Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2017


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

13 годин тому, Oli сказано:

а нафіга там поворот наліво?   не всі розуміють де головна дорога, а тут ще й поворот...

Про той поворот вже і петиція була, яка не набрала 300 голосів, і питання на Opecity піднімалось, і на Борді обговорювалось.

Може в наступному році щось тай зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 607
  • Створено
  • Остання відповідь
8 часов назад, Vadimm сказал:

Про той поворот вже і петиція була, яка не набрала 300 голосів, і питання на Opecity піднімалось, і на Борді обговорювалось.

Може в наступному році щось тай зроблять.

 

Тут питання не в повороті, а в хрустіках, які принципово плюють на ПДР. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто бачив на Чехова сьогодні?Там Мерс якусь малолітражку зніс.Не встиг розгледіти,там корок був,то прийшлось викручувати,що б прорватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ig_rok сказано:

А хто бачив на Чехова сьогодні?Там Мерс якусь малолітражку зніс.Не встиг розгледіти,там корок був,то прийшлось викручувати,що б прорватися.

 

IMG_20171127_141244.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затримала підозрюваного у вчиненні смертельної ДТП у Луцьку

Сьогодні, 20:55
 
 
Поліція розшукала підозрюваного у вчиненні автопригоди з летальним наслідком.

28 листопада ввечері, по вулиці Мазепи, екіпаж прибув на ДТП з постраждалими: тут на 3 осіб скоїв наїзд вантажний автомобіль. Одна жінка померла, двох чоловіків шпиталізували з різними ушкодженнями, - повідомили в управлінні патрульної поліції міста Луцька.

Під час оперативно-розшукових дій працівники патрульної поліції, спільно з працівниками інших підрозділів поліції, знайшли водія, підозрюваного у наїзді на осіб.

Ним виявився 70-річний житель Луцького району, якого доставили на місце події. 

Чоловік повідомив, що не помітив цих людей, оскільки вони знаходились поза межами проїзної частини, і причіп КАМАЗа, швидше за все, зачепив їх при розвороті.

За попередньою інформацією, потерпілі можуть бути безхатченками.

Тривають слідчі дії.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був свідком схожої дтп.Автобус переїхав задніми колесами чоловіка,я їхав позаду.Автобус поїхав далі ,дтп було на перехресті,якраз задні колеса заїхали на бровку,водій нічого не помітив.Чоловік був пяний,переходив мабуть дорогу по діагоналі і втрапив під колеса .В мене був відео реєстратор,віддав поліції відеозйомку.Ситуація двозначна...Саме цікаве:райцентр,з мобільного не додзвонився ні на 103 ні 102.Довелось прийняти в чоловіка  останні життєві вздохи.Швидкість була в автобуса максимум 40...Не варто зразу винити водія КАМАЗа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, sobchuk30k сказал:

Автобус переїхав задніми колесами чоловіка,я їхав позаду.Автобус поїхав далі ,дтп було на перехресті,якраз задні колеса заїхали на бровку,водій нічого не помітив.Чоловік був пяний,переходив мабуть дорогу по діагоналі і втрапив під колеса .

 

Це як? Виїхав на бровку задніми колесами і чоловік, який переходив перехрестя по діагоналі, потрапив під задні колеса? Поясни толком, як це сталося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу викласти відео,подивитесь.Їхав ззаду,тому і не все бачив.Мабуть чоловік спіткнувся,як переходив дорогу,і впав.Від нього був сильний запах  алкоголю.Водій сам був у шоці,коли за ним приїхали в автобусний парк,і сказали що він переїхав людину.Він як глянув відео,то...(слів не хватає щоб описати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.11.2017 at 09:37, sobchuk30k сказано:

Можу викласти відео,

+18.Вразливим не дивитись.райцентр на Хмельниччині.

Спойлер

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sobchuk30k, я не експерт, відео не нарізав, але...Ну не бачу я момент початку переходу людиною, не бачу. Одне з двох - або лежав на дорозі, або водій автобуса його тупо не побачив, вдарив (швидкість невелика, тому і не відкинув, а "поклав") і протягнув під днищем. Ну або я таки сліпий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 грудня о 19:40 на автодорозі «Устилуг-Луцьк-Рівне» у селі Струмівка Луцького району сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої зіткнулися автомобілі «БМВ» та «ВАЗ». З-під уламків понівечених авто людей діставали рятувальники.


Про це повідомили у прес-службі УДСНС у Волинській області.

Внаслідок ДТП одна людина загинула та 6-ро госпіталізовано до Луцької центральної міської клінічної лікарні, йдеться у повідомленні.https://www.volynnews.com/news/all/u-strumivtsi-smertelna-dtp-odyn-zahyblyy-shestero-travmovanykh/

До ліквідації наслідків пригоди залучались працівники 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька та аварійно-рятувальної частини, які демонтували понівечені елементи автомобілів і вивільнили з-під уламків двох людей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Shulc сказал:

на автодорозі «Устилуг-Луцьк-Рівне»

 

А чого не "Ковель-Луцьк-Рівне" чи не "Львів-Луцьк-Рівне", а саме "Устилуг-Луцьк-Рівне"? То є така окрема автодорога? B):blink:

 

P.S. Людей шкода, співчуття близьким...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Юріч сказал:

То є така окрема автодорога? B):blink:

Такі да

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Автошлях_Н_22

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Юріч сказано:

А чого не "Ковель-Луцьк-Рівне"

 

Кожна дорога має офіційну назву,крім закріпленого за нею номера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, volks сказал:

 

Дякую, буду знав. Був не прав :huh:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, R01and сказано:

Проїжав зранку то бачив, замість ВАЗа лишилась груда металу.

якщо дивитись те фото з Волиньньюз (хоча воно з ДСНС), то, як на мене, Беха навіть більше ушкоджена...

Спойлер

041201.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, відносно. По-перше, машини вже після роботи рятувальників, а в них завдання витягнути будь-яким чином. Можливо, ВАЗ просто "розтисли". По-друге, кузов БМВ "зіграв" правильно, деформуючи все, окрім "кокона" з людьми, розподіляючи енергію удару.  Ну і основне - невідомо, в якому авто загинула людина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, fedot сказано:

jack74, відносно. По-перше, машини вже після роботи рятувальників, а в них завдання витягнути будь-яким чином. Можливо, ВАЗ просто "розтисли". По-друге, кузов БМВ "зіграв" правильно, деформуючи все, окрім "кокона" з людьми, розподіляючи енергію удару.  Ну і основне - невідомо, в якому авто загинула людина

 Тож пишуть водій ВАЗа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, fedot сказано:

Де пишуть-то?

https://www.volynnews.com/news/all/25-richnyy-vodiy-BMW-vyyikhav-na-zustrichnu-podrobytsi-zhakhlyvoyi-dtp-/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, fedot сказано:

jack74, відносно. По-перше, машини вже після роботи рятувальників, а в них завдання витягнути будь-яким чином. Можливо, ВАЗ просто "розтисли". По-друге, кузов БМВ "зіграв" правильно, деформуючи все, окрім "кокона" з людьми, розподіляючи енергію удару.  Ну і основне - невідомо, в якому авто загинула людина

Подивись на дах ВАЗа, і на дах Бехи. Рятувальники двері повирізали, але дахи не рівняли-гнули. 

 

А загинув водій ВАЗа. Закономірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...