагу, бо дорога пряма й трафік не напружений, але передбачити дії собаки неможливо впринципі, притормажувати перед кожною собакою на обочині, ніхто не буде, єдине, що водій міг *бібікнути*, зазвичай, для більшості псів цього достатньо, щоб почати рухатись в протилежну сторону від джерела звуку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, halcogen сказал:

Тут взагалі цікавий момент. Що краще в такій ситуації, пряме лобове зіткнення з собакою, внаслідок чого мінус бампер і собака. Чи пробувати викручувати машину з невідомими наслідками, де не виключений і занос машини на узбіччя чи взагалі перевертання. 

Цей момент набагато цікавіший. Колись читав про щось подібне. Моделювали схожу ситуацію. Тільки там замість собаки була дитина. І ось, уникаючи наїзду на дитину, ви вбиваєте пасажирів свого авто. І виникає питання, знаючи наслідки, як би ви діяли в даній ситуації.

 

44 минуты назад, Ha3aP сказал:

Вибачте за грубість, але якщо ви будете таким ж дурнем як і пес, то я не заздрю тому водію!

 А тепер уяви на місці пса малу дитину чи п'яного. Прогнозованість їх дій нічим не краща ніж собаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

 А тепер уяви на місці пса малу дитину чи п'яного. Прогнозованість їх дій нічим не краща ніж собаки.

І звичайно ж винен буде водій бо в 2 метрах від нього собака/дитина/бухий вискочили на дорогу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...